Továbbtanulás

Szerző: tibeee, 2011. September 25., téma
Fórum » Társalgó
Ezt a fórumtémát először is azért nyitottam, hogy mindenki meg tudja egymással osztani, hogy hova akar menni továbbtanulni!
És lehet ajánlani továbbtanulási lehetőséget is! :)
Hozzászólások: 77
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
4-es körüli átlag az már jó. A 8. osztály félévi eredménye is számítani fog.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Most én 7.-es vagyok olyan 3-as gyenge 4-es átlaggal és a keszthelyi közgásba akarok menni. Szerintetek?? 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem jártam oda, de az egyik volt osztálytársam (általános iskola) odajárt. Bár nem tudok róla mondani semmit se. Te gondolom voltál már az épületben, mert felvételiztél. 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
Superlompos írta:
Az az Örs közelében van?

igen par megallora trolival
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az az Örs közelében van?
0
0
0
0
niteforce avatar
Neuman János szakközépbe megy vagy jár valaki? 😃
0
0
0
0
davidka931127 avatar
Nyiregyi főiskolaaaa!😆 Rengeteg nagy buli és jó picsa otthonaaaa!
http://www.youtube.com/watch?v=rWUASjT-_RU
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Igazán nem szeretnék bele szólni de már van ilyen hasonló téma:
https://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_…ead_id=471
0
0
0
0
Ferrari avatar
Pureibanez írta:
Nem is arról szólt volna a vita, hogy melyik nehezebb. Csak tapasztalat, hogy általában annak nehéz eset egy tanár, aki hát hogy is mondjam, nem sajátította el kellő mélységgel az adott tárgyat, vagy nincs hozzá kompetenciája. Végül csak leírtam. 😀


Ezzel nem értek egyet, én 2 éve tanulok a Kassai egyetemen és ez alatt a 2 év alatt már sikerült kifognom 2 olyan egyetemi professzort is akik "pofára" osztályoztak. Pl analízisen Zh-n a 27 diákból 4-en mentek át és mind a 4-et Péternek hívták, nemtom h véletlen egybeesés lett volna-e vagy valami folytán a Péterek szimpatikusak neki 😆
Elektrón a 27-ből senki sem ment át, pedig voltak köztünk olyanok is akik elég jól tudták, csak a tanár azt hitte magáról h vmi nagyobbrendű lény és ő mindent jobban tud, érdekes mód haverom egy másik csoportban tanulta ugyan ezt más tanárral és ott mindenki átment...
0
0
0
0
Pureibanez avatar
De, simán lehet az egyetemistával baj. Mert ahova 270 ponttal be lehet kerülni, az no comment. Kb annyit takar hogy leérettségiztek mindenből kettesre, főleg matekból, és úgy mennek. Úgy nem csoda, ha nem értenek semmit se.
0
0
0
0
no avatar
Ok, de ez most nem így van, mert a tanárt senki sem érti meg a csoportban, akkor már csak nem az egyetemistával van a probléma, nem?😕
0
0
0
0
Pureibanez avatar
Nem is arról szólt volna a vita, hogy melyik nehezebb. Csak tapasztalat, hogy általában annak nehéz eset egy tanár, aki hát hogy is mondjam, nem sajátította el kellő mélységgel az adott tárgyat, vagy nincs hozzá kompetenciája. Végül csak leírtam. 😀
0
0
0
0
no avatar
Persze, ok előzzük meg a vitát😀
Nem is akartam vitázni😃
0
0
0
0
Pureibanez avatar
Ebbe szerintem jobb ha nem megyünk bele, mert... 😀
0
0
0
0
no avatar
Lehet, hogy az orvosi egyetem nehezebb, de a műszaki egyetemen Debrecenben ez a Rácz féle matektanár elég nehéz eset😕
0
0
0
0
Pureibanez avatar
Nem akarom megbántani, de onnan nem volt nehéz... 😃
0
0
0
0
no avatar
Hát ja, ez így van, orvosoknak tényleg sokat kell tanulni😕
Egyébként az első félévben 2,2 volt az átlaga, évvégén már 3,3, szal látványosan javított😀
0
0
0
0
Pureibanez avatar
Hosszú, de így is elég tömény, máshogy nem megy, mert az orvosok azon kevesek közé tartoznak akiknek mérhetetlenül sokat kell tudniuk.
Bátyád meg próbálja meg kicsit összeszedni magát, mert ez a sok csúszás egy ördögi kör...
0
0
0
0
no avatar
Az hosszú😀
Bátyám a DE MK-ra jár, az 3,5 éves, de már csúszott 1 évet😕
0
0
0
0
no avatar
Hány éves oktatás?😀
0
0
0
0
Pureibanez avatar
Az, igen. Jó is, de még mennyire. 😀
0
0
0
0
no avatar
Az nagyon jó lehet😀
Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar, ugye?😀
0
0
0
0
Pureibanez avatar
Én most kezdtem SE ÁOK-n, tudom ajánlani mindenkinek. 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!


Ezt a fórumtémát először is azért nyitottam, hogy mindenki meg tudja egymással osztani, hogy hova akar menni továbbtanulni!
Itt lehet ajánlani továbbtanulási lehetőséget is😀


Először is kezdem én:
1. Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola (Debrecen)
2. Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskola (Debrecen)
3. Bocskai István Gimnázium (Hajdúböszörmény)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció