Hasznos programok

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 22., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a témát azért nyitottam, mert sok felhasználó szokott érdeklődni, hogy ehhez és ahhoz mi lenne a legjobb program. Arra gondoltam, hogy itt össze lehetne gyűjteni a hasznosabb programokat.
Hozzászólások: 707
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
reszler112233 avatar
Bronson:Köszönöm, de van egy gondom kér valami XSL fájlt is amit nem tudok mire vélni mi is az.Az XML fájlt betallózom ahogy kell de kéri az XSL fájlt is ami nincs csak az XML?Ezzel mit tudok kezdeni?Képet mutatok miről is beszélek:https://abload.de/img/xslgond4gpyw.jpg

Fontos dolog van az XML-ben így nagyon meg szeretném nyitni PDF formátumban.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Üdvözletem.

Kérdezném hogy valaki tud-e nekem ajánlani valami jó programot arra hogy XML fájlból PDF-et konvertáljak.Azért lenne szükségem rá mert a gazdasághoz tartozó és az ügyfélkapuba érkező fájlok gyakran XML-ben vannak és így nem lehet kihámozni mi is az.
0
0
0
0
santakigyo avatar
Majd utánna nézek akkor.A vírusirtója nem jelzett semmit szóval nem tudja.Majd kiderül,mindensetre köszönöm a választ. .)
0
0
0
0
FekaRap avatar
santakigyo: kiszűrik tuti ! 😀
0
0
0
0
csuz-li avatar
Piero: Semmi nem kell. A win10 bemountolja az ISO-t, mint a Linuxok. Ami kell, az egy bin -> ISO konverter és minden meg van oldva.

santakigyo: Elvileg a vírusirtók kiűzik, de érdemes megnézni, ha gyanús a dolog, hogy melyik folyamat használ hálózati kapcsolatot és azokat megnézed, hogy mik, mire valók, akár úgy is, hogy mindegyikre rákeresel a neten. Ez mondjuk elég melós, de hatékony.
0
0
0
0
Krissz avatar
Nálam Win 10 en tökéletesen megy a Pro verziós. Amugy: Power ISO.
0
0
0
0
Puffin avatar
Mit ajánlotok a Daemon Tools helyett? A kedves windows már nem igazán van kibékülve vele.
0
0
0
0
santakigyo avatar
Egy kis segtiséget kérnék hozzáértőktől. 😀
Keylogger szűrő program létezik???Egy ismerősömnek kellene,nem biztos,hogy van a gépén keylogger de szeretnénk meggyőződni róla.Létezik erre specializált kereső???
Köszönöm.
0
0
0
0
Bronson avatar
Aimp3 is tényleg jó, de már egy ideje váltottam... Foobar+Catrox!
0
0
0
0
feri917 avatar
Zenére AIMP. Szintén mindenevő. 😃
0
0
0
0
Flori99 avatar
Szerintem megnézem mind a kettőt, köszönöm srácok 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Én nekem tökéletes, szerettem régen is a Winampot és most is. Amíg lejátsza az MP3 mat meg FLAC ot addig tökéletes, csakhát nincs már támogatás hozzá 😞
Megnézem majd a progit azért 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
Krissz: a Winamp kicsit elavult már! 😆 Próbáld ki a JetAudio-t! 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Spoiler!
Segítség a kérdezőnek a telepitéshez 😃
https://nemkutya.com/wp-content/uploads/2014/06/91501-vlc-telepitese-folyamatban.jpg

... csak nehogy hiba történjen az ablak megnyitásakor 😆
https://m.cdn.blog.hu/na/napigeek/postimage/vlc_media_player_1414988007.jpg

... de hiba esetén egyszerűb portable-t leszedni x😆
https://m.cdn.blog.hu/mi/minuszos/postimage/vlc_1416820181.jpg
0
0
0
0
FekaRap avatar
VLC lejátsz mindent, minek ilyen kodekek?? 10évvel ezelött még lehet kellett 😃
0
0
0
0
Krissz avatar
Majd a kérdező eldönti, elég tippeket adtunk neki ugygondolom 😀
Spoiler!
Hátsz RAM használat, nemtom.. nálam ha megy VLC nemsok RAmot használ, gondolom k-lite al. CSak nekem vlc van, amit felajánlt media player az nincs, csak kodekek.
Na mind1
0
0
0
0
Krissz avatar
Én kb egy 5-6 éve használom, eddig ilyen hibám nemvolt pedig sz@r gépeim is voltak és azon is szépen ment, hiba nélkül.
0
0
0
0
gibdj avatar
Sokáig VLC-t használtam, de meguntam, hogy néha nem volt kép csak hang, vagy fordítva. Ezért váltottam KMPlayer-re, azzal semmi gondom hosszú ideje.
0
0
0
0
Krissz avatar
winrar
Énis VLC-re szavazok. Teljes mértékben megvagyok vele elégedve, gyors, letisztult, egyszerű, és nagyszerű 😃 Vidó nézésre ezt szoktam használni.
Zenézésre meg a Winamp-ot. És biztos ami biztos, ezekmellé fennvan egy K-Lite Codec Pack 😀
Spoiler!
Eddig a VLC vezet ha jól látom 😃 És igen természetesen FullHD is lenyeli.
Itt le is töltheted: [LINK]
0
0
0
0
Bronson avatar
Én a Kmplayer-re esküszöm! 😊
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
K-Lite Mega Codec Pack 10.1.5 benne van a telepítőében a media player classic Visz mindent szintén! 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Flori99: Csakis VLC 😃
Amit eddig akartam nézni vagy hallgatni (kivéve MIDI), mindent lejátszott, bármiféle kodek telepítése nélkül.
0
0
0
0
feri917 avatar
VLC. Minden videókodeket megeszik szinte.
0
0
0
0
Flori99 avatar
Hali! Milyen programot ajánlanátok full hd-s filmek lejátszásához, vagy csak akár simán filmek lejátszásához? 😀
0
0
0
0
Wolverine19 avatar
Köszönöm újra a válaszokat 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Advanced System Care (énis ezt használom a CCleaner mellet.)
0
0
0
0
Wolverine19 avatar
Köszönöm szépen a válaszokat! 😃 De jelenleg most is ezt használom, szóval tudnátok ezen kívül még mondani?
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
Wolverine19:
CClenaer. 😀
0
0
0
0
Wolverine19 avatar
Sziasztok! 😀 tudnátok nekem ajánlani olyan tisztítóprogramokat, amik ingyenesek és lehetőleg van bennük magyar nyelv? 😃
0
0
0
0
iNoob avatar
ÜDW

Tudnátok nekem írni olyan programokat amivel játék közben vmelyik sarokba ki tudom iratni az fps,cpu,memoria stb. információkat?!
A fraps nevű progi csak fps t ír ki ha jól emléxem,szal vmi más kéne.

előre is köszi
0
0
0
0
vazsan avatar
Sziasztok ! Most vettem nemrég egy AMD FX 6300 x6 -os processzort,programot keresek rá ami méri a höfokot,valaki nemtud valami jófajtát? Köszönöm elöre is válaszotok!
0
0
0
0
Bronson avatar
AllCpu meter monitorozásra, avast virusírtót tudom ajánlani, meg cccleanert takarításhoz.
0
0
0
0
Bukta avatar
Tudnátok írni pár hasznos progit? Mikor win7 volt a gépen akkor használtam gpu,cpu, network meter. Ezekhez hasonló dolgok kellenének.Mikor 8.1 volt akkor semmit nem használtam. Esetleg még meghallgatnék pár tisztító progit ami kilövi a felesleges szarságokat. És melyik vírusírtó a legjobb most.?Mert már azt is elég régen használtam és elkelne már egy.
0
0
0
0
winrar avatar
A WINRAR esetében úgy van 😂
Amúgy fel lehet törni Brute Force segítségével, de rengeteg idő. Én már próbáltam, a procim nem egy gyenge darab, de így is iszonyat sokáig tartana.
0
0
0
0
no avatar
Öhm. Szerintem egyáltalán nem gyanús a helyzet, az az .exe gondolom egy SFX archívum, tudjátok az a "megadod a kibontás helyét, OK és már tömöríti is kifelé". És ugyebár mivel archívum, így természetesen jelszava is lehet.

Ahhoz, hogy azt feltörd, valami tényleg jó program kellene... Brute force... Ahhoz elég sok idő kellene, tekintve, hogy sok tömörítőprogi már tud 256 bites titkosítást is például, a WinRar esetében nem tudom, hogy van ez, de 128 bitest biztos. Nem akarnám én azt feltörni. Mi van abban az archívumban, hogy ennyire kellene?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
dave500 vannak Brute force-al működő programok, de amiket én anno használtam egyik se vált be. De nekem már alapból gyanús a szitu. egy *.exe fájlt miért akar winrar megnyitni, és miért van lejelszavazva?
0
0
0
0
Arbalest avatar
Sziasztok,

valaki tudna segíteni ezzel kapcsolatban? 😀

[LINK]

Előre is Köszönöm 😀
0
0
0
0
dave500 avatar
Sziasztok!
Tud valaki olyan programot, amivel jelszóval védett .rar-t lehet vissza fejteni, vagy kicsomagolni? (esetleg megkerülni a jelszót, és kipakolni a fájloka belőle?)
Igazság szerint ez egy .exe, de winrar nyitja meg.
0
0
0
0
Arbalest avatar
Halli,

animációs videót milyen programmal tudnék csinálni? Mármint milyen program a megfelelő?
(Valami DUMARAGU hoz hasonlóra gondoltam)
0
0
0
0
Attila57 avatar
atstuff07: Köszönöm a válasszod! Megfogadom a tanácsod
0
0
0
0
atstuff07 avatar
ursus 1634: én Avast! 2015 free-t használok, igazából teszi a dolgát, magyar is, nem bonyolult. Néztem a géped, (ha e mellett döntesz) telepítésekor az NG-nél (virtualizációs cucc) vedd ki a pipát, sok ramot hajlandó megenni.
0
0
0
0
Attila57 avatar
Sziasztok! Tudtok valami jó vírusírtót? Ami hatékony egyszerü a kezelése és van benne magyar nyelv is.
0
0
0
0
atstuff07 avatar
A Skype-ban hogy lehet letiltani a reklámokat? Most pl. jobb oldalt van, elég nagy helyet elvesz magának. Pár napja frissült, lehet azóta ilyen. Vagy már ezen is muszáj megbarátkozni ezekkel mivel ingyenes a szoftver?
0
0
0
0
bassus16 avatar
Üdv.
Szeretnék HD videó klipeket leszedni de nem ilyen fos youtube-os minőségben hanem igazi rendes HD minőségben. Azt honnan és hogyan tegyem?
0
0
0
0
atstuff07 avatar
bazsa918: egyes programokat a szolgáltatásokban is le tudsz tiltani (start->services.msc (vagy szolgáltatások). Itt nemcsak kikapcsolhatod, de megadhatod hogy miként induljon (automatikus, kézi stb.)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció