Betegek témája

Szerző: XFXFORCE, 2011. January 25., téma
Fórum » Társalgó
Azért, kell ez a téma, hogy a "sok beteg kocka" aki éppen betegállományban van a munkahelyéről, esetleg az iskolából :D

Mindenki leírhatja, mi baja van, meddig lesz otthon stb:D!
Hozzászólások: 169
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Kmisi99 írta:
Ugyan nem vagyok beteg csak Csütörtökön rádöntöttem egy padot a lábamra és eltört a nagylábujjam csak még nem voltam orvosnál mer péntek délutánig nem tűnt fel hogy eltört😆 ezért ezen a héten itthon leszek😆


Ez érdekes hangzik! 😃 Gondolom most már fáj, vagy nem? 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ugyan nem vagyok beteg csak Csütörtökön rádöntöttem egy padot a lábamra és eltört a nagylábujjam csak még nem voltam orvosnál mer péntek délutánig nem tűnt fel hogy eltört😆 ezért ezen a héten itthon leszek😆
0
0
0
0
matyi1591 avatar
Már megint megfáztam 😞
0
0
0
0
matyi1591 avatar
Fáj a torkom lázam is van és nincs itthon aszpirin csak kalgopirin 😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én már több, mint 1 hónapj folyamatosan köhögök, mint valami TBC-s. Azóta van mióta volt, az a buta influenzám. 😆
0
0
0
0
matyi1591 avatar
ÁÁ beteg vagyok de csak azért mert nem tudok driftelni a NFS Shift ben :'(
0
0
0
0
Screamer avatar
én influenzás voltam orvos irt vmi filmtabis gyogyszert de eltünt receptje az se let kiváltva bár még élek az a fő, zsolti jobbulást 😃

én multhét csütörtök ota vok itthon de hétfö már kel mennem vissza a munka táborba ( = Iskola 😂 )
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én is itthon vagyok, kibukva! 😂
Influenzás vagyok, ismét, és kiderült, hogy a májra allergiás vagyok! :S
0
0
0
0
almos avatar
Énis beteg lettem,de nagyon sz@r,éjszaka ilyen 3 óránként fel kell kelnem,hogy csöppentsek az orromba,mert nem birok aludni...
0
0
0
0
gigazte avatar
Miért mi van a sulitokban?😃
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Most egész héten nem voltam suliban, ma eleve nem kellett menni, valamint hétfőn se kell. Ez jól jött ki 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Elkapott engem is az influenza, nagy punnyadás van most itthon!😆
0
0
0
0
Screamer avatar
"csak" influenza... it szombathelyen 9 en belehaltak már 😆
0
0
0
0
Screamer avatar
én meg holnap mek visza orvoshoz 😆 péntekig csak kiir de omg 1 hete nemvoltam iskolába lassan ( mult hét szerdán voltam utoljára 😆 6 nap semittevés má hozzászoktam 😆 )
0
0
0
0
Demoz avatar
Én minden 2. hónapban beteg vagyok.:S😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
meg jöttem fog örvöstől már nem fáj fogam végéé nyugot éjszakám lesz😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én rendszerint mindíg 1x vagyok beteg évente és rendszerint mindíg láz köhögés náta😆
0
0
0
0
hassi avatar
énis jó hosszú ideje most vagyok először beteg 😃
0
0
0
0
Screamer avatar
a Köhögés engem is f*** rendesen
0
0
0
0
Demoz avatar
Most hasznát vehetem ennek a témának.
Már vagy csütörtök óta influenzában szenvedek. Szerencsére már nincs lázam. Márcsak ez a szörnyű köhögés...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én már iszom a coldrexet mert nem akarom hogy megismétlődjön a téli szüneti eset hogy a zsebkendő már szétmarta az orrom és kegyetlenül fájt két napig!😕
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Nekem a torkom fáj egy kicsit meg rohadt náthás vagyok 😆 de annyira hogy percenkét 1 zsepi elfogy(na ha lenne 😆😆😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hajnali harom es en itt ulok a konyhaban es iszom ezt a nyalas csapvizet mert a laztol kiszaradok 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Egy kis influenzám van. Hát nem túl jó érzés. 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem az a legjobb hogy holnapra már túl leszek rajta de az orvos egész héten kiír😆
0
0
0
0
Screamer avatar
én szerdán mek már iskolába csütörtök ota vok itthon 38.2 esel amradtam itthon 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jeeee 38,5C Láz 😆😆😆
Végre már egy kis szabadság! Az iskola már úgyis kezdett kikészíteni😆
0
0
0
0
pukkancs avatar
jajj fogakról ne beszéljünk...a bölcsesség fogam kicsit hamarabb jön a kelleténél. semmilyen fájdalomcsillapító sem használ. kellemetlen
0
0
0
0
sisko avatar
kakasu írta:
nem betegség de fáj fogamO.o

Én ezen már túl vagyok.Egy hete kihúzták(na ne szépítsünk,nem húzták,hanem majd 1 órán át vésték,faragták).Azóta már csak a foghelyem fáj,de az nagyon 😆
0
0
0
0
pukkancs avatar
én "csak" náthás vagyok, meg mandulagyulladás. ami azért idegesítő mert fáj tőle a torkom. hétre ki is vagyok írva
0
0
0
0
neuroflex avatar
nem betegség de fáj fogamO.o
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én kezdek rosszul lenni(Reggel ittam beteg haverom teájából)😕 Remélem elmúlk! De az egy biztos hogy gyógyszert be nem veszek😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Jan88 írta:
Amikor megláttam a téma címét, akkor én a "betegek" szót kicsit félreértettem!😆 Először azt hittem, hogy ilyen beteg állatságokról lesz itt szó, meg 1000-el hülyülés lesz, nem pedig az hogy a lebetegedett tagok itt beszélgetnek.😂


Először valami ilyesmit hittem énis😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Kezd átmenni dumaláda 3.0-ba😀 Vagy rosszul látom Zsolt mester?😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Tesla, nem a témához akartam hozzászólni! 😂 Szerinted azért írtam ide, mert ez a nekem megfelelő topic? 😆
Semmi értelmét nem látom! 😶
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Meglesem mi ez...Betehek topicja.
Zsolti és Tesla, mi nem tudjuk értékelni, mert valszeg nem vagyunk betegek..😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
lol, láttam h zsolti írt valahova, megnéztem a topik címét.....és természetesnek találtam😂
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Ennek a témának mi az értelme? 😲
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
2pac a legjobb rapper még ma is pedig sajnos már nem él
nekem a kedvencem és az is marad örökre
rest in peace 2pac
0
0
0
0
no avatar
Nekem a kedvenc énekesem: Ákos! 😃
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Screamer írta:
tibor560sec írta:
XFXFORCE : Nem hallottál Tupac Shakur hírnevéről ...... 😕
Szegény embert kivégezték ....... 😳

Ez ilyen offolós topic ? Szinte csak az van 😆


én 4 éve mikor általános iskolába 7 ikes voltam rola csináltam Powerpointos bemutatot 😃 aszem 2Pac - Change zenét tetem alá 5 ös lett és büszke vagyok rá 😆


Gratulálok hozzá !
Egyik kedvenc énekesem ... 😀
0
0
0
0
Screamer avatar
tibor560sec írta:
XFXFORCE : Nem hallottál Tupac Shakur hírnevéről ...... 😕
Szegény embert kivégezték ....... 😳

Ez ilyen offolós topic ? Szinte csak az van 😆


én 4 éve mikor általános iskolába 7 ikes voltam rola csináltam Powerpointos bemutatot 😃 aszem 2Pac - Change zenét tetem alá 5 ös lett és büszke vagyok rá 😆
0
0
0
0
no avatar
tibor560sec írta:
XFXFORCE : Nem hallottál Tupac Shakur hírnevéről ...... 😕
Szegény embert kivégezték ....... 😳

Ez ilyen offolós topic ? Szinte csak az van 😆


Passz. Vegyes felvágott. 😆
0
0
0
0
Patrik91 avatar
agyilag visszamaradott személiségek 😆ddd
0
0
0
0
tibor560sec avatar
XFXFORCE : Nem hallottál Tupac Shakur hírnevéről ...... 😕
Szegény embert kivégezték ....... 😳

Ez ilyen offolós topic ? Szinte csak az van 😆
0
0
0
0
James Zabiela avatar
gigazte írta:
Agyilag visszamaradott személyiségek is írhatnak ide?😆 Én ezzel a ritka betegséggel küzdök, sajnos eddig nem találtam ellenszert. Viszont a gépigény csillapítja a rendellenességemet😃


ide szerintem bárki írhat 😆 Bár benne van a "Betegek" szó a fórumnévbe úgy hogy jöhetnek azok is 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Agyilag visszamaradott személyiségek is írhatnak ide?😆 Én ezzel a ritka betegséggel küzdök, sajnos eddig nem találtam ellenszert. Viszont a gépigény csillapítja a rendellenességemet😃
0
0
0
0
bmartin23 avatar
A betegség tényleg jó dolog kockulás szempontjából. Néha még szimuláltam is csak azért, hogy egy jót kockuljak. Csak akkor nem ülök előtte, ha homloküreg-gyulladásom van. (ami hál'istennek ritka dolog)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció