Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Nincs vírus. Ha rákattintok a hibajelentésben szereplő adatok megtekintésére, ezt írja ki:

http://kepfeltoltes.hu/100410/n_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Szerintem vírusírtást kellene csinálnod! Nézd meg, hogy megjeleníti e a Miscrosoft oldalát! HA nem, akkor vírusod van, és azt kell leírtani és megjavul!
0
0
0
0
no avatar
Üdv.
Live Messenger-rel van problémám. Amint le akarom tenni tálcára a programot, a következő üzenetet kapom és kilép a program.

http://kepfeltoltes.hu/100410/1143783998n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Újratelepítés után sem javult a dolog. Esetleg valakinek valami ötlete?
0
0
0
0
utahl2 avatar
Lenne egy problémám a Blazing angles squadron of wwii nevezetű játékban hogy ,hogy tudnék split screen ben ,2 egérrel jáccani ? kell valami program ? itt egy kép azért: [LINK]
0
0
0
0
MBenjo avatar
Far Cry 2 50%-nál magasabb mentést nem enged betölteni, mert lefagy betöltés közben. Megoldás? 😕
0
0
0
0
zola1995 avatar
Amikor elinditom a Mozillát vagy a Internet expollert vagy a operát és nézek pár weboldalt lefagy:s
Most Goog le chromet használok de ez is eléggé lassú:S
Valaki segitsen pls h tudnám megcsinálni h ne faggyon le
Már újra is tettem őket de még is lefagnak
Jajj és W7-em van
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
LewisHamiltonF1 írta:
nem tudja valaki hogy lehet leállitani valahol hogy a xp elinditáskor ne jöjjőn ellő programok vagyis pl. skypot leakarom állitani 😃 help!


A Skype-ot momentan a Skype fejlecen talizhato menujeben az "eszkozok" "beallitasok"-ban, azon belul pedig az "altalanos beallitasok"-ban tudod beallitani, h ne induljon a Windows-zal....

1ebkent meg tobb mod is van ra, de a Skype eseteben ez a legkezenfekvobb, mivel a progiban adva van, h magad allithatod be, mikor induljon es hogyan.

Ahol viszont erre nincsen lehetoseged, ott akkor jol johet pl. a CCleaner nevu ingyenes, kis meretu progi, amivel kepes leszel konnyeden beallitani, h melyik progik legyenek azok amelyikek induljanak/ne induljanak a Windows-zal vmint nagyszeru rendszer-karbantarto is ez a progi. 😉
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nem tudja valaki hogy lehet leállitani valahol hogy a xp elinditáskor ne jöjjőn ellő programok vagyis pl. skypot leakarom állitani 😃 help!
0
0
0
0
utahl2 avatar
Hali.
Feltettem a Bad company 2-t s mikor elindotom a campaign-t ott a csonakos résznél 3-5 mp ig rendesen megy aztán meg egy fehér képernyő jelenik meg, a hangok meg a gép pedig dolgozzik ugyan ugy mintha menne a game.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
dave20 írta:
köszi szépen,én driver cleaner-t szoktam,megrpobálom ezzel
köszi mégegyszer😀


Nincs mit!..majd szólj hogy hogy sikerült! 😉
0
0
0
0
dave20 avatar
köszi szépen,én driver cleaner-t szoktam,megrpobálom ezzel
köszi mégegyszer😀
0
0
0
0
Feki1991 avatar
dave20 írta:
sziasztok,kéne egy kis segítség ha nem nagy kérés.
na most van 3 játék(Bioshock 2,Fallout 3,Red Alert 3),ami játék közben hibával kidob az asztalra,ilyenkor a windowsban hatalmasak az ikonok ,színtelenek(egyszerűen rondák😆😉,majd kikapcsol a monitor és csak a restart segít.
a Red Alert 3 megy más driverrel,de azzal meg a cod 4 kap kékhalált.
ezért gondolom ,hogy driver probléma,esetleg leírná valaki hogy frissít drivert?,hátha valamit rosszulcsinálok
esetleg a video karim haldoklik?
előre is kossz a választ


Heló!

Igen, ezt tényleg Driver problémát tükröz!..nos, Drivert úgy kellene feltenni, hogy közben TELJESEN letörlöd a régit!!!!!
1. Uninstalálod a régit
2. Letöltöd a Driver Sweeper nevezetű progit! (Egyszerű kezelni!..az "NVIDIA Display"-t pipázd ki) [LINK]
3. Feltelepíted a legújabb Drivert

Ha a leírásom szerint csinálod, akkor nem lessz gond! 😉..ha ezek után is fog sz@rakodni, akkor lehet hogy a VGA haldoklik!
0
0
0
0
dave20 avatar
sziasztok,kéne egy kis segítség ha nem nagy kérés.
na most van 3 játék(Bioshock 2,Fallout 3,Red Alert 3),ami játék közben hibával kidob az asztalra,ilyenkor a windowsban hatalmasak az ikonok ,színtelenek(egyszerűen rondák😆😉,majd kikapcsol a monitor és csak a restart segít.
a Red Alert 3 megy más driverrel,de azzal meg a cod 4 kap kékhalált.
ezért gondolom ,hogy driver probléma,esetleg leírná valaki hogy frissít drivert?,hátha valamit rosszulcsinálok
esetleg a video karim haldoklik?
előre is kossz a választ
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
Helló!
AZ lenne a gondom hogy van az a Drag Racer v3 nevű flash játék, és Cheat engin-el szeretném hackelni.
Pár dolgot szeretnék át írni, mint pl.: lóerő,pénz stb....
De sajna nem megy.
0
0
0
0
Lord107 avatar
sziasztok. olyan problémám lenne hogy játékok közben amikor forgatom az egeret akkor kb. 5mp-vel később érzékeli,vagy ez ugyan ígyvan a billentyűzetnél is...
de pl. a sims3-nál és a battlefield heroes-nál jó mind a 2. és ha nem játszok akkor is rendesen működik mind a 2
mi lehet a baj? légyszi aki tud segítsen
0
0
0
0
super88 avatar
sziasztok azt akarom megkérdezni hogy hogyan tudnám sp2-tőt átirní sp3-ra xp alatt? 100% hogy meg lehet csinálni mert egy szerelő már megcsinálta csak nem emlékszem hogy hogyan volt 😜
0
0
0
0
mark513 avatar
CarKiller írta:
mark513 írta:
Valaki tudna segíteni? Az lenne a problémám, hogy van egy külső HDD-m és szinte azon van most mindenem.
Elfelejtettem bekapcsolni mikor elindítottam a gépet és ezért ugye ami rajta van azoknak az ikonjai fehérek.
de mikor másnap is beléptem a gépbe és bekapcsoltam a hdd-t működnek az alkalmazások csak a melyik a külső hdd-n van még mindig fehérek az ikonjai.
ez miért van?
valaki tudna segíteni hogy mit csináljak?
win7-em van.


Nos, mivel egyszer nem érte el, már érvénytelenek az ikonok, újra ki kell tenned őket, hogy működjenek, vagy beállítanod a célfájlt.
Szerk.: persze egyesével, külön-külön :S


És pl ha frissíteném a desktop-ot? nem tudom hogy kell csak magától frissíti mikor lefagy a rendszer.
De akkor minden problémát megold.
0
0
0
0
CarKiller avatar
mark513 írta:
Valaki tudna segíteni? Az lenne a problémám, hogy van egy külső HDD-m és szinte azon van most mindenem.
Elfelejtettem bekapcsolni mikor elindítottam a gépet és ezért ugye ami rajta van azoknak az ikonjai fehérek.
de mikor másnap is beléptem a gépbe és bekapcsoltam a hdd-t működnek az alkalmazások csak a melyik a külső hdd-n van még mindig fehérek az ikonjai.
ez miért van?
valaki tudna segíteni hogy mit csináljak?
win7-em van.


Nos, mivel egyszer nem érte el, már érvénytelenek az ikonok, újra ki kell tenned őket, hogy működjenek, vagy beállítanod a célfájlt.
Szerk.: persze egyesével, külön-külön :S
0
0
0
0
mark513 avatar
Valaki tudna segíteni? Az lenne a problémám, hogy van egy külső HDD-m és szinte azon van most mindenem.
Elfelejtettem bekapcsolni mikor elindítottam a gépet és ezért ugye ami rajta van azoknak az ikonjai fehérek.
de mikor másnap is beléptem a gépbe és bekapcsoltam a hdd-t működnek az alkalmazások csak a melyik a külső hdd-n van még mindig fehérek az ikonjai.
ez miért van?
valaki tudna segíteni hogy mit csináljak?
win7-em van.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
beszeretnék tenni egy videót a windows movie maker programba és ezt irja ki The file C:\Documents and Settings\uj\Dokumentumok\Képek\Gokartos Képek\MOV00257.AVI cannot be imported because the codec required to play the file is not installed on your computer. If you have already tried to download and install the codec, close and restart Windows Movie Maker, and then try to import the file again.


ez mi ?
a választ előre is kőszőnőm 😀 .
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nem láttom azt a nagy ikont 😆
http://www.hd-dvd-ripper.net/images/video-converter/Youtube-to-Windows-Movie-Maker.jpg melyik az ?

már sikerült !
0
0
0
0
Unstoppable avatar
A Windows movie maker ős filejokat nem játsza le semmi sem mert mikor elkészülsz egy "film"-el akkor rá kell kattintani hogy film/videó mentése(régi MM-nél nagy ikon fölül, ujnál fájl/Filmfájl mentése). Ott mindig a továbbra kell menni, aztán kiválaszthathatod hogy milyen formátumba akarod, hogy hova mentse stb, amiket a K-lite kodek pack, meg szinte minden de sztem még a WMP is lejátszik.😉
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
mosmá értem a képek és a zenék futattása kőzben.... meg minden de milyen lejátszóval kell lejátszani ezt a windows movie maker-ős file-t mert nem játsza le semmi :S hellp !
0
0
0
0
rappit4 avatar
na valaki segitsen lécci mer már tököm kivan 😆 azok a problémáim hogy: a call of juarez 2 -nél belép a játékba majd amikor rámek h single player akkor kilép !(haver gépén megy ( neki xpje van nekemwin7)) , a cod waw belép tölt aztán kilép , a cod4 multi belép játszok 20 percet aztán kilép ezzel: iw3mp.exe müködése leállt...(előre is kösz😀😉
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
igen már azzokat én megcsináltam 😃 és amikor rámegyek hogy eszközök játékok megtalálom hogy cod 4 de azt hova teszi ? mert én nem láttom sehol !

ja meg az hogy van olyan program hogy kiirok képeket egy cd-re diavetitsként megy és kőzbe beteszek a képekhez egy zenét vagy tőbbett meg igy formázgatni a képet 😆 alakzatok...😃
windows movie-val nem lehet megcsinálni szerintem !
0
0
0
0
psychosocial avatar
lépj ki teljesen xfire rol és megint lépjél be és mindent engedj betölteni...
ha nemjö akkor eszközök/játék(ok) és ennyi😃
remélem segítettem
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
A call of duty 4 et letőltőtem csak a multyját ! és nem muatja az xfire ! 😞 mit csináljak ?
0
0
0
0
thug85 avatar
Billy írta:
Nemrég kaptam meg az új gépemet Gépem adatai és pl a Batman AA-t próbáltam meg feltenni feltette szépen és amikor megpróbálom elindítani akkor azonnal befagy minden. Szépen töröltem. Akkor következett a Borderlands. Telepítés közben kb a felénél megint lefagyott az egész akkor reset és lám ott volt feltéve a Borderlands. Rákattoltam és megint ugyan az. Akkor következett a Star Wars: TFU Elkezdtem vele játszani csak mindig ugyan annál a résznél kilépett és ez az üzenet jött be : A Windows hibát talált és most keresi a megoldást a problémára. Vagy valami ilyesmi. Mit csináljak? Frissítsek drivert vagy váltsak vissza XP-re? Pls segítsetek.


Milyen tápegység van a gépedben? Ha akkor fagy ki minden, amikor terhelés alatt van a géped akkor lehet, hogy kicsi neki a táp!
Drivereket mindenből a legfrissebbet tedd fel! Próbálkozz patch-el, és másik crackel!
0
0
0
0
no avatar
Nemrég kaptam meg az új gépemet Gépem adatai és pl a Batman AA-t próbáltam meg feltenni feltette szépen és amikor megpróbálom elindítani akkor azonnal befagy minden. Szépen töröltem. Akkor következett a Borderlands. Telepítés közben kb a felénél megint lefagyott az egész akkor reset és lám ott volt feltéve a Borderlands. Rákattoltam és megint ugyan az. Akkor következett a Star Wars: TFU Elkezdtem vele játszani csak mindig ugyan annál a résznél kilépett és ez az üzenet jött be : A Windows hibát talált és most keresi a megoldást a problémára. Vagy valami ilyesmi. Mit csináljak? Frissítsek drivert vagy váltsak vissza XP-re? Pls segítsetek.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Sziasztok, nem tudom ide írhatom-e de hátha.
a PES 10-et raktam fel, reloaded változat, netről szedtem le, és telepítés után crackelem minden, elindítom, és csak nagy feketeség és nem csinál semmit, mi lehet a baj? lécci segítsetek köszi
0
0
0
0
no avatar
Kedves Tagok.Win7 alattnprobtam cod2zni de vmit kiirt:SVmiért leállitotta :S Help plss='
(
0
0
0
0
no avatar
olyan gondom lenne hogy nem tölti be a videókat youtubeon a gép:S tehát félig elmegy vagy ameddig akar és tovább nem:S ugyanígy amikor töltök vmit ottis egyszercsak megáll:S viszont trrent az jön végig azzal nincsn gond:S
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
Hello!Lenne egy olyan problémám hogy van egy mp4 lejátszóm
és a konvertáló program vlmiért egy két filmet nem igazán akar konvertálni ez valyon miért van?PLS segítsetek nekem
a segítségért előre is köszi
0
0
0
0
zaraki avatar
villamdavid írta:
Sziasztok,Kérlek ha valaki tud segítsen!!
Ismerősöm letöltötte nekem a WSC Real 2009 ,de amikor elindítanánk itt az én gépemen csak zene van kép sajnos nincs!
Légyszi valaki segítsen hogy mi lehet a probléma!!!! Mert egyébként megnéztem a gépigényét annak a játéknak ,és csak az a hiba hogy nekem Pixel Shader 2 van hisz :ATI Radeon 9550 -esem van!!!


hát mivel sm 3-as videokártya van a gépigényéhez írva ezért sm 2-esen nem fog menni

sziszifiu írta:
leírná valaki hogyan tudok ki írni ps2 re játékot? letöltöttem 1et miylen progival és simán isoba? vagy hpygan? sűrgős lenne kösziS


ha iso-ban szedted le akkor nero burning romban recorder menüben burn image-re rámész kiválasztod az iso-t és minél alacsonyabb sebességen megírod, ha nem iso akkor alcohol-t ajánlom
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
egy bajom lenne kérlek hogy segítsetek hogy tegnap még volt a J meghajtón 8-9gb most meg tőltőm a cod 4-et és lement 1,96-ra de 2,77gb-ost tőltők csak multy és hogy tűnt ell annyi GB :S ?
0
0
0
0
no avatar
leírná valaki hogyan tudok ki írni ps2 re játékot? letöltöttem 1et miylen progival és simán isoba? vagy hpygan? sűrgős lenne köszi😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Tudtok ajánlani egy két játékot ami menne a gépemen! Sajnos nem ismerek régebbi de jó játékokat 😞
0
0
0
0
villamdavid avatar
Sziasztok,Kérlek ha valaki tud segítsen!!
Ismerősöm letöltötte nekem a WSC Real 2009 ,de amikor elindítanánk itt az én gépemen csak zene van kép sajnos nincs!
Légyszi valaki segítsen hogy mi lehet a probléma!!!! Mert egyébként megnéztem a gépigényét annak a játéknak ,és csak az a hiba hogy nekem Pixel Shader 2 van hisz :ATI Radeon 9550 -esem van!!!
0
0
0
0
ipod avatar
Hogy kell letöltött játékal multizni😕
0
0
0
0
no avatar
Innen simán tudsz tőlteni mp3-at http://www.filestube.com/
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
aki tud mondjon már olyan oldalt ahol simán lelehet tőlteni az mp3 zenékett egyszerűen nem talizzok 😃
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
hi, nemmegy a cod4 multim, elindult hál' istennek, és ecceruen belepek egy szerverre irja: más használja a cd keyed probálgattam más cd keyt is dennem mentek, valaki? help? 😞
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
valaki tudna e nekem segíteni abban hogy a Microsoft Word 2003-ba hogy lehet Kapcsolási rajzott csinálni ? vagy /Beilleszteni.
0
0
0
0
no avatar
és szted ez a 191-es jólessz?
http://www.nvidia.com/object/winxp_191.07_whql.html
0
0
0
0
zelcsi avatar
rossz drivert szedtél le szerintem!
0
0
0
0
no avatar
nemhiszem h ide tartozik :az mért lehetett h még régebben leszedtem egy drivert a karimhoz és amikor ujra indítottam 16bit volt és összevssza szarvolt a kép
lehet h 64biteset szedtem véletlen le 32es helyett?
most már régóta a 182.42-es van fennt és sztem ráférne már egy elégrendes frissítés...
szerintetek?
0
0
0
0
Athesz avatar
Speck írta:
thug85 írta:
Speck írta:
Sziasztok... nekem valami gondom akadt a GTA IV-el ha játszok vele akkor akadt a cucc... de csak akkor akad mikor kanyarodok szal nem értem mi a hiba pedig a gépen tökéletes jó hozzá...valaki tudna segíteni mi lehet a hiba ?? a választ előre is köszönöm 😀

Próbáltad már a patcheket?


na most hogy be raktam a Patchet igy most tökéletes de viszont most meg az árnyék ilyen szar... :S lehetséges hogy a video karim nem bírja el ? :S a választ köszi és a segítséged is


Felraktad azt az árnyék csúszkát maxra? Mert az nálam is rossz volt!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció