Playstation 3 (PS3)

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. November 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 932
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
PrekopDavid1993 avatar
ps4VSxbox720 : sima tévénél is gyönyörű a grafika de igen Ful HD nem árt neki 😜 HDMI kábelell 😜

jah tényleg itt egy kis videó hát alig van különbség a valóság és a gt 5 között ezt figyeljétek :

http://gamepod.hu/hir/gran_turismo_5_jatek_es_valosag.html
0
0
0
0
Hitoshi avatar
hát ha élvezni akarod a játék grafikáját akkor egy Full HD TV kell neki
0
0
0
0
Erik94 avatar
egy kérdésem lenne: a ps3nak kell LCD tv vagy elég neki a rendes tv is???...
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
deadly_cross :

a régebbi a FAT ami nekem is van amikor kiadták rőgtőn kaptam 😃 viszont kínézetre ez a legjobb 😀
amugy az a különség ahogy láthatod a képen hogy vékonyabb , kisebb , és könnyebb meg kevesebb áramot fogyaszt (de nem sokkal)
0
0
0
0
no avatar
egyetértek R0x0r-ral csak kár hogy nekem nincs meg az az erős vas hozzá:S
0
0
0
0
R0x0r avatar
Ha veszel egy gamepadot a géphez akkor tökre olyan mintha lenne egy konzolod csak több dolgot tud és stb stb
főleg akk jó ha van egy erős vasad szóval ennyi az egész.
0
0
0
0
deadly_cross avatar
Valaki megtudna mondani,hogy a ps3 slim es a sima ps3 között mi a különbség?
0
0
0
0
ipod avatar
Most jelent meg a god of war 3 garantált szorakozás😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
ps3ba van csak ratchet and clank jatekok,imadom a ratchet...jatekokat kar,h csak ps3vannak ujak,mert ps2-n,psp-n végigjatszottam az osszeset...
de majd fogok venni pl3at bazárba van eleg olcsoker,eleg jo allapotban...
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jó de philips az 4 eredeti játékal adja + csak 1éves a gép az semmi szóval méág tőbbet ér mint 20 !
0
0
0
0
philips20 avatar
énis kb ennyire gondoltam
0
0
0
0
philips20 avatar
egy ps2 slim 1éves 4 eredeti játékal 1 joystick al mennyibe tudnám eladni ??
0
0
0
0
super88 avatar
gamepad-ban jobb a xbox
a round 2 pedig szerintem megint a xbox...
de az ucsó kettő meg a ps3 szóval...
0
0
0
0
Ferrari avatar
Tessék itt mindenki össze tudja hasonlítani h melyik is a jobb:
[movie=youtube]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/fARdxkovMhQ&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/fARdxkovMhQ&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/movie]
[movie=youtube]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/m_gGAHYBKT4&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/m_gGAHYBKT4&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/movie]
[movie=youtube]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zmHY_VnuDdE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zmHY_VnuDdE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/movie]

utolsónál nem lehet embedelni:
[LINK]

ha nem értesz angolul pech 😆 ennyit nem fogok lefordítani 😃
0
0
0
0
Davezorrr avatar
xbox360 - tört gamek,hűtőt kell rá szerkálnod,fizetős multi ??? WTF ??? ez gáz 😆
ps3 - drága,nincs tört játék,még nincs kihasználva teljesen +1,Blue ray lejátszó + mindent lejátsz amit egy BlueRay lejátszo,lehet rajta netezni,alap h a muti ingyen van nem mint xboxnál amit én pl. nem értek miért kell multiért fizetni és igaz h jól áll hozzá a full hd-s TV.
Szal én a ps3-t ajánlom és am. az eredeti gamek meg ugyan annyiba kerlnek mint xbox-n...csövi
0
0
0
0
BiGame avatar
nanana nyugodjunk meg szépen, nemkéne elrontani a topicot!
0
0
0
0
rappit4 avatar
Scribble írta:
rappit4 írta:
Egy-két adat a ps3-ról:

PlayStation 3 Specifications and Details
Product name: PLAYSTATION 3

CPU: Cell Processor

PowerPC-base Core @3.2GHz
1 VMX vector unit per core
512KB L2 cache
7 x SPE @3.2GHz
7 x 128b 128 SIMD GPRs
7 x 256KB SRAM for SPE
* 1 of 8 SPEs reserved for redundancy total floating point performance: 218 GFLOPS
GPU: RSX @550MHz

1.8 TFLOPS floating point performance
Full HD (up to 1080p) x 2 channels
Multi-way programmable parallel floating point shader pipelines
Sound: Dolby 5.1ch, DTS, LPCM, etc. (Cell-base processing)

Memory:

256MB 😆R Main RAM @3.2GHz
256MB GDDR3 VRAM @700MHz
System Bandwidth:

Main RAM: 25.6GB/s
VRAM: 22.4GB/s
RSX: 20GB/s (write) + 15GB/s (read)
SB: 2.5GB/s (write) + 2.5GB/s (read)
System Floating Point Performance: 2 TFLOPS

Storage:

HDD
Detachable 2.5&#8221; HDD slot x 1
I/O:

USB: Front x 4, Rear x 2 (USB2.0)
Memory Stick: standard/Duo, PRO x 1
SD: standard/mini x 1
CompactFlash: (Type I, II) x 1
Communication: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) x3 (input x 1 + output x 2)

Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g

Bluetooth: Bluetooth 2.0 (EDR)

Controller:

Bluetooth (up to 7)
USB2.0 (wired)
Wi-Fi (PSP&#65533😉
Network (over IP)
AV Output:

Screen size: 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p
HDMI: HDMI out x 2
Analog: AV MULTI OUT x 1
Digital audio: DIGITAL OUT (OPTICAL) x 1
CD Disc media (read only):

PlayStation CD-ROM
PlayStation 2 CD-ROM
CD-DA (ROM), CD-R, CD-RW
SACD Hybrid (CD layer), SACD HD
DualDisc (audio side), DualDisc (DVD side)
DVD Disc media (read only):

PlayStation 2 DVD-ROM
PLAYSTATION 3 DVD-ROM
DVD-Video: DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW
Blu-ray Disc media (read only):

PLAYSTATION 3 BD-ROM
BD-Video: BD-ROM, BD-R, BD-RE


rappit csak felvág hogy neki van meg úúú pées 3 nyócmagos, köcccsög...Egy dolgot nem tudna mondani ebből amiről tudja hogy mit is csinál-.-
...jézusom


én ezt nem az előttem szólóknak irtam ugyan is az a címe a témának hogy ps3-ról mindent ja de bocs ha esetleg nem tudsz olvasni !! 😠 hülye f*sz
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jó tényleg igazad van 😀 kmisi 😀
szerintem minden konzol jó ami sony 😆 jó a xbox is jó csak nem szeretem megértittek ugye 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
LewisHamiltonF1 attól még hogy neked ps3 mad van meg minden attól még nem kéne itt xfosoznod te is tudhatnád hogy vannak előnyei a boxnak és én tudom hogy miben jobb a "psszar" Amit nem mondok mert tudom hogy a ps3 is jó. Csak személytől és pénztárcától függ kinek mi a jobb. Természetesen ha valaki becsületes és pénze is van játékra akkor én is azt mondom hogy mindenképp a ps3 ha pedig kevés pénze van akkor nem tehet mást mint az xbox mert olcsóbb és mivel kevés pénze van ezért kénytelen másolt játékokkal játszani erről ennyit
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
azjó 😃 én olyan 5-6évesen ps1eztem 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
lool 5-évesen, akkor én mit mondjak?😆 2-3 éves koromba vett apám egy ps1-et😆, és míg havernál nem játszottam 360-al ps-hez is ragaszkodtam!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
super88 : hát az a helyzet hogy aki már 5évesen koczkult konozlon pl. én 😃😆 ps-en akkor már a ps-hez ragaszkodik !

tudom hogy az xboxnak is olyan a grafikája mint a ps3nak !
de pl. ingyenes minden gamebe a multy !
van ps store! ahonnan tudsz letőlteni demo gameket meg zenéket meg játék előzetes videókat... ezt már elmondom párezerszer
van ps home : ahol csinálsz egy mukikát 😆 és ott az egész vílág aki pont ps home-zik mint a sims-be !
komunikálhatsz velük meg ilyesmik ! 😀
nem kell op rendszer lol !
jah és winyót is cserélhetsz benne mint én tettem a 80 helyet 250et tettem bele 😃

a nettért mért kénne fizetni ? nem kell csak a modemből beledugot a kábelt vagy az egyszerűbb dolog a router 😃 befogod és kész 😃

jah és a xbox flashel csak annyi hogy azért vesznek sokan xfos-t hogy jajj én letőltők gameket x.D uristen ! aki játszik konozlon az tisztességesen veszi a gameket 😃 jó hát igaz hogy nekem is van pár másolt ps2őn is de max 6db at őbbi mind eredeti !

ja és olcsobban is tudsz venni ps3 gameket ! pl. itt www.gamecityonline.hu

csak anny ihogy ne a mediamarktba vegyél 😆 ha nagyon drága de van ott is olcsó nah de mind1 szerintem vegyél ps3at hidd ell !
0
0
0
0
BiGame avatar
super88 írta:
igazad van azért mert az oldalon 1 embert irritál a téma zárjuk is be meg minden.... hidd el vannak rajtad kívül még sokan akik nem szeretik a konzolokat és mégse jönnek ide kakaskodni

mibajod? én nem kértem, h zárjuk a témát, annyit mondtam, h részemről a gép a király!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
super88 írta:
én nyáron mindenféle képen szeretnék venni egy konzolt,
xbox360 és ps3 között gondolkodom de nem tudtak még meggyőző érvet mondani hogy miért vegyem ezt és miért vegyem azt én egyébként vezetékes párti vagyok szeretem ki küszöbölni minden lehetséges laggot és a razer is el kezdte gyártani konzolhoz a cuccait és mind vezetékes pedig a razer csak profi játékosoknak tervez.. 😃
amúgy 3 játék miatt vennék konzolt +1 dolog miatt
Fight Night, UFC, meg a focis gamek jobbak, és előbb jönnek ki a játékok konzolra!
amúgy ez a net ez hogy van konzolon? azért nem kell külön fizetni? meg rendes op-t kell fel rakni konzolra ?😃
hülye vagyok ám ehhez 😀😀
a nagy xbox rajongók azt mondták azért vegyek inkább 360 at mert mindig is sokkal nagyobb "szinten" lesz a microsoft Xbox mint a Sony Playstation
de ps fannok még nem mondtak érvet lewis kérlek mondj akkor nekem 1 kettőt mert amiket az elején felsoroltál azt az xbox is mind mind tudja sőt most a Natal kieggel is bővült de az teljesen mellékes 😀
[img]http://static.squidoo.com/resize/squidoo_images/-1/draft_lens1852715module8466830photo_playstation_xbox_g.jpg1204172434[/img]

Ha nem akarsz a játékokra több 10 000ret költeni akkor a box mert azt ki lehet flashelni olcsóbb is és a játékok mindkettőn ugyan úgy mennek box hátránya hogy melegszik mint a hülye de pár ezer ft ér lehet bele jó hűtést venni ami igaz rohadt hangos
Meg ne jöjjetek ezekkel a sok adattal folyton itt veszekedni. Ha van+20-30 000 pénzed + még töb 10 000 játékokra akkor a ps3
0
0
0
0
super88 avatar
igazad van azért mert az oldalon 1 embert irritál a téma zárjuk is be meg minden.... hidd el vannak rajtad kívül még sokan akik nem szeretik a konzolokat és mégse jönnek ide kakaskodni
0
0
0
0
BiGame avatar
attól még látom itt a hsz-eket, mikor nézem az "Összes fórum hozzászólás"-t😆!
0
0
0
0
super88 avatar
jól van bigame nem kötelező olvasni senki nem mondta nem érdekel ne nézd ennyi
0
0
0
0
BiGame avatar
najó szevasztok, most lett elegem, lexarom az xbox-ot a ps-t, a gép a király és kész!!
0
0
0
0
super88 avatar
én nyáron mindenféle képen szeretnék venni egy konzolt,
xbox360 és ps3 között gondolkodom de nem tudtak még meggyőző érvet mondani hogy miért vegyem ezt és miért vegyem azt én egyébként vezetékes párti vagyok szeretem ki küszöbölni minden lehetséges laggot és a razer is el kezdte gyártani konzolhoz a cuccait és mind vezetékes pedig a razer csak profi játékosoknak tervez.. 😃
amúgy 3 játék miatt vennék konzolt +1 dolog miatt
Fight Night, UFC, meg a focis gamek jobbak, és előbb jönnek ki a játékok konzolra!
amúgy ez a net ez hogy van konzolon? azért nem kell külön fizetni? meg rendes op-t kell fel rakni konzolra ?😃
hülye vagyok ám ehhez 😀😀
a nagy xbox rajongók azt mondták azért vegyek inkább 360 at mert mindig is sokkal nagyobb "szinten" lesz a microsoft Xbox mint a Sony Playstation
de ps fannok még nem mondtak érvet lewis kérlek mondj akkor nekem 1 kettőt mert amiket az elején felsoroltál azt az xbox is mind mind tudja sőt most a Natal kieggel is bővült de az teljesen mellékes 😀
[img]http://static.squidoo.com/resize/squidoo_images/-1/draft_lens1852715module8466830photo_playstation_xbox_g.jpg1204172434[/img]
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
-Újabb
-Szebb
-Jobb játékok
-Jobb kontroller
-5 maggal több proci , erőssebb VGA , erősseb RAM
-Ingyenes Multi
-PS home
-PS store
-Sokkal SZEBB grafika ÉLETHŰBB
-Játékélmény ********* JÓ
És paraszti ész :
Ha valami drágább az jobb 😃😃

nem akarok vitakozni mosmár akkor nem ugy fogom lezárni a hsz-emet hogy a ps3jobb de hát igaz mitcsináljak !
amugy az xbox 720nak se lesz olyan jó procija mint a ps3nak 😀

szerintem én mindnekivel kibékülők 😃 ne veszekedjünk ! mosmár elég legyen 😜 haverok vagyunk mindannyian 😆

Konzooooooooooool !!!!!!!! 😜 for ever 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
öcsém nem fejezhetnénk be? ha vki mond vmi minuszt a PS3-ról akko egy ps-fan mindig jön a ps-adatailval😠!
0
0
0
0
rappit4 avatar
Egy-két adat a ps3-ról:

PlayStation 3 Specifications and Details
Product name: PLAYSTATION 3

CPU: Cell Processor

PowerPC-base Core @3.2GHz
1 VMX vector unit per core
512KB L2 cache
7 x SPE @3.2GHz
7 x 128b 128 SIMD GPRs
7 x 256KB SRAM for SPE
* 1 of 8 SPEs reserved for redundancy total floating point performance: 218 GFLOPS
GPU: RSX @550MHz

1.8 TFLOPS floating point performance
Full HD (up to 1080p) x 2 channels
Multi-way programmable parallel floating point shader pipelines
Sound: Dolby 5.1ch, DTS, LPCM, etc. (Cell-base processing)

Memory:

256MB XDR Main RAM @3.2GHz
256MB GDDR3 VRAM @700MHz
System Bandwidth:

Main RAM: 25.6GB/s
VRAM: 22.4GB/s
RSX: 20GB/s (write) + 15GB/s (read)
SB: 2.5GB/s (write) + 2.5GB/s (read)
System Floating Point Performance: 2 TFLOPS

Storage:

HDD
Detachable 2.5&#8221; HDD slot x 1
I/O:

USB: Front x 4, Rear x 2 (USB2.0)
Memory Stick: standard/Duo, PRO x 1
SD: standard/mini x 1
CompactFlash: (Type I, II) x 1
Communication: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) x3 (input x 1 + output x 2)

Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g

Bluetooth: Bluetooth 2.0 (EDR)

Controller:

Bluetooth (up to 7)
USB2.0 (wired)
Wi-Fi (PSPŸ)
Network (over IP)
AV Output:

Screen size: 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p
HDMI: HDMI out x 2
Analog: AV MULTI OUT x 1
Digital audio: DIGITAL OUT (OPTICAL) x 1
CD Disc media (read only):

PlayStation CD-ROM
PlayStation 2 CD-ROM
CD-DA (ROM), CD-R, CD-RW
SACD Hybrid (CD layer), SACD HD
DualDisc (audio side), DualDisc (DVD side)
DVD Disc media (read only):

PlayStation 2 DVD-ROM
PLAYSTATION 3 DVD-ROM
DVD-Video: DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW
Blu-ray Disc media (read only):

PLAYSTATION 3 BD-ROM
BD-Video: BD-ROM, BD-R, BD-RE
0
0
0
0
BiGame avatar
LOL mitörtént! feltörték a PS3-at, és mi a legdúrvább? tegnap erről álmodtam😲!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
okés 😃

Nézzétek : azzér 3xor szerepel a Uncharted 2 😜 😀

Az Év játéka: Uncharted 2: Among Thieves
Az Év fejlesztője: Rocksteady Studios (Batman: Arkham Asylum)
A legjobb független játék: Flower
A legjobb X360 játék: Left 4 Dead 2
A legjobb PS3 játék: Uncharted 2: Among Thieves
A legjobb Wii játék: New Super Marion Bros
A legjobb PC játék: Dragon Age: Vérvonalak
A legjobb kézikonzol játék: GTA: Chinatown Wars
A legjobb FPS: Call of Duty: Modern Warfare 2
A legjobb verekedős játék: Street Fighter IV
A legjobb akció-kalandjáték: Assassin's Creed 2
A legjobb RPG: Dragon Age: Vérvonalak
A legjobb multi-játék: Call of Duty: Modern Warfare 2
A legjobb egyéni sportjáték: UFC 2009 Undisputed
A legjobb csapat-sportjáték: NHL '10
A legjobb autóverseny: Forza Motorsport 3
A legjobb zenés játék: The Beatles: Rock Band
A legjobb zene: DJ Hero
A legjobb eredeti zene: Halo 3 ODST
A legjobb grafika: Uncharted 2: Among Thieves
A legjobb film vagy sorozat alapján készült játék: South Park Let's go Tower Defence Play!
A legjobb női szereplő: Megan Fox (Transformers 2)
A legjobb férfi szereplő: Hugh Jackman (X-Men Origins: Wolverine)
A legjobb szereposztás: X-Men Origins: Wolverine Uncaged Edition
A legjobb hang: Jack Black (Brutal Legend)
A legjobb letölthető játék: Shadow Complex
A legjobb DLC: GTA IV: The Ballad of Gay Tony
A legjobban várt játék: God of War 3
0
0
0
0
Akonism avatar
Nem gond, én is hülye voltam😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
ja énis bocsi akkor Akonism 😀
0
0
0
0
Akonism avatar
Oké akkor bocsánat mégegyszer.
0
0
0
0
thug85 avatar
Ez mindennel így van!
AMD vs. Intel. ATI vs. nVidia. PS3 vs. Xbox360.
Sehol sem tudják kulturáltan megvitatni a témát, mert mindig akad egy nagyeszű, aki leszarozza azt ami neki nem tetszik. De ez nem ad okot a káromkodásra, és a szócsatákra!
0
0
0
0
Akonism avatar
Jó bocsi, és a duplákért is bocs de a legtöbbért elnézést kértem. Nem akarok feleselni, és bocsánat is hogy így visszabeszélek, de eleve nem is lett volna ez a netkarate ha nem így zárják le a PS-esek hogy a ps jobb és kész az xbox meg sz.. mert ez engem felhúzott azért kezdtem el ilyeneket csinálni,a dupla HSZ pedig véletlen volt.
0
0
0
0
thug85 avatar
Akonism: Márpedig befogod fejezni, és a többiek is. Ha nem tudtok normálisan megvitatni egy témát, akkor nincs értelme az egésznek!
Ne káromkodj, és ne írj dupla hozzászólást! Használd a szerkesztést!
0
0
0
0
Akonism avatar
Lewis ha így zárod le ezt a k**** témát akkor én nem fogom abbahagyni..PlayStupids3😃
0
0
0
0
no avatar
Akonism minek jössz te egyáltalán erre a topikra, ha nem jön be és hülyeségnek tartod a PS3-at??? Itt nincs szükség a véleményedre, ha csak negatív kritikáid vannnak, eredj az Xbox fórumra. Amúgy meg a PS3-nak meg PlaystationNetworkje van, az Xbox Live-al szemben, valamint van böngészője is amivel lehet a neten szörfözgetni is!!!

Ja Lewis igen tudom, hogy nincs hangja így csodálkoztam is, hogy a Slim-nél azt írták, hogy még halkabb lett.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
mivan akon ? 😆

szerintem haggyuk mosmá ezt !
PS3 JOBB ÉS KÉSZ !
0
0
0
0
Akonism avatar
Nem tudod beismerni a hibáid?Egyébként kiakarja ki flashelni az xboxom?mert én nem az tuti,én eredetibe megveszem a gamekat.. Amúgy Kicsit hülyeséget mondtál most😃a PlayStupids 3 hatása😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
leszarom 😆

szerinted majd amikor kilehet chipeltetni a ps3at szerinted kifogom bazzmeg? 😆 már bocs a szartfogom
0
0
0
0
Akonism avatar
Na , mondja el nekem valamelyik okos amit kérdeztem..Kiváncsi vagyok
Te ne idegelj fel oké? Letőltőd? Mi ez?😃😃😃Xbox ot nem KICHIPPELNI kell , hanem kiflashelni te okos! Ennyit tudsz az xbox ról te is,Ha nem tudsz az xbox ról semmit ne is beszélj inkább mert marhaságokat mondasz. Te kis PlayStupids 3 as.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
TopGun : Halli 1. nekem 80GB-os a gépem !
2. csak kicseréltem egy 250 Gb-os merevlemezre 😀
3. ami nekem van ps3-am nincs is hangja 😀


Milyen hülyeségre gondoltál ???
jah csak xbox-ott kichipeltetted és ? letőltőd ? tőltsed de legális a jókis szerókón nem igazán fogsz menni 😆 csak tőrt szarokon ps3on meg megveszed eredetibe és kész belép egy szeróra és mehet is 😀

ne veszekedjünk aki ps3 párti mint én az jól teszi 😀 aki xfos párti akkor legyen az. k.... nem érdekel ! mert szerintem egy nagy kaki
0
0
0
0
Akonism avatar
Mennyi tudatlan.. Az xbox nak van live ja is nem úgy mint annak a hülyeségnek.. Mire való a PS3 mond már el nekem,ugyanazt tudja mint az XBOX...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció