Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
hát jó csak az a baj hogy nemtom meik udf-be
0
0
0
0
BiGame avatar
ööö ezt STAD-tudja de ahogy elmondta az a lényeg, h UDf-be kiírod, nemtom meikbe, és miko kész ne iso-legyen a dvd-n hanem telepítőfájlok!
0
0
0
0
no avatar
am most az a problémám hogy letöltöttem az ashampoo burning 9.5 -öt és ki akarom irni a windows 7-et úgyhogy bootolható legyen csak nemtom hogykell.
Légyszi segíts már mert itt elléggé sok mindent bekell állítani.
0
0
0
0
BiGame avatar
én csak nero-val meg imgburn-el csináltam mással nemtok!
0
0
0
0
no avatar
de itt nem olyan módvan .
most az ashampoo nál vok
ott olyan van hogy Udf:Nincs
Udf 1.02
Udf 1.50
UDF 2.50
UDF 2.60
meiket válaszam ?
0
0
0
0
BiGame avatar
ha még a ps-témánál vagy akko amit kicsomagoltál azt írd ki udf/iso-módba!
0
0
0
0
no avatar
és udf-be irjam ki ?
és az iso-t irjam ki vagy amit kicsomaagoltam?
0
0
0
0
thug85 avatar
Még sosem csináltam vele boot lemezt, de szerintem van egy külön olyan lehetőség, hogy boot lemez készítése.
Sajnos még a melóhelyen vagyok, de ha hazamegyek megnézem.
0
0
0
0
no avatar
áhh kössz letöltöttem serialt és találtam hozzá csak nemtom hogy kell irni a boot dvd-t légyszi magyarázd már el
0
0
0
0
thug85 avatar
Az ashampoo hivatalos oldaláról le tudod tölteni, és ha kell van hozzá serial kódom.
0
0
0
0
no avatar
és a magyar verzióról letöltési linket tudsz adni?
0
0
0
0
no avatar
Hasonló módon, mint a Nero-val, fontos, h a magyar verziót szedd le, és nagyon könnyen el tudsz igazodni rajta! 😉
Nem is tudom, hogy lehet vele, de azthiszem, h CD-DVD képfájl, vagy valami hasonló, de nem tudom.
0
0
0
0
no avatar
oks bocsi csak azé szar hogy itt irok aztán rögtön látom hogy már másik öt témához irtak aztán ezzel már nem is foglalkoznak
0
0
0
0
thug85 avatar
Gamer7 írta:
Ez nem lehet igaz !😶
Látom segítetek
Köszz szépen
Helósztok!
Mondjátok már meg hogy mievl lehet BOOT DVD-t csinálni
Csak a neroval lehet mert az nekem nem működik
Help

Ha valaki tud segíteni úgy is fog. Nem azért nem válaszol senki, mert nem akarnak neked segíteni. Ne háborogj! Ha ilyen türelmetlen vagy, akkor ne is várj sokat!
0
0
0
0
no avatar
ok és most töltöm az ashampo-t azzal hogy PS2-őre és Boot DVD-t csinálni?
0
0
0
0
no avatar
Azt én sem, a PC World-ön olvastam, elég gagyi,,azt írják, h tönkrecseszi a DVD-ket, nem jól írja ki! Nekem ez a kettő van meg, sokat próbáltam, de ezek (Nero, Ashampoo) a legjobbak! 😀 Még sosem volt bajom velük, de valami Hotburn el is rontott valamit, úgyhogy nem ajánlom az ilyen kisprogramokat! 😉
0
0
0
0
no avatar
oké köszönöm am te szoktál válaszolni de más nemnagyon
AM azzal a IMGBURN-al hogyan kell Boot dvd-t csinálni me az megvan csak nemom hogy kell
0
0
0
0
no avatar
Figyelj, mihelyst tudunk SEGÍTÜNK, legalábbis én igen! Várj türelmesen, nem sürgős!

Nero-val is lehet, meg van még egy-két progi, pl. az IMGborn prog, mag van még néhány, de ha rossz a Nero-d, akkor töltsd le, és írd ki avval, mert a többi nem biztonságos, kivéve az Ashampoo Burning Studiot, ez a Kettő a legjobb! Töltsd le ezeket! 😉
0
0
0
0
no avatar
Ez nem lehet igaz !😶
Látom segítetek
Köszz szépen
Helósztok!
Mondjátok már meg hogy mievl lehet BOOT DVD-t csinálni
Csak a neroval lehet mert az nekem nem működik
Help
0
0
0
0
no avatar
Helósztok!
Mondjátok már meg hogy mievl lehet BOOT DVD-t csinálni
Csak a neroval lehet mert az nekem nem működik
Help
0
0
0
0
no avatar
Helósztok!
Mondjátok már meg hogy mievl lehet BOOT DVD-t csinálni
Csak a neroval lehet mert az nekem nem működik
Help
0
0
0
0
Flash avatar
Gépen lévő fájlokból hogyan tudok .ISO-t csinálni?
Vagy .ISO-ban hogyan tudok kicserélni 1-2 dolgot, hogy utána is .ISO maradjon?
0
0
0
0
dave500 avatar
Sziasztok! Kérlek segítsetek!!!
A rendszer ezt írja:
A VPU RECOVER:
"A vpu alaphelyzetbe állította a grafikus processzort, mert az nem válaaszolt az illesztőprogram utasításaira"
Hiába indítom újra, mindíg kiírja😞
Kérlek hamar válaszoljatok mert el kell mennem!
0
0
0
0
Ferrari avatar
sikerült, már megy rendesen😃
0
0
0
0
no avatar
Értem, nagyon szívesen, sok sikert, remélem menni fog! 😉
0
0
0
0
Ferrari avatar
csasa köszi, az a program kiirja a másikat is. megpróbálom vele helyrehozni formatálás nélkül, mert azon hagytam az adataimat. Ha nem sikerül muszáj lesz formatálnom
0
0
0
0
BiGame avatar
ezt a betöltést én is kérdezném, a Pure-az egy évi tölt!
0
0
0
0
roberto888 avatar
ganjahman írta:
Sziasztok!!! Azt szertenem kerdezni hogy van 1 2 jatek ami nagyon nagyon sokaog tolt be kb 5 10 perc pl pure terminator cod5 miert van ez pedig 2 gb ramom van mondjuk 667 mhz-es lehet ez a baj?


A gépednél csak 2x512-őt írtál! Ha így van akkor lehet hogy azért! Mekkora a vga-d?
0
0
0
0
no avatar
tooth9 írta:
Vezérlőpult->Felügyeleti eszközök->Számítógép-kezelés->Lemezkezelés
És ott írja, a lemezeket. Én így csináltam meg! 😀


Ferrari, lehet egy másik megoldás is! Nyisd meg, amit tooth9 írt, és ott írja a formázatlan lemezt? Ha igen, akkor kattints rá jobb egérgombal, és válaszd a formázást, lehet, h menni fog! 😀
0
0
0
0
ganjahman avatar
Sziasztok!!! Azt szertenem kerdezni hogy van 1 2 jatek ami nagyon nagyon sokaog tolt be kb 5 10 perc pl pure terminator cod5 miert van ez pedig 2 gb ramom van mondjuk 667 mhz-es lehet ez a baj?
0
0
0
0
no avatar
A DVD-iken nem találtam, de az oldalukon igen: --> [url]http://letoltes.pcworld.hu/letoltes/7770/easeus_partition_manager_home_edition_35/freeware/windows/?lista=kat&order=3[/url]
0
0
0
0
Ferrari avatar
ok csasa, de még letöltöm az MSN-t.
0
0
0
0
tooth9 avatar
Akkor nem tudom.😞 Én úgy csináltam, hogy kétszer rákattintottam, kért egy meghajtó nevet, és kitette.
0
0
0
0
no avatar
De talán megvan az egyik lemezemen is, pill, k9ikeresem, és ha megvan, akkor elküldöm MSN-en!
0
0
0
0
Ferrari avatar
csasa94 írta:
Van egy progi hozzá, a PC World oldalán van azthiszem! Utánanézzek?


megköszönném
0
0
0
0
no avatar
Van egy progi hozzá, a PC World oldalán van azthiszem! Utánanézzek?
0
0
0
0
Ferrari avatar
megvan. Az 1ik nincs leformázva és nem teszi ki. De így utólag hol tudnám leformázni?
0
0
0
0
tooth9 avatar
Vezérlőpult->Felügyeleti eszközök->Számítógép-kezelés->Lemezkezelés
És ott írja, a lemezeket. Én így csináltam meg! 😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
ma beinstalláltam újból a win7-et, és az lenne a problémám, h ezelőtt Xp-t használtam. A HDD-m 2 részre volt felosztva. 2x 250Gb-ra. De most mikkor beinstalláltam, eltűnt az 1-ik és csak 1x maradt ott a 250GB. h tudnám előhozni a másikat is?
0
0
0
0
Flash avatar
Simán rákötheted, nem lesz semmi probléma.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
JA😆 vagyis inkbább 4 12 cm eset mert ami házat veszek azon van alapból 2 és még van 2 darab 12cm es ventim
0
0
0
0
Laci92 avatar
Kmisi99 írta:
Hello már kerestem több helyen de nem találtam ilyen 3 tűs átalakítót mert az alaplapon csak 3 darab 3 tűs csatlakozó van és én több ventilátort szeretnék rákötni és valami átalakító kábel kellene

Utóirat már nem kell találtam

De most egy másik kérdés

Ha van az alaplapon 3 darab 3 tűs csatlakozó és mindegyikre rakok egy ilyet [LINK] És azok 1-1 hűtőt akkor az nem fog kárt tenni az alaplapi csatlakozóban?

nem hiszem h lesz valami baja tőle. 6 ventit akarsz rakni a házba?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello már kerestem több helyen de nem találtam ilyen 3 tűs átalakítót mert az alaplapon csak 3 darab 3 tűs csatlakozó van és én több ventilátort szeretnék rákötni és valami átalakító kábel kellene

Utóirat már nem kell találtam

De most egy másik kérdés

Ha van az alaplapon 3 darab 3 tűs csatlakozó és mindegyikre rakok egy ilyet [LINK] És azok 1-1 hűtőt akkor az nem fog kárt tenni az alaplapi csatlakozóban?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát ne vedd meg mert valószínűleg minimumon is szaggatni fog és élvezhetetlen lessz a játék
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
a GTA IV hogy menne mert nem akarom letölteni/megvenni feleslegesen Please Help !!!!
0
0
0
0
no avatar
SamHill írta:
kosz csasa94,amugy vennek jobbat,de mivel s478-om van akkor nem tudok jobbat, csak uj gepet de arra nem lenne eleg penz.uj lapot csak akkor tudnek venni ha kapok valahol,mert en nem bizok a neten rendeleses dolgokban😆😆kosz meg1x😃


Szívesen! 😃 Az a lap is jó nagyon, fontos, h legyen rajta SATA is! 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ha jó helyről rendelsz semmi gond nincs a netes rendeléssel én ebben a hónapban már másodjára rendeltem netről két különböző helyről
0
0
0
0
no avatar
kosz csasa94,amugy vennek jobbat,de mivel s478-om van akkor nem tudok jobbat, csak uj gepet de arra nem lenne eleg penz.uj lapot csak akkor tudnek venni ha kapok valahol,mert en nem bizok a neten rendeleses dolgokban😆😆kosz meg1x😃
0
0
0
0
no avatar
SamHill írta:
csasa94 írta:
SamHill írta:
hat kosz a segitseget,a radiator azert vettem le mert mar elege poros volt,viszatenni ugy tetem visza ahogy volt,a ps/2 portok mar nem erdekelnek mindenem USB-n van,de most a kerdes hogy miert fagyik le amikor az asztalra csapok es azutan resetelem es eleg genyesen kapcsolodik ujra,ki kell kapcsoljam,le kell vegyem a gepet az asztalrol megbizgetni mindentent es csak azutan indul el,es mostansag eleg nehzen jon be a windows,nem tudom miert.vajon kene bios-t frisiteni?mert a lap vagy ugy 2004-es es csak 2006-ba kerul a gepemben mikor volt vele gond.de arra is gondoltam hogy kicserelem a lapot valami ilyesmire[url]http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=P4i945GC&s=478[/url],vagy ha nem kinlodok meg evel amedig veszek ujat bar az nem tudom mikor lesz😞amugy kosz😃ui bocs a hoszu szoveg miat😆


Hát akkor nincs szükség a PS/2-re!
A gép azért fagyik le mikor az asztalra csapsz, mert a vinyódban az olvasófej, és a korongok összecsapódnak, és ilyenkor megváltozik azon a ponton a mágnesesség (a merevlemez a mágneses elven alapul) és meg is hibásodik/hat az a szektor! NE CSAPJ AZ ASZTALRA MŰKÖDÉS KÖZBEN!!! Ez egy jó tanács, ha nem szeretnéd, h a HDD-d meghaljon! 😀 😉
A BIOS frissítése egy cseppet veszélyes, de lehet, h nem ártana.
Az igazi az lenne, ha a közeljövőben új Alaplapot vennél! 😉 És nem lenne egy időre újra gondod! 😀
hat ertem de maskor is csapkodtam asztalt,bill-t nem volt ilyen gond,de most meg nem tom mi baja let egyszribol,amugy az a lap amit belinkeltem az jo valamire?azert vennek ilyesmit mert ddr2-es es PCI-E 16x vga slotja van,es igy valthatnak egy uj vga-ra is,es egy kicsivel nagyon menyisegu memoriat is tehetek,megerne-e vagy sem?es akkor lehetseges hogy vennek meg 1 hdd-t is.😃kosz a segitseget meg1x😃


Szerintem jó lesz az neked! 😀 Máskor meg biztos nem dolgozott a HDD-d, mert pl. nem töltött. 😆 Biztos meghibásodott egy szektor rajta, és azért fagyott le! 😀 De ha nagyon akarsz vásárolni alaplapot, akkor egy kicsivel többet költs, egy okosabbra, de ez is jó! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció