Naruto Shippuuden

Szerző: Erik94, 2010. June 04., téma
Fórum » Film, sorozat
Ide jöhet minden,ami naruto shippuudenről szól...
Hozzászólások: 251
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
odie992 avatar
Angol feliratot nem lehet valahol szerválni? 😜 Angol szinkronos Shippuden mellé kéne 😀
0
0
0
0
xoki avatar
sajt3000: 😆 legjobb akatsuki páros 😃
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Ez haláli!😆 Nagyon sokat röhögtem!😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Srácok! A Naruto nem OVA szóval, vannak torzítások a mangához képest! Ez minden animénél így van!
0
0
0
0
xoki avatar
Azért mert a játék még azelőtt jött ki, hogy a manga azon fejezetei megjelentek volna. Lényegében a készítő odaadta nekik a történetet, de ő nem pont úgy valósította meg....
0
0
0
0
V1VOnX avatar
xoki:
Hatalmas tévedés, a manga alapján megy de pld a utolsó harc, Naruto vs Tobi ellen (nem akarom elmondani, hogy kicsoda ne legyen spoiler senkinek) az rohadtul nem úgy történik a mangába.Csak ennyit erről.Na meg a Madara vs 5 kage se igaz ami a játékban folyik.
0
0
0
0
xoki avatar
Kmisi99: igen a manga alapján megy a játék története...
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Hát ez a rész,egy semmi volt?O_O Egy visszaemlékezésből állt az egész.
0
0
0
0
Demoz avatar
Kmisi99: Csak most látom, amit írtál...Naruto játék pc-re?! 😲 El sem hiszem, hogy ezt megértük. Pedig már tervezgettem, hogy csak emiatt (Rise of a ninja, ultimate ninja storm sorozat) veszek egy xbox-ot, de akkor mégse. 😃
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Sorry hogy nem raktam spoilerbe,jobban odafigyelek majd.😀
0
0
0
0
Demoz avatar
sajt3000: Ha nem bánod, akkor helyetted is spoilerbe raktam, mivel még nem mindenki olvasta a mangát (én olvasom minden héten), így nem tudhatják, hogy mi is folyik itt igazából.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Spoiler!
Jó lesz a következő rész,végre Obito és Naruto összecsap 😃
De amikor még Tobi volt akkor hatalmas nagy marhának tetette magát,hát az kész volt 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ahogy láttam év végén végre lesz naruto játék pc re
Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

Ez a mangára épül? Azaz ugyan annak a történéseit játszhatjuk végig vagy kitalált harcok vannak benne?
Csak mert nem szeretném a játékkal spoilerezni a történetet.
0
0
0
0
yagamiiii avatar
Uff az új részben kemény volt a Madara! 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na ne már megint valami szarokkal szakítják meg a történetet? Persze várom ettől függetlenül de már így is alig bírom várni hogy jöjjön egy rész.
0
0
0
0
Szykla avatar
November 22-től kezdve 6 epizódon át különleges kiadással kedveskedik a TV Tokyo a Naruto Shippuuden szerelmeseinek megünnepelve az eddig több mint 500 epizódot megélt anime sorozatot. A kiadás a "Chikara" (Erő) alcímet kapta, amely december végéig lesz látható. Ezt hívják burkolt fogalmazásnak. Nyersen: December végégig fillerek. (Amely a promó kép alapján jónak ígérkezik.) Az animében látható manga-sztori várhatóan januárban folytatódik.

https://m.cdn.blog.hu/an/animemangapalota/image/Naruto-Chikara-Arc.jpg

Ez érdekesnek tűnik, kíváncsi leszek rá mi lesz.😜
0
0
0
0
alex13 avatar
Én nekem se esett le elsőre, hogy ki az, de utána már rájöttem, mert nagyon hasonlít(legalábbis szerintem) Konohamaru-ra ^^
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Igen. Bár nincs cigi a szájában fura 😆
0
0
0
0
alex13 avatar
https://kepfeltoltes.hu/120930/330447757asd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Gai mellett az a csávó, aki hasonlít Konohamaru-ra az Asuma? Vagy kicsoda?
0
0
0
0
alex13 avatar
sizz: Kit nézel te hülyének? Mindenki tudja már rég, hogy Tobi az Obito és erről ennyit.

Itt egy durva kép:
https://kepfeltoltes.hu/120916/298392_527360953943967_1571779753_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
sizzpreme avatar
Tobi az Obito. :s nincs mit tovább kérdezősködni erről. Én személy szerint nem Obitot vártam, nem annyira érdekes mintha például a Rikudou sennin idősebb fia lenne.
Az is sokkal izgalmasabb lenne, amit egy angol srác mondott, hogy Tobi is valamiféle Zetsu klón, és kiderülne, hogy Zetsu valami kegyetlen erős valaki lenne. : d
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igen,és elég nagy kalamajkát okoztak a sátoroknál ahol a legjobb orvosi ninják vannak.Célzok itt az itachi genjutsujára meg a fehér zetsukra is,de sakura rájött...
0
0
0
0
alex13 avatar
Erik94 írta:
Most végre mutatták,nagato és itachi-t is.


Az új részben?(még nem néztem meg://) Mert a 600. mangába nem hiszem.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Most végre mutatták,nagato és itachi-t is.
0
0
0
0
Demoz avatar
Már tegnap délután fentvolt. 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Semmi kétség,Obito a Tobi.
[LINK]
0
0
0
0
alex13 avatar
Demoz írta:
Pont ezt a képet akartam bemásolni. Na ez igazán jó harcnak ígérkezik, de gondolom előtte lesz 1 hónap filler, aztán 5-6 részen kersztül magyarázzák, hogy honnan és miért ismerik egymást, meg stb, aztán kapunk egy kis harcot...


Hát részekben szerintem is kb így lesz, de mangába ha jól tudom nincs filler 😀, viszont az nem is olyan jó mint a részek, meg nem lehet olyan sokat megtudni belőle.😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Pont ezt a képet akartam bemásolni. Na ez igazán jó harcnak ígérkezik, de gondolom előtte lesz 1 hónap filler, aztán 5-6 részen kersztül magyarázzák, hogy honnan és miért ismerik egymást, meg stb, aztán kapunk egy kis harcot...
0
0
0
0
alex13 avatar
repfect írta:
azért az vices hogy egy "genin" véd meg egy egész nindzanemzetet 😃 megkaphatná már Naruto a jounin rangot, hisz megérdemli, jóval többet tett mint amit egy vizsga megkíván.


Nézd meg a Naruto OVA 8-at, ha esetleg nem láttád, ott a végén mondják neki, akkor lehet az amikor csak akar.
Amúgy itt egy kép:
https://kepfeltoltes.hu/120905/574540_10151021750341006_668627199_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
repfect avatar
azért az vices hogy egy "genin" véd meg egy egész nindzanemzetet 😃 megkaphatná már Naruto a jounin rangot, hisz megérdemli, jóval többet tett mint amit egy vizsga megkíván.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ez itt a Naruto Shippuuden,téma.Azért csináltam hogy nyugodtan és nyíltan beszélgethessünk ilyenekről.Akinek nem tetszik ne is járjon ide,ennyi.Nehogy már minden egyes hsz spoiler legyen...
0
0
0
0
alex13 avatar
Így van 😃 Demoz azért tehetnéd spoiler-be mert van olyan aki megvárja, hogy odaérnek a részek és csak akkor akarja megtudni. (mielőtt valaki azt hinné nem én vagyok az)
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hát,jah kiváncsian várjuk.
0
0
0
0
Demoz avatar
A lényeg, hogy pár nap múlva kiderül, hogy Kakashinak igaza van-e azzal kapcsolatban, hogy Tobi=Obito.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hát azzal nekem semmi bajom nincs 😆.Nem az én dolgom...
Egyébként azt a harcot várom már nagyon amikor Nagato harcolni fog,meg a Madara az edo tensei által a Naruto biju formájával... 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Ezért:
Naruto-kun.hu fórumon leírták, hogy a készítő csak a rajongók és a pénz miatt zárta le ilyen egyszerűen, hogy ez Obito és kész...

Ez már csak a pénzről szól...
0
0
0
0
Erik94 avatar
A második kép igen csak hasonlít a negyedik kazekage-ra 😃.De mért sajnos?
0
0
0
0
Demoz avatar
Szerintem biztos (sajnos).
Spoiler!
https://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/599/Naruto_599_15.png
0
0
0
0
Erik94 avatar
[url]http://www.youtube.com/watch?v=_beTa0wI_ms&feature=related[/url]
Biztos hogy Obito lesz?😃
0
0
0
0
sizzpreme avatar
Szerintem egy tök idegen ember lesz : DDD
Tudom, hogy nem. : d De már rohadt kíváncsi vagyok : dd
Elég durva spoiler!
...hogy ki Tobi. És végülis neki van a legvalószínűbb igaza!
Spoiler!
http://www.youtube.com/watch?v=xmELJirSnbY&feature=related
0
0
0
0
Demoz avatar
De ez a kép is csak fan-made. És Madara ekkor már rég nem élt. Naruto-kun.hu fórumon leírták, hogy a készítő csak a rajongók és a pénz miatt zárta le ilyen egyszerűen, hogy ez Obito és kész...
0
0
0
0
alex13 avatar
Demoz lehet mégis igazad volt :P
Spoiler!
https://kepfeltoltes.hu/120903/558169_10151018973791006_492392642_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Erik94 avatar
Spoiler!
A háború végén, mikor Minato 30 éves volt Hokagévé választották.Tehát háború után lett Hokage Minato
0
0
0
0
Demoz avatar
Spoiler!
Ha jól tudom, akkor ő is meghalt később. Valahol olvastam.
De van egy hiba ebben a mangában. Amikor Obito mögött látjuk a Hokagék képmását belevésve a falba, akkor ottvan Minato, a 4. hokage arca is, pedig akkor még nem volt hokage. 😜
0
0
0
0
Demoz avatar
Spoiler!
Mindenki meglepődött, de hát most mit lehet tenni? 😃
A következő részben kiderül, hogy Kakashi tévedett-e, vagy valóban Obito-e. A fórumon arról beszéltek, hogy Obito átment a nemtudom milyen dimenzióba és, hogy ott gyorsabban öregedett, meg Madara tanította őt, meg ilyesmi.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Spoiler!
Ezt nem hiszem el...Hogy lehet,hogy Obito van a maszk mögött?
!!!!!!!!
0
0
0
0
alex13 avatar
Spoiler!
100 %, hogy Obito szerintem mivel a egész mangába Obitoról volt szó és a végén még Kakashi a nevét is kimondta.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Bazzeg mindig meglátom hogy valaki írt a shippuuden ben nem tudom megállni hogy ne nézzem meg 😆 De szerencsére a spoilereket nem nézem meg. Most lassan elérek az nime legvégéig. Kb hány rész lemaradás van az anime és a mang a közt? 50-100?

Illetve aki jártas az animében az tudja mikor adják ki az új részeket? Mert ha hetente egy rész az egész jó.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció