Konzolháború

Szerző: MMPORG, 2009. August 30., téma
Fórum » Konzol
Szerintetek melyik konzol a jobb?
Hozzászólások: 262
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
levi27 avatar
akkor messziröl megközelíti tök mind1 ki mitmond...
az a lények hogy 2 év alatt a technika mennyit fejlődött és a sony nem bírt olyat alkotni hogy érdemes legyen majd 100k-t kiadni érte és még a játékok is sokba kerülnek.A box régebbi...nem olyan szép a grafja mint a ps3nak de nem is kérnek érte csillagászati árakat és nem kell rá megvenni a game-t hanem kiflasheled és viszi azt is amit otthon írsz ki.
Ja és a ps3 is egyre gyakrabban megy tönkre sárga leddel...
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
hát kőzel sincsen egy szinten !
0
0
0
0
levi27 avatar
nem tudom minek egy 5-6 éves konzolt egy 3éveshez hasonlítani...bár elég csúf hogy a ps3 3év van kint a box meg 5éve és mégis MAJDNEM egy szinten vannak....
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
teljsesen egyértemű !
ps foreva
0
0
0
0
no avatar
konsti írta:
LewisHamiltonF1 írta:
nah ezt most nem kellett volna hallode !
én is beszéelk szerinted arról a szar kinectről uristen mekkora egy lowság 35ezer ft a kukába még egy hír is kijött hogy egy átverés volt az miyo gecciség x.DDDDDD
igen sokkal jobb a ps3 , amugy nem nem ismerik a saját konzoljukat a sony , hanem ez a game már nem futna a xboxon, amugy elárulhatok egy komoly dolgot 😆 a final fantasy ból is lekellett venni grafikailag mert nem tudta volna megjeleniteni nah ennyit errőL
ugy látom nem tudsz olvasni ..nha mind1 nem is érdekel az a japán undormány...xbox 360 forever😀


Jo magam is a PS3 nepes taborat kepviselem es nem tom miert kell leszolni ezt a jol ossze rakott konzolot en nem is emlitenem egy lapon a 2 gepet mert a box az egy xar mert a ps az nem ugy viselkedik mint a box hogy 5 havonta ki kell dobni az ablakon mert leolvad a fenebe

PS3 Fan 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Xbox 360 az sokkal de jobb mint a PS 3 nah most aztán majdnem megfulldatam a rőhőgéstől X.DDDDD
uristen áááááá egyszerűen nem tudok erre mit mondani tod mit beszélsz ilyenkor X.D
figyelj már ide még a box 3D- se tudd x.D haggyuk már ?
tőbb játék az van rá biiiztos mivel hamarabb jöt ki teee...
csak 1000yer jobbak az exkluzív gamek és jobb sokkal a graf ennyit erőől
0
0
0
0
konsti avatar
LewisHamiltonF1 írta:
nah ezt most nem kellett volna hallode !
én is beszéelk szerinted arról a szar kinectről uristen mekkora egy lowság 35ezer ft a kukába még egy hír is kijött hogy egy átverés volt az miyo gecciség x.DDDDDD
igen sokkal jobb a ps3 , amugy nem nem ismerik a saját konzoljukat a sony , hanem ez a game már nem futna a xboxon, amugy elárulhatok egy komoly dolgot 😆 a final fantasy ból is lekellett venni grafikailag mert nem tudta volna megjeleniteni nah ennyit errőL
ugy látom nem tudsz olvasni ..nha mind1 nem is érdekel az a japán undormány...xbox 360 forever😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
Xbox 360 az sokkal de jobb mint a PS 3 😆
Még a játékokból is több van rá szóval...
Meg amúgy ha holnap estére végzek a munkával akk másnap megkapom a lóvét vagy még aznap este és megrendelek egy Xbox-ot 😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nah ezt most nem kellett volna hallode !
én is beszéelk szerinted arról a szar kinectről uristen mekkora egy lowság 35ezer ft a kukába még egy hír is kijött hogy egy átverés volt az miyo gecciség x.DDDDDD
igen sokkal jobb a ps3 , amugy nem nem ismerik a saját konzoljukat a sony , hanem ez a game már nem futna a xboxon, amugy elárulhatok egy komoly dolgot 😆 a final fantasy ból is lekellett venni grafikailag mert nem tudta volna megjeleniteni nah ennyit errőL
0
0
0
0
konsti avatar
Feki1991 írta:
Az inFamous 2-t már nem bírná el az Xbox 360
Dátum: 2010.07.05. 15:10

A Sucker Punch fejlesztési igazgatója szerint a csapat az inFamous óta alaposan kiismerte a PS3-at, és a folytatás már teljes mértékben kihasználja a gép adottságait.

Chris Zimmerman elismerte, az első inFamous fejlesztése során hoztak néhány buta döntést, de ezeken sikeresen úrrá lettek azóta. Már a kezdetek kezdetén tudták, hogy amit nem csinálnak meg az első részhez, azt a másodikhoz megfogják, ehhez viszont sok mindent újra kellett gondolniuk: "A legnagyobb dolog, hogy a kód nagy része már az SPU-kon (a fő maghoz csatlakozó feldolgozó egységek - szerk.) fut: a PS3 alapos felépítése lehetővé teszi, hogy egy csomó helyen futtasd a kódodat."

Ennek köszönhetően az inFamous 2 már teljes mértékben kihasználja a gép erejét, és ezért Zimmerman szerint - legyél bármilyen ügyes programozó - ezt a játékot az Uncharted 2-höz hasonlóan képtelenség Xbox 360-on működésre bírni, ide már szükség van a PS3 számolási képességeire is.

És ha már Uncharted 2: Zimmerman azt is megjegyezte, hogy rengeteg tanácsot kaptak az Uncharted fejlesztőitől, a Naughty Dogtól - olyan javaslatokat, amelyre egy egyszerű teszt során sosem jöttek volna rá, sőt emellett a nagy múltra visszatekintő csapat jócskán inspirálta is a Sucker Punchot: Zimmerman szerint a cél az, hogy legalább akkora fejlődést érjenek el az inFamous 2 esetében, mint amennyit az Uncharted 2 fejlődött az első részéhez képest.

Ennyit erről! 😎..aki PS3mat vett, annak egy ideig nem lessz gondja a teljesítménnyel, de aki Xet, annak hamarosan vagy új konzol kell, vagy csúnyábbak lesznek a játékok! 😎
ez sztem inkább szánalmas hir semmint dicsekvésre való...4 év után rájöttek h kell olyan játékot irni ami kiihasználja a gép erejét...lol...ezen jót röhögtem..saját konzoljukat se ismerik....jha és midnen játék ps3 -ra (ami nem ps3 exkluziv) az xbox 360 átirat mert arra könyebb megirni..igy mindig csunyább lesz az xboxnál ..ennyi ....jha moverol ne is beszéljünk szánalom az egész..kinect ezerszerr jobb már most..még a ps fanok is kinerctröl beszélnek inkább mint saját szánalmas move-ukrol .hát ennyi sony 😀 .... jha és 3 év után szintén csak most érték el h nyeresgéet hozzon a ps3..elmult 3 évben csak veszteséget termelt a sony midnen eladott ps 3 után..nha még tényleg jobb a ps3 ? 😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jó rendben teljes mértékben igazad van ! de én nem unom meg a gameket jó nekem is van 1-2 amivel soha nem jáccok !
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én úgy számoltam hogy jó esetben 5k egy game és úgy 10 darab 50k és van aki tudod minimál bérből él és jó ha a pici fiának egy flashelt xboxot meg sok dvd-t tud venni és nem ps3 mat drága játékokkal. Meg sok olyan ember van aki néz pár videót egy játékról és ez rohadt jó ez kell aztán a ps3 mas megveszi aztán ha nem tetszett pá 5000ft a boxos meg csak max kihajigálja a 200ft os dvd-t. Nem sok mindenkinek van pénze drága játékokra aztán ha havonta egyet megbír venni lehet mert jó esetben 2-3x kitolja aztán megunja. Haveromnak xboxja van és van vagy 100 játéka mert ő olyan hogy kipróbálja aztán vagy szar vagy elvan vele aztán így csak mondom pár száz forintot veszt ha beb*ssza porosodni a polcra
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jó megint visszatérek ahhoz hogy a Playstation sokkkal jobb ( elnézést a xboxosokért ) de muszály leirnom pár dolgot , most xbox 360-at azzért vettek sokan mert flashelni lehet 😆 uristen , szerintem Az Igazi Game az Eredeti game perszen ekem is vannak másoltak nem azzért modnom de ha a ps3at is kilehet chipelni nem tenném inkább megveszem drága pénzért azt cső !
ha az a hír igaz az infamos 2ről akkor az éggő ...
amugy nem fogja kihasználni 100%ra a ps3at szerintem .

mondjuk ezt már sejtenni lehetett , jah és azt is elmondom ha kijön az xbox 720 nem lesz jobb mint a ps3 csak ugy szolók előre akkor még a ps3 is nagyba fejleszti a játékokat és még a grafja se lesz jobb a 720nak egyáltalán !

Kmisi99 : olcsobban is lehet szerezni gameket nem a media-ba kell venni akár lehet 5-6ért is szerezni vagy még olcsobban .

Feki1991 : kőszi a hírt még nem is olvastam 😃
mondjuk szerintem már az Uncharted 2 se nagyon menne x-en ha menne is akkor is elég csúnyán..... mégegyszer bocsi x-fanok !
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Még így is jobban megéri az xbox mint a ps3 mert most 10 játék ps 3 ra is jóesetben 50K és hát sok évig nem lehet ellenni ennyivel szóval aki xboyot vesz az kiflasheli és 10 játék néhány nap letöltési idő és kb 2000Ft a dvd-k ára! +5k a flash. Aztán majd megveszi a xbox 720 at aztán azt is flasheli már ha majd lehet!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Az inFamous 2-t már nem bírná el az Xbox 360
Dátum: 2010.07.05. 15:10

A Sucker Punch fejlesztési igazgatója szerint a csapat az inFamous óta alaposan kiismerte a PS3-at, és a folytatás már teljes mértékben kihasználja a gép adottságait.

Chris Zimmerman elismerte, az első inFamous fejlesztése során hoztak néhány buta döntést, de ezeken sikeresen úrrá lettek azóta. Már a kezdetek kezdetén tudták, hogy amit nem csinálnak meg az első részhez, azt a másodikhoz megfogják, ehhez viszont sok mindent újra kellett gondolniuk: "A legnagyobb dolog, hogy a kód nagy része már az SPU-kon (a fő maghoz csatlakozó feldolgozó egységek - szerk.) fut: a PS3 alapos felépítése lehetővé teszi, hogy egy csomó helyen futtasd a kódodat."

Ennek köszönhetően az inFamous 2 már teljes mértékben kihasználja a gép erejét, és ezért Zimmerman szerint - legyél bármilyen ügyes programozó - ezt a játékot az Uncharted 2-höz hasonlóan képtelenség Xbox 360-on működésre bírni, ide már szükség van a PS3 számolási képességeire is.

És ha már Uncharted 2: Zimmerman azt is megjegyezte, hogy rengeteg tanácsot kaptak az Uncharted fejlesztőitől, a Naughty Dogtól - olyan javaslatokat, amelyre egy egyszerű teszt során sosem jöttek volna rá, sőt emellett a nagy múltra visszatekintő csapat jócskán inspirálta is a Sucker Punchot: Zimmerman szerint a cél az, hogy legalább akkora fejlődést érjenek el az inFamous 2 esetében, mint amennyit az Uncharted 2 fejlődött az első részéhez képest.

Ennyit erről! 😎..aki PS3mat vett, annak egy ideig nem lessz gondja a teljesítménnyel, de aki Xet, annak hamarosan vagy új konzol kell, vagy csúnyábbak lesznek a játékok! 😎
0
0
0
0
BiGame avatar
xboxon meg a Gears of War 1-2, Halo 3, Fable 2-3, meg a Mass Effect 1-2!
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
jaja, PS3, Killzone 2, Gran Turismo 5, LittleBIGPlanet, Metal Gear Solid 4 meg ááááá, minden király game (és csak PS3-on) ja majdnem elfelejtettem...ööö...üüüü... nem igasz má megint elfelejtettem😠...ja megvan...a GTA 4 multi meg más game multija INGYEN VAN !!! 😆😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
igazad van thug85 😀
lehet nem rosszabb de nekem a ps3 sokkal jobb és kész 😃 az egész sokkal jobb 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
én se akarom ezt még1-szer megbeszélni😆, kész!
0
0
0
0
BiGame avatar
és szted az xbox-hoz nincs HDMI kábel, pl Dead Space, v a Gears of War-nak qwa jó a grafja, ez a téma meg embercsinálás télleg jobb 360!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
hát jóvan neked lehet. de pl. bedugom a HDMI kábelt a tévénkbe 😀 akkor még szebb és van pl. a gran turismo 5 proluge nah annál szebb autós játék nincs 😀 valóság az egész nézz youtobon videókatt róla. mondjuk ott nem naon láccik a grafika de azzér láccik egy kicsitt 😃 nah mind1 szerintem PS3 JOBB !
0
0
0
0
simon7109 avatar
LewisHamiltonF1 írta:
már elmondtam párszor ONLINE GAME SIMÁN , mindig kijön egy új FIRMWARE ujdonságok vannak benne....
és rámész bármilye gamere és tudsz játszani + van PLAYSTATION STORE OTT van az őssszes ps3 game eddig megjelentettek és ha vmi teccik letőltőd és kipróbálhatod letudsz tőltenii blue ray előzetesekett HD Filmekett előzetesekett, témákatt , képekett , játék zenékett,...
meg van olyan hogy HOME olyan mint a sims csinálsz egy emberkétt és ott az egész világ külföldiek beszélgethecc velük, bowlingozhacc... a grafikáról ne beszéljünk nagoyn gyönnyörű 😃 😀

lehet hogy drágább a ps3 de sokkal jobban megéri ! 😀
Olyan a grafika szinte minden játéknál hogy az pc-n ugy laggolna mint a szar 😆

PS3 FOREVER!!!!


hát az utolso mondatodrol inkább nem beszélek mert pont most van az az idoszak amikor a PC már szebb a konzolnál pl Batman AA,Resi 5,szoval ezt nem kellet volna!
és Xbox on is van ugynevezett LIVE ahonnan tolthetsz le témákat,demokat,DLC ket szoval mindent ami van ugyhogy ezért biztos nem jobb a PS3 max anyival,hogy nemkell fizetni a multiért.
a HOME rol meg neis beszéljunk mert sztem szar...
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
már elmondtam párszor ONLINE GAME SIMÁN , mindig kijön egy új FIRMWARE ujdonságok vannak benne....
és rámész bármilye gamere és tudsz játszani + van PLAYSTATION STORE OTT van az őssszes ps3 game eddig megjelentettek és ha vmi teccik letőltőd és kipróbálhatod letudsz tőltenii blue ray előzetesekett HD Filmekett előzetesekett, témákatt , képekett , játék zenékett,...
meg van olyan hogy HOME olyan mint a sims csinálsz egy emberkétt és ott az egész világ külföldiek beszélgethecc velük, bowlingozhacc... a grafikáról ne beszéljünk nagoyn gyönnyörű 😃 😀

lehet hogy drágább a ps3 de sokkal jobban megéri ! 😀
Olyan a grafika szinte minden játéknál hogy az pc-n ugy laggolna mint a szar 😆

PS3 FOREVER!!!!
0
0
0
0
Ferrari avatar
sztem a ps3 jobb nem az xbox😃
0
0
0
0
FeRR avatar
semmivel..xbox jobb hiába..😃
0
0
0
0
BiGame avatar
én mind2 joyt bírom, de áruld má el mivel tud többet a PS3?
0
0
0
0
simon7109 avatar
LewisHamiltonF1 írta:
igen az xbox olcsobb de a joystickja szerintem szar nem tetszik nekem. 😃
+ az egész gép se.
lehet hogy drágább a ps3 de sokkal tőbb mindent lehet rajta csinálni 😀


lol nekem meg pont forditva😃nekem valahogy nem illik a kezemre az egész PS3 kontroller😃meg valahogy a gép sem teccik,meg még hozzá jon az,hogy nekem az xbox exkluziv játékok jobban bejonnek szoval ezért választottam az xboxot😀
0
0
0
0
thug85 avatar
Én mindig PS párti voltam, és szerintem az is maradok. Bár nem nagyon izgat ez a konzol dolog. De ha érdekelne akkor PS-t vennék. Nem tudom megmondani pontosan miért. Valahogy közelebb áll hozzám mint az XBox.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
igen az xbox olcsobb de a joystickja szerintem szar nem tetszik nekem. 😃
+ az egész gép se.
lehet hogy drágább a ps3 de sokkal tőbb mindent lehet rajta csinálni 😀
0
0
0
0
no avatar
ps3 azért nem jó mert nem lehet ki chippeltetni, ezért nem mennek rajta másolt játékok, és még ráadásul drágább is. a grafikáról meg annyit h nem jobb a xbox360-nál, grafikában ugyan olyanok mind a két konzolnál. ezért sztem inkább xbox360 éri meg jobban.😀
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
XBOX 360 akko már inkább!😀
0
0
0
0
BiGame avatar
nem az csak olcsóbb lesz!
0
0
0
0
zola1995 avatar
szntetek az új ps3 slimet ami holnapután jelenik meg ki lehettesz chipelni?
0
0
0
0
BiGame avatar
a ps3-majd csak akko lesz nyerő ha ki lehet azt is chippelni!
0
0
0
0
abaraj avatar
mindenféleképpen ps 3 csak kicsit drága de én psp fan vagyok bocs 😆
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én is xbox-ra szavazok. 😀
0
0
0
0
Gero33 avatar
Személy szerint az Xbox 360-ra szavazok. Egyetlen hibája, hogy a hűtés ami benne van szinte semmit nem ér. Ettől függetlenül szerintem jó. Ja és a Fable 2 miatt is jobban tetszik, mert az nem jött kis Ps3-ra 😆
0
0
0
0
MMPORG avatar
én elhatároztam h veszek egy Xbox 360 Elite-t flashelve oszt másolt játékok is futnak majd rajta 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
amúgy vicc nélkül sztem is ps3 a nyerő, igaz h drágább mint az x-box, de sztem az a jobb.
Nemrégibben olvastam 1 cikket az xbox-okról és aazt írták benne h minden második xbox megibásodik...........
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
szerintem bőven a ps3 a legjobb 😀 multizni minden játékkal lehet , nem kell semmit fizetni érte és a PS STORRA felreggizel ps3on és tudsz letőlteni játék demókatt és kipróbálhatod hogy milyen .
tudsz letőltenni témákkatt , videókatt , Blue-Ray filmekett előzetekesett 😃 , képekett.....
sokkal jobb és a játékoknak a grafja is jobb .
lehet hogy drágábbak a gamek de pl. ps boltba olcsobbak sokkal mint pl. a media markt-ban 5-6ezer ft simán lehet az eltérés még tőbb is. 😀
PS!!!!!!!!!!!!
0
0
0
0
FeRR avatar
Xbox360, egyértelmű és lesz is!😀
0
0
0
0
NoysR avatar
Xbox360!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
0
0
BiGame avatar
jah, de igazából csak annyi az értelme, h nem lesz hangos, me cd-ugyan úgy kell a játék futtatásához!
0
0
0
0
MMPORG avatar
Én venni szeretnék egy konzolt de én azt nézem h meiken lehet NEM eredeti játékokat jáccani (pendriveról, vagy másolt cd) mert Xbox 360-nak a HDD-jére elvileg lehet másolni játékokat majd Xboxon futtatni őket
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció