H1N1

Szerző: Prototype, 2009. November 29., téma
Fórum » Társalgó
Gondolom első témát ezzel indítom :) xd
Hozzászólások: 93
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gyenesmartin avatar
ilyenkor az állam fizeti ki szerintem.Ingyen nemadnak semmit ugyanis.
0
0
0
0
kz009 avatar
Milyen kár hogy ebből alig van haszon pláne hogy az iskolákban ingyen kapják a diákok és a gyógyszertárban is 2000 ft csak...a rák ellenszeréből meg lehetne gazdagodni de ebből biztos hogy nem 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
nekem muterom se akarja beadatni, de ha akarná se hagynám magamnak.
0
0
0
0
BiGame avatar
nah muter most mondja, h ettől ugyan úgy elkapjuk (már mint az oltástól) csak nem leszünk annyira betegek mint lennék, szal kevésbé leszünk, mellesleg egyre inkább be akarja adatni😕!
0
0
0
0
Ferrari avatar
persze ez csak 1 média bomba -nekem ezt mondta az orvosom, és nem ajánlotta az oltóanyagot. Egy "biológiai fegyver" amiből 1 köcsög segarcú barom állat meggazdogodik és aztán 100$-al fogja kitörölni a lyukát mer' má annyi lesz neki belőle....elég egyxerű, akik kiengedték a vírust azok terjesztik az oltóanyagot is....hülye leszek őket gazdagítani vele....
0
0
0
0
MaliDual avatar
ezzel valaki nagyon jól jár.fura hogy milyen hamar elkészült az oltás.hányan haltak meg ?nemsokan.amugy az van kitéve veszélynek akinek sz@r az immunrendszere.pedig pl malária,éc(aids) stb naponta sokkal több ember hal meg.bár én is be vok olta már egy 2 hete de semmi bajom nincs tőle.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Az anyukám már vagy 1 hete elkapta pedig beoltotta magát.
0
0
0
0
FeRR avatar
Meg egyébként sem, hülye lennék beadatni, mi a francnak? Ha meghalok meghalok, nehogy már 1 rohatt vírus döntse el..
0
0
0
0
Prototype avatar
Látom érdemes volt megnyitnom ezt a témát 😆

0
0
0
0
FeRR avatar
Akkor én nem adatom be!😆
0
0
0
0
BiGame avatar
hát ebbe igazad van, vagy meghalnak vagy fogyatékosak lesznek, annyi szent, h ezt a gyógyszert magamnak be nem adatom, de aszongyák, h ezek a problémák a nem normális embereknél vannak!
0
0
0
0
FeRR avatar
Sztem ez 1 hülyeség..többen hallnak bele a védőoltásba, mint maga a vírusban😀 bár engem nemérdekel annyira..ha elkapom akkor elkapom, ezen védőoltás nemsegít..
0
0
0
0
BiGame avatar
mindenkinek megvan a véleménye erről, az enyém, h magasról xarok rá, ha elkapom ez van, csak a sulit ne zárják be!
0
0
0
0
kz009 avatar
Ti döntötök csak én elmondtam a véleményemet...nem akartam ezzel senkit semmire rábeszélni...és boccs ha valakit ezzel le"oltottam" vagy egyébb.... 😃
0
0
0
0
BFTS ROLI avatar
😃
[LINK]
Nálunk ez már így megy 😆 egyik haverom mondja a másikra folyamatosan 😆
Azt már annyira hülyék hogy olyanokat mondanak hogy pl: SUTHA ÁDÁM néma H val 😆😆
Szerk: Ezt így nem lehet elmagyarázni ehhez itt kell lenni.
0
0
0
0
no avatar
"sutHaság" ellen? Az mi?
0
0
0
0
BFTS ROLI avatar
Nálunk már új lett ez a vírus!
H2N2 😃😃
Be kell magunkat oltani a sutHaság ellen 😆😆😆 (by oszt. társam) 😆😆
0
0
0
0
BiGame avatar
szükség volt erre a témára látom😆!
0
0
0
0
no avatar
Erről az egészről nekem is megvan a véleményem! Elég fura, hogy kevesebb, mint egy hónap alatt előálltak a gyógyszergyártók az oltóanyaggal. Más "normális" oltóanyagokal évekig kísérleteznek. Jobban félek az oltástól, mint a vírustól. Nemhiszem, hogy veszélyesebb lenne bármely más vírustól. Ez egy nagy bizniyz! Én sem hagytam beoltatni magam az iskolában.
0
0
0
0
MoonW avatar
Jó hogy van ilyen téma is, de a butító(!) kommentek törlésre kerülhetnek, mindenkinek lehet véleménye az ügyről és körülötte képződő média****-ról. Mindenki a saját orvosától kérje ki a tanácsokat és ne a neten fellelhető, hozzászólásokra, kitalált dokumentumokra és híresztelésekre alapozza az egészségét!
0
0
0
0
Roland avatar
szerintem kamu az egész!!
0
0
0
0
pakai93 avatar
én speciel be vagyok oltva pedig nem akartam... de szüleim erősködtek h de bekell stb... 😕 de sztem nem sok értelme van ha elkaptam volna akkor szedném a bogyókat azt kész...
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nem oltottam be magamat és még mindig élek, de érdekes.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát a madár influenza mi volt meghaltak pár százan akam mondjuk öregek volta kés már ígyis haldokoltak és lehet más bajuk is volt és azt is hogy fel fújták miközben csak magyarországon naponta hal meg több tucat vagy akár több száz ember más okok miatt
0
0
0
0
kisborda avatar
Egyetértek kmisivel.
Sztem hülyeség beoltatni magunkat csak rosszabb lesz. Meg má' késő is mert annyi idő alatt nem alakul ki a védettség.
A madár influenzát is felfújták, igaz meghaltak egy páran, de túl élte a többség, nem?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát de nem ismered ezt a korrupt világot ezt mesterségesen hozták létre és engedték el óriási disznóságok folynak a háttérben
0
0
0
0
kz009 avatar
Inkább beoltattam magam mint hogy pont akkor legyek valami más miatt beteg amikor éppen ideér hozzám a H1N1 és kinyirjon...igy az oltással kicsit meg van nővelve az esélyem...már 2 hete be vok oltva és semmi mellék hatás...a legtöbb oltásnál már 1 heten belül jelentkezik valami mellékhatás láz,piros torok stb... nálam eddig semmi mindenki parázik mint állat 1 oltás miatt már nme az öskorban vagyunk ahol higannyal együtt adják be....
0
0
0
0
laci503 avatar
énsem oltattam be magmat
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
meg arra mondj valamit ,hogy 2 000 000 beteg és abból csak 9halt meg.Jó sok a halálozási arány.
0
0
0
0
kz009 avatar
LOL az oltoanyagtól félni 😃😃 1 döglöt virus meg 1 vivő anyag miatt ami nem káros heheeeee...de bezeg az a 2 egézsséges gyerek akinek semmi baja nem volt és most a halálukon vannak mert nem kapták meg időben az oltást...na erre mondjatok valamit!
0
0
0
0
ZsoOtT avatar
Én nem oltatom be magamat az biztos
0
0
0
0
FeRR avatar
Én nemoltattam be magam, hülye lennék, inkább dögöljek meg a h1n1-től mint az oltás mellékhatásától.
0
0
0
0
battyan avatar
Nálunk már H1N1O2 vaaaan 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Minek beoltatni magamat?Minden évben van valami új.De eddig eggyiket se kaptam el.
0
0
0
0
gara66 avatar
hát nekem nemkellett oltás, senki nem beteg az ismeretségbe, főlöslegesnek tartja az orvosom...😜
0
0
0
0
no avatar
Beteg? Háegyenegy almát 😃
Én még az oltást se, se a betegséget nem kaptam el
tiszta baromság
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
én is megkaptam,kár hogy nem volt semmi mellékhatása,nem kellett volna mennem suliba X) :Ð
0
0
0
0
psychosocial avatar
énis de látom beci macskája még nem😜
0
0
0
0
beci9405 avatar
ááá milyen érdekes téma mind1 én már megkaptam az oltás
0
0
0
0
Flash avatar
Na már ide is átterjedt a vírus?...😆
0
0
0
0
Prototype avatar
Gondolom első témát ezzel indítom 😀 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció