Devil May Cry Fanok

Szerző: BiGame, 2010. May 25., téma
Fórum » Játékokról általában
Nos ha senkit se zavar ezennel megnyitom a DMC fanok témáját, itt beszélhettek kedvenc részeitekről, szereplőitekről, írjatok ha vmi fejleményt, hírt hallotok a DMC-vel kapcsolatban, kérdezzetek, szal akármit ami a DMC-vel kapcsolatos, itt az Anime-re is gondolok, ha skin-el van gond, vagy kerestek azt is itt kérjetek, kérdezzetek, jó szórakozást!
Hozzászólások: 324
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ceni98 avatar
az kb 30 mp volt vagy mennyi😀
a fejét kell vágni😀
sikerült kinyírni a két pupákot😀
0
0
0
0
no avatar
az az 😃
az eggyik legkönnyebb boss 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát ja😀 de a hernyó az könnyő😀
0
0
0
0
no avatar
jah én is csak most jöttem rá mondom szegény öcsémszívni fog
0
0
0
0
D@nte avatar
hmmmm........jó tudni😀
0
0
0
0
no avatar
miaz h jó game szinte tökéletes naon ajánlom mindenkinek 😃
am meg rájöttem h mi a különbség a yellow és a gold között....
a yellow-ba ha van oan arany kristályod és ha meghalsz akk nm újra éleszt hanm a boss elött letesz vagyis a boss-t kezdheted előlről de ha gol-on játszol újra éleszt jah és ha nincsen oan arany kristályod akk meg az egész küldetést kezdheted előlről onann tom h öcsém yellow-ba játszik és nevan ellen meghalt
0
0
0
0
no avatar
az én öcsém most kedzte ps2-n a dmc-t vagyis ma és easy-n tart a 9. pályán
0
0
0
0
D@nte avatar
akk sok sikert hozzá!😆
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát nekem a DMD-már egy fokkal könnyebb nekem, mert az eddigi módokat kiakasztottam Easy, Medium, Hard, Very Hard, majd ha ezt is kivinném jönne a Heaven or Hell, vagy mi ami a legkönnyebb!
0
0
0
0
no avatar
és sikerült legyőzni agni&rudra-t???
0
0
0
0
ceni98 avatar
vettem észre elsőre sikerültek a cuccok😀
0
0
0
0
no avatar
háát rámész h betöltés rámész a mentésedre és ott van elvileg h easy (ha elégszer meghaltál) és ott rámész de előlről kell kezdened az egészet de onnan már sokkal könnyebb lessz 😃
0
0
0
0
no avatar
akk próbáld meg könnyűn ugy sokkal könnyebb lessz
én legelőször amikor játszottam vele akk normalon cerberus-t nm tudtam legyőzni de mostmeg már nagyon nehezen...
bár párszor elküldtem a jó édes @nyukba őket de megcsináltam a dmd meg még nehéz...
0
0
0
0
ceni98 avatar
normálon
de először jutottam idáig😀
0
0
0
0
BiGame avatar
Én DMD-be el se értem hozzájuk😆, pont azon a pályán vok pedig!
0
0
0
0
no avatar
igen mien szinten nm tod legyőzni???
0
0
0
0
ceni98 avatar
az a két pupák akiről beszéltek😀agni és rudra😀
0
0
0
0
D@nte avatar
szerintem agni és rudra nem?😆
0
0
0
0
no avatar
titkos küldtetés 😃
am mien kék pupákról beszélsz???
0
0
0
0
ceni98 avatar
én at a két pupákot nem tom leverni😞
blue orbot hol lehet szerezni (a szoborszétverés,és a vásárláson kívül??)
0
0
0
0
no avatar
háát persze ha miind a 3 kő megvan akk igen de ha csak 2 hő van meg akk is tovább mehetsz csak a fegyó nélkül és akk majd ugyan ott végig fogsz menni és ott lessz leesve szal mindenféle képp megszerzed a fegyót.
0
0
0
0
BiGame avatar
Hogyhogy? Mer én először megszereztem!
0
0
0
0
no avatar
jah szentem is először nm tudtam h mire gondolsz de utánna már megvolt 😃
az a 6-dik pálya majd utánna de ott elég 2 kő is csak ha megvan mind a 3 akk megkapod a fegyót de ha nincs akk is megkapod csak a 16-dik pályán 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
Jaa kevertem azzal mikor azzal az ágyúval kell szétlőni a sziklákat😆!
0
0
0
0
no avatar
Demoz tölts le egy magyarítást azzal sokal könnyebb és jobb is 😃
am azzal a kővel ott kell átmenni ahol a 4. pályán leszakadtak a kövek ott áttudsz most menni ugymondd a "semmin" és ennyi rem h érted...
ha nm akk a sárga ajtót keresd meg a teteje felé van és ott bemész és ott van egy piros ajtó meg egy szakadék nah ott a szakadéknál kell átmenni mert már nm esel le 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
elküldöd nekem azt a vidit?
0
0
0
0
Demoz avatar
Köszi,de keresek róla walkthrough-t 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
3 ien gömböt kell megszerezni a 3 úton, oszt visszavinni az elágazáshoz, elég 2 de 3-al megszerzel egy fegyvert!
0
0
0
0
Demoz avatar
Az már megvolt😃 Feleszúrta abba a cuccba és megkaptam a soul of steelt. És azzal mit kell csinálni?
0
0
0
0
ceni98 avatar
azt a botot amikor lemennek a falak?
mert akkor van egy türkizkék ajtó ott bemész és ott a 4. pályán voltak ellenségek(azok a kaszás ok) ott végigmész a folyosón és ott lesz még 1 ajtó azon bemész és felmész a lépcső és elkanyaradsz balra végigmész azon a kis részen és ott van egy fogaskerék szerűség és és ott megnyomod az l-t és akkolr egy kis vidi és jönnek az ellenfelek
a többit nem mondom el😀
0
0
0
0
Demoz avatar
Én újra elkezdtem dmc 3-azni,és nagyon tetszik,csak elakadtam. Az 5.pályán vagyok asszem,ahol azt a bohócot le kellett győzni és megszereztem a soul of steel-t,de nemtudom hogy azt hova kell tenni. Valaki pls help! 😃😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát mondom az 1 annyira nem nagy cucc, nem is nehéz normalon, de ellehet vele lenni, az az egyetlen rész ahol mész járművel a DMC-be!
0
0
0
0
no avatar
oks nm hagyom ki holnap kapom meg ps-re 😃 háát láttam vidit de videót nézni is más mint játszani 😃
0
0
0
0
D@nte avatar
mondtam én h rengeteg ember szerint az 1 a legjobb😆én még nemjátszottam vele csak a 3-al meg a 4-el mert csak számítógépem van😆grafikailag a 4 a legjobb hangulata viszont picit jobb a 3 nak szerintem.
0
0
0
0
Raziel24 avatar
Az 1. rész a legjobb azt ki ne hagyd!
0
0
0
0
no avatar
azt jól is teszed h csatlakozol 😃 am szentem is megéri a dmc-vel játszani én is most fogom 5-re végig vinni a 3-t
most töltöttem le ps2-re ott is végig viszem neki párszor meg majd az 1-t kértem kölcsön
0
0
0
0
Raziel24 avatar
Csatlakozom a klubhoz😀
Mind a négy részét kinyomtam és mind a négy részét dante must die fokozaton is kivittem😃 Megjegyzem az első részben ez a fokozat közelebb van a lehetetlenhez mint az "asztadurvaezkib*szottnehéz"-hez(fél év napi 2órában) 😃
0
0
0
0
D@nte avatar
nemkrisz11 mire érted a boss fight-ot?
0
0
0
0
enkutz avatar
Húú a 3. a kedvenc gamem volt 😆 a 4.-et még nempróbáltam ki
0
0
0
0
ceni98 avatar
az szép!😀
tényleg hány pályás (PONTOSAN)?
0
0
0
0
BiGame avatar
Bloody Palace-be voltam el 1x órákig, csak Gunslinger és csak lőfegyverek😃, ez is egyfajta stílús, lehet gyakorolni, h csak Gunslinger-el harcolsz!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció