Segítség!...Szaggat!

2008. July 11., téma
Fórum » Szoftver
Ha valakinek szaggatna az aminek tuti hogy nem kéne, az bátran használja a billentyűzetét... (írásra):)
Hozzászólások: 812
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Jah, és ez 1024x768-as felbontásban volt...
Ha ennél lejjebb veszem, akkor a játéból Super Mario válik 😃
0
0
0
0
no avatar
Okés, köszi!
Pedig a gép azért a COD-nak bőven elég...
0
0
0
0
dave500 avatar
zbence írta:
Hali!
Nálam a COD5-ben ha közel megyek, vagy kicsit közelebbről ránézek a növényzetre, akkor nagyon szaggat a játék...
Valaki tudna segíteni?

Próbáld meg lejjebb venni a felbontást. Ha nem lesz annyira részletes a növényzet reméljük nem fog annyira vagy egyáltalán szaggatni! Ja úgy se jó akkor a grafikát vedd lejebb a Grafikát. Pedig a videókártyád bőven elég neki😕 Esetleg ha van AA(élsmímtás) akkor azt kapcsold ki! Ha úgy se jó akkor Driver frissítés. Ha úgy se jó akkor DX frissítés! Több tippem most nincs.
0
0
0
0
Garadex avatar
vedd lejjebb a grafot mást nem tudok mondani többiek biztos tudnak majd segíteni
0
0
0
0
no avatar
Hali!
Nálam a COD5-ben ha közel megyek, vagy kicsit közelebbről ránézek a növényzetre, akkor nagyon szaggat a játék...
Valaki tudna segíteni?
0
0
0
0
Zeus01 avatar
nekem pl a cryostasis megy stabil 20 fps el ha maxon van ha low on ez miért van így pls help meeee pm et irjon aki tudja miért thx
0
0
0
0
hgaborr avatar
köszi!!Frissítetem!Most már szakít minden mint állat!!az volt a baj hogy nemindult el az ég világon semmi!A GTA4 tökéletese futtot eddig is!!Köszi mégegyszer a segítséget!!
0
0
0
0
no avatar
a proci lowhoz bőven elég. csinálj driver, directx frissítést hátha segít vmit...
0
0
0
0
demi3223 avatar
Próbálj meg videókari drivert frissíteni lehet az a baja
0
0
0
0
mokuskoma avatar
Üdv mindenkinek
Nem mondok ujdonságot ha azt mondom hogy a GTA 4 szaggatt.
Low és High beállitáson ugyszint. Az ajánlotatt nem üti meg a gépem a proci miatt de a lowot lazán.
Halottam olyat hogy azért van mert még nem optimalizáltál rendesen Pc-re.
Viszont van egy ismerösöm aki most vett egy 4 magos AMD-t és nem szagat neki pedig a vga-ja lowabb és a régi procijával szaggatott( 5000+ )
szóval vagy enyire kevés a procim vagy enyire qrva nagy a gépigénye.
Na szóval várjak egy ujjabb patch-re vagy esélytelen a szaggatás nélküli játék???
Átlagban 8-25 fpsem van ha benn vagyok valami épületbe akkor akad a 40-80 fps 😀
Ja és 1Gb os vga nem elég neki amugy 😃 1600* nem tom menyin futata a haver és nem birta a látotávolságot maxra tolni 😃
na ez egy kicsit husszara sikerült de remélem valaki tudja a megoldást !
köszi
0
0
0
0
taki10 avatar
Kösz, zbence, megpróbálom.

Mégegyszer kösz a segítséget!

Üdv,
Danke DJ
0
0
0
0
no avatar
A gép melegedik, ezért.
Nálam is ez volt a baj.
Most levettem a gépházat és tökéletesen megy minden, mindkét Crysis maxon...
Ezzel csak az lehet a baj, hogy elkezd porosodni a gépben a cucc...
0
0
0
0
Keratesz avatar
Nekem a régi gépemen nagyon szaggatott a Gears of War. Nem tom mér pedig az ajánlottnál is jobb volt egy kicsit! És ha a grafot minimumra vettem akkor is! Miért?
0
0
0
0
taki10 avatar
SZIASZTOK!!!

NAGYON NAGY GONDOM VAN! A CRYSIS WARHEAD A LEGMINIMÁLISABB BEÁLLÍTÁSOKON IS SZAGGAT, PEDIG A GÉPEM TALÁN MÉG AZ AJÁNLOTTHOZ IS ELÉG!

MIT TEGYEK???

gÉPEM:

PROCI:AMD ATHLON 64 X2 5000+ 2.6 gHZ DUAL-CORE
vIDEÓKARI: ATI RADEON HD2600XT 512 MB GDDR3
RAM: 800 MHZ KIT KINGSTON 2GB DDRII

VÁLASZOTOKAT NAGYON KÖSZI,
Danke DJ
0
0
0
0
dave500 avatar
Én ezt használom! : [LINK]
0
0
0
0
gamecomp avatar
ööö köszi de a 2magos proci meg ilyesmi a jobb gépem az apámnál van ott semmi baj ott minden game szagatásnélkül megy de itt ANYÁMNÁL a gta-k szagatnak meg mitom én lehet más game is és itt anyámnál Geforce FX 5200 as van ehhez kénne fríssités
De a Nvidia .com ról elszetem egyet lehet rossza szetem le és nem indult ell a windows tőltőtt utána nagy fekete képernyő de megcsináltam kitöröltöm a csökkentett módban és kész de nem akarok tőbbszőr ilyet . 😆😆 de szzért kőszke.... de azzért küldhetsz valami linket valaki küldhet még megondolom azt hogy letőltőtm 😆😆 Sziasztooook!!!!!!!!!!
0
0
0
0
pomrum avatar
gamecomp-nak: Szerintem az lessz a gond hogy kéne az AMD cpu driver kersd ki itt:[url]http://www.amd.com/gb-uk/Processors/TechnicalResources/0,,30_182_871_13118,00.html[/url]
0
0
0
0
demi3223 avatar
Igen netről lehet tölteni everesttel még linket is ad hozzá.
0
0
0
0
gamecomp avatar
köszi eddig a segítségeket!!!
DIRECT X 9-et használok sztem nem D10ET és akkor tőltsek le DX9-ET fríssitést???
+ GEFORCE FX 5200 fríssitést? (neten lelehet tőlteni ugye)??????????????
HELP!!!!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Jólbeszélsz dave barátom. Frissíts VGA drivert.
0
0
0
0
dave500 avatar
Driver frissítés!! És DX Frissítés! És ha DX10-használsz XP-n akkor az a baj! Nincs értelme buherált DX-et használni! 90% hogy az a baj!
0
0
0
0
gamecomp avatar
Hello sziasztok!!!!
ez itt amit a adatlapomba látttok ez apámnál van gépem sztem elég jó !!!
és itt is van anyámnál gépem, itt egykicsit rosszab 😆 de az ősszes GTA SZAGATT nem tom miért pedig alapból megvan a gépigénye még itt is anyámnál ...
a San andreast próbáltam meg a Vice City-t <---és ezek egy kicsit szagattnak ??
HEEELP... lécci segítsetek!!!!!!! VALAMIT 😃
0
0
0
0
no avatar
Helosztok kössz a választ. Gépem:
AMD Athlon 64 X2 DUal core processor 6000+3.12GHz 2GB ram
vidcard:asus eah 3850 512MB
hol tudom azt állíitani hogy minimumon fusson a GTA4??? és mit állítcsak át?
játékhiba lenne az hogy lefagy a GTA4?
Elindul játszok vele vagy 10 percet utána akadozik kicsit majd lefagy vagy a másik eset hogy ujraindul a gép :S.Előreis köszönöm a választ
0
0
0
0
roberto888 avatar
Nincs mit.😀 rumy nevében is.😆
0
0
0
0
no avatar
Értem. Köszi szépen nektek, akkor körülnézek, hogy miket lehet leállítani éa ami gyanus exit.
0
0
0
0
pomrum avatar
roberto888 írta:
Lehet, hogy fut valami a háttérben, ami belassítja.



Igen így hogy kevés a gépébe a ram meg a cpu is kicsi így nem ártana minden háttérben futót leállítani.(Vagy pótolni ezeket.)
0
0
0
0
roberto888 avatar
Lehet, hogy fut valami a háttérben, ami belassítja.
0
0
0
0
no avatar
Hellosztok!

Nekem a Battlefield 2 -vel van gondom. Éspedig az hogy a játék befagy nekem úgy hogy megyek a komával és irányíthatatlan lesz a koma megy tovább de nem tudok vele csinálni semmit és kb 5 mp és ujra tudom irányítani de kb 2 perc vagy kevesebb ujra beakad és az a gondom hogy nem tudom mi ez. Remélem ti tudok segíteni. Itt az odlalon a minimum rendszerkövetelménye 100%ig megvan, az ajánlott csak 85%, mert a RAMom kevés, és a GPU órajele is kevés. Teljesen levettem a játéknak a grafikáját minimumra és míg ígyis iylen rossz volt.

Előre is THX a segítséget!
0
0
0
0
pomrum avatar
gamecomp-nak: Szerintem túl sok minden futhat neked a háttérben, próbálj néhány háttérben futó dolgot leállítani.
mark1611-nek: Szerintem a 7300-as lessz a gond, probálj rajta egy kicsit húzni ha ez nem elég akkor újabb kari kéne.
0
0
0
0
roberto888 avatar
VGA driver és DXfirssíítés. Hang van rendesen?
0
0
0
0
gamecomp avatar
Sziasztok!!!
San andreas seítség kéne!!!
alapból 100% mind2ő minimális ajánlott is !!
elindul a game jáccok is vele de ok nélkül szagatt és idegesit mint mindenkit valaki segtsen vagy tőbben is segíthetnek nyugodtan!!!
Helllp!! Léccci!!!
0
0
0
0
pomrum avatar
A Maxtor vinyók amúgy is kerregnek nekem is kerreg az 1 terás sata2-es, de nálad a lényeg hogy jól formázd meg, ha lehet töröld a particiót és hozd létre újra.
0
0
0
0
Dzsozi avatar
egyébként tényleg 7200-as fordulatu most néztem az everesten!
mindig is így recsegett mert már nem egy mai darab kb 6éves már, ez maradt a régi gépemből egyedül és már tele van minden ...-al, még rendesen töredezettség mentesíteni sem tudom a felénél azt mondja h "nem lehetett mindent töredezettség mentesíteni"!szal lehet igazad van!és kösz a választ
0
0
0
0
pomrum avatar
zuzu írta:
hello sztetek lehet köze a szakdásoknak a játékokban hogy ha régebbi fajta vinyóm van(Maxtor 80Gb ATA)??mert sztem simán el kellene bírnia mert sok játékban bőven ajánlott felett van és mégis!!ja és hogy recseg meg ilyenek!!tuti hogy hót gyenge már ez a vinyó és ha egy újat vennék akkor jobb lenne a helyzet??köszi a válaszokat😀




Ha már 7200-as fordulatu akkor nem valószinű, futtas egy hd sentinelt és nézd meg nincs e hibája. A recsegés viszont más dolog lehet egy hangkártya hiba vagy ennek a drivere vagy lehet codec probléma is. De ha már gondolom régen van fent a rendszered akkor lehet nem ártana azt is frissíteni. Vagyis szerintem telepítsd újra a teljes géped.
0
0
0
0
Dzsozi avatar
hello sztetek lehet köze a szakdásoknak a játékokban hogy ha régebbi fajta vinyóm van(Maxtor 80Gb ATA)??mert sztem simán el kellene bírnia mert sok játékban bőven ajánlott felett van és mégis!!ja és hogy recseg meg ilyenek!!tuti hogy hót gyenge már ez a vinyó és ha egy újat vennék akkor jobb lenne a helyzet??köszi a válaszokat😀
0
0
0
0
no avatar
update: na szóval most egy 350W tápom van. Egy 500W táp elég lesz ha veszek (Chieftec)? A videokarimra egyébként egyre több helyen min. 400w ost ajánlanak...
0
0
0
0
no avatar
Köszömön a segítséget! Minden leírt lehetőséget kipróbálok... 😉
0
0
0
0
pomrum avatar
Ó bocs csak most vettem észre hogy a gpu-val nem a cpu-val van gondod. Na a gond az lessz hogy a karid passzív hűtésü, erröl azt kell tudni hogy hamar elszál ha nincs a házban elég nagy hely illetve megfelelő légáramlat. Ha nem nagyon gond akkor addig amég veszel ventit ne tedd rá a gép fedelét(oldalát) ez máris gyógyir lessz a gondra.
0
0
0
0
pomrum avatar
4Ever Tedd ezt! (De csak ideiglenes megoldás amég veszel nagyobb hütőt a procira.) Tehát nézd át a biosodat és a cpu beállításoknál vedd lejebb a frekvenciát! Ez nem fog érezhetően a teljesítmény rovására menni viszont mivel kissebb lessz a proci órajele így nem fog annyira melegedni. Még egy lehetőség nézd át a procit hogy nincs e meglazulva rajta a hűtő, és azt is nézd meg hogy nem e túl poros mert az is melegítheti. BOCS A DUPLÁÉRT DE HÁTHA EZ IS SEGIT VALAKINEK AZÉRT NEM TÖRÖLTEM!
0
0
0
0
no avatar
Szia!
Úgy néz ki, hogy a GPU felmegy 60 fokig és az nem tetszik a video karinak. (Játék nélkül is 58 fokos) 😞 Valószínűleg kell vennem egy ventit rá! Amíg hideg a gép úgy tűnik jó minden, nincs szaggatás meg ilyesmi.
Nagyobb tápot még nem sikerült szereznem...
0
0
0
0
eleminator avatar
4Ever írta:
Köszi! Kipróbálom...

Ok csak jelezd ha megoldódik, ha nem!
0
0
0
0
no avatar
Köszi! Kipróbálom...

Mindenből a legújabb driver van fenn. Tápot pedig vadásznom kell. :| De valószínűleg a táppal igazad lesz.
0
0
0
0
eleminator avatar
A gépeid adataiból számomra nem derült ki egyértelműen, hogy most 350w-os vagy 455w-os tápod van!
1. Ha csak 350, lehet, hogy terhelésnél nem ad elég feszkot, s nem befagy a géped, hanem beszaggat, esetlegesen egy nagyobb táppal próbáld ki a gépedet, ha van rá mód
2. Kapcsold ki a játékokban a zenét, a hangeffeckteket, s minden hangra utaló beállítást, majd próbálj így játszani, ah így nem szaggat, akkor keress egy újabb drivert az alaplapi hangkártyádhoz!
0
0
0
0
no avatar
Üdv!
Számomra érthetetlen gondjaim vannak az újonnan öszzerakott gépemmel. A réginek mondható MOHAA, Call of Duty, MS Train Simulator programokkal is belassul, időnként szaggat a kép, hang stb. A legújabb driverek vannak fenn... Ötlet?

MSI P6N SLI V2
DualCore Intel Pentium D 945 3400MHz
Gainward GeForce 9500GT 512
Kingmax DDR2 2x1 GB
0
0
0
0
eleminator avatar
Magyarítás nélkül is laggol? Elképzelhető, hogy az a baj!!!
0
0
0
0
Yeti avatar
megpathelted a játékot, úgy is laggol? (asszemaz 1.1es path van csak hozzá)
0
0
0
0
ghost20 avatar
nekem a gta3 nem szaggat hanem "laggol" mint egy mmo 😀
miért????
mikor a san andreas jól fut
(alap nincs belepiszkálva csak magyarositás van betéve és kész)
0
0
0
0
utahl2 avatar
én is ezt gondolom de a grafikája sokkal jobb
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció