Milyen gépházat vegyek?

Szerző: philips20, 2009. November 22., téma
Fórum » Asztali PC
kiváncsivagyok mit ajánlotok :d
Hozzászólások: 2 413
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Gaboo7 avatar
Kmisi99 írta:
Gaboo7 Mi a jó ebben a házban? Nem valami hosszú!


Mozart TX: 362 x 330 x 726mm a méretei csak összehasonlítás képen a te házad HAF 922: 253 x 502 x 563 mm Azért nem olyan hosszú mert a merevlemezek és az optikai meghajtók nincsenek az alaplap mellé zsúfolva hanem fölötte kaptak helyet!
https://hardverapro.hu/dl/upc/2009-10/120581_supercomputer070.jpg

Az enyém is "csak" (Stacker 831): 250mm x 536mm x 638mm
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Gaboo7 Mi a jó ebben a házban? Nem valami hosszú!


Patrik91 Ez tényleg elég gagyi és szar ház😆 Full műanyag meg fél miliméteres aluménijum gondolom a szellőzése még jobb!
0
0
0
0
Ricko avatar
ok kösz a választ sztem azt veszem😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ricko írta:
sziasztok tudnátok olyan házat mondani ami nagy belül és olcso?? max 8E FT adok rá

Hát nem éppet 8 hanem 9-10 ezer de hogyha beleférne neked akkor Cooler master elite 335
0
0
0
0
Ricko avatar
sziasztok tudnátok olyan házat mondani ami nagy belül és olcso?? max 8E FT adok rá
0
0
0
0
Hitoshi avatar
thermaltake jó házakat csinál,szerintem megéri,ha ez tetszik
0
0
0
0
Korimano avatar
[LINK]
[LINK]
Megéri ezt meg venni?
0
0
0
0
Hitoshi avatar
persze,hogy megéri,csak legyen elég hosszúak a tápod kábelei
0
0
0
0
no avatar
ez jó gépház és megéri megvenni?
https://www.users.hu/termek-kepek/23/29334-large.jpghttps://img.hexus.net/v2/news/thermaltake/v3-black-edition-interior.jpg
Thermaltake V3 Black Edition
0
0
0
0
bigdave174 avatar
nyaloka írta:
https://www.techpowerup.com/reviews/Aerocool/Hi-Tech_7_Pro/images/casenew.jpg
ez jó gépház?

OMG! 😆 Generátor is van benne? 😆😆 !Hát ez nagyon nagy haver! 😆



Am. ne vegyél!Hanem csinálj egyet fából 😆
Megspórolsz egy rakás pénzt vaze! 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
de most nézem kifele szív... Akkor meg akkora vákumot csinál hogy inkább melegít ezért mindenképp kell valahol ahol sok levegő jut be
0
0
0
0
Szilard96 avatar
😂 felrobban a nagy nyomástól, de még hasznos is mert felszerelsz egy levegőslagot meg egy szelepet rá és már a gumibroncsokat is pumpálhatod vele 😂 😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Csak legyen hely ahol a levegő kifér különben felrobban😆
Itt van 1-2 cikk róla
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Hát jól szellőző az biztos, szerintem igen
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Ricko írta:
tudtok egy jó házat mondani ami 10.000 FT alatt van és jó hűtésű és jó nagy ház amibe sok minden elfér.


Thermaltake V3,alsó tápos 10e Ft alatt van,és itt egy bemutató róla [LINK],annyi a baj vele,hogy mivel alsó tápos ezért elég hosszúnak kell lennie a tápod kábelei,hogy eltudjon mindenhova futni
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ricko írta:
tudtok egy jó házat mondani ami 10.000 FT alatt van és jó hűtésű és jó nagy ház amibe sok minden elfér.

Szerintem ez egy nagyon jó ház [LINK]
zsivko nak is ilyen van. 10 000ft környékén kapható asszem elől vagy hátul található egy 12 centis venti de ilyen 1000-1500FT ért már vehetsz bele még egy 12 centist
0
0
0
0
Ricko avatar
tudtok egy jó házat mondani ami 10.000 FT alatt van és jó hűtésű és jó nagy ház amibe sok minden elfér.
0
0
0
0
gigazte avatar
szlobod95 írta:
olyat ami tetszik neked.

Nem mondod😲
0
0
0
0
no avatar
olyat ami tetszik neked.
0
0
0
0
planbmokus avatar
Hitoshi írta:
vagy Corsair Obsidian 800D ? most olcsó 80e FT 😆


Na az nem tetszik.
Az új HAF X és a Stacker-ek, Thermaltake Xpressar, LiAN Li pc888, NZXT egy-két modellje.
Az Obsidian jó nagy, jó fekete, de azonkívül nem fog meg annyira.
0
0
0
0
Hitoshi avatar
vagy Corsair Obsidian 800D ? most olcsó 80e FT 😆
0
0
0
0
planbmokus avatar
Én imádom a CM HAF922-esemet.
Gondolkoztam rajta, hogy lecserélném-e, de nincs olyan amire elcserélném. Esetleg NZXT vagy LIAN LI, de az meg árban horror 😃
0
0
0
0
Osynho avatar
Írja, h optional, szal nincs benne mind. Amúgy 1300 rpm és 17dBA... mega lol 😃
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
ebbe aalpból minda 4 benne van?
0
0
0
0
Synthax avatar
Ajánljatok nekem házat max. 15.000 ft.-ért. Lényeges lenne, hogy legalább 3 ventinek legyen helye, de nem baj ha több hely van benne. +- pár ezer ft nem gond.... Thx for help
0
0
0
0
pakai93 avatar
annyira kifejezetten nem fontos... de azért ennyi pénzért már min legyen felül is hely ventinek 😉
0
0
0
0
Osynho avatar
Háát, CM 690, de az már 19e. A felső venti miért olyan fontos?
0
0
0
0
pakai93 avatar
tudnátok nekem vmi olyan házat mondani ami alsótápos és van rajt felől venti? Thermaltake Element T-n kivűl 😀 mert edd az a befutó 😀 max 18e Ft 😀
0
0
0
0
Osynho avatar
A Thermaltake ház jobbnak tűnik a 12cmes ventihelyek, valamint az elsótápos kialakítás miatt. Persze jó lenne élőben is látni őket.
A tápos problémádat viszont nem értem. Ha alsós, akkor oda kell tenni, ennyi 😃 A vezetékek hosszával lehet gond, azt ellenőrizd, mielőtt házat veszel.
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Melyik a jobb ház ?ez-->[LINK]

vagy ez-->[LINK] ?

ja és lenne egy kérdésem,mégpedig,hogy most a tápom fent van,de ebben a házban viszont alul,és ezt meg lehet-e fordítani, vagy kell bele venni egy másik tápot ?
0
0
0
0
kakas avatar
Ez Cooler Master Gladiator igaz?
0
0
0
0
zsivko avatar
Tomipac írta:
Cooler Master Elite 335
https://cw48116.com/images/CaseCoolerMasterElite335.jpg
sztem elég jó féle ahoz képest hogy csak 8-9 ezer forint😀

tegnap vettem egy ilyet a harmadik gépemhez és nagyon elégedett vagyok vele
0
0
0
0
Hitoshi avatar
mondjuk az alap hogy acél vagy vas legyen de rozsdamentes az már picit luxus
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Asszem rozsdamentes de nem biztos viszont az hogy acél az nagyon is fontos fentebb részleteztem
0
0
0
0
Hitoshi avatar
nekem két dolog számít jól meglehessen tömni,és legyen rajta bekapcs gomb 😃

am nemtom minek rozsdamentes acél 😆 mikor kint nem hagyom az udvaron,bent meg nincs akkora páratartalom.
az meg hogy hogy néz ki,az nem érdekel mivel nem látszódik szinte semmi belőle
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Hát a műanyag házakat én is utálom, még olyanom nem volt ami csak műanyagból állt. 😃 Szerencsére. 😃
Az ár meg... hát én már 20.000-et is sajnálnék kiadni egy gépházért, szóval maradok az alatt. 😃
0
0
0
0
kakas avatar
Én most szívesen vennék Eclipsét,csak sajnálok érte kidobni 25rugót
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem kegyetlenül tetszik és főleg azért mert nem egy rohadt szép külsejű műanyag alumínium szar hanem egy kiváló minőségű rozsdamentes acél ház ami tekintélyt parancsol
0
0
0
0
kakas avatar
nekem nem teccik ez a ház😕
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát csak mennyibe fog kerülni?😆 50 000?
0
0
0
0
kakas avatar
Raidmax Eclipse megér 25k-t sztetek?
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
A táp ventije szívja magába a levegőt, ami hátul kimegy, plusz elől ahova nem raktál optikai meghajtót, ott fémrácsok vannak, ott is elég keményen jön ki a hűvös levegő, plusz hátúl van egy 12 centis ventinek hely, ami elég nagy, és ott is elég nagy intenzitással megy ki a levegő, na meg a proci is szívja az oldalsó venti által nyomott levegőt. Úgyhogy van hol eloszlania annak a levegőnek, ki van ez találva. 😃
A másik oldalon pedig alul és felül vannak ilyen hullámos bevágások, ott szintén jön ki a levegő. 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Csak az a gond hogy 2 nagy venti is nyomja be a levegőt és így szerencsétlen levegő csak a nyomás miatt megy ki ami nem tudom hogy mennyire előnyös
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Hát, én azt a házat ajánlom, ami nekem van... Nem azért, mert nekem ilyen van, hanem mert olcsó, Aerocool, és baromi jó a hűtése. Sok drágább házat legyaláz hűtés téren. 😉
Pontosan erről van szó: https://www.overclock.net/attachments/computer-cases/21184d1141494804-aerocool-extreme-enginge-3t-p2150058.jpg

Alapból van benne elől egy 14 centis 4 ledes venti, oldalt egy sima 25 centis venti, ami szó szerint hurrikánt csinál, az ajtók alumíniumból vannak, nem műanyagból, és van rajta alapból egy ventiszabályzó panel, ami 3 ventit képes szabályozni. 😃 Tehát ha veszel bele még egy ventit, akkor azt is rákötheted. 😉
0
0
0
0
Osynho avatar
Nekem nem jön be ez a kuckó. 😕 Szerintem túl csicsás az eleje, nem fekete a belseje, nincsenek kábel elvezetők és felsőtápos. Persze minden a vételár függvénye.
0
0
0
0
kakas avatar
https://www.revolution.re/client/gfx/photos/produit/KAPPA%20ADVANCE%208808KP2_350.jpg
itt van még 1 kép róla
0
0
0
0
kakas avatar
ki lehet nyitni az elejét,és ott lehet
0
0
0
0
Ricko avatar
kakas am azt hol kell bekapcsolni?
0
0
0
0
Hitoshi avatar
ez költői kérdés nem ? 😂 mert tuti elfér benne
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció