Devil May Cry Fanok

Szerző: BiGame, 2010. May 25., téma
Fórum » Játékokról általában
Nos ha senkit se zavar ezennel megnyitom a DMC fanok témáját, itt beszélhettek kedvenc részeitekről, szereplőitekről, írjatok ha vmi fejleményt, hírt hallotok a DMC-vel kapcsolatban, kérdezzetek, szal akármit ami a DMC-vel kapcsolatos, itt az Anime-re is gondolok, ha skin-el van gond, vagy kerestek azt is itt kérjetek, kérdezzetek, jó szórakozást!
Hozzászólások: 324
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Okés de ez vmi Winrar Download!
0
0
0
0
Creelien avatar
Itt egy link arról milyen jellegű lesz a paródia.

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Nekem van ötletem csinálj 1 Mucsi Zolisat! 😆
Komoly lenne sztem nekem tetszene!
És Youtube-on van 1 csomó videó róla!
0
0
0
0
Creelien avatar
én is készítenék egy paródiát de nincs sok ötletem. szóval ha vkinek van ötlete vagy vicces hangja annak megköszönném a segítséget..
0
0
0
0
no avatar
Naon komoly kis videó!
De várom már h meglegyen az új gépem egésznap ezt fogom tolni!
0
0
0
0
Creelien avatar
ezt nézzétek meg:
[LINK]

nagyon állat amit ez a gyerek tud, és állítólag felrakja netre hogy le lehessen tölteni.
0
0
0
0
D@nte avatar
20 pálya van a 3 ban és a 4 ben is a 4 hez még olyan 1-2 hónap kell ma magyarításig.
0
0
0
0
Ricko avatar
én is nagy fan leszek-vagyok😃 a 4 hez van magyaritás és a 4 ben jó a grafika?és kb. hány pálya van?
0
0
0
0
no avatar
Tom 😃 a 3 is naon zsír 😃 akk próbálj már kombókat v nm tom
0
0
0
0
psychosocial avatar
4... amugy már gameltem vele... nagyon jó de nemtudom élvezni valamiért...kb azért mert 2dolgot csinálok egész játékidöben azaz 2normális kombotámadásvan szval kicsit idegesitőő... amugy rohadt jó game😃
0
0
0
0
no avatar
jah de zoex-nek nm tetszik
am te meiket töltödd le a 4-t vagy a 3 Special edition-t ???
0
0
0
0
psychosocial avatar
én szeretem az ilyeneket😃 mondjuk ugy h 10böl 9,9tizednek😆
0
0
0
0
D@nte avatar
10 emberből 9 nek tetszik a DMC úgyhogy....😆😆😆
0
0
0
0
psychosocial avatar
najó leszedem, felrakom ha tetszik megveszem ha nem akk törlöm de biztos hogy tetszenifog😃
0
0
0
0
no avatar
téll mindig elfelejtem mindjárt kijavítom || javítva😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Ja csak nem a link kell, hanem a beágyazás!
0
0
0
0
no avatar
jah oks akk ittvan az enyém bár BiGame te már láttad de nm baj :
[movie=youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dm5nur6Uj3c&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dm5nur6Uj3c&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
BiGame avatar
Most jut eszembe AMV-kről még szó se volt, ittvan először az enyém!
[movie=youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r_m5Ti-MqjI&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/r_m5Ti-MqjI&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/movie]

És itt bulldog barátomé!
[movie=youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1QLxwauJYjk&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1QLxwauJYjk&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
no avatar
jah igen mert a dmc 3 se 2006-s és én onnan mondtam sry 😞
0
0
0
0
BiGame avatar
DMC3 2005, DMC4 2008 ennyi😜, ezt még fejből is megmondom, szal má 4 évet kéne akkor várni az 5-re, ha még plusz 2!
0
0
0
0
ceni98 avatar
túléljük ha a 4-re 2-t vártunk😃
de ezt már moindtam😆
0
0
0
0
no avatar
am szentem is kb 2 év...
mert a grafikán is látszik h nm a következő évben csinálták...
és szentem az 5-re is kell várni még legalább 1 évet 😕
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát ha annyi akkor kibirtok megint annyit😃
0
0
0
0
D@nte avatar
asszem 2 év de nemakarok hülyeséget mondani nézzen utána más is!😉
0
0
0
0
ceni98 avatar
a dmc 3 és 4 között mennyi év telt el?
0
0
0
0
D@nte avatar
na neeee😢.nehogymár várnom kelljen még 2 évet.
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát gyerekek, vagy lesz szó a DMC5-ről az idei E3-on, vagy még várhatunk kb 2 évet!
[LINK]
0
0
0
0
ceni98 avatar
a 8. pályát fogom most😀
0
0
0
0
no avatar
és sikerült megtudtad csinálni???
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát én csak azt néztem h az a pálya az amit keresek😀
0
0
0
0
D@nte avatar
hát nemtom én mindig megtaláltam azt a részt amit kerestem.
0
0
0
0
ceni98 avatar
megnézte de nem találtam😞
0
0
0
0
D@nte avatar
ceni figyeljcsak!menj fel a Youtube-ra írd be h pl😃evil May Cry 3 mission 17.vagy akármelyik küldetést mert egy csávó felvette hogyan kell megcsinálni a küldetéseket😉
0
0
0
0
no avatar
megkérdezem itt is hátha jön válasz😃 milyen patch v crack kell ahoz h ne irjon exe hibát?
0
0
0
0
ceni98 avatar
THX!
isten király vagy😀
0
0
0
0
no avatar
oks én elmondom neked először is van az a hely ahol ugrálni kell fölfelé azokon a $z@rokon nah ott ne menj föl hanm ugorj le teljesen és ott menj be az ajtón ott szét ütöd a szobrokat és találsz majd vmeik alattt 1 Orchalion Darabot azt felveszed és felugrálsz a tetejéig (ahol ugrálsz azokon a $z@rokon az utolsó elötti szinten találsz egy Szentelt vizet 😃😉
nah ha ez megvan fent vagy a tetején akk menj be ott egy másik ajtón és ott lesznek megint azok a szobrok azokat leütöd és lesz 2 ajtó az eggyiken tudsz csak bemenni ott bemész és legyőzöd azokat a szörnyeket megkapod a szírének síkítását (v mit) nah ott megint belépsz az ajtón és ott lesz felül egy ien izé (nm tom máskép elmondani) oda mész és nyomj egy "L"-t és megvan bekapcsolod a liftet ott lemész és ott leszel a torony legalján ott van az az ajtó ami körül tűz van most be tudsz ott menni bemész ott megint lesznek szörnyek azokat szétütöd és mész bemész az ajtón ott csak egy falat látsz majd azt meg kell ütni és szétesik mész és van az a kör izé ami reagál a kard erejére azt megcsinálod és lejön egy gömb az szét ütöd és ott lesz egy koponya azt felveszed és jönnek a szörnyek azokat legyőzöd és kimész az ajtón vissza mész a liftel és teljesen vissza mész oda ahol 2 ajtó van és csak az eggyikhez tudtál bemenni most betudsz mennni a másikon is ott bemész és már csak 1 ajtón kell átmenni h legyőzhesd Vergil-t ami mellesleg naon könnyű
azta g3c1 jó hosszú lett 😆 ha vmi nm világos mondd h mi az és segítek 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
a 7. pályát részletesen leírná valaki?
thx
0
0
0
0
no avatar
pedig a 3-ban g3c1 j0' én naon szeretem meg amikor sokan vannak akk a kardon pörgés naon sok stíéus pontot ad 😃
0
0
0
0
D@nte avatar
nekem meg van a 4 és nincs free ride elhiheted.
0
0
0
0
no avatar
szentem nm mert elég sok videót láttam de eggyikbe sem volt free ride
0
0
0
0
BiGame avatar
A 4-be lehet free ride-ozni? Mert én még nem naon tudtam!
0
0
0
0
no avatar
jah ezek naon jók 😃 dante jó freestyler 😃 naon laza meg minden de vergil nm igazán
0
0
0
0
BiGame avatar
A rebellion-nak bírom a Drive-támadását mikor hátra rakja a kardot, meg mikor körbe pörög a kardon mint a rúdon, meg mikor driftezek a szörnyön😆!
0
0
0
0
ceni98 avatar
azt tom😀
az is jó de a két pupák kardja az még nagyon jó😀
0
0
0
0
no avatar
cerberussal ien jég izék lesznek rajta és többet visz le
0
0
0
0
ceni98 avatar
szerintem rebbelionnal
😀
0
0
0
0
no avatar
nah grat am az 4. pályán a boss-t a cerberussal a legkönnyebb 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció