Ajánljatok nekem egy játékot!

2009. March 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt lehet kérni ajánlatot egy játékra, szerencsés egy vagy pár elvárást adni...

pl: Ufós, Rallys, szinkronos, gyerekeknek, ami elfut win98-on, túlélőhorror, verekedős, scifi mmo, ami elfut a gépemen, vektorgrafikás, középkori stratégia, helikopter szimulátor, ami elfut Radeon 9600-on... ilyesmik
Hozzászólások: 11 185
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
no avatar
.
Beyond Blue - lightos két órányi búvárkodás
Subnautica - kellemes búvárkodás és felfedezés egy idegen bolygón, bázis- és járműépítéssel, fegyverek nélkül, de van ami meg akar enni, viszont nem idegeskedős játék
No Man's Sky - relatív hosszú, űrhajós játék, bázisépítéssel és flotta menedzsmenttel, csak az első 2-3 óra agyrém, azon túl kell lenni, a többi része már nem akkora szívás
Satisfactory - nyugis gyárépítés egy idegen bolygón
Before We Leave - harc nélküli civilizációépítés kb. kőkortól-űrutazásig, más bolygókra telepedésig
Life is Stange season 1 full - remek zene, kellemes hangulat, érdekes történet, komoly döntések
Watch Dogs 1 - nagyvárosi esős TPS, viszonylag jó történet, néha erős ellenfelek, nem vagy superman benne
Titanfall 2 - remekül scriptelt max 8 órás single történet
Supreme Commander 1 és Forded Alliance - nagy robotos, bázisépítés klasszikus RTS, 40+ robotcsaták földön, vízen, levegőben, víz alatt, kampány simán játszható, nulla feszkóval, kieg kampányok bázisbevédés és távolsági támadásokkal is végignyomható
Snowrunner - első terület első két megye még játszható, utána masszív szívatásba kezd a játék, második terület viszont kellemes kis havas terepautókázás, minimális sz*patással
Ace Combat 7 - casual arcade repkedés, remek, de rövid sztori, szép látvány, közepes kihívás (időre pontokat kell gyűjteni a kilőtt ellenfelekből)
HAWX 1 - casual arcade repkedés, közepes sztori, van benne sebességérzet, közepes kihívás, rövid kampány
Division 1-2 - egyedül csak a kampány, 40+38 óra, utána lelkiállapottól függ a folytatás a WoNY-al esetleg
Ghost Reacon Breakpoint - TPS, nem akkora hulladék mint sokan hitték, sztori megkérdőjelezhető ugyan, de egy végigjátszásra jó, akkora ideg sincs benne ha egyedül nyomod (multi kikapcsolható és érdemes is, hacsak nem kezdővel állsz össze és együtt haladtok)
0
0
0
0
ForHonor avatar
Na ezt kerüld el messze mert kivágod a géped az ablakon 😃 Spoiler!
Sekiro™: Shadows Die Twice
0
0
0
0
gyuri191 avatar
sziasztok tudtok mondani olyan souls like játékokat amik nem annyira nagyon nehezek és szivatosak? mármint szorakoztató is és kezdö souls like játékosnak ajánlott? köszi 😃
0
0
0
0
💬 4
TomSlier avatar
@gyuri191: Star Wars Jedi Fallen Order ha csíped a star wars játékokat.
Esetleg még a Sekiro Shadows Die Twice, Ashen, Nioh, Lords of the Fallen.
Ennyi jutott most eszembe.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@TomSlier: szia köszi igen a star wars-t kivitem és a lords of the fallent próbáltam de az nekem túl lassu játékmenetileg
0
0
0
0
TomSlier avatar
@gyuri191: Lords of the Fallen-el nekem is ez volt a problémám, így ment is a levesbe 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!Tudtok mondani PS1-es 3 személyes játékokat?Előre is köszönöm.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@viccesendi: Itt találsz párat:
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Splinter Cell
Rainbow Six Siege
Spec Ops The Line - bár nem ajánlom, túl rövid és eléggé furcsa a sztorija

[LINK] - csak ebben benne vannak az openworld lövöldék is, mint Arma, Wildlands, Breakpoint
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hali
olyan játékokat keresnék amikben nagyon jó és látványos az nvidia physx
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@MC MaRcI: [list]Borderlands 2
Borderlands: The Pre-Sequel
Batman: Arkham Origins
Alice: Madness Returns[/list]
0
0
0
0
botmunpls avatar
Sziasztok, nem teljesen témába illő, de röviden:
felraktam az AC Black Flaget uplay-ről, a directx stb magától települt, de játék közben nagyon le kell vennem a beállítást FHD-n ahhoz, hogy stabilan menjen a 60fps. High-on már 30 alá droppol 60ról, ultráról meg ne is beszéljünk...ami már csak azért nem oké, mert az Odyssey és Origins is 45-80 között mennek a gépen ultra beállításon.
Valakinek valami tipp? (azon kívül hogy töröljem és toljak vmi mást helyette)
0
0
0
0
💬 4
Andor1997 avatar
@botmunpls: Ez a játék szimplán ilyen rossz, sőt igazából egyik AC sincs normálisan optimalizálva Black Flag meg az egyik legrosszabb.
0
0
0
0
botmunpls avatar
@Andor1997: Na ja, közben beugrott hogy annak idején még 3 pc-vel ezelőtt xbox-on toltam ki...😃
A 2 újat leszámítva a Rogue volt amit gépen toltam ki és az egészen jól működött, azzal kevertem.

Update: a physx-et kikapcsoltam és így 40 alá már nem zuhan be hirtelen 60ról.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@botmunpls: Na igen ,az is sokat segít. 😃
0
0
0
0
TomSlier avatar
@Andor1997: érderkes nekem a régi pc-n ultrán fhd-ban ment 25-40 fps-el
ui😜hysx természetesen off
0
0
0
0
no avatar
Udv ki kernem a velemyenteket szerintetek egy a FIFA-t erdemes megvenni v le_... ??
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
valami jó horror játékot szeretnék gyönyörű grafikával és játékélménnyel
0
0
0
0
gyuri191 avatar
open world régi vagy új csak hosszú legyen és tartalmas köszi bármi lehet fps tps rpg csak ne fallout meg skyrim
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@gyuri191: No Man's Sky - kb 60 óra, de exotic és S osztályú hajókeresésbe, repuzásba bele lehet ölni több száz órát is
Division 1-2 - 40+40 óra plusz kb 100 óra mire meglesz a geared
Satisfactory - nem kifejezetten open world, de hatalmas pálya, kb 40-90 óra mire elkészülsz mindennel és utána a bővítés és optimalizálás meg ismét csak párszáz óra is lehet
Star Trek Online - mmo, bázisépítés és hajó-kapitány maxolás szintén párszáz óra simán, fps és tps mód is van benne
World of Warcraft (retail) - mmo, 15 éve kint, annyi tartalom van benne hogy felsoroláshoz kevés ennek az oldalnak a kapacitása
Ghost Recon Breakpoint - open world és kb 40 óra, és nem akkora katasztrófa mint sokan hirdették a megjelenéskor
Ghost Recon Wildlands - open world, 40 óra, repetitív, de nagyon, de nem fallout meg skyrim
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: köszi csak én éppen single only-ra gondoltam bár már találtam dead island definitive edition néven azért köszi
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: A single only kikötés nem volt a kérésedben, gondolatolvasó meg nem vagyok. Amúgy kb az összes nyomható egyedül is. Konkrétan a Breakpointban kikapcsolható, hogy más játékost lássál a védett helyen, Woldlands szintén nyomható egyedül, ahogy a division-ök is, igaz ott a többi agent ott van a védett helyeken, de max nem fogllakozol velük, mert a te játékodba nem tudnak beleszólni, hacsek nem partyzol velük.
NMS szintén nyomható egyedül, játékosokkal max az Anomaly-ban találkozhatsz és pár főbb küldetéshelyen...
Satisfactory simán egyke játék.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: jogos azt nemirtam oda és ezértis hálás vagyok hogy enyit irtál
0
0
0
0
Wihay avatar
@gyuri191: Division 1-t majd én is tervezem beszerezni majd Uplayre, ha gondolod majd játhatnánk együtt is coop-ban ha van ilyen lehetőség benne..

Majd mindenképpen megvárok valami akciót rá
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Wihay: ja hát ha akcios akkor majd rálesek csak most nemsok pénz van játékra mert elment az odyssey-re plusz hozzá a game pass-ra
0
0
0
0
ben_aloha avatar
Sleeping Dogs/Yakuza játékokhoz hasonló hangulatú, és történetű játékot tud valaki?
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@viccesendi: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
bassus16 avatar
Tudok adni linket a vietcong 2-höz ha megfelel.
0
0
0
0
no avatar
@bassus16: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok tudtok nekem mondani Xbox360-ra 4 vagy 3 személyes játékot/játékokat(3 an játszanánk).
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok tudnátok ajánlani mászkálós játékokat ps2 re?(PCXS2 játszom)Nosztalgiaként a Harry Potter bölcsek kövét játszom ki.Ehez hasonló játék kellene.Annyi lenne a lényeg hogy legyen mászkálós és ne legyen benne olyan sok harc.Előre is köszi.
0
0
0
0
💬 9
Bukta avatar
@viccesendi: Ratchet and Clank? Lehet benne mászkálni, persze azért nem olyan nagyok a pályák de vissza lehet utazgatni mindenhova, a harc az elég egyszerű benne. Lehet gyerekesnek néz ki, de én még 22 éves fejjel is szeretem.
Vagy még tudom ajánlani az összes lego játékokat mi kijött ps2-re. Lego star wars meg ilyeneket.
0
0
0
0
no avatar
@Bukta: Az első részt már végigjátszottam nagyon tetszett.Köszi.Nekifogok majd.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@viccesendi: legacy of kain széria soul raver nagyon ajánlom
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Köszi jónak tűnik.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@viccesendi: jó is az és nincs mit
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
@viccesendi: Nekem most a Spyro-játékok ugranak be, PS2-re azt hiszem az Enter the Dragonfly és A Hero's Tail jelent meg.
0
0
0
0
no avatar
@Tyrion Lannister: Köszi
0
0
0
0
no avatar
@viccesendi: Drakan 2 is talán ps2-es cím, de az első rész nélkül nincs sok értelme nekiesni.
0
0
0
0
no avatar
sziasztok overwatch-hoz hasonló játékot tudtok ajánlani?
lehetőleg egy picit kissebb gépigénnyel.
0
0
0
0
💬 1
Arnybiro avatar
@MrChicken: Paladins? Lényegében ugyan az csak free 2 play.
0
0
0
0
WeKing avatar
Terraria/Starbound-hoz hasonló játékokat tudna nekem ajánlani valaki?
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@WeKing: RimWorld
Craft The World
0
0
0
0
WeKing avatar
@LordSzalko: Azokon már túlvagyok de azért köszi 😀 Most a Starbound-ot nyüstölöm tovább, telepakoltam modokkal
0
0
0
0
ppista avatar
A Jurassic Park című játékhoz hasonlót tudnátok mondani.
0
0
0
0
💬 2
ppista avatar
@PestisDoktor88: Köszönöm majd megnézem.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Hali! Nem teljesen a témához kapcsolódik, de szükségem van a Need For Speed High Stakesből egy olyan verzióra, ami működik/feltelepíthető 64 bites Windows 10-re. A projektem már majdnem elkészült a III. részhez, viszont szeretném implementálni a IV. részhez is, illetve, hogy teljesen elkészüljön a HP-hez, ahhoz kell az is, hogy legyen egy stabil változatom a IV. részhez (Jó kis ördögi kör)
Spoiler!
Tudom csúnya dolog a warez, illegál, fúj meg minden
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok tudtok ajánlani olyan játékot ami managger és/vagy építős játék alacsony gépigénnyel?
Esetleg hasonlót mint scrap mechanic vagy colonists.
0
0
0
0
💬 10
no avatar
@MrChicken: Anno sorozat, settlers, kingdom and castles, surviving mars, two point hospital
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: kösz csak még ennél is gyengébb a gépem
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: ott van a profiomban tényleg gyenge de ha 40-45 fps megvan akkor örülök
0
0
0
0
no avatar
@MrChicken: Anno 1404 nem egy gépigényes, persze nem a tavaly kijött Anno 1800-al kell kezdeni...építős játékokban ha nem időre megy nem feltétlenül számít az fps.

Esetleg nézz rá a Space Run-ra:
[LINK]

vagy a Carrier Deck-re:
[LINK]
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@MrChicken: stronghold crusaders
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: még nézelődtem és scrap mechanic és besiege mellet álltam meg szerintetek melyik a jobb?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@MrChicken: a srap mechanic az mondjuk nem szar játék
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: esetleg valami városépítős játék ha tudtok valami jót
0
0
0
0
no avatar
@MrChicken: régebbről: Caesar 3, Pharaoh + Cleopatra, Zeus + Poseidon : Impressions Games fejlesztésében és kb ebben a sorrendben lettek modernebbek a játékmechanikai elemek
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok tudnátok mondani Human:Fall Flathoz hasonló játékot amit 2 en is birunk játszani tesómmal egy gépen ?Előre is köszi.
0
0
0
0
💬 7
PestisDoktor88 avatar
@viccesendi: Mármint osztott képpel,Retrón?
0
0
0
0
no avatar
@PestisDoktor88: Szia igen csak legalabb legyen 2009 es
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
@viccesendi: Check This►https://store.steampowered.com/app/341890/HitBox/

Itt nézelődhetsz mi tetszik,van több ingyenes is►https://store.steampowered.com/tags/en/Split+Screen#p=0&tab=NewReleases
0
0
0
0
no avatar
@viccesendi: ha csak osztott kép kell akkor a LEGO starwars és a többi sorozat, vagy hot seattel pl worms, super mario emulátorral
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: @Palanova Rosszul fogalmaztam bocsi.A lényeg hogy úgy legyen 2 személyes hogy egy gépről nekem mindegy hogy sliptscreen vagy nem. Nagyon jók a játékok majd kiprobáljuk köszi.
0
0
0
0
no avatar
@viccesendi: Akkor fentebb van linkelve a steam split screen szűrő, hajrá...amúgy meg a LEGO-k azok majdnem mind ilyenek, de persze csak azokkal nyomjátok mely filmek nektek tetszettek. Kis érdekesség: LEGO SW 1-3 nem sikerült olyan jól, mint a LEGO SW 4-6, talán mert az SW 1-3 volt az első a sorozatban, de így is hozta a filmek hangulatát, hogy az 1-3 olyan meh, míg a 4-6 az már-már etalonnak számít.

Hot Seat is játszható megoldás, igaz az csak körökre osztott játékokban oldható meg, lásd Worms vagy Civilization 5, de úgy is jól el lehet lenni egy géppel.
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
Hali srácok!

Kellene egy játék ami mágia,fantasy vonalon nyomul,kardok átkok stb.
MMO,co-op vagy single,az mindegy.
A diablo az jó lenne,de az irányítását nem tudom megszokni,zavaró a kamera kezelés.A skyrim az tetszett.
Ami abszolút az én ízlésem az a Ravensword (android),ha egy ehhez hasonlót tudnátok ajánlani pc-re az nagyon jó lenne.

nehéz leírni mit keresek,már évekkel ez előtt beleuntam az olyanokba mint a COD,GTA stb,amit keresek az talán hogy úgy érezzem magam mint amikor 15 évesen először láttam a gyűrűk urát😀
Köszönöm előre is a válaszokat.Mindenkinek sok sikert kívánok a korona elkerüléséhez.
0
0
0
0
💬 4
susguy avatar
@PestisDoktor88: [list]Witcher széria
Divinity: Original Sin
Pillars of Eternity
Dragon Age széria
Többi Elder Scrolls rész[/list]
Hirtelen ezek jutottak eszembe.
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
@susguy: Kösz a gyors választ!
amiket irtál egytől egyik érdekes világokban játszódnak.
(legalábbis a videók alapján)
Megpróbálom a witchert,annak tűnik a kamera kezelése a legjobbnak,(skyrim szerűen TPS)
Ha időközben eszedbe jut más is,légyszíves írd meg
0
0
0
0
no avatar
@PestisDoktor88: régebbiek:
Dark Messiah of Might and Magic
Drakan
Enclave
Final Fantasy VIII - eltérő az irányítása, nem TPS

picit újabb:
Neverwinter -igaz, sikátorszimulátor...
Skyforge
Revelation Online
Black Desert Online
World of Warcraft
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
@Palanova: Üdv! eddig Black Desert-eztem,van is benne 3000+ órám,de inkább már várok a crimson desert re.
A Revelation Online az épp töltődik 😆 kösz
0
0
0
0
MacHiMal avatar
Üdv srácok!

Kéne valami jó game, amire akár költeni is érdemes (tehát nem ncore áruházból szerezném be, hanem megvenném)....

Csak nem tudom mi legyen? :/ Valami aminek jó a sztorija, magával ragad... vagy akár lehet valami jó multis játék...
Gondolkodtam az új CoD-on nem tudom megérné-e...

Valami tanács.. oh és van sok game ami megvan... és igen mégsincs mivel tolni 😞
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@MacHiMal: Jó sztori: Life is Strange 1 (1-5 chapter), Subnautica, Mass Effectek
AC Odyssey szép game, közel 3 sztori szál van benne, de a nagy távolságok miatt üresnek hathat
Division 2 WoNY: társakkal sokkal jobb mint egyedül, és bőven van benne játékidő
Anno 1800: újra a régi jó Anno, ráadásul gyönyörű és hosszú játékidő + van benne multi lehetőség
Civilization 5 full, esetleg az alap Civ6 ha éppen körökre osztottra vágysz
ha költeni akarsz: World of Warships, évente 20-100k simán bele tud menni
Surviving Mars: sok dlc, hosszú játékidő
Carrier Deck: ha csak 15 percekre akarsz leülni a gép elő
Ace Combat 7: gyönyörű, nulla előismerettel is látványos a sztori
Heroes of the Storm ha moba
Paladins ha heroshooter
ha túlárazott hulladékot akarsz akkor Starlink battle for atlas
8-bit sorozat ha klasszikus rts-t keresel
Surpeme commander 1 és kiegje ha klasszikus total annihilationre vágysz, csak szebb grafikával
Astroneer ha építgetni, bányászkodni van kedved
warzone 2100 ha oldschool 3d rtst keresel - ez ingyenes ráadásul
0
0
0
0
bassus16 avatar
@MacHiMal: Shadow of Mordor/War.
Olcsó és nagyon jó játékok pláne ha szereted ezt a környezetet. 😀
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@MacHiMal: Ha már megemlítetted próbáld ki a COD ingyenes Warzone verzióját,ha az bejön lehet a sima is.
0
0
0
0
ppista avatar
Ajánlanátok valami jó grafikájú játékot, amivel érdemes játszani és legalább 1080p 60Fps-el elmegy a gépemen? Műfaj nem számít, írhattok mindegyikből.
A gépem tulajdonságát megtaláljátok az adatlapomon.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@ppista: Ace Combat 7
Supreme Commander 1 + Forged Alliances
Starcraft 2
The Division 1-2
World of Warships
Grey Goo
0
0
0
0
ppista avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
Warlordcommander avatar
@ppista: Pár híresebb: Cities Skylines, frostpunk, surviving mars, cities xl
Meg pár olyan amiket az évek alatt találtam steamen és nekem bejöttek: kingdoms and castles, cliff empire, banished, project highrise, aven colony, islanders
0
0
0
0
no avatar
@ppista: Anno 1701, Anno 1404, Anno 2070, Anno 2205, Anno 1800, Kingdoms and Castles, Surviving Mars, Cities Skyline, Dawn of Man.
0
0
0
0
DDarkness avatar
Valaki tud nekem Portal 2-höz, Turing Test-hez, Lightmatter-höz hasonló játékot? Tehát Puzzle Platformer ami tényleg jó. Előre is köszi.
0
0
0
0
💬 2
susguy avatar
@DDarkness: The Talos Principle, Antichamber, Q.U.B.E. 1-2 (bár a másodiakt nem próbáltam még), Qbeh-1, Pedestrian (demo elérhető), Human Fall Flat, Braid. Főleg az első három-négy, hasonlít az általad említett címekhez, de alapvetően mindegyik puzzle platformer.

Esetleg Portal és Portal 2 modok, rengeteg olyan van amik nagyon igényesek, legyenek azok rövidek vagy hosszúak, történettel vagy anélkül (kedvencem mai napig a Portal: Prelude).

Ugyanitt én is várok egyéb válaszokat erre mindenkitől, Lightmatter iszonyatosan jó volt, de rövid, még viszket a tenyerem a puzzle témára.
0
0
0
0
DDarkness avatar
@susguy: A QUBE gamek már megvoltak, a 2-őt többször is kitoltam, a Human Fall Flat-et is, a Pedestrian is rajta a gépen, a Talos Principle annyira nem jön be, jobb szeretem a szép grafikájú puzzle gameket meg ami nem oldalnézetes, azokból csak a Limbo meg az Inside tetszett.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Valami rövidebb lineáris singleplayer játékot tudtok ajánlani ami ezekhez hasonló: metro2033/last light, bioshock-ok, mirrors edge, hellblade, deus ex human rev., observer, alien vs predator, sw republic commando, stb
Igazából bármi jöhet fps, tps, horror, akció, stb csak max 10 óra legyen és lehetőleg 2009 utánni.
0
0
0
0
💬 4
bassus16 avatar
@Warlordcommander: The Walking Dead (telltale series)
The Evil Within 1,2
Mafia 2
Lost Planet 3
Ryse Son of Rome
Call of Duty
Medal of Honor 2010, Warfighter
Crysis széria
Doom
Syndicate (nagyon imádtam)
F.E.A.R. széria
Max Payne 3
Prey
Hellblade
Dishonored 1,2
Wolfenstein
Sniper Ghost Warrior széria
Just Cause
Dead Rising
Red Faction széria
Watch Dogs 1,2
Alien Rage
Dead Island/ Riptide
Dead Space széria
Batman széria
The Darkness 2
Homefront The Revolution
Shadow Warrior 1,2
Spec Ops The Line

Remélem találsz magadnak ezek közül valamit. 😀
0
0
0
0
no avatar
@bassus16: bassus16 kolléga szépen felsorolta, bár a WD 1-2, Red Faction Guerilla nem éppen rövid és lineáris, de egy végigjátszást bőven megérnek. A Spec Ops The Line konkrétan 4 óra tömény agyrém/agymenés. Nekem személy szerint nem tetszett.

lentebb gyuri191 kért lineáris játékokat kb 70 napja...

Még javaslom:
Singularity - lehet rosszul öregedett, de kivételesen a legtöbb fps-hez képest több befejezése is van ami ad némi újrázási faktort
Titanfall 1-2 single - eszméletlenül jól scriptelt jelenetekkel van telepakolva és viszonylag rövid 6-8 órás a single
AC Syndicate - rövidnek rövid de nem lineáris hanem open world
Mass Effect sorozat és még az Andromeda is - nagy része egyszerű lineáris pályavezetés, Andromeda elkezdett az open world felél kacsintgatni - remek sztori
Everreach - nem kiemelkedő, de tisztes iparos munka első játékként
Life is Strange - nem lövöldés, ellenben nagyon jó történettel bíró különleges játék
Star Trek Bridge Crew - fps nézetből csillaghajó balhé, 4 órás single tartalommal, és van egy végtelenített játékmód is benne; az egyik legrosszabb vételem volt 30€-ért 😞
Warhammer 40k Space Marine - baromi rövid sikátorszimulátor, láncfűrészes henteléssel
Subnautica - nem lövöldés, és nem is lineáris, ellenben nagyon hangulatos first person építgetős felfedezős búvárkodós, 20-24 órás max
Starlink - 10enpárórás űrhajós fps horror áron
Ace Combat 7 - kb20 óra single repülős lövölde, remek hangulat és grafika, kissé anakronisztikus gépekkel
HAWX 1 - régebbi szintén repülős lövölde, de van benne sebesség és a grafika mai napig megállja a helyét. története is van. egy végigjátszást bőven megér.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Palanova: Titanfall 1-2 és singularity és a space marine már megvolt de köszi a tippeket.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@bassus16: Nagyon kösz, van is pár ami megvan de nem játszottam még vele.
0
0
0
0
no avatar
sziasztok
kellene nekem tipp,hogy milyen játékkal üssem agyon az idöm 😀
elég jo gépem van (nem dicsekvés...) AC rogue-vel nyomom most.
metro , stalker, MOHA ( az elsök),Witcher, "megvolt".
tehát vmi hasonlo kellene
elöre is köszi
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@stefko36: Divison 1-2, AC Origins, AC Odyssey, Subnautica, Mass Effect 1-3
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: a grafikájuk jo?(proci i9,videokártya 2080 11g a gépem)
mert végre van 1 elég jo gépem és nem szeretnék pálcika embereseket 😀
elég volt a régi gépemmel... 😀
0
0
0
0
no avatar
@stefko36: Jó játék volt a kérdés, nem a csinos grafika.

Amúgy a jó grafika erősen szubjektív. Nekem tetszettek a grafikák is a fent említett játékokban, de a Mass Effect 1 szerintem már öregecske, pláne egy AC Odysseyhez képest. Ettől függetlenül benne van a ME sorozat a kötelező végigjátszani játékok listáján.

Ha gépet akarsz tesztelni : Star Citizen - igaz üres még, de a grafika az odab*sz.
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: köszi a tippet 😀
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: az AC gondolom szép, mint az összes
0
0
0
0
gerikember avatar
Hali egy jó single player játékot ajánlj amit szerinted kötelező kijátszani. 😀
0
0
0
0
💬 6
Wihay avatar
@gerikember: Erről lehetne napokat írni, csak annyit hogy régebbi címek is érdekelnek vagy újabbak?

AC Origins & Odyssey , Witcher 3 , Mass effect szorozat, Far Cry (3) , Fallout..
Manapság igen népszerű a RDR 2 úgyhogy az is kötelező, Tomb Raiderekben sem fogsz csalódni! 😀
0
0
0
0
gerikember avatar
@Wihay: AC Origins megvolt, Odyssey nem hozott lázba, Witcher 3-at kivittem,Fallout 3/New Vegas/4 megvolt, RDR 1-el játszottam xboxon tetszett majd ha leárazzák 2-őt akkor beruházok rá, Tomb Raiderek sem hoztak lázba. A Mass Effect-ről csak jót hallottam de még nem játszottam vele és érdekelne hogy melyik részt ajánlod azon belül aztán rálesek. Köszi szépen 😀 (bármilyen jöhet 2000 után 😜 )
0
0
0
0
Wihay avatar
@gerikember: A Mass Effect 1-2 nagyon ajánlják, úgy gondolom megérhet egy próbát 😃

Skyrim, Metro 2033/Last Light, Max Payne 1-2-3, chillként: The Walking Dead, Life is Strange 1/Before the Storm, Just Cause 2-3.
0
0
0
0
no avatar
@gerikember: AC2 és két kiegje
Life is Strange 1
Mass Effect 1-3 - a 3 utolsó 30 percét hagyd figyelmen kívül
Subnautica
Anno 1404-2070-2205-1800
Blur
Need for Speed Undergorund 1-2
C&C Generals és kiegje
Red Alert 1-3
C&C 1-3
Magicka 1
Civilization 5-6
The Divison 1-2
Astroneer
Kingdoms & Castles
Surviving Mars
Railway Empire
Never Alone
Torchlight 1-2
Singularity
Red Faction Guerilla
GTA V
Titanfall 2
Starpoint Gemini 2
HAWX 1
Ace Combat 7
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@gerikember: Borderlands Pre Sequel+DLC és Borderlands 2+DLC. Hosszan játszható.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@gerikember: A Crysisokat játszottam ki most, szerintem teljesen jók. Illetve most a Bloodot játszom ki. Van az utóbbiból 64 bites rendszereken natívan futó változat, ami támogatja a magas felbontást, úgyhogy a DosBoxal sem kell problémázni.
0
0
0
0
Spazzz avatar
Hali valami regi-uj jatekot keresek ami elmegy egy E8400+3gb ram videokartya nelkuli gepen 😃
0
0
0
0
💬 10
no avatar
@Spazzz: Stílus, mit keresel, mi érdekel? Mert az 1994-es Dune 1-től az Anno 1404-ig eléggé sok cím van 😃
0
0
0
0
Spazzz avatar
@Palanova: Nem tudom,olyan amit megeri jatszani es hamar kilehet altabozni vagy windows modban is megy😂
0
0
0
0
no avatar
@Spazzz: Anno 1701, Anno 1404, sims 1-2, carrier deck
0
0
0
0
no avatar
@Spazzz: Warhammer 40k Dawn of War 1 és kiegjei
Red Alert 2
0
0
0
0
no avatar
@Spazzz: Dungeon Siege 1 és kiegje
Carrier Deck
Magicka 1
Sid Meier's Starship
Traffic Giant
0
0
0
0
no avatar
@Spazzz: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Spazzz: dead space trilogiát ajánlom
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: A jó öreg Dead Space, nagy kedvencem a széria, bár az újabb részek már inkább az akcióval operálnak mint sem a horror-al. Ettől függetlenül nem voltak rosszak, kár, hogy feloszlott a stúdió.

Gondolkodom én is, hogy neki esek még egyszer.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@LordSzalko: igen nagyon imádom a szériát és nem bánod meg ha kiviszed újra új game egy darabig még ugyse jön 😃
0
0
0
0
gerikember avatar
@Spazzz: I Wanna Be The Boshy 😂
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Sziasztok tudtok olyan open world játékokat amik több órásak mellék küldikel együtt persze ja és 1 kikötés az lenne hogy ne legyen benne ilyen válaszolgatás pl hogy választani kel mit mondjak na ez ne legyen
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@gyuri191: Division 1-2, GR: Breakpoint
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Kérlek segítsetek nekem. Pár napja keresgélek de sajnos sikertelenül. Olyan játékot keresek mint a MU online volt. Pontosabban a szintlépéses rendszerére hasonlító játékokat. A MU- ban ha elértem a max szintet resetelni kellett a szinteket bónusz elosztható pontokért. Leginkább MMO érdekelne de jöhet bármi hasonló. A válaszokat előre is köszönöm
0
0
0
0
💬 3
Memento Mori avatar
@Zsolesz90: Blade & Soul, Aion, Rift. Jelenleg szvsz ezekkel érdemes a leginkább játszani ha MMO-ról van szó.
0
0
0
0
no avatar
@Memento Mori: Köszönöm szépen. Megnéztem őket de az a bajom velük hogy mindnek van maximális szintje. Nekem olyan játékra lenne szükségem ahol nincs. A MU-online reset rendszere vagy a Diablo3 paragon szintekhez hasonló szint limit nélküli játékok kellenének. De köszi a tippeket a Rift jónak tűnik 😃 Légyszi írjatok ilyen játékokat amiben nincsenek szint limitek
0
0
0
0
no avatar
@Zsolesz90: Division 2-ben is noha lvl30 a max, folyamatosan kapod a szinteket utána is és a reward ládákat. Geart meg patchenként kell újra összeszedni.
SWTOR-ban meg össze tudod kötni a karaktereket családfává és vannak talentátfedések is.
Star Trek Online-ban meg folyamatosan van fejlődés reputation projekteken keresztül.
World of Warships-ben egy kimaxolt tech treet resetelhetsz és újra kihúzhatod extrém erős hajókért.
World of Warcraftban is van mythic+ kulcsozás meg hasonlók a d3-hoz.
0
0
0
0
Edven avatar
Üdvözlet!

Olyan játékokat keresek, amikkel el lehet szöszmöszölni, nem kell a történetre vagy ellenségekre figyelni így muzsikát is lehet hallgatni közben. Olyanokat mint például: Minecraft, Raft, PC Building Simulator, House Flipper... (fontos, hogy belső-nézetes játék legyen)

Előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@Edven: Subnautica - vannak ellenségek, elkerülhetők és a történetben is bármikor meg lehet állni
No Man's Sky - vannak ellenségek, elkerülhetők és a történetben is bármikor meg lehet állni
Astroneer - külső nézetes de bőven megér egy próbát
0
0
0
0
Edven avatar
@Palanova: A Subnautica és a No Man's Sky már megvoltak, habár az utóbbit nem játszottam "végig", vissza kell majd nézni rá.
Az Astroneer-ral már szemezgettem régebben, majd kipróbálom azt is. Köszi!
0
0
0
0
no avatar
@Edven: Nagyon hangulatos, még egyedül is, de az igazi multiban.
De van még kismillió base builder game a steamen is, de nekem a subnautica tökletesen elég. a below zero folytatása nem néz ki rosszul, de majd csak márciusban jön ki, addig ea állapotban van, de jelenleg is végigjátszható.
0
0
0
0
Edven avatar
@Palanova: Akkor márciusban lesz mivel játszani. Szerintem inkább megvárom a teljes megjelenést, az elődje nagyon tetszett.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
VR -os játékokat keresek amiket xbox kontrollerel vagy egér, billentyűzettel is lehet játszani. Kategória lényegtelen.
Vettem egy HTC Vive -ot egy darab Base Station-al, VR controller nélkül, ezt szeretném letesztelni.
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@Gyrger72: Nincs VR szettem, de mintha a Subnautica az VR kompatibilis lenne. Ráadásul EGS-en ingyenesen is bezsákolható volt annak indulásakor, de 21€-t is bőven megér.

Star Trek Bridge Crew a másik VR cím, amiről hallottam de ahhoz szerintem kell vr kontroller, amúgy meg nem ajánlom mert 4 óra single gameplay karcsú nagyon az árához képest.

De Steamen van szűrési lehetőség HTC Vive + Bill és egér bevitelt támogató játékokra:
[LINK]
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Gyrger72: Project Cars 2, szerintem fun controllerral is hát még VR-ban
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@19ati93: Egyszer próbáltam project carsot controllerrel többet soha 😀 maradok billentyűnél. De szerintem még dirt rally is mehet vr-be, vr controller nélkül.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Warlordcommander: hát én sokáig billel játszottam az autós játékokat, de a controller ezerszer jobbá tette az egészet, kormány végképp
0
0
0
0
WeKing avatar
@19ati93: +1

Verekedős és autós játékot már csak kontrollerrel játszok PC-n.. minden másra ott az egér+billentyű 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
@WeKing: én is pontosan így vagyok vele manapság 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Hey!
Olyan lehetőleg City-builder játékokat keresnék, ahol lehet technológiai fejlesztéseket is csinálni (ezáltal érákat lépni) . Például indul a játék középkorban és a végkifejlet a mai modern kor lenne. RTS/TBS játékoknál van ilyen (Civilization, Empire Earth...) de én nyugisabb gazdasági szimulátor játékokat keresek. Korban mindegy mi jön, ha eléggé komplex, szóval akár 10-15+ éves is lehet (csak valamilyen formában tudjam futtatni a gépemen)
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@sudosu: Age of Empire sorozat hozta be a korlépkedést, de kifejezetten ilyen city buildert nem ismerek. A legtöbb ahol fejlődni kell az harcra épül. Talán a régi sim city lehetett ilyen ahol coal power planttel kezdted és lassan elérhetted a microwave power plantet, de ott nem volt látványos lépegetés a korok között.

Ilyen korlépegetősek pl a szállítmányozós játékok pl Trans & Truck Tycoon, Railway Empire, stb...ahol járműveket kell fejlesztened vagy a kor automatikusan haladtával újabba cserélned a járműparkot. Vagy a Rollercoaster Tycoon ahol még volt fejlesztési iroda is hogy tudjál popcorn árusító standot építeni a parkodba.

Tropico sorozat hasonló , az első részével amivel játszottam az ipart lehetett fejleszteni kutatáson keresztül, de korokat ott sem lehetett lépkedni.

Spore volt még ilyen korlépkedős, vagy a Rise of Nations, de ez utóbbi kemény RTS.
Surviving Mars ahol még meg lehet úszni a harcot, és van kutatás, de korlépés nincs.
Urban Empire-ről olvastam még hasonlót, de nagyon le van húzva Steamen.

Ancient Cities lenne még ilyen, ha elkészülne végre [LINK].
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@sudosu: Rise of Nations
0
0
0
0
no avatar
@sudosu: Anno sorozat is kellemes, és a harc majdnem hogy csak minimális benne, viszont nem korlépkedős.
Kingdoms and Castles is remek kis game, de az csak városépítés, nincs fejlesztés, de van harc.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@sudosu: Open TTD nevű játékot ajánlom,nem mai darab,de akár 100 évet is lehet elvileg fejleszteni benne ,de van hozzá Magyarország (egy része) is,illetve belső mod letöltő is,kb annyi moddal és + effekt módosítással stb. ,hogy sokáig nyújt újdonságot,egész sokáig lehet fejlődni,ha jól tudom ,ha nem is középkorból ,de 50-es évek körül indul a VH után.Ez egy régi játék civilek által továbbfejlesztett verziója ,full ingyenes és magyar szöveg is elérhető,szóval minden féle képen ajánlom kinézete ellenére,mert eljátszogatni,ha ilyen jellegű érdekel elég jó,sőt vannak benne olyan dolgok is elvileg,amik másban nem nagyon,ráadásul multi része is működő képes.Az alábbi linken találod a letöltő oldalt ,innen töltsd a legfrissebbet,amikor rámész ,hogy download átdob egy másik oldalra ,ott lesz pár infó,hogy mit kell állítani ,hogy legyen "jobb grafika" hang ,effektek,nem nagy dolog ,de mindenképp kell.
[LINK]
Itt pedig találsz magyar térképeket hozzá és egyéb modokat. Elviekben a legfrissebbel kompatibilis lehet még mindig,ha esetleg nem ,akkor is találni hozzá modokat,illetve hát ott az alap térkép.
[LINK]
Itt pedig itt van egy játékmenet videó magyarul

UI: A letöltött állományokban ott lesz hogyan kell telepíteni,nem nagy cucc egyébként ,ha kell segítség szólj! 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
@Andor1997: OpenTTD-vel még pár évvel ezelőtt játszottam is totál elfelejtkeztem róla 😀.
Egyébként köszönöm mindenki válaszát, nagyját azért hallomásból ismerem de mindenképp lecsekkolom őket.
0
0
0
0
ppista avatar
Újra kellett telepíteni a gépet mert kapott egy vírust.
Ezért mindent törölni kellett a gépről.
Tudnátok ajánlani valami nagyon jó játékot amivel lenne értelme játszani a gépemen?
Mert eddig csak a FIFA 19-t raktam vissza.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@ppista: A hét nappal ezelőtt írt lista még ott van, kb négy hsz-el lejjebb, az szerencsére nem törlődött.
0
0
0
0
Negativ99 avatar
Sziasztok 😀 jatekokat szeretnek az Acer laptopomra a config a kovetkezo:
i5 6200u
nvidia GeForce 940 mx 2 gb gddr5
8 gb ddr 4 ram
ssd
koszi elore is minden kategoria johet kiveve auto meg sport 😃 koszi
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@Negativ99: Steamen egy generációval jobb notebookra ezt írta az egyik kolléga:

Game Settings
Overwatch Max, 27 FPS Medium, 60 FPS
Rainbow Six Siege Very High, 28 FPS 720p Medium, 60 FPS, T-AA on
H1Z1: King of the Kill High, 29 FPS 720p Low 60 FPS
Minecraft Maximum 120 FPS Lowest 220 FPS
TF2 1080p MAXIMUM (8X MSAA) 59 FPS
Golf With your Friends 1080p Maximum 28 FPS 1080p High 48 FPS
Paladins 1080p Maximum 59 FPS
Warframe 1080p Maximum 42 FPS (Very Graphic Intensive moment) normally if V-Sync is off you won't see it go below 70 or 80 FPS, although I have it capped at 60.
PlanetSide 2 Maximum 30 FPS (Capped there but doesn't drop at all normally getting around 35 FPS)
CSGO 1080p Max (8x MSAA) 56 FPS (Normally 60 FPS)

pár fps-t le kell venni, mert az a gép i5-7200U processzorral volt szerelve...mivel nagyjából egy GTX 750Ti nek felel meg, így az AC Origins még talán elmegy, de az Ody-t már nem javaslom, jó ha meglenne vele a 24 fps. De a többi AC ami előtte volt simán, plusz Watch Dogs 1, Division 1, Anno 2070, Astroneer, Subnautica, Carrier Deck, World of Warships, Kingdoms and Castles, Mass Effect 1-3, ME:Andromeda, No Man's Sky, Civilization 5-6, Star Trek Online, Surviving Mars, warhammer 40k Dawn of War 1-3...
0
0
0
0
Negativ99 avatar
@Palanova: koszi nagyon szepen ^-^
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Negativ99: Igazából 2012ig kb bármi. Amúgy inkább könnyed játékokat javasolnék, mint pl a Serious Sam
0
0
0
0
ppista avatar
Sziasztok!!
Tudnátok ajánlani valami jó grafikájú játékot a gépemre amivel érdemes lenne játszani és időt tölteni ?
Minden féle műfajból írhattok.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@ppista: ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN
AC Odyssey, AC Origins
Anno 1800
World of Warships
Dreadnought
No Man's Sky
Rocket League
The Division 1-2
Ghost Recon Wildlands
Life is Strange 1
Railway Empire
Subnautica
Starpoint Gemini 2
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Sziasztok játékokat keresek de olyanokat amik nem open worldok mert abbol van most nekem épp elég ezért kéne valami lineáris is lehet fps,tps akcio meg rpg vagy középkori vagy horror bármit tudtok ilyen játékokat 2014-töl? köszi
0
0
0
0
💬 30
no avatar
@gyuri191: A 48 nappal ezelőtt javasoltakból mindent végigtoltad már? 😃

Everreach:
[LINK]

Nem egy Mass Effect sajnos, de nem is kerül 60€-ba, csak 20€-ba.

Vagy ott a Halo sorozat, most úgy is reneszánszát éli PC-n...
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Hát a 48 napos amit küldtél az fele open world ezért kérdeztem hogy nem e tudnátok lineárisat és 2014-töl a half life 1 tudtomal 98-as?

Bár eröl nem is halodtam az evereach röl és ténleg akciós csak megis éri ? és lineáris?
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Nézd meg, hogy neked megfelelő-e, és igen minimális elágazás van benne, kb sikátorszimulátor, mint a Mass Effect 1-3 vagy a Neverwinter.

Star Trek Online, Neverwinter: noha MMO mindkettő, egyik sem kifejezetten open world, ráadásul ingyenes mindkettő. Neverwinter az meg a sikátorszimulátor szinonimája.

Steamen van "Linear" címke, de kb semmi említésre méltót nem találtam benne, talán csak a Ryse: Son of Rome.

Titanfall 2
Prey
Doom

A 48 nappal ezelőtti igényed nem zárta ki se a 1998-as, se a 2004-es HL 1-et sem...
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Igazad van ténleg nem zártam ott ki és köszi hogy a prey-t irtad mert az viszont kimaradt nekem 😃

Bár akkor látom ténleg inkább az open world felé megy a világ persze ezzel semi gond mert én imádom az open world ket csak néha jó egykis lineáris game is érted 😃
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Na igen, régebben több lineáris lövölde volt, kezdve a Quake 2-vel. De a CoD és Mohaa sorozat sem nagyon tért ettől.

Mostani Tomb Raiderek is hasonlók.

Bizonyos szempontból nekem a Destiny 2 sem open world, hanem csak nagy pályák egymás után rakva, random eventekkel...
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: hát ja meghát vannak olyan open worldnek nevezett cimek amik attól open worldok mert nagy nyitot tér van de ha semivel nincs megtöltve akkor hiába a nyitott tér 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Lásd Nier automata. Amúgy hiába nyomom most a far cry 3-4 et én is vágyom már egy kis lineáris játékra. Ezért is kezdtem el a painkillert, meg nem sokára a doomot, meg majd a régi codokat. Most tartok egy kis fps maratont.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: na igen most jut eszembe énmég várandós vagyok egy dead space 2 és 3 végigjátszásal mert csak az 1-et toltam ki régebben

és amugy igen kicsit meguntam most ezeket a nagy térképeket plusz 200 küldetés és mindenre kell figyelni meg virágokat gyüjteni szüksgémeg vany egykis lenárisra érzem ésha kell viszamegyek egész 2004-ig pl lásd half life 2 😃

Amugy a strange brigade-t ajánlom neked szerintem jókis játék lett és kis humor is van benne és lineáris
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Na igen, de az jellemző az MMO-kra is.

Amúgy egy próbára javasolom a HAWX 1-et is. Arcade repülőzés, csak billentyűzettel is simán nyomható és egyszerű, mint a faék...persze csak ha hiányzik a sebesség.

Régebbről a Dark Messiah of Might and Magic is lineáris, ahogy a Prince of Persia The Sands of Time is. Mindkettő remekmű a maga nemében, igaz nem 2014-esek.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: köszi de a repülösöket nem nagyon szeretem viszont ez a dark messiah jó cucc kis kardozgatos lineáris ezek kellenek nekem
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Kardozgatás csak egy része, az igazi játék az a fizika benne.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: ha lineáris akkor jöhet ja még egy kérdés a dishonored 1 és 2 az open world craftolgatni kell benne vagy azis lineáris?
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Nem ajánlottam, mert nem játszottam vele, tehát passz. Ahogy nem ajánlottam a Metro és a Witcher sorozatot sem.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: ja értem viszont én a metrot ajánlom neked mert jókis játék én kivittem mind a 3 részt szerintem érdemes kipróbálnod 😃
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: 2014 előttiek:
Spec Ops: The Line: lineáris fps - kicsit psyho és rövid, kb 5 órás, egy délután alatt lenyomható
Warhammer 40k Space Marine: lineáris tps
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: spec ops tejó ég vagy 12 szer kipörgettem anyira jó
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Az első Spec Ops még jó volt...
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: hát csak 1 része van nem? én ugytudom igen
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: A Spec Ops The Line-on kívül is volt Spec Ops game, sőt a Line talán az egyik leggyengébb szerintem...
Spec Ops 1 ből pár perces gameplay:


Spec Ops 2-ből gameplay:


Persze az 1998-as Spec Ops nagyon rosszul öregedett, ma már kb játszhatatlan a grafikája, de akkoriban nagyon is jó kis TPS volt, nem az az agyatlan hentelés, hanem bizony csapdát kellett állítani az ellenfélnek, több oldalról támadni, ugyanis az embereid nem voltak szuperkatonák akik leöltek egy bázisnyi embert egy karcolás nélkül.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: óó azt nemis tudtam hogy régebbröl is van spec ops hát igen az ilyen játékoknál a taktika lényeges volt
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gyuri191: fear jatekokat probaltad mar?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@19ati93: ja mind a 3-at kittoltam 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gyuri191: akkor nem szóltam 😃 jók voltak 😃
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@19ati93: etalon volt mind 3 nekem 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@gyuri191: Duke Nukem, Serious Sam.
Persze, ha szereted az egysoros beszólásokat.
Singularity sem rossz. Én mondjuk most a Medal Of Honor: Airborne-t kezdem el
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@SuperPuma: köszi a singularity az jókis játék
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@gyuri191: Dust: An Elysian Tail
[LINK]
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Gyrger72: pacsi érte de nekem az ilyen mese beli gamek nem nagyon jönnek be nem az én müfajom de azért pacsi érte
0
0
0
0
no avatar
@Gyrger72: Never Alone - ha még nem találkoztál vele
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
gyuri191 avatar
én köszi már ajánlották és ki is fogom próbálni amint lesz rá idöm a többi játék melett 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Arcade jelegű autós, motoros játékokat keresek PC-re.
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@Gyrger72: Rocket League

Régebbről:
Crew 1
Blur
Crashday
Trackmania

Még régebbről:
Revolt
Carmageddon 1-2
Midnight Club 2
NFS sorozat
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Gyrger72: MXGP sorozat, legjobb motocross játékok 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Gyrger72: ToCA TC/RD
MotoGP
Colin MCrae Rally
WRC
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziausztok!

Hasonló kaliberű játékokat keresek, mint pl Witcher 3, Vampire
Legyen benne kaland, akció, stb 😀
0
0
0
0
💬 2
xymano avatar
@Athis18: Dragon age
Mass Effect
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Athis18: skyrim special edition
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Tudtok mondani olyan játékokat amik minimum 9-10 orátol felfelé halad a storynak a játékmenete? tehát nem ilyen 5-6 órás 1 nap alat kiviszem játékokat keresek hanem minimum 9-10 és innentöl felfelé

mondhatok bármilyet régit újat fps tps open world bármi jöhet 2019 es is akár mert azokis mennek nekem köszi elöre is
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@gyuri191: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Kezdésnek itt nézz szét:
[LINK]

Mass Effect 1-3 + Andromeda
AC-k - egyik sem 10 órás hanem jóval több
Watch Dogs 1
Titanfall 2 az kb 8 óra, de megéri mert jó a single része
Red Faction Guerilla
Subnautica
Astroneer
Life is Strange 1
No Man's Sky
Ghost Recon Wildlands
Division 1-2
Final Fantasy 8
Hawx 1-2
Starlink Battle for Atlas - de csak ha olcsón tudod beszerezni, 14€ körül, többet nem ér
Starpoint Gemini 2
Red Faction 1
Half Life 1
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: köszi köszi
0
0
0
0
ppista avatar
Mondanátok kis méretű játékokat a laptopomra? Ezeken felűl:
-Angry Birds
-Tetris
-Legyen ön is miliomos
-Prison architect
-Pocket tank deluxe
-Plants vs Zombies-Game of the Year
-Zuma deluxe
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@ppista: Különböző Worms kiadások (kivéve a Worms 3D és spinoffjai Forts Under Siege, noha jó játék volt, nem kisméretű), régebbi DOS-os játékok, mint pl Descent 1-2, Raptor...
Bejeweled 3 sem egy hatalmas méretű cucc.
0
0
0
0
Edven avatar
@ppista: Ha még mindig érdekel, a lentebb felsorolt játékok mind kevesebb mint 100MB-ot foglalnak (egyenként) becsomagolva.
Spoiler!
-Alien Shooter
-Another Brick In the Mall
-Bus Driver
-Chicken Invaders 1-5
-Crash Burn Racing
-Door Kickers: Action Squad
-Dwarf Fortress
-Farm Frenzy 2
-Feeding Frenzy 1-2
-Grand Theft Auto 2
-I Wanna Be the Guy
-Jazz Jackrabbit 1-2
-Limbo
-Mc Pixel
-Minecraft
-Net Hack
-Open Spades
-OpenTTD
-Plant Tycoon
-Quake
-ReVolt
-Santa Claus In Trouble
-SimCity 2000
-Sushi Frenzy
-The Escapists
-The House of the Dead
-Tube Tycoon
-Universe Sandbox
-Uurnog Uurnlimited
-Wolfenstein 3D
-Worms 2-3D
-Zombie Bowl-O-Rama
-Zuma Sparkle
-Zuma Star Wars
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Sziasztok.

Jó kis Szimulátorokat, mászkálós játèkot keresek nem mai gépemre...
Intel Pentium Core 2 Duo E4500 2,2 Ghz
GForce GT430 1 GB PCIe vga
4 GB DDR 2 800 MHz rám
Windows 10 64 Bit
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Zolka82: World of Warcraft Classic

IL-2 Sturmovik
Trackmania
X3
Spore - ez is szimulációnak hívható de inkább a törzsfejlődésé, semmint egy adott járgányé; stratégiai talán jobb nevezés rá
STAR WARS™ Starfighter™
Assassin's Creed™: Director's Cut Edition
Assassin's Creed 2 Deluxe Edition
Assassin’s Creed® Brotherhood
Assassin's Creed® Revelations
Magicka
Midnight Club 2
Frontlines™: Fuel of War™
LEGO® Star Wars™ - The Complete Saga
GTA 3, Vice City...
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Zolka82: autos sim: rfactor, f1 challenge 99-02,gtr 2, SCAR Squadra Corse Alfa Romeo
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
no avatar
Life is Strange 1 évad
Deus Ex 1
Mass Effect 1-3 (-ME3 utolsó 30 perce, oda jobbat is ki tudsz magad találni)
Warcraft 3 + tft
Starcraft 1-2
Subnautiának is megvan a maga története ami nem is rossz
0
0
0
0
gyuri191 avatar
-witcher
-fallout
-stalker
-Oblivion
-Skyrim
-telltale játékok
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
BioShock-trilógia
The Council
Metro Exodus
Firewatch
Everybody's Gone to the Rapture
Dragon Age Inqusition
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Souls like játékokat mondjatok ha tudtok köszi bármilyen stilusu jöhet és lehet indi fejlesztötöl is
0
0
0
0
Wihay avatar
Üdv, nem tudom mennyire illik bele a topikba de azért felteszem:
- Az lenne a kérdésem, hogy a Demo játék mennyire tükrözi a teljes játék optimalizálását? Tehát példának vegyünk a Steam-n található démokat és azokról lenne szó..
0
0
0
0
💬 20
Moon_Breaker avatar
@Wihay: Akkor 100-adjára, erre van a : [LINK]

" A Steam visszatérítési ajánlata a vásárlást követő két héten belül, kevesebb mint két órányi használati idő esetén, a Steam áruházi játékokra és szoftverekre vonatkozik. "
0
0
0
0
no avatar
@Wihay: Az a gond a demokkal hogy annak idején is a CD korszakban már trükköztek vele.

Persze több mint a semmi, és pár demoban több játékidő is van mint 1 óra 50 perc, ezek ellenére én inkább a megvételt és visszatérítést javaslom, ha nem jön be az adott cím. Érdemesebb a teljes játékot kipróbálni, mint egy előre elkészített demot...

Sajnos a visszatérített összeget, ha jól tudom a steamen kell elkölteni, de lesz még akció ahol el lehet verni azt a zsetont is, plusz a visszatérítés automata folyamat nem kell steam oldalról emberre várni, de persze sportot sem érdemes űzni belőle.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Palanova: Nem tudom, nekem eddig mindig a kártyámra utalták vissza a játékok összegét.
0
0
0
0
susguy avatar
@Palanova: Ha kártyáról vásároltál a kártyára is kérheted a refundot, díjmentesen.
0
0
0
0
no avatar
@susguy: Meglehet, utoljára a Rise of Indutry-t refundoltam vagy másfél éve és akkor defaultba a steam valetbe ment.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Palanova: 90-es években nem igen volt vele visszaélés. Olyan mondjuk volt, hogy valamivel változott a tartalom. Teljesítmény szempontjából nem volt trükközés azokkal a szoftverekkel, amiket én használtam. Idővel mindet megszereztem teljes változatban ugyanarra a kotvány IBM 6X86ra. Viszont ja, ez volt 20 éve.

Igazából ez a refund rendszer egyszerűbb, hely és erőforrás takarékosabb, mint külön demot összevagdosni és külön feltölteni. Mondjuk ugyanez az "early access" játékoknál kicsit meredekebb. Lehet tetszik a projekt, aztán egyszer csak elkezdik olyan irányba fejleszteni, ami nagyon nem jön be, csak lehet van már benne több órád.
0
0
0
0
no avatar
@SuperPuma: Adott pálya nem került bele, adott tárgy, járgány nem került bele, változott a pálya, minden benne volt a demoban (revolt demo, összes powerup benne volt, a teljes játék így "csak" map és járgány pakk lett...), játék első fele ahol a demo zajlott játszható volt, vége felé teljesítményproblémák jelentkeztek (nem pont demo, de ugyanez volt a Wildstar MMO esetén is. Első 4 terület teljesen rendben volt, főváros is, utána játszhatatlanul belaggolt akármerre haladtál tovább).

EA játékokkal az a gond hogy semmi garancia a befejezésre. Megveszed, teszted, majd otthagynak az út szélén mert 3 év alatt sem tudták összekalapálni. De DLC már jön ki hozzá...
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Palanova: Sok más esetben meg sokkal jobb volt a teljes. Pl akármelyik régi Need For Speed. A Half-Life is fejlődött közben még. A SEGA és Codemasters játékoknak is jót tett a teljes verzió megjelenéséig eltelt idő. Voltak játékok is, amik eredendő problémákkal küzdöttek. Leginkább ez volt a különbség anno egy kisebb csapat és egy AAA cím fejlesztői között. Mondjuk anno azért a hardveres háttérrel is lehettek problémák. Tetézte a problémát a hamisított eszközök tömkelege, vagy az amúgy is problémás driverek.
Szerk: Anno a Revolt nekem is megvolt, de teljesítményprobléma nem volt. Azt talán PII Celeronnal és TNT2-vel játszottam

Újabb címekkel már más az eset. Már lassan megszokott lesz a 0. napos patch (Black Ops III az kritikán aluli volt) A Fallout 76 esetében a refundnak meg semmi értelme nem volt kb. Mire rájött az ember, hogy egy kalap gané, már simán túlcsúszott a 2 órán. Összességében már egyre kevesebb fejlesztő/kiadó törekszik arra, hogy az 1.0 verzió is a lehető legtökéletesebb legyen.
0
0
0
0
no avatar
@SuperPuma: Revoltban nem volt teljesítmény gond, sőt: multiban nagyon is jól ment olyan gépen is ahol singleben szaggatott.

A 0. napos patch és az állandó online kapcsolat már nem ehhez a témához tartozik. De igen jellemzően a 2 óra kevés egy tényleges kipróbáláshoz, de 4-6 órát nem fogunk kapni, mikor pl a Spec Ops The Line, ami anno AAA címként volt bejelentve tartalmaz 4 óra végigjátszást. És nem speedrun, hanem sima mezei casual végigjátszás. Vagy mikor az aktuális multilövölde single része 8 óra alatt letudható.

Szabályozni kellene vagy a demo készítést (demo kiadása után csak hibajavítás lehet, komolyabb változás nem, ténylegesen kivágott részt kell tartalmaznia, nem külön összeállított demo) vagy a kipróbálás idejét megnövelni. Én ez utóbbi mellett tenném le a voksomat. AZ a teljes játékot tartalmazná, persze trükközés még ott is lehet, lásd Wildstar, de hosszabb kipróbálási idő esetén nem lenne ekkora demo követelés.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Palanova: A Horizon 4-el jártam úgy, hogy kipróbáltam a demot. Meg is vártam az első egy-két patcht, amivel javították a prologúsban tapasztalható kifagyásokat. Viszont az, hogy a játék el fog laposodni, azon sem a demo, sem a refund nem tud segíteni.
Talán pont valamelyik Forza résszel volt, hogy a demo a megjelenés után jött csak ki.
Ezzel a 2 órás időkorláttal az is a bajom, hogy az a szoftver inditásától kezdve "ketyeg", viszont még ott van az intro, főmenű (átugorhatatlan, rosszabb esetben már a menüben is van kötelező "tutorial"😉, utána mégrosszabb esetben átléphetetlen átvezetővideók és még ehhez hozzájön, hogy lehet az eleje csalogatóra van megcsinálva, utána ellaposodik, pont mire lejárt a refund korlát.

Ugyan nem törvényes, de még az egy korrekt kiskapú, ha az ember leszedi a warez verziót és ha bejön, akkor megveszi.
0
0
0
0
susguy avatar
@Palanova: Nem feltétlenül a demo hibája ha félre érted mi és mennyire van korlátozva benne. A folytonos Re-Volt példával élve, szerintem elég egyértelmű volt hogy oda minden fegyver bekerülhet, amúgy sem kell unlockolni őket, első indítástól elérhető mind, a játék alap részei. Ha nincs bent mind akkor meg az a gond hogy nem érződik mennyire tudják befolyásolni a meccseket, aminek azért elég nagy szerepe van a játékban. Ezenkívül egyértelműen jelezte, kilépésnél és a menüben is, hogy a teljes játékban több és mennyi jármű/pálya érhető el, fegyverekről nem ígért ilyet. De ennyi erővel a balra kanyarodást is kivehették volna, mert demo.

Játszottam már nem egy demoval, azért ennyire nem vészes a helyzet hogy mindegyiknél egy átveréstől kelljen rettegni.
0
0
0
0
no avatar
@susguy: Persze, nem kell rettegni, de elhinni sem hogy a demo = teljes játék minősége. Anno ki is volt írva nem egyre hogy nem mutatja a teljes játék minőségét. Vagyis ha a minőséget nem mutatja be, és a pálya, gameplay is változhat akkor mit is mutat...És akkor még nem beszéltünk a különféle közzétett gameplayekről és visszabutított grafikákról. De ez már egy másik téma.
Mivel nagyon sok cím esetében nincs demo, így nem biztos hogy érdemes tovább a demokról csevegni. Ha választani kellene a 3+ órás refund és a demo között a refundot választom.

Revolt estében alig került volna több melóba ha pl a teljes játékban nem csak a demoban látott kb.10 powerup van hanem mondjuk még 10. Olyan lehetetlen lett volna ezt anno megoldani? Nem hiszem.
Én kedvelem a Revoltot, noha évente nem veszem elő, de nagyon jó emlékeim vannak róla, és a zenéje is rendben volt. Az hogy vele példázódok a demok esetén azért, mert eléggé szembetűnő a demo vs teljes játék közötti eltérés.

HakuDragon:
Ugyan nem törvényes, de még az egy korrekt kiskapú, ha az ember leszedi a warez verziót és ha bejön, akkor megveszi.

Csak nagyon sokan az utolsó tagmondatot elfelejtik. Minek fizessen ha már végignyomta...én inkább amellett vagyok hogy refund képes (ha a refund közvetlenül kártyára is mehet az a tuti) helyen vegye meg, töltse le, próbálja ki (itt lehetne a vásárlóknak nem 2 óra refund hanem mondjuk több) és hajrá.
0
0
0
0
susguy avatar
@Palanova:
Revolt estében alig került volna több melóba ha pl a teljes játékban nem csak a demoban látott kb.10 powerup van hanem mondjuk még 10. Olyan lehetetlen lett volna ezt anno megoldani? Nem hiszem.

Ebből azt vonom le hogy a teljes játékban keveselted a fegyverek számát, amit megértek, de ez még mindig nem demo hiba. Elhiszem hogy személyesen többet vártál, de a demo sehol sem éreztette vagy hangoztatta hogy több fegyver lesz a teljes játékban. Ha a játékba tízzel több kerül, akkor az a tíz a demoba is bekerülhetett volna. Bármire rá lehet bökni hogy lehetett volna több (pályák, kocsik, módok, editorban elérhető elemek, stb.), nem kell ezt demohoz kötni.

Csak nagyon sokan az utolsó tagmondatot elfelejtik. Minek fizessen ha már végignyomta...én inkább amellett vagyok hogy refund képes (ha a refund közvetlenül kártyára is mehet az a tuti) helyen vegye meg, töltse le, próbálja ki (itt lehetne a vásárlóknak nem 2 óra refund hanem mondjuk több) és hajrá.

Aki elfelejti, annak eszébe se jutott. Azért a refund sem egy ennyire egyértelműen könnyű és problémamentes megoldás, a cégeknek sem esik feltétlenül jól ha minden második vásárló refundolja a játékot, költséggel jár, nem erre való. Van különbség aközött hogy megveszel valamit és refundolod mert őszintén másra számítottál/nem fut/átverés, és aközött hogy sorra veszed aztán refundolod a játékokat csak hogy lásd milyenek. Ennél még a warez is értelmesebb alternatíva, ami messze nem olyan kártékony módon működik mint amennyire azt szeretik beállítani.
Nem hiszem hogy kéne még növelni azt a két órát, így is elég szívatós tud lenni pár címnek. Nem egy játékom van amit simán befejez mindenki két óra alatt, és azok után simán mehetne is a refund, hiába érte meg az adott játék az árát (egyiket se refundoltam). Annak a két órának bőven elég kell legyen hogy rájöjj érdemes-e refundolni vagy sem, legyen az optimalizációs hiba, hibás/hazug ígéretek, vagy szimplán ízlés kérdése. Ha abban a két órában nem élveztem a játékot, akkor nem hiszem hogy nekem kéne küzdeni azért hogy valamikor később élvezzem, ami talán a következő órában elkezdődik.
Nem mondom hogy ne legyen refund, de szerintem visszaélni sem kéne vele.
0
0
0
0
no avatar
@susguy: Revolt demo: fogalmazzunk úgy, hogy csalódás volt hogy a demoban mindent megmutattak ezen a téren. Ez lehet demo hiba is: pl jó pár powerupot kihagyhattak volna hogy legyen még puskapor a teljes verzióra is. De lehetett szándékos lépés is, hogy legalább ezt a részt teljes egészében megmutatták. Én a demo hibájának rovom ezt fel, talán mert pl a Raptor/Terminal Velocity/Descent demok-ban a teljes arzenál töredéke volt csak.

Refund nem arra való hogy ha van unalmas 1 óra 55 perced akkor leszedsz valami gamet, nyomod vele majd refund, mert szándékodban sem állt megvenni, csak időtöltés. Számtalan cikk van a "refund abuse " témakörben.

Nem egy játékom van amit simán befejez mindenki két óra alatt
- na igen, lehet bennem van a hiba, de én pl játékidő alapján ítélek. 60€ = 40óra+ Arányosan persze lehet kevesebb is. Azonban ha tényleg lezavarok egy 60€-s játékot két óra alatt akkor az baromira nem éri meg nekem a fentiek alapján.

Nem mondom hogy ne legyen refund, de szerintem visszaélni sem kéne vele.
- ebben egyetértünk.
0
0
0
0
susguy avatar
@Palanova:
- na igen, lehet bennem van a hiba, de én pl játékidő alapján ítélek. 60€ = 40óra+ Arányosan persze lehet kevesebb is. Azonban ha tényleg lezavarok egy 60€-s játékot két óra alatt akkor az baromira nem éri meg nekem a fentiek alapján.

Nem mondtam semmit ami arra utalna hogy ezek 60€ -s játékok, léteznek árak azalatt is. Fejből meg nem mondom melyik mennyibe került, de általában bőven egy mozijegy ára alatt vannak, ami hasonló hosszban mozog és mellé ugye popcornt is illik venni.
Persze, valamennyire lehet kötni a játékidőt/tartalmat az árhoz, de sose szerettem ezt az érvet mert az egyik legkönnyebb bullshit töltelék amit minden játékban meg lehet oldani és meg is szokták. Legyen open world hogy ötször annyi idő teljen utazással mint az szükséges, legyen rengeteg semmit mondó side quest és gyűjthető tárgy, lehetőleg minél jobban szétszórva, esetleg dobjunk mellé egy new game+-t is, és már kész is a hű de izgalmas 40+ óra gameplay. Ha ezeket kivonnám minden 60€-s játékból, nem igazán maradna olyan ami megüti azt a 40+ órás mércét. Persze léteznek erre olyan példák is amik jól oldják meg, de messze nem az az átlag.
Én is többet várok el öt percnél egy drágább játéktól, de mindenképpen minőség a mennyiség felett. A Preyt például "csak" 30-35 óra alatt fejeztem be, de életem egyik legjobb játéka, és sokkal többet ér mint mondjuk egy Fallout 4 teljes egészében. Esetleg mondhattam volna a What Reamins of Edith Ficnhet is, ami "csak" ~2.5 óra, és szintén egy feledhetetlen élmény. Nem érek semmit az akárhányszáz óra gameplayjel, ha nem lehet tartalomnak nevezni ami közbek zajlik.

Másrészt, a való életben sokkal több pénzt költünk hasonlóan felesleges és sokkal rövidebb dolgokra, nem értem hiszik sokan többnek magukat ha játékoknál percre pontosan kiszámolják az idő/arány tartalmat, és ez alapján veszik meg csak a "legjobbat". Itt most nem ujjal akarok mutogatni, de sok ember áll így hozzá.

Harmadrészt, erre nem igazán megoldás a refund mert két óra alatt nem tudod meg milyen hosszú a játék, és amúgy is rá lehet keresni erre vásárlás előtt.
0
0
0
0
no avatar
@susguy: Persze hogy van élet 60€ alatt is. Ezért is írtam hogy arányaiban. Ha egy 30€ hoz 20+ órát nekem már megérte. Pl Subnautica: 30€ = 24 óra gameplay. Vagy Life is Strange, vagy Carrier Deck. Ez utóbbi 10€ és simán van benne már 40 órám, mert leköt, és még a mai napig előszedem egy-egy végigjátszásra.

És igen,a sok üresjárat megnyomja a játékidőt, de ki lehet azt is tölteni hasznosan és ahogy írtad, van ahol sikerül (division 2), van ahol nem (Ac odyssey, Classic WoW).

Többek között én is. De ez nem jelenti azt hogy azért veszek meg egy címet, mert a [LINK] -on a top leghosszabb gameplay idő van mellette. Egy hasznos értéknek tekintem, de ettől nem próbálom refundolni, mert 39 óra az elvárt 41 óra helyett 60€-ért.

Sajnos volt hogy cím alapján melléfogtam, gameplay időt nem néztem és bezsákoltam Star Trek Bridge Crew-t. Majd 4 óra gameplay után vége lett és ekkor néztem utána hogy van valami másik játékmód vagy 40€-rt tényleg csak 4 órát kapok. Spoiler!
Annyit.


Két óra alatt nem tudod meg milyen hosszú egy játék, de pl lehet egy sor elbaltázott nekifutásod és még mindig csak alig láttál valamit az adott címből.
Deep Rock Galactic: randomgenerált helyeket kell kitakarítani kb. másfél óra kellett hogy rájöjjek, ez nem lesz jobb egyedül, hiába estem neki más kaszttal, más pályáknak, így ment a refund. Azóta rá sem néztem.
No Man's Sky: nem kétperc mire a hajódat röpképessé teszed, és a kezdő rendszer elhagyása sincs meg 2 óra alatt...pedig amilyen jól indult (még a megjelenéskor is az első pár bolygó jó volt, mert újdonság volt, csak utána lapult el hogy n+1 random hely...) annyira lapos lett 6 óra után. Ezen persze 3+ órás próba sem segítene...

Refund mint módszer jó, de lehet egységesebben kellene kezelni és tájékoztatni a népet hogy mire is való. Akkor lehet csökkenne az abuse mértéke és a készítők is ennek megfelelően állnának a dologhoz.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Palanova: No mans sky nál volt az ha jól emlékszem, nem tudom most is van e de több mint 2 óra játék után is refundolták. Amúgy meg megjelenéskor is egy jó játék volt és most már végkép az. Nekem 200+ óra van benne.
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: NMS-nél csak azért, mert közfelháborodás volt, hogy az ígért tartalom negyede sem került bele...egyedi eset.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Palanova: Jó csak azt írtad hogy 3+órás próba se segítene rajta de ezen pont hogy végtelen volt. ;-)
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Egy játék esetében a kínálatban lévő többezerből.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
mondtok nekem souls játékokat?bármi jöhet ami soulslike stilus 2019-ig
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Open world singleplayer játékokat mondjatok ha tudtok lehet régi lehet új 2019-ig bármi jöhet fps tps bármi jöhet csak ne stratégiai
0
0
0
0
💬 10
no avatar
@gyuri191: Ok és mivel játszottál eddig, mik voltak a főbb címek, mert nincs sok értelme a népszerűbbeket felsorolni ha azokat már lenyomtad.
Gondolom Mass Effect sorozat megvolt, Andromeda is, Witcher sorozat is, Far Cry sorozat, AC-k, Fallout sorozat, Just Cause sorozat...

kezdésnek:
Subnautica
Astroneer
No Man's Sky
Division 1-2, Ghost Recon Wildlands, Watch Dogs 1
Rebel Galaxy
Galaxy on Fire 2
Starpoint Gemini 2

steames lista:
[url]https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Released_DESC&tags=1695%2C4182[/url]
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Köszi a Wildlands állitólag coopos lehet soloba is nyomni úgyis élveztes? És mondhatsz bármit szeretek több játékot töbször is kijátszani
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: A Wildlandset is lehet egyedül játszani, a társakat akkor gép irányítja. Nézd meg a fórumon a beszámolóm róla, nem voltam elájulva tőle, de egy végigjátszást megért.

Division 1-2 is simán végigjátszható egyedül, bőven megvan a 40-40 óra fejenként, és nem kell senkihez sem igazodni.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Igen csak látam hogy néha elég hülyén viselkednek a botok a wildlandsben video alapján ezért gondoltam hogy egyedül élvezhetö e
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Lehetnének ügyesebbek, de mint írtam, a túl ügyes sem jó, mer akkor meg ők játszanak a játékos helyett. Én nem dirigáltam nekik, jöjjenek utánam, lőjenek amire én és keltsenek ha feküdtem, azt annyi. Persze lehetett volna taktikázásra használni őket, de nem érte volna meg szerintem, mert egy jó támadás felépítése idő amire sokszor nem volt lehetőség, csak durr be a főkapun, vagy előtte sniperrel megritkítottam a tömeget és utána ment a nyílt balhé.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Na az jó annak örülök akkor lehet soloba is nyomni mert én azért nem próbáltam még ki mert féltem hogy úgy nem élvezhetö meg akor még csak 1 gigás kártyám volt mostmeg már 2 gb kártyám van igy lowon csak elmegy ha a mafia 3 elment pedig azse optimalizált
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Akkor ha most volt VGA csere egy két jobb játékot érdemes előszedni és újrázni a szebb grafikával...mondjuk attól függ milyen volt az előző kártya és milyen a mostani.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: a régi az egy r7 240 1 gb gddr5 volt mostmeg geforce gt 1030 2 gb gddr5
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gyuri191: Far Cry 4/5
Ghost Recon Wildlands
Divison 1-2
CREW 2
GTA V
RAGE 2
Watch Dogs 2
Fallout játékok
AC játékok
Mad Max
Just Cause 3/4
Saints Row 4
MGS V Phantom Pain
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@19ati93: Köszi ezer hála ezekel jó sok órát eleszek
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Sziasztok olyan játékokat keresek amikben döntéseket kell hozni és úgy alakul a történet mint PL:The Wolf Among Us és a The Walking Dead pc re kell
0
0
0
0
💬 1
gyuri191 avatar
@MariusHuN: Összes Telltale games sorozat
Mass Effect sorozat
Witcher sorozat
Fallout sorozat 3,new vegas,4
Star Wars kotor 1 és 2
Beyond two souls
Heavy Rain
The Technomancer
Life Is Strange
0
0
0
0
no avatar
Kérhetnék néhány RTS játékot, lehetőleg az AoE sorozathoz hasonlókat? Korszak-lépős, történelmi esetleg valamilyen fantasy-misztikus (lásd WC3), amit tényleg érdemes végigjátszani.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@MineFin: Rise of Nations: Extended Edition
[LINK]

Driftland: The Magic Revival
[LINK]

Warhammer® 40,000: Dawn of War® - Game of the Year Edition
[LINK]

Empires Apart
[LINK]

Supreme Commander: Forged Alliance
[LINK]

The Battle for Middle Earth

Populous™: The Beginning
[LINK]

SPORE
[LINK]

Age of Mythology: Extended Edition
[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció