Milyen hangszórót vegyek?

Szerző: bobekrisz, 2012. August 21., téma
Fórum » Periféria
Milyen hangszórót vegyek?
Hozzászólások: 243
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bronson avatar
ennyi pénzért nem rossz,bár 9watt az nem sok...ha csak játékra lesz akkor megteszi!
0
0
0
0
alvast avatar
Mik a vélemények erről a hangfalról? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
5000 Ft-ért tudnám megvenni és főleg játékra kéne.
Genius - 2.1 SW-355
[LINK]
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Üdv, olyan kérdésem lenne hogy Logitech Z906 mélyládájáról a rácsot mennyire könnyű leszedni? Mi a technikája? Választ előre is köszönöm, esetleg ha PM-be jön annak külön örülnék.😀
0
0
0
0
Bershka avatar
Helló. Genius SW-G 2.1 1250 hangfalszettről mi a véleményetek? Van/volt már valakinek ilyen?
0
0
0
0
roxas avatar
Sziasztok, igaz nem teljesen ide tartozik, de valamilyen téren mégiscsak 😃

Venni szeretnék a kocsimba előre és hátra hangszórókat.
Szóval van 1 Pioneer KEH P4300R típusu autórádióm, 4x30W
Szerintetek ez a kis gép elég lehet ahhoz hogy megdurgassa kissé az utasteret egy pár jó hangszóróval? Vagy autórádiót is kellene vennem egy újat?
0
0
0
0
tomcsojn avatar
Fura én is azt néztem 😃 de szerintem ez a 2 között döntöm majd el én is attol függ hogy mennyi pénzem marad rá mert fixen van 15k-m és nem tudom hogy tudok e hozzá dobni még. Ugyhogy köszi a segítséget 😃
0
0
0
0
nagyzoli84 avatar
Hirtelen ezt találtam,de ne kérdezd milyen mert nem ismerem. És a második van nekem 25-ért. Azért gondold meg,de te döntesz. [LINK][LINK]
0
0
0
0
tomcsojn avatar
Jó köszi elég komoly az biztos De már felment az ára vagy nem tudom én 31k ért láttam most webshop ban és azért ennyire nem lépném át a keretem :/ meg hát nekem is szobába kell inkább azért nem viszem ki ilyen partykra 😃 esetleg más ötlet? vmi kis tesója nincs?

Esetleg vkinek nincs tapasztala ezzel a hangfallal? "
Genius SP-HF 1800A" most találtam rá egész jól néz ki meg ígéretes ha valakinek volt írja már meg hogy hogyan teljesített 😃

vagy esetleg ez ez lényegesen kissebb de elvileg jól szól Trevi AVX 560
0
0
0
0
nagyzoli84 avatar
sal active 20. de amúgy oda írtam az "egyéb" rovatba. 120/80W,20cm mély,10cm közép és 1" magas sugárzó. természetesen ennyiért nem csúcs minőség,de fa dobozos ami hangzás szempontjából igen csak sokat számít. nyilván nem hi-fi hangzás de nagyon tisztán és szépen szól,telt méllyel. nem torzít,csak a bútorok szoktak rezonálni. max-ra még egyszer sem tekertem fel a hangerőt. egyszer volt felesen 1 szám erejéig,csak hogy teszteljem,de meg is látogatott egyből az alsó szomszéd. 😀 még bőven bírta volna tovább is de ilyen kis szobába felesleges. csak azért vettem ezt mert ár/teljesítmény arányban tényleg verhetetlen.
0
0
0
0
tomcsojn avatar
hát tényleg nagyon jól néznek ki 😃 de milyen típus meg márka mert azt nem találtam sehol se sajnos. és esetleg utána nézek.
0
0
0
0
nagyzoli84 avatar
tomcsojn:ha még egy picit hozzá teszel ahhoz a 15-höz akkor igaz hogy csak 2.0,de 100x jobb cuccot vehetsz. nézd meg az enyémet. keress rá. Hiába fikázza mindenki ezt a márkát,nagyon is jó ennyiért.
0
0
0
0
tomcsojn avatar
Sziasztok én is hangfalat szeretnék venni a gépemhez maximális 15k ért. hát mivel inkább zene orditatásra kell ezért a 2.1 mellett döntöttem. vmi minél erősebb et keresnék ezen az áron elöre is köszi
0
0
0
0
no avatar
olyat ami szól am nekem van egy lg lm-120 -am nagyonjólszól
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Ez zenére van, és nem headset, mert nincs mikrofonja
0
0
0
0
zsott avatar
Lenne egy kérdésem!

Rendeltem egy Monster Dr. Dre Studio Heads-etet.
Mi a véleményetek róla, gameléshez menyire jó?


https://www.keymusic.com/gfx_productcode/XL/119454/3/Beats-By-Dr-Dre-Studio-White.jpg
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Használtam ilyet telefonhoz,tényleg korrekt cuccos
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Logitech LS-11

https://brain.pan.e-merchant.com/0/5/00930150/u_00930150.jpg

Nekem ilyen van 3 éve vettem a tesco-ban 3k-ért. A Media Markt-ban meg 6k-ért árulják most is. 😂

Mondjuk semmi extra nincs benne, de nekem ez is tökéletes.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
HA én vennék a géphez valami hangrendszert akkor az minimum egy Edifier S2000 lenne. Amúgy meg egy külön erősítő, meg hangfal. De a fejhallgató olcsóbb.
0
0
0
0
bobekrisz avatar
nekem most az van ami a gépemnél is van az az ozaki double power 2.2-es és jól is néz ki és anno 7900-ért nem is volt drága 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
ennyiért már inkább Logitech S220, annak van legalább egy kis mélynyomólya is, nem hangos, de az árához képest a hangja szuper
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én ezt tudom ajánlani😀
https://www.techfuels.com/attachments/speaker/6510d1223728534-creative-245-computer-speaker-creative-245-computer-speaker.jpg

Típus : 2.0
RMS teljesítmény: 4 W
Frekvenciatartomány: 90 - 20000 Hz
Távirányító :Van
Kimenő teljesítmény:
2. 5 watt RMS
- fekete szín
- mágnesesen árnyékolt hangszórók
- hangerő-szabályozó
Ár:4 490 Ft
Nekem ilyenem van,és nagyon jó 😀
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Az ár az mindegy, de olyant szeretnék ami kihozza a bf3-nak azokat a tuti hangokat.
Meg ezt a topicot mindenkinek csináltam szóval.😆
0
0
0
0
Ferrari056 avatar
Milyen árban szeretnél, milyen márkájút, mekkorát, 2.1 vagy 5.1 és milyen célra ? Sok lehetőség és variáció van.
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Milyen hangszórót vegyek?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció