Konzolháború

Szerző: MMPORG, 2009. August 30., téma
Fórum » Konzol
Szerintetek melyik konzol a jobb?
Hozzászólások: 262
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
utahl2 avatar
LewisHamilton:Semmi baj, menjél el gokartozni s máris jobban lesszel 😆
Tegnap sikerült a media-ba kipróbálnom a Kinectet, s mit mondjak ,isszanytason király már tudom, hogy mit kérek majd születésnapomra😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
utahl2 írta:
LewisHamiltonF1: kicsit vissza kéne fogni,kedves szomszédom 😆 az teljesenn szubjektív dolog hogy kinek,
melyik játék tetszik a legjobban.Akkor engem is lehülyézel mert xboxom van 😂😂? Amúgy ha már felhoztad
a super mariot én pl még mindig szoktam vele játszani.Mondjuk igazi szimulátorok pc-n vannak.Szerintem
ezt a témát ne nagyon húzzok még tovább.


én őt nem azzért hülyéztem le mert van xboxa nem azzért hülye 😃
amugy bocsi tényleg nem akartam ilyeneket irni csak isszonyatossan feltud húzni az ilyen mégegyszer bocs !

thug : neked is bocsi nem lesz több ilyen ha nem kényszeritenek 😃

és az igazi vérbeli komoly szimulátor az a Gran Turismo !
0
0
0
0
zsivko avatar
Nekem van egy psp-m és szerintem nagyon jó dolog, de a nintendo ds is komoly lehet. Nálam az élmény számít nem pedig a fullhd vagy a 3d. Ahhoz képest a nintendo ds kapható lesz 3d kijelzővel.
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Ott van a PS Move, az is új cucc
0
0
0
0
R0x0r avatar
LewisHamiltonF1: Nagyon kinyílt a csipád kisöcsi, egy élettelen tárgyat ennyire védeni...
arról nem is beszélve hogy kiadták a Kinectet Xboxhoz (amit volt szerencsém kipróbálni 😀😉 ami már most nagyon jó. Főleg a boxolós játék mikor szétvered a másikat az k.... jó 😃😃 a ps-hez soha nem adnak ki semmi újjat hanem csak folyton egy számmal nő... én nem vagyok senki ellen de ami igaz az igaz 😜
0
0
0
0
thug85 avatar
LewisHamiltonF1, OVERLORD: Legközelebb akkor írjatok hozzászólást, ha értelmesen tudtok egymással kommunikálni! Addig a hozzászólásaitok törlésre kerülnek! Attól egyikőtöknek sem lesz igaza, ha parasztozzátok, és hülyézitek egymást! Csak magatokat írjátok le vele!
0
0
0
0
utahl2 avatar
LewisHamiltonF1: kicsit vissza kéne fogni,kedves szomszédom 😆 az teljesenn szubjektív dolog hogy kinek,
melyik játék tetszik a legjobban.Akkor engem is lehülyézel mert xboxom van 😂😂? Amúgy ha már felhoztad
a super mariot én pl még mindig szoktam vele játszani.Mondjuk igazi szimulátorok pc-n vannak.Szerintem
ezt a témát ne nagyon húzzok még tovább.
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Nyugi, mert a végén moderátort kell hívni, és annak senki nem örülne.
Gigazte-nak igaza van.
0
0
0
0
gigazte avatar
LewisHamiltonF1: Te ki vagy itt, hogy mindenkit hülyének titulálsz? Mindenkinek más a jó, ha neki xbox tetszik jobban akkor már hülye?😊
0
0
0
0
-OWERLORD- avatar
ja meg még ott a halo sorozat és a ps ex.
-Motorstrom
-Gran Turismo
akk inkább NFS
0
0
0
0
ntgloc2 avatar
én PS2-t akarok venni😃
pár GTA-t legalább ki tok próbálni😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jaah tényleg kihagytam a Heavy Raint nah igen az is elég komoly valóság gamme😃
0
0
0
0
no avatar
Sztem teljes mértékben ízlés kérdése...nyár végén itthagyta haverom pár napra az xboxot, így össze tudtam hasonlítani a ps-emmel. nekem az ex. címek közül egy se jött be...bár lehet magasak az elvárásaim a heavy rain és a gow3 után...nekem semmi bajom az xbox-al, de én inkább multizni szoktam...és ugyebár az ps-en ingyenes 😃
0
0
0
0
no avatar
Azokból amiket felsoroltál ismerek 3-at, versenyzős játékból van ezer szóval az teljesen mind1, killzone szerintem egy rakás sz*r, csak god of wart ismerem el, az tényleg jó. Viszont Boxon vannak az igazi exkluzív címek, Gears of War és Halo, ráadásul ezekkel lehet CO-OPozni úgyhogy nálam box simán veri PS-t.
0
0
0
0
utahl2 avatar
az már egyéni ízlés, hogy kinek melyik exklúzív tetszik.(S hogy melyik platformon van 😆😉
Pl. nekem a Gears of war 1 nem nagyon jött be, de halo reach annál jobban😀
0
0
0
0
-OWERLORD- avatar
szerintem az xbox360 lehet nem tud annyit mint a ps3 de sokkal több embernek ez van mint ps3 mert:
1. olcsóbb
2. jobbak az exkluziv címek mint a ps3 (lásd alan wake gears of war 1-2-3) igaz nincs boxra god of war.
3. még a karja is jobb és kényelmesebb

és némelyik játék még jobban is néz ki boxon😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
háát drága tudom de egyszer ugy is lesz és akkor a játékok huuu 😃
0
0
0
0
utahl2 avatar
Csak a 3D megjelenítéshez kell egy 3D-s téve ami nem olcsó...
hallotam egy olyan hírt hogy a 3D televiziok 2015-2016 fele lesznek 160e-180e körül.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sok Full-HDs game van + 3D megjelenités is lesz a gamekbe + nagyon komoly telejestmény kell hozzá
0
0
0
0
Feki1991 avatar
philips20 írta:
a ps3 ba milyen cuccok vannak ?


PS3

CPU:
Cell Broadband Engine
45nM csíkszélesség
8 párhuzamosan működő processzormag
4MB L2 cache (8 x 512KB)
256 Gigaflops művelet

VGA:
24 milliárd képpont/másodperc
550 MHz-es órajel
SmartShader 4.1 támogatás 96-utas sahader futószalagon
Max felbontás FullHD 1920x1080
8x-os vonalsimítás,16x-os anizotróp szűrés támogatása

Memória:
256 MB 😆R RAM 3200 MHz + 256 MB RSX RAM 3200MHz
48,7 GB/s memória busz-sávszélesség

Audio:
Dolby Digital 7.1
Dolby TrueHD
Dolby Surround HD
44.1/48/96kHz 32-bit audio kimenet
64-bit processing
512 audio channels

Xbox 360

CPU:
PowerPC-alapú CPU
90 nM csíkszélesség (Jasper típusú alaplapokon 65 nm)
3 szimmetrikus mag, egyenként 3.2 GHz-en
1 MB L2 cache
95.2 gigaflops művelet

VGA:
4 milliárd képpont/másodperces ATI GPU
65 nM csíkszélesség Jasper típusú alaplapokon
500 MHz-es órajel
10 MB eDRAM
12-utas lebegőpontos shader futószalag

Memória:
256 MB, 700 MHz GDDR3 RAM
12.4 GB/s memória busz-sávszélesség
64 GB/s memória sávszélesség az EDRAM felé
18.6 GB/s frontside busz

Merevlemez:
20 , 60, 120 vagy 250GB-os lehet

Audio:
Többcsatornás Dolby-Surround-kimenet
48kHz 16-bit audio kimenet
16-bit processing
64 audio channels

van egy "kis" különbség, árban is
0
0
0
0
philips20 avatar
a ps3 ba milyen cuccok vannak ?
0
0
0
0
Hitoshi avatar
lehet le volt terhelve, csak picit borzasztó, és azt is észre vettem, hogy az "erősebb" játékoknál vissza vette a felbontást csak HD-re és nem Full HD-ben ment 😠 😕 mind1 a PS3 -ban már csak a proci a jó 😆 kellene bele egy GTX 480 és máris erősebb lenne 😜
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Hallod akkor az a ps3 nagyon levolt terhelve , nekem nem laggol a gta iv nem tom honnan vetted ezt a hülyeséget , jah és ***ott erős a ps3 pl. nézd meg az uncharted 2 -t hát azt nem tom hogy honnan vetted ezt a hülyeséget :S
vagy gran turismo 5őt 😀 vagy bármilyen más exkuzív játékot !
0
0
0
0
Hitoshi avatar
hát nem tudom hogy mennyit is tud a PS3, a héten, játszottunk vele GTA IV-t és eléggé megfogta a PS3-mat is, kb olyan 50-40 fps-el vitte, és volt olyan rész ahol teljesen be laggolt, szóval kb úgy vitte a GTA IV-t mint az én gépem, úgy hogy el gondolkoztató, hogy milyen erős is a PS3 😉 a Blue Ray meg csak arra jó, hogy ne 5 db DVD-t kelljen kiadni a gyártónak, hanem egyet, mivel a Blue ray-re több adat fér 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Kicsit off de Amúgy én ahogy látom a lemezek korszaka lejárt a sony elkésett a kék rajjal. Jönnek a HTPC k a Média lejátszók amire csak rádugod a pendrive ot vagy a hdd-t aztán ott van a full HD film! Nem kell óvni hogy megkarcolódik nem kell nagy hely a tárolására csak egy merevlemez és így már a blú réj felesleges!
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Igen, de például egy márkás Blu-Ray lejátszó min. 50.000 ft.
A PS3-ban ezt megtalálod és mivel egy Blu-Ray lemezre min. 25 GB fér, így sokkal több lehetőség van a PS3-ban. Az már más kérdés, hogy a nagy játékiparok nem foglalkoznak már (annyira) a PS3-al, ami nem is meglepő. 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Most ha elmennek rajta ugyan úgy a játékok és ráadásul 2-300ft egy játék rá azért csak jobb egy aprócskát az ár érték arány!
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Értem én mit mondasz és így is van. A PS3 ára még mindig a fellegekben van, de akkor is az lesz a jobb, mivel többet tud.
Hiába jön be a többségnek az xbox360, akkor sem lesz jobb. Nekem is x360 kéne, akkor is, ha PS3-ra is lenne pénzem.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
De a többségnek akinek éppen telik egy xboxra annak mindenféle képpen jobb! Mert hát ugye nagyon jó húú ps de jó hogy itt van csak játék hol van?? És sokan nincsenek el egy játékkal hónapokig sőt kipróbálják aztán törlik is! Haveromnak is xboxja van és kb 50 játékkal nem is játszik és mennyibe került neki az az 50 játék hát kb 15K forinba! Azért ps3 mas játékokkal már nem lett volna ilyen szerencséje!
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Ez az egész téma ott megbukik, hogy a PS3 fejlettebb technológia, mivel Blu-Ray lejátszó van benne. Így ha tetszik, ha nem, a PS3 rendszer jobb.
Én biztos, hogy Xbox360-at vennék, mert a Gears of War számomra a világ legjobb játéka, így az nekem kihagyhatatlan. Így is elég nagy szívfájdalom, hogy PC-re csak az 1-et adták ki. 😆
De mindenféleképpen a PS3 a jobb, ez nem vitás.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Hitoshi : amugy jah 😃

háát szerintem sok Wii Tulajdonos át fog váltani ps3ra 😃
0
0
0
0
Hitoshi avatar
már azzal elbukott, hogy 30e Ft -ba kerül 😃
0
0
0
0
utahl2 avatar
Aki mozgásérzékelős játékot akar az vegyen Wii-t!De azért remélem hogy a Kinect nem fog elbukni😕
0
0
0
0
no avatar
Szerintem Wii!!
És konsti: Esetleg a nintendot utánoznák a move-val...
0
0
0
0
no avatar
Nah az a jó az jól is nézz ki! 😀
0
0
0
0
no avatar
Jó igaz 😆 Az oan kiss cuki mi? 😆
Nah jó haggyuk ezt az igazi PSP a fekete! 😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
de tudod egy csaj kedvenc színe a rózsaszín az olyan csajos X.D
0
0
0
0
no avatar
Igen ! 😆
Meg sztem ha csaj veszi neki akk is jó feketébe! 😆
De téll nm hiszem h csaj konzoloozik! 😆
Jó kell szín összetétel de akk vmi más színnel edetleg amivel jólnézne ki! 😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
konsti : fehérbe tudom hogy pocsék , de legalább elfoglalják magukat valamivel x.D

Feki1991 : xbox az nem fog megjeleníteni 3D-t mert nem tud !
csak a ps tud 3D-t és elég komoly lesz 😜 és egy új fw-vel méga blue-ray filemekt is nézheted 3Dbe !

dragking : igen van psp rózsaszínbe mert ha pl. csaj vesz de nem hiszem hogy sok csaj konzolozna 😃

mindig kell egy kis szín összettéttel 😃 😆
0
0
0
0
no avatar
konsti írta:
LewisHamiltonF1 írta:
nagyon sok gamet nem ismersz akkor még bajok vannak akkor !!!!
Gran Turismo , Heavy Rain jújjjjj
aztán a fehér ps3-rol ne is beszéljünk ..nem csak a moveal utánozzák az xboxot de már szinnel is...de oan undoritoan néz ki fehérben h ...ááá hagyuk 😀xbox 360 forever 😀

Sztem is elég copy szaga van a fehér ps3-nak! 😆
De nm sikerült nekik ugy! Feketébe az igazi a ps az xbox-ból meg a fekete nm tetszik az Elit!
MInd a 2-nek megvan a maga színe PS=Fekete (persze kivéve az 1-et! 😆😉
Xbox360=Fehér! 😆 És szte, ez így jól nézz ki nm kell más szín nekik!
Am a multkor láttam Rózsaszín PSP-t! 😆 😂
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Majd kíváncsi leszek hogy fognak 3D-ben teljesíteni a gépek. Ott a Box csúnyán elfog maradni, de talán még a PS teljesítménye sem lessz elég a 3Dhez! 😎

u.i.: A Sony kicsit elszámolta a dolgokat, azt hitte Mindenki hogy mekkora durranás lessz a BD hát nem volt az!..szinte alig használnak BD-ket (drága, lassú s jobban megéri egy HDD-t venni).
Ha menne a BD piac, akkor lemerem fogadni hogy legalább 5:1hez PS-Box eladás lenne!..dehát nem így van
0
0
0
0
konsti avatar
LewisHamiltonF1 írta:
nagyon sok gamet nem ismersz akkor még bajok vannak akkor !!!!
Gran Turismo , Heavy Rain jújjjjj
aztán a fehér ps3-rol ne is beszéljünk ..nem csak a moveal utánozzák az xboxot de már szinnel is...de oan undoritoan néz ki fehérben h ...ááá hagyuk 😀xbox 360 forever 😀
0
0
0
0
Gero33 avatar
Ez a kérdés szerintem örökre megválaszolatlan marad, mert úgyis mindenki mást mond. 😃
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
Gero33 írta:
LewisHamiltonF1: Látom te egy fanatikus PS3 rajongó vagy! 😃
asdasdasd555: Kérdésedre válaszolva a PS3 abban jobb az Xbox 360-nál, hogy van benne wifi, optikai audió kimenet, könyebb és olcsóbb bele merevlemezt venni és van benne Blu-Ray lejátszó.


Ezeket jól tudom, de most a grafikai megjelenítésről volt szó. 😃
0
0
0
0
Gero33 avatar
LewisHamiltonF1: Látom te egy fanatikus PS3 rajongó vagy! 😃
asdasdasd555: Kérdésedre válaszolva a PS3 abban jobb az Xbox 360-nál, hogy van benne wifi, optikai audió kimenet, könyebb és olcsóbb bele merevlemezt venni és van benne Blu-Ray lejátszó.
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
Példát mondtam.. nem azt, hogy csak ez a 3 játék jó. De a Gran Turismo és a Heavy Rain is jó játékok.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nagyon sok gamet nem ismersz akkor még bajok vannak akkor !!!!
Gran Turismo , Heavy Rain jújjjjj
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
X360 A halál piros köre - PS3 a halál narancssárga villogása....

Mindkettő komoly meghibásodási rátával rendelkezik már.
Kérdésem miben jobb a PS3 a 360-nál? Volt már szerencsém mind a kettőt kipróbálni, 42" Pana PX 80 tv -n nézem és általában a 360-nak jobb a grafikája a multi platform játékokban. Fallout 3 kiváló példa.
Az egyedi Sony stuffok persze nagyon szépek, de van belőlük vagy 3 db ami ér is valamit.
Könyörgöm 2-3 év alatt 3 jó játék az nagyon kevés. (MGS4, Killzone 2, Uncharted)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció