Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 806
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Sziasztok!
Hogyan lehet beállítani,hogy a videókártyához még + memóriát tudjak hozzárakni??Mert hallottam,hogy mondjuk van 1 256 MB-os videókarim és még + 256 MB RAM-ot hozzálehet rakni de nem tudom hol és hogyan kell.
Előre is köszi!!
0
0
0
0
zelcsi avatar
oda van írva hogy az! : WLAN : 54 Mb/s (802.11b/g)
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
Hi ez a laptop wi-fis? honnan tudom hogy wi-fis egy laptop?

[LINK]
0
0
0
0
Ferrari avatar
10 000-et biztos h megér.
0
0
0
0
blizzard avatar
Hello. Jo ez a monitor 10.000ft-ért?
ACER AL1716 Wide monitor?
0
0
0
0
BoyLeR avatar
megoldódott a porbléma szal kitöröltem😃
0
0
0
0
no avatar
hello elég láma vagyok nemtudom van e olyan program ami mutatja hogy terhelés alatt mennyi wattot eszik a gépem ha igen valaki segithetne hogy mi a neve
0
0
0
0
no avatar
hello elég láma vagyok nemtudom van e olyan program ami mutatja hogy terhelés alatt mennyi wattot eszik a gépem ha igen valaki segithetne hogy mi a neve
0
0
0
0
Flash avatar
Sztem kicsit túlhúztad, vagy lehet h egy kicsit melege is van.
Am nálam a ccc szart sem ér, én inkább a Riva tunert ajánlanám.
0
0
0
0
no avatar
figyu nekem villog a képernyő (még nem teszteltem a GTA4-el)
Netezek és egyszer csak elkezd villogni a képernyő meg nem szokott néha válaszolnia CCC
Most mivan?
0
0
0
0
no avatar
akkor oks mingyá tesztelek a GTA4-el.
0
0
0
0
Lizard avatar
nincsen semmi, kipróbáltam ahogy állítgatom a clock-okat az úgy változik: úgyh no para
0
0
0
0
Lizard avatar
Hm ez érdekes, passz..! igen 625nek kéne lennie
0
0
0
0
no avatar
és amúgy a overdrive legalján nekem mér azt irja a Gpu Clock-ra hogy 500MHZ
625nek kéne lennie nem?
0
0
0
0
Lizard avatar
igen, azért ebben a melegben nem árt!nálam pl 30 fok van a szobában😀
0
0
0
0
no avatar
és teszteljek előtte?
0
0
0
0
Lizard avatar
Gamer7 írta:
alaplap:48-49fok
Cpu:42-43fok
Gpu Dióda (dispIO)48fok
Gpu Dióda memIO:56fok
Gpu dioda árnyaló 52fok


Picit nálam alacsonyabbak ,de 2-3 fok csak az eltérés kb szal húzzad csak, ha valami nem teccik neki úgyis jelezni fog😀
0
0
0
0
no avatar
alaplap:48-49fok
Cpu:42-43fok
Gpu Dióda (dispIO)48fok
Gpu Dióda memIO:56fok
Gpu dioda árnyaló 52fok
0
0
0
0
Lizard avatar
Gamer7 írta:
van a gépem adatánál kép róla nézd meg


Tudsz nekem mondani Cpu, Gpu meg alaplap hőmérsékletet?
0
0
0
0
Lizard avatar
Peterboy90 írta:
és ez jó wifi? WLAN 802.11bg



Hát ennyire nem vok jártas ebben a témában, de talán valaki vágja😀
0
0
0
0
no avatar
van a gépem adatánál kép róla nézd meg
0
0
0
0
Lizard avatar
Én leteszteltem előtte azért persze, de sztem bírni foglya a 700/2000-et tuti, jó hűtő van rajta, de persze csak akkor csináld ha jól hűt a házad is mer ebbe a melegbe azért lehet picit húzos lenne neki.
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
és ez jó wifi? WLAN 802.11bg
0
0
0
0
no avatar
és szted mielőtt húzok az előtt teszteljek a CCC-vel?
0
0
0
0
Lizard avatar
Nem ismerem a progit meg mondom őszintén. a CCC nekem erre a célra tökéletes szóval szerintem bármelyik mellett döntessz jó lesz.
0
0
0
0
no avatar
nekem adtak a VGA- cd jén egy olyan progit hogy GAMER HUD
Szted meik a jobb?
0
0
0
0
Lizard avatar
Gamer7 írta:
és te mivel húztad?CCC ???😊


Így van
0
0
0
0
no avatar
és te mivel húztad?CCC ???😊
0
0
0
0
Lizard avatar
Peterboy90 írta:
hi! honnan tudom hogy a laptopom wifis? hogy irják? wlan vagy hogy?


igen Wlan
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
hi! honnan tudom hogy a laptopom wifis? hogy irják? wlan vagy hogy?
0
0
0
0
Lizard avatar
Gamer7 írta:
Sztetek ezt a VGA-t hány százalékkal húzhatom?
[url]http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=17859[/url]
M9ind mag órajel mind memória órajelben gondoltam


700/2000-ig sztem nyugodtan, de azért figyeld a hőmérsékletét folyamatosan. az én karim is eddig van húzva.
0
0
0
0
no avatar
Sztetek ezt a VGA-t hány százalékkal húzhatom?
[url]http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=17859[/url]
M9ind mag órajel mind memória órajelben gondoltam
0
0
0
0
Lizard avatar
Laceee_94 írta:
Hello-szia mindenkinek!
Az a problémám hogy leszedtem egy játékot, de .001, .002 stb. kiterjesztésű fájlokból van és az a gondom hogy nem tudom hogy melyik progival lehetne kicsomagolni és hogy hogyan fogjak hozzá.
A válaszaitokat várom.

Üdv: Laceee



total commander, megnyitod vele a mappát aztán vagy az utolsó vagy az első fájlt megnyitod és benne lesz az ISO
0
0
0
0
no avatar
Hello-szia mindenkinek!
Az a problémám hogy leszedtem egy játékot, de .001, .002 stb. kiterjesztésű fájlokból van és az a gondom hogy nem tudom hogy melyik progival lehetne kicsomagolni és hogy hogyan fogjak hozzá.
A válaszaitokat várom.

Üdv: Laceee
0
0
0
0
zelcsi avatar
az a lényeg hogy sikerült!😉
0
0
0
0
BoyLeR avatar
nah megoldódott a probléma😃 nincs hibaüzenet😃 dx websetup-ot töltöttem le mer az kisebb és gyorsabban letöltődött😃 nagyon köszi Flash. neked is köszi zelcsi csak gondoltam h hátha tud vki vmien más megoldást...😃
0
0
0
0
Flash avatar
Ez egy DirectX fájl. Tedd föl a legfrissebb DX SDK-t, vagy futtass egy DX websetup-ot, és az automatikusan helyrerakja.
Ha egyik sem segít, akkor marad az újrarakás! 😆
0
0
0
0
BoyLeR avatar
ujraraktam a gépem...win7 volt és win7-et tettem vissza...de amióta ujratettem néha elfeketedik a kép és 1 hibaüzenet jelenik meg. vki tud segíteni h ez mér van és mit kell vele csinálni??:S (nincs kedvem ujratenni megint, ezért kérdezem meg, hátha van más megoldás is.)
igy néz ki a hibaüzenet: http://kepfeltoltes.hu/090716/338123199N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Becos avatar
Kyp írta:
Hali. Adott egy 5.1-es hangfalszett. Elvileg házimozihoz van, de azt irja a papírján, hogy számítógépre is rá lehet kötni. Na most a helyzet az, hogy a mélynyomóból 3 olyan vezeték jön ki, aminek egyik végén jack dugó van, ez megy a mélynyomóba, a másik vége meg kettéágazik két rca kábelre, egyik piros másik fehér színű. És ennek kéne a gépbe menni. Van olyan hangkártya, amibe 6 rca kábelt lehet csatlakoztatni? Vagy hogy lehet megoldani hogy szóljanak a hangfalak?

Hangkártya drivert keres (a te integrált hangkártyádhoz) ami támogatja az 5.1-et és ott mindent be lehet álitani
0
0
0
0
zelcsi avatar
van olyan hang kártya!
0
0
0
0
no avatar
Hali. Adott egy 5.1-es hangfalszett. Elvileg házimozihoz van, de azt irja a papírján, hogy számítógépre is rá lehet kötni. Na most a helyzet az, hogy a mélynyomóból 3 olyan vezeték jön ki, aminek egyik végén jack dugó van, ez megy a mélynyomóba, a másik vége meg kettéágazik két rca kábelre, egyik piros másik fehér színű. És ennek kéne a gépbe menni. Van olyan hangkártya, amibe 6 rca kábelt lehet csatlakoztatni? Vagy hogy lehet megoldani hogy szóljanak a hangfalak?
0
0
0
0
zelcsi avatar
sajna csak x-box-ra van!
0
0
0
0
no avatar
BiGame írta:
nem sajna!
a ahh ok köszi a gyors választ
0
0
0
0
no avatar
hellosztok szeretném kérdezni hogy ps3ra lehet e lehuzni játékokat
0
0
0
0
albert2 avatar
bocsi h ilyet kérdezek. hogyan lehet azt csinálni h a hozzászólásokban ki legyen rakva h ATI Radeon user és INTEL user? Választ előre is köszönöm
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció