Ki mennyire lusta?

Szerző: FrostnovaZ, 2011. October 30., téma
Fórum » Társalgó
Ki milyen olyan dolgot csinált amire azt mondták: "Hogy ennyire lusta legyen valaki..."

Én egyszer vajas kenyeret akartam enni és volt otthon bontott sós vaj, meg bontatlan sima. Én utálom a sósat, de lusta voltam letépni a simáról a celofánt, úgyhogy inkább sósat ettem. XD
Hozzászólások: 99
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Masterthief avatar
Olyan lusta vagyok, hogy ezt a kommentet a szomszédom írta le helyettem, akinek fater szólt hogy jöjjön át bepötyögni. 😆
Viccet félretéve, van mikor ellustulok. Bár teszem hozzá, elég sokat dolgozok (fizikai munka: egész műszak alatt, ásás, kapálás, csákányolás, lapátolás, furikozás.) Ráadásul nyáron mindezt a tűző napon 38 fokban.Utána megyek barátnőmhöz, neki is segítek sokat, így néha eléggé kimerülök. De nem fizikailag, hanem szellemileg.
Néha jó kicsit lustálkodni.😀 Viszont aludni nem alszok sokat (5-6 órát) Ha töbet alszok, fáradt vagyok tőle.
0
0
0
0
Nexuska avatar
Attól függ. Általában túl sok dolgot csinálok egyszerre, és a legegyszerűbbeket szoktam kilőni 😃 Pl főzni kellett volna, és akkor van kaja... ittam inkább egy kakaót és visszajöttem olvasni :"DDD
0
0
0
0
Matt99 avatar
A lustaság az egyik legrosszabb dolog a világon, sokan nem veszik észre, de a lustaságuk miatt boldogtalanok. Ez egy bonyolult dolog és sokan nem látják be hogy mennyi rossz oldala is van ennek. Ne legyetek lusták, mert nincs értelme 😀
0
0
0
0
Thomaz avatar
Olyan lusta vagyok hogy már másfél éve nem akarom regisztráltatni a domino sim kártyámat mert annyira de annyira leszarom hogy az már szinte gázos helyzet.
Helyette inkább gitározok az százszor érdekesebb 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Én meg hónapok óta lusta vagyok rárakni mindkét oldallapot a gépre 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Patkos2: Biztos vagy benne? 😂
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Lusta vagyok penzt gyujteni erintokepernyos kijelzore ,de ha megis lenne olyanom akkor en ennyire lusta lennek 😃
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Mostanában már játszani is lusta vagyok.
0
0
0
0
winrar avatar
😆
Nem vagyok lógós gyerek, csak szeretek aludni 😜
Másik lustaság jele, amikor fél évig azért volt leszedve a gép oldallapja, mert lusta voltam felrakni 😆
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
winrar: Késesekből 9?! És a többi amire be sem mentél az mennyi? 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Nagyon 😆
Ha nem lettem volna ennyire lusta, nem kéne augusztusban matekpótvizsgára menni 😃
Meg ha nem lettem volna reggel lusta fölkelni, akkor nem lenne 9 igazolatlan órám késésekből 😂
0
0
0
0
matany001 avatar
Kiskoromba olyan lusta voltam, hogy a konyháig is házi taxival mentem ki (hívtam jó anyámat, hogy vegyen fel és vigyen ki). 😃 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Én már csak azt bánom hogy ált suliba meg közép suliba anno voltam olyan lusta és nem feküdtem rá jobban a németre! szóval azt tanácsolom emberek,hogy az idegen nyelven kívül mást nem érdemes tanulni(persze csak ha nem érdekel valami)... ha csak nem atom fizikus akarsz lenni nem kell a matekból tudni mennyi 23 a négyzetgyökön... vagy mittudom én.. nem 1 olyan embert akinek diplomája van és most én a szakmunkás bizimmel nem 1x nem 2x nem is 3x hanem 4x-5x többet keresek az otthoni diplomás emberek nagyrészénél,mert persze azért nem mindnél...Persze ez az ország szégyene,otthon maradtam volna ha meglehetne rendesen élni...
0
0
0
0
FROST15x2 avatar
Ha tanulásról van szó, végtelenül lusta tudok lenni 😃
0
0
0
0
acsricsi avatar
Rohadtul lusta vagyok 😆
0
0
0
0
fonix9901 avatar
darkes of days nagyon jó kis időutazós játék ajánlom bátran 😃
0
0
0
0
akosmeister avatar
Én annyira lusta vagyok hogy ide jöttem játékötletet kérni mert unom az agyam de nem akarok keresgélni
0
0
0
0
Bicike avatar
Nem mondom, hogy lusta vagyok, csak nem szeretek olyanokat megcsinálni, aminek semmi jelentősége, tehát később is megcsinálhatom.

It makes me that much stronger
0
0
0
0
Bukta avatar
Látom itt páran még a lustasághoz is lusták.😃
Veletek vagyok én is. 😀
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Zsani most is rajtam ül.😆 ő gépel helyettem,én csak diktálom hogy mit írjon,mert arra is lusta vagyok hogy én írjak.😆 Mondtam neki hogy megkönnyíthetné a dolgomat,lehetne gondolatolvasó is,hogy nekem még megszólalnom se keljen.😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
laptopról nyomod?😆😆😆😆😆😆
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Nem is kelek fel az ágyból,olyan lusta vagyok.
0
0
0
0
19ati93 avatar
tanulásban rohadt lusta 😆
0
0
0
0
szabi96 avatar
Hát eléggé lusta vagyok 😆 😂
0
0
0
0
DarkSpy avatar
ÉN csak ha tanulásról van szó 😃
0
0
0
0
kaizinger avatar
én anyira lusta vagyok mikor nagy wc-zni kén einkább csak kis wc-zek😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nagyon változó. Mondjuk a Nyugati mekiben nem megengedett a lustaság. Mondjuk egy munkahelyen se megengedett a here vakarás. 😆
0
0
0
0
no avatar
Hát én sajnos eléggé... 😆
Van amikor írni is lusta vagyok a billentyűzeten 😆 😂
0
0
0
0
19ati93 avatar
nem kicsit 9. óta nem tanultam semmit kb 😂 😂 most is csak azért mert érettségi van 😢
0
0
0
0
beni97 avatar
Én tanulásilag ntanulok,viszont itthon KOCKULOK inkább.
0
0
0
0
black00 avatar
Minden reggel , mikor gájázni kell menni . 😆
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Én iszonyatosan lusta vagyok ami sajnos nagyon sok mindennek a rovására megy!(lehet,hogy már beteges is)😲
0
0
0
0
no avatar
Ezt már ismerem, láttam egy képet erről, egy dagi elejti a dvd-t és azt mondja, hogy inkább írok mást.
0
0
0
0
sachme avatar
olyan lusta vagyok hogy ha megírok 1 dvd-t és leejtem akkor nem veszem inkább fel hanem újrayrok 1 másikot 😆😆😆
0
0
0
0
gerix2 avatar
Lehetséges, jó gyors netem van.
0
0
0
0
patrikk911 avatar
lool kemény csávó lehetsz
0
0
0
0
gerix2 avatar
Én amikor akarok valamivel játszani és meg van a játék eredetibe, lusta vagyok levenni a polcról(ami a szoba másik végében van) és inkább letöltöm. 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Elmondanám mi az a lustaság de most nincs kedvem😃
0
0
0
0
Adzarb avatar
Olyan lusta vagyok ,hogy (F)aLUS TAmás a nevem (na jó nem 😆😉
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Kitakarítani a szobámat (mondjuk arra anyira nem) Lemenni a ház elé ):
0
0
0
0
Bicike avatar
kaizinger Én is így vagyok vele 😃
0
0
0
0
no avatar
Nem vagyok lusta, viszont ha alvásról van szó, annak megadom a módját.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció