no header
Lords of the Fallen II
Megjelenés: 2026.
Műfaj: Akció, Szerepjáték, Souls-like
Fejlesztő: CI Games
Kiadó: CI Games

Lords of the Fallen II gépigény

Minimum gépigény:

CPU:
Intel i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600
RAM:
12 GB RAM
GPU:
NVIDIA RTX 2060 / AMD Radeon RX 5700
OS:
Windows 11, 64-bit

Ajánlott gépigény:

CPU:
Intel i7-8700 / AMD Ryzen 5 3600
RAM:
16 GB RAM
GPU:
NVIDIA RTX 3080 / AMD Radeon RX 6800 XT
OS:
Windows 11, 64-bit
Az oldalon csak hivatalos gépigények találhatóak, amit a készítők vagy egy hivatalos forgalmazó cég tett közzé.
Hogy futna a gépeden?
Hasonlítsd össze a gépigényt egy általad megadott konfigurációval!
Hasonló játékok:
Nioh: Complete EditionWUCHANG: Fallen FeathersLies of PNioh 2ELDEN RINGAchilles: Legends Untold
Hozzászólások: 11
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
1954 es foglalat jön azt kell megvárni.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Én feladom. Azt sem értem, mit magyaráz ez. Pont olyan, mint az egyik kolleginám. Beszél egy dologról, majd 2 percenként témát vált, aztán az 5. fajta témánál már totál elvesztem a fonalat XD
0
0
0
0
💬 1
MC MaRcI avatar
@kmetovics: Most is hablatyol itt a procikrol mit kell megvarni
Azt úgyse vesz semmit amúgy láttam facebookon profilját valószínűleg ilyen szellemileg sérült a srác
De már akkor is túlzás amit csinál itt
0
0
0
0
no avatar
Majd. Adják ki az intel procikat.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Kingsbounty neked nem m1 úgyse játszol semmivel
0
0
0
0
kmetovics avatar
Azért hülye egy game, mert csak konzolra jelenik meg??? 🤔🤔🤔🤔 Értem a FCK logikádat, Spoiler!
JA NEM
0
0
0
0
no avatar
Így novemberre nem marad semmi csak egy hülye gta konzolra XDXD
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Kedves kingsbounty
Gondold már át miket beszélsz
Teljesen egyértelmű miért lépik ezt meg a kisebb stúdiók a gta6 miatt
0
0
0
0
💬 1
kmetovics avatar
@MC MaRcI: Hadjad, nem ért ez semmit. Mindenhez is hozzászól, amihez fingja sincs.
Csak egyszer látnám azt, h valamihez azt írná, h játszik vagy játszott vele, de szerintem olyat még az életben nem olvastam tőle. Ez pont olyan, mint élőben, amikor valakinek fogalma nincs az adott témáról, amiről körülötte beszélnek, de csak azért is belekontárkodik, azt odaböfög pár baromságot.
0
0
0
0
no avatar
Öcsém ez is beszart a gta 6 tól jövőre tolták. Mivan ezekkel? Egy konzolos szartól mért fosnak, mikor semmi köze hozzá. Hihetetlen.
0
0
0
0
no avatar
Gamescom elé datálják a megjelenését.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció