Naruto Shippuuden

Szerző: Erik94, 2010. June 04., téma
Fórum » Film, sorozat
Ide jöhet minden,ami naruto shippuudenről szól...
Hozzászólások: 251
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Erik94 avatar
kyuubi vs pein a vilag legjobb anime harca lesz...
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Nem halhat meg Hinata, Kakashi után, ő még talán, de Hinata fiatal, szerelmes, remélem történni fog vmi csoda....
0
0
0
0
Erik94 avatar
hinata meg a jiraya is fel fognak éledni?...
az jo volna amugy a 166.részenek a vege az vlmi hihetetlen volt,epp h csak meghalt hinata és mar kyubi is volt ,hát ez igen nagy volt...
167.rész is szuper lesz 1 het mulva...
0
0
0
0
Erik94 avatar
holnap a kövi rész,epekedve varom,amugy a sasuke-ekkal(taka team)el nemtudjatok mi lesz?
legyoztek azt a reppert,8farkut asszem és onnantol semmi...
ezzel nemtudjatok h mi lesz?
0
0
0
0
Demoz avatar
Nagyon meghalt ez a téma😕
Aki olvassa a mangát azis írhat bátran😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
ja,no mindegy.Elmondta vélemenyit és ennyi...
0
0
0
0
Demoz avatar
Hát még jóhogy! Minek ír ide,ha nemis szereti?
0
0
0
0
Erik94 avatar
ezt szilard96nak irtad demoz?
0
0
0
0
no avatar
Istenem de rég néztem ezt!
Ezt talán még akkor amikor néztemm az anime mit tom én micsodát 😆!
De azt tom h akk még Orochimaru volt (ha rosszul írom akk sry) meg Sasuke testvére nevét nm tom!
0
0
0
0
Demoz avatar
Akkor meg minek írsz ide? Értelmes vagy nagyon...-.-''
Amúgy szerintem Nagato végre előbújuk és megmutatja,hogy ki is valójában😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
én vélemenyem xerint istenikiraly egy anime,de van olyan is mint te,nem mindenki szeretheti...
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Mindegy csak gyűlölöm 😃
Kínai ócskaság (saját vélemény, nem sértésnek akartam 😀😉
0
0
0
0
Erik94 avatar
ezt mire montad szilard96?
0
0
0
0
Szilard96 avatar
ez a rút kiskacsa 2 akar lenni???!? 😂
óriási marhaság ez 😂
Nagy túró 😂
0
0
0
0
Erik94 avatar
alig varom,vasarnaptol szerdaig nem leszek elmmek nyaralni,de ha viszajovok,mar csak 1 nap és lesz is,rohan az idö...😆
amugy istenkiralyok lesznek a reszek most,zaraki mondta h kiderul a pein titkai is,meg h a storyt ugy megcsavarjak h csak na 😉 amugy xerintem aki iranyitsa a hat pein holtestet az a ultra rengeteg chakraval rendelkezo tobi és uchiha madara...
0
0
0
0
Demoz avatar
Alig várom a kövi részt😃 Azis nagyon izgalmas lesz az előzetes alapján,de Hinata szerintem megfog halni és narutoból elszabadul a kilencfarkú és a többi... 😆😆 szóval izgalmas lesz.
[movie=youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ER-ZFJ8jbeQ&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ER-ZFJ8jbeQ&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/movie]

Ezt rajongók készítették még régebben.
0
0
0
0
Erik94 avatar
hat igen,mem.card meg nem drága,yostick se,de ha tv is kell,akkor...
0
0
0
0
Demoz avatar
Az 18 ezer,de ahhoz egy nagyobb tv-t is kéne venni,nameg joy és memória kártya...
0
0
0
0
Erik94 avatar
hát csak sima flashelt xbox360ot tudnek adni,azaz h joystick meg memory kartya nelkul...
ugy adnam el kb.65euroert az forintban nemtom mennyi.
0
0
0
0
Demoz avatar
és am mennyiért adnád? Mondj egy árat.
0
0
0
0
Erik94 avatar
bar csak olyan egyszeru volna hat siman el is adnam csak 1 baj van:h szlovakiaban lakok én...😕
0
0
0
0
Demoz avatar
mennyibe adnád el? 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
én már többször is vegig vittem öket,jo gamek voltak,nekem 2 xboxom van egyiket eladom vlkinek mert az mar regebbi és nem olyan eros...😆 lol
0
0
0
0
Demoz avatar
Pain is benne lesz?😃 Akkor szereznem kell egy ps3-at😃 Vagy xbox 360-at és akkor Naruto Rise of a ninja vagy the broken bond😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
lassan lehet emulatorral,pár honap...😆d
0
0
0
0
ceni98 avatar
nem lenne rossz pc-re😊
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
most Bleachet nézem felíratosan, majd sor kerül erre is, de elöször a simát kéne, mert csak szinkronigláttam 😀 megayi mindent kéne nézni, nemtom mikor kerül sor erre x DD
0
0
0
0
Deadpool avatar
Bakker ezt a trailert még nem is láttam 😲
Cool 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
ez jó játék lesz bár hasonló mint a accel 1,2.Amugy vlmikor összel jelenik meg a játék,benne lesz a pein is:http://xgen.web4.hu/cikk/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2
0
0
0
0
Deadpool avatar
[movie=youtube]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8ovXhQCMWDY&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8ovXhQCMWDY&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
Demoz avatar
berki_zsolt írta:
Már van valami Narutos naritekis téma vagy mi, nem? Ez nem ugyan az?

Az 1 hl1 mod volt😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
ugye milyen jó énse birok varni most érdekes reszek mennek...
remlem egy ideig még menni fog...😉
0
0
0
0
Demoz avatar
Végre egy értelmes téma😃😃 Nembírok már csütörtökig várni!! 😆😆
0
0
0
0
no avatar
én a feliratot nm annyira szeretem nm jó az úgy...
0
0
0
0
Erik94 avatar
jaja nagyon izgi,ha elkezdem nézni rögtön felmegy a vérnyomásom
egyébként ez a legjobb szám a shippuudenben:http://www.youtube.com/watch?v=kbiCw779b2I
😆😆
0
0
0
0
gepiszaki avatar
Mivel most szar a netem, nem tudok visszazengülni rá, igaz leszoktam rólla, de azért érdemes meg nézni mert tényleg nagyon jó anime. Am most Naruto Vs Pein?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Úgy a jó! A magyar szinkron egy szerencsétlen hulladék japánul az igazi
0
0
0
0
Erik94 avatar
de a shippuden reszek nem mennek a tvben az csak a neten vagy ha letoltod a gepen lehet nézni,magyar felirattal...
0
0
0
0
BiGame avatar
Én az animax-en nézem a simát, amíg van szinkron!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az a naritekis vagy mi az egy játék de ez a téma konkrétan az anime narutóról szól.
Lehet megint elkezdem nézni nagyon jó időtöltés😆 Meg japánul a legjobb
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Már van valami Narutos naritekis téma vagy mi, nem? Ez nem ugyan az?
0
0
0
0
no avatar
Az ien harcolós meg mit tom már mi van benne de lényegében nm rosszak!
0
0
0
0
thug85 avatar
Ez meg micsoda? Ez is valami anime sorozat?
0
0
0
0
no avatar
én régeben néztem a naruto-t de 1 rész után folyamatosan ismételték a részeket és így nm volt jó.mostanában meg nm naon nézem
0
0
0
0
Erik94 avatar
aki nézi a mangát az irjon...
0
0
0
0
BiGame avatar
Igazából ez mehetett volna az anime topicba!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Már volt egy narutos téma... De mindegy amúgy én nagyon szeretem csak hol megnézek 50 részt aztán fél-1 év szünet és újra megnézek 50 részt mert megunom😆 Most a 105. körül untam meg
0
0
0
0
Erik94 avatar
én is mindig várom és még rengetegen sokan mások,biztos sokan nézik mivel nagyon jo anime,én is varom a kovi reszt egyre izgalmasabb...
főleg most a pein...
0
0
0
0
DarthRoni avatar
na, ez egy jó ötlet volt 😀 alíg várom hogy jöjjön a kövi rész felíratosan
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció