Milyen hangszórót vegyek?

Szerző: bobekrisz, 2012. August 21., téma
Fórum » Periféria
Milyen hangszórót vegyek?
Hozzászólások: 243
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Üdv népem! 😀
Én most épp egy hordozható hangszórót akarok venni két kiszemelt van! Az egyik JBL Charge (One) és Samsung Level box mini!! A JBL Aksija 6000mAH-es a samungé csak 1600. A JBL-be az a extra hogy képes tölteni a rá csatlakoztatott telefonokat 2X5 wattos, a samungrol a gyártó nem adott meg teljesítményt. A JBL-ben 38mm-es hangszorok vannak a samuban 55mm-es ! 😃
De lusta vagyok egyenként átírni ide a paramétereket belinkelem!
http://versus.com/en/jbl-charge-vs-samsung-level-box-mini

Akinek van esetleg Ilyen, ilyesmi elfogadok pár tippet 😀
Sajnos személyesen egyiket se tudtam tesztelni de mind kettőről jókat írnak! 😀
0
0
0
0
ForHonor avatar
Igen minden hangszórót érdemes megpuhítani, csak szép fokozatosan!
0
0
0
0
GaboC avatar
Vettem egy GENIUS SP-HF 800A hangfalat. Többen írták rá, hogy jó a hangzása, de itthon kipróbálva nekem nem jön be. Valóban kell járatni ezeket, hogy lágyuljon a hang? Évek óta nem volt hangfalam😃
0
0
0
0
Bronson avatar
Kettő közül az utóbbi... de hol forgalmazzák még?
0
0
0
0
czene avatar
Sziasztok.Szerintetek melyik a jobb választás Genius 5.1 4800 vagy GENIUS SW-HF5.1 5000
Valaszokat köszönöm előre is
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Sziasztok!
Milyen mélyhangszórót vegyek szerintetek kb 15 ezerből?
Otthonra csinálnék egy saját 2.1- hangrendszert ahhoz kéne egy lehetőleg 30centis.
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani valami norámlis hordozható hangszórót, akár bluetooth osat is 10e ft ig? 😀
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
djwarp: Köszönöm a videót! És a rövid véleményt! (A kislákolni szó nagyon tetszik! 😆 )
0
0
0
0
Sicu33 avatar
BenjaminHun : Minden szempontból ajánlom. Tiszta magas hang szintén tiszta kellemes basszus,persze ehhez olyan minőségű zene is kell,de max hangerőn sem torzít,sőt a nagyon mozog a mély akkor el kezd kislákolni benne egy LED ami megvilágítja a skorpiót,nagyon durván nézz ki 😃

7.perctől tekintendő! 😀
0
0
0
0
no avatar
Nem szoktam termékeket ajánlgatni,de ez nagyon jó!
Spoiler!
Genius SW-HF2.1 1205
0
0
0
0
ExtazYexe avatar
Erről a hangfalszettről vélemény? Elég jó a hangzása? Főleg zenére kéne 😆
GENIUS SW-HF 5.1 4800
0
0
0
0
barnav avatar
david151518:
5000 Ft körüli áron esetleg ez Genius SW-2.1 360
ilyen van egy ismerősömnek már kb 1 éve de nem recseg meg nincs is ilyen baja viszont a mélyet nem nagyon lehet ráadni mert elkezd "ugrálni, pattogni" a mélynyomó
Genius SW-G2.1 1250 erről viszont nagyon jó tapasztalatom van 😀 ilyen van nekem is és nagyon jól szól (erre lehet adni mélyet is bőven) nagyobb szobában is jól ad mélyet, legalábbis ez az én tapasztalatom
Remélem valamit tudtam segíteni! 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok !
Tudnátok ajánlani nekem 5 ezer forintos arányban egy viszonylag jó hangszorót? Vagy ilyen árba nincsenek jók?
Megéri inkább rádobni még és venni egy ilyet pl.Genius SW-G2.1 1250 Aktív hangfal
Jelenleg 1 elég régi van szóval azt biztos verni fogja bármi más.😆
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
djwarp mennyire szól jól zene közben? (nem Vivaldit fogok hallgatni) pl: mély mennyire hallható? milyen hangos és tisztán szól?
0
0
0
0
GaboC avatar
Valaki tud ajánlani egy 2.0-ás hangfalat ami fadobozos és aktív. A keret 10k körül lenne. Csak, hogy zörögjön valami néha😀 Eddig a modecomt és az edifiert nézegettem, amik tetszenek. De meghallgatóm más véleményét is.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Végül ezt vettem meg Genius SW-G2.1 2000
Nagyon meg vagyok vele elégedve,sok jót hallottam róla,nem úgy mint a 3k verzióról 😀
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Akkor szerintem hogy másoknak is segítsünk és ne csak egymás vérét szívjuk, szedjünk össze 3 különböző árkategóriában 2.1-es hangfalszett. Legyen mondjuk 30eHUF alatt, 30 és 50 között, valamint 50+ os kategóriából egyet egyet.

Mit mondasz rá? 😀

(holnapra én is össze szedem, de most lépek dolgozni)
0
0
0
0
Lizard avatar
Azért minőséget nem csak a Bang and Olufsen ad....😉
Rengeteg pénztárca kimélő egyéb megoldás is létezik, nem azt mondom ,hogy a Logitech a legrosszabb, viszont van nála lényegesen minőségibb, elérhető áron annak aki kicsit utána is néz.
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Aki minőségi zenét szeretne hallgatni vegyen Bang & Olufsen házimozi rendszert, viszont aki csak a gépéhez szeretne egy jó 2.1-es hangfalszettet nyugodtan vegyen Logitech-et 😉
0
0
0
0
Lizard avatar
gyurmi: Azért azt tisztázzuk, hogy a minőségi zene hallgatás nem a Logitechnél kezdődik😕
Nem mindenki a basszusra meg a hangerőre izgul....hála isten😆
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Aki megengedheti magának vegyen Logitech Z623-at. Múlt héten vett egyet egyik barátom, aztán ki is próbáltuk. Hát nekem a szavam elállt, attól a tiszta mély hangzástól és brutális hangerőtől...
0
0
0
0
barnav avatar
gyorsan átolvastam párat és hogy olyat írnak túl sok a mély, meg recseg a hangfal ez akkor lehet ha bekötés után egyből max hangerőn hallgatja az ember, először be kell járatni egy 40-50% on 1-2 napig és nem fog recsegni se, szerintem nem rossz hangfal
0
0
0
0
Sicu33 avatar
A 3K verzióról sok negatív kommentet olvastam az árú keresőn 😕
0
0
0
0
barnav avatar
djwarp: akkor inkább már a 3000 20 ezerért szerintem nekem sw-g2.1 1250 van (mégis ez lett design miatt) de nagyon meg vagyok ezzel is elégedve szerintem marha jól szól ez is főleg filmnézésre játékra használom kb 75 % hangon már a ház elött (kint az utcán) lehet hallani a hangját és ez csak 45 watt-os
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Ez is?
Genius SW-G2.1 2000 16.5K-ért láttam.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok!
Szerintetek ez megéri ennyiért?
[LINK]
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Szerintem inkább egy valamilyen Edifier. Ebben az árban már vannak. Például egy P3060-as.
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Üdv!
Véleményetekre lennék kíváncsi. Róla lenne szó: GENIUS SW-G 2.1 3000
Akinek esetleg ilyen van, vagy hallotta már mire képes az kérem, le tudná nekem írni hogy megéri-e az árát?
Előre is köszönöm!
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
kérdés. erősítő és hangszóró javítással foglalkozó 'szakembert' találok még Budapesten belül, vagy már teljesen kihaltak?
0
0
0
0
no avatar
barnav:Nincs mit 😀 Ma is mondták nekem ,hogy a fás jobban szól mint a műanyag.. 😃 Meg azt veszed amelyiket akarod ,csak azért írtam mert én is pont így akartam.. 😃
0
0
0
0
barnav avatar
JD8100: köszi 😀 akkor nekem is ez lesz 😀
0
0
0
0
no avatar
barnav: Megjött és nagyon szuper..! Van rajta kulön bass,treble szabályzó is..Nálam nagyon jól szól,tiszta hang,nem súg..Csak egy hátránya van hogy a bass-on vannak a hangszabályzók..Mást nem tudok még mondani róla.., nekem nagyon tetszik..
Meg a drótok se annyira rövidek,fából van 😃 ..
0
0
0
0
barnav avatar
JD8100: köszi tényleg jól néz ki esetleg ha megjönne neked tudnál még írni róla egy-két véleményt?
0
0
0
0
no avatar
barnav: inkább ne vedd meg..Én is ilyet akartam de mondták ,hogy ne vegyek ..aki mondta az kipróbálta ,hogy milyen..
Inkább GENIUS SW-HF2.1 1700 mert meghallgattam és gyönyörűen szól,és én is megrendeltem,a héten megjön..
0
0
0
0
barnav avatar
genius sw-g 2.1 1250 ezzel kapcsolatba valakinek vélemény szerintetek jó választás lenne 11.000 Ft ?
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
sziasztok, tudnátok ajánlani egy jó gamer fülest ami max 10k, de jó minőségű?
én amit néztem az a Hama Urage széria, van-e ezzel valakinek tapasztalata?

köszi a választ
0
0
0
0
cseszka avatar
Bocs,nem néztem a modelt h 2.1 vagy 5.1,de akármien hagszórót ráköthetsz,kibelezett magnóét,v hifi hangfalat...a szatelitekbe max csak egy kondi vagy egy ellenálás van h ne adjon basszust csak közepet meg magasat.Olcsó,egyszerü hangváltó.
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Majd próbálok hozzá szerezni hangszórókat, de amúgy igen, ellátogatok egy szervízbe vele.
Amúgy azért nem gyanakszom az erősítőre mert ha ujjal benyomom picit a satelitek hangszóróját akkor jól szólnak.
0
0
0
0
Bronson avatar
cseszka : ez 2.1-es, a woofer aktív... de a tipp jó, másik szatellitekkel ki kell próbálni, ha azzal is recseg akkor már szűkült a kör!
0
0
0
0
cseszka avatar
Aktiv a Woofer?Próbáld ki másik hangszóróval mind a 4+1 (szatelit + center) kanálisokon is,h ott recseg e,mert szerintem az erösitönek lehet baja.Kicsi az esélye annak h egyszerre romlik el mind az össz hangszóró.
0
0
0
0
Bronson avatar
egy szervízt azért meglátogathatnál 😀 nem épp az eldobandó Logitech széria a Z-2300! 😉 lehet nincs nagy baja... hacsak nem hajtottad őket sza**á 😆
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Szerintem kikészültek.😃 Ha kakót adok rá recsegnek, vagy épp elhalkulnak.
0
0
0
0
Bronson avatar
mi történt a szatellitekkel? már csak azért mert én lehet keresnék valahol és egyben eladni, egy kis haszonnal lehet jobb lenne... nálunk most nézem egy használt oldalon egy Z-5500-as wooferje 35 euróért van... szóval kicsit kevesebbért passzolhatod el szerintem...
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Szerintetek mennyiért lehetne eladni egy Logitech z-2300 mélynyomóját?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció