Dubstep, Drum N Bass, Drumstep

Szerző: BiGame, 2011. May 26., téma
Fórum » Zene
Hozzászólások: 381
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
CatchO írta:
a skrillexnek csináljatok egy "clubstep" topikot és oda pakoljátok, ne itt szemeteljetek, köszi

A skrillex 100% osan tökéletesen megfelel a Dubstepnek szóval kiváló helye van itt!
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Tudom hogy "elég régi" de k*rvajó: [url]http://www.youtube.com/watch?v=86khmc6y1yE&feature=BFa&list=SPB30EE183F1B36C1E&lf=list_related[/url]
0
0
0
0
GAMER2 avatar
1:30-től perctől jön az igazi zene 😆:[url]http://www.youtube.com/watch?v=l1NGkTSGoxo&feature=BFa&list=SPB30EE183F1B36C1E&lf=list_related[/url]
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
kakasu írta:


lol. pont ez volt a fejemben ez a zene és nem jutott eszembe mi a zene címe és feljövök belenézek hátha ittvan és voálá... (L)
0
0
0
0
bfrenk avatar


Még csak ismerkedem ezzel a műfajjal, de vannak jobb zenék is.
0
0
0
0
CsehMedve avatar
apetit1989 írta:
Értem. Köszi greenmelon, de mégis inkább azt szeretném, hogy valaki 20 db számoztírjon le, akármilyen hosszú is. Tudom, hogy néhány szám több, mint 10 perces.
Teljesen kezdő vagyok, de szerelmese vagyok a témának. Ráadásul nemrég vettem az Octáviámba subwoofert, ezt szeretném kihasználni.


én nagy kedvelője vagyok a műfajnak, de azért nem az "elvetemült" kategóriában :-)
nagyon jó zenékből van egy kis válogatás otthon a gépemen, majd összeválogatom a legjobbakat és leírom a címüket. Most még dolgozom úgyh most nemtudom leírni, de annyit tudok h a műfaj félistene az Skrillex :-)
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Értem. Köszi greenmelon, de mégis inkább azt szeretném, hogy valaki 20 db számoztírjon le, akármilyen hosszú is. Tudom, hogy néhány szám több, mint 10 perces.
Teljesen kezdő vagyok, de szerelmese vagyok a témának. Ráadásul nemrég vettem az Octáviámba subwoofert, ezt szeretném kihasználni.
0
0
0
0
greenmelon avatar
apetit1989 írta:
Megkérhetnék valakit, hogy kb. 20 trackot rakjon össze a legjobb dubstep zenékkel? Előző hsz-ben ott vannak a részletek.

Nero - Crush On You
Flux - Let The Bass Cannon Kick It
A Knife Partyt ajánlom a figyelmedbe, nem teljesen dubstep, de olyasmi. Hazai fronton pedig a Nobody Moves-t.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Megkérhetnék valakit, hogy kb. 20 trackot rakjon össze a legjobb dubstep zenékkel? Előző hsz-ben ott vannak a részletek.
0
0
0
0
neuroflex avatar
CatchO: miért pedig nagyon jól csinálja😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
CatchO, ez igen jó volt. Gyermekek, szeretnék az autóba csinálni egy CD-t a legjobb dubstep zenékkel. Ti mit ajánlnátok, hogy rajta legyen?
Doomsday-től a Nero rajta lesz, ilyesmikre gondolok.
0
0
0
0
no avatar
http://www.youtube.com/watch?v=MAZOELT1Eqc
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
csak úgy repültek a Mézgáék a nagy hangerőtől 😆
0
0
0
0
greenmelon avatar
kalashnikoff írta:
A jövő zenéje 😆


Ezt jól összerakták! 😃
Az "afterparty mágenéknél" c. videó jut róla eszembe. 😂
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Ugye 😃 Nagyon f*szán össze vágták, és a zene is nagyon oda illik 😃
0
0
0
0
TopCat avatar
Hát ezen kiégtem ! 😆DD Hatalmas : D
0
0
0
0
cbble avatar



[movie=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-Ns9UTQCfwA[/movie]
0
0
0
0
Sicu33 avatar
WackoSheep írta:
véleményem szerint undorító a dubstep!

(Ha nem szereted akkor mit keresel itt?😃😉
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
[movie=youtube]awaz1aNTNL8&[/movie]
0
0
0
0
tothricsi95 avatar



[movie=youtube]xLho8rMQpoI[/movie]
Csak pár a kedvenceim közül!😃
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Egy kis magyar szöveg + dubstep mire nem képes😎



0
0
0
0
MaximumGame avatar


Ez bejön többi nem 😃 minőségit szeretem , ez az többet nem halottam még 😆 ( Flux jókat készít többi nem jön be 😃 )
0
0
0
0
psyli avatar
Aki elmondja, hogy lehet új témát nyitni Zenék, klipek-en belül az kap egy cukorkát valami xy rangú zaj mellé, amit valakik dubstepnek neveztek el 😃 (zenekészítés topic nagyon hiányzik fórumról) u.i.:senkit sem akartam megsérteni ezzel a hozzászólással, csupán én még Ed Rush és hasonló félisteneken keresztül ismertem meg a drum&bass-t és fogalmam sincs mi az a "drumstep", dubstepet meg nem ismerem el, mint zenét 😀 de azért persze megköszönném a segítséget, ahogy láttam más is ír zenét és jó lenne megosztani tapasztalatainkat, stb. 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar



[movie=youtube]3Q9rewnLFYw[/movie]

.. .. .. .. .. .. .. .. .. .. ./' /)
.. .. .. .. ../´/).. .. .. . /¯//
.. .. .. .. ,/¯// .. .. .. ./..//
.. .. .. .. /..//. .. .. ../¯ //
.. .. .. ../´¯/'´ ¯/´¯ /.. //
.. .. .. /'.. /.. ../.. ./.. ///._
.. .. ..('(.. ´(.. .. (.. . ,./'. .'😉
.. .. .. \.. .. .. . .. .. ..\/.. ./
.. .. .. .'\.. . .. .. .. . . ._.´
.. .. .. .. \.. .. . .. .. ..(
.. .. .. .. .\.. .. .. .. .. .\
0
0
0
0
szucsa avatar
JaniWalker írta:
[movie=youtube]eOofWzI3flA&ob=av2e[/movie]

Legjobb!! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció