Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 807
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
toopa avatar
Ferrari írta:
gyenes: próbáltam má vagy 3x
berki....nem vok hülye...van rajta paszta is, azt mondtam h nem tudom bekattintani azokat a lábakat v mi a szarok azok....f*** oszt veszek rá 1 új hűtőt 😆

Csak azt tudom mondani mint a többiek, ha eddig ráment a hűtő, akkor most is rá kell hogy menjen. Csináld a kézikönyv szerint, figyelj arra hogy a rögzítő pöckök jó irányba álljanak.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
disp írta:
Ferrarinak annyit tudok mondani hogy😜róbáld újra megcsinálni pont úgy ahogy régen szoktad probáld erősen de ne túlerősen(nehogy eltörjön valami) a hütést minden részét ugyan úgy visszateni mint szoktad.Az én problémám nagyon egyszerü de én nem tudom😆.Asus,shapprine(vagy mi) közöt mennyi a teljesitmény külömbség?pl egy asus 4890 es és egy shapprine 4890 közöt?

Szerintem semmi, pont ugyan olyan tuning mind a kettő, nekem azt ajánlották, mikor kérdeztem a Raid-et, hogy az én Asus 3870-esem mellé vehetek nyugottan egy Sapphire 3870-est, működni fog mindkettő, de én inkább Asus párti vagyok....
0
0
0
0
disp avatar
Ferrarinak annyit tudok mondani hogy😜róbáld újra megcsinálni pont úgy ahogy régen szoktad probáld erősen de ne túlerősen(nehogy eltörjön valami) a hütést minden részét ugyan úgy visszateni mint szoktad.Az én problémám nagyon egyszerü de én nem tudom😆.Asus,shapprine(vagy mi) közöt mennyi a teljesitmény külömbség?pl egy asus 4890 es és egy shapprine 4890 közöt?
0
0
0
0
Ferrari avatar
gyenes: próbáltam má vagy 3x
berki....nem vok hülye...van rajta paszta is, azt mondtam h nem tudom bekattintani azokat a lábakat v mi a szarok azok....f*** oszt veszek rá 1 új hűtőt 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Rakjál alá hővezető pasztát is.........
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Szedd le újból a hűtőt igazíts meg mindent és próbáld meg újból rárakni.
0
0
0
0
Ferrari avatar
jó de eddig 40 fokon ment....most meg 30-al többel....szal nem azt kérdeztem h ki hány fokosan tud jáccani hanem h tude rá vki vmi megoldást h menyjen rendesen....
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nálam a celeron processzor 80c°-os alapjáraton.És mégis tudok játszani.
0
0
0
0
Ferrari avatar
lenne 1 orbitális problémám. Ma reggel szétszedtem a gépemet h kitakaritsam, leszedtem a prociról a hűtést, de mikkor vissza akartam tenni, csak 2-t tudtam azokból az izékból brkattintani az alaplapba, a többit sehogy se tudtam. Nem akartam túl erősen mert féltem h vmi baja lesz az alaplapnak, de az a baj h már ezt máskor is csináltam és akk nem lett semmi baja...rendesen vissza tudtam raki...mostmeg nem akar belle kattani...
jó lenne ha vki tudna segíteni, mert így a proci alapjáraton 70 fokos, játékot ki se merek vele igy próbálni.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Az mennyire baj ha veszek egy 500wattos chieftec tápot és még egyenlőre nemfogom használlni a pci-e csatlakozóját?
0
0
0
0
jumbo avatar
battyan írta:
Heló!
Mennyit dobna a játékokban a teljesítményen plusz 2Gb RAM? (most van 2Gb)

Teljesítményben is és játékokban is jobb lenne + 2gigától a géped./és maradna még tartalék is😉 /
0
0
0
0
battyan avatar
Heló!
Mennyit dobna a játékokban a teljesítményen plusz 2Gb RAM? (most van 2Gb)
0
0
0
0
thug85 avatar
Minden új szériában van kisebb, és nagyobb teljesítményű VGA, az előzőhöz képest!
De ha nem hiszed, itt meglesheted! [url=http://vgaspeed.hu/graph3.php?mode=compare&p2=a4aDakabgx&p3=aKaCakabhA&p4=aaaaaaaaaa&p5=aaaaaaaaaa&page=1]VGASpeed[/url]
Nézd végig a teszteket!
0
0
0
0
disp avatar
gyengébb??? he??? nem értem minek adna ki az ati egy új szériát ami nem is olyan erős mint a 4890? akor minek készült el a 5000 res széria?dx 11 miatt?? hát az elégé rossz.akor 4890 marad bizom benned thug remélem nem csalodok benned mester.padawan kilép😆
0
0
0
0
thug85 avatar
disp írta:
ok most vagy kidobod a tacsot thug vagy:terv változás:nem 4890 est veszünk:5770 est.na erre varjál 1 gombot pls:S bakker az intel vagy 100 ezer azért nem nagyon éri meg valami amd-s cucc csak jó a 5770 hez amd-be??? 50 ezer allati intel is szóba jöhet ha már nincs amd😃e utálom az intelt előbb amd-t ha lehet😠

Hát a taccsot nem dobom ki, de meglepő változtatás!
Mivel az 5770 gyengébb a 4890-től, így annak kihajtására kisebb proci is megfelel. De ennek is egy Phenom II X4-et javaslok!
0
0
0
0
disp avatar
ok most vagy kidobod a tacsot thug vagy:terv változás:nem 4890 est veszünk:5770 est.na erre varjál 1 gombot pls:S bakker az intel vagy 100 ezer azért nem nagyon éri meg valami amd-s cucc csak jó a 5770 hez amd-be??? 50 ezer allati intel is szóba jöhet ha már nincs amd😃e utálom az intelt előbb amd-t ha lehet😠
0
0
0
0
thug85 avatar
disp írta:
Nem hiszem ide kéne írnom de feleslegesen nem akarok 1 új topicot nyitni.Nos szoftverbe nem vagyok kezdő de hardverbe...... nos nem ragozom.1 kérdésem lenne.Mi hajtana ki egy ATI HD 4890-est??Procira gondolok.Ha lehet AMD legyen.Előre is kösszönöm a választ és bocs ha nem ide kellet volna írnom.

Hát AMD-ben mindenképpen valami magas órajelű Phenom II passzol hozzá. De én egy olyan kari mellé legalább egy Phenom II X4 945-öt tennék.
Nagyon bivaly kari a 4890!

philips20 írta:
valaki tudja hollehet beküldeni gépogényt ?

Oldal infók/Beküldés
0
0
0
0
philips20 avatar
valaki tudja hollehet beküldeni gépogényt ?
0
0
0
0
disp avatar
Nem hiszem ide kéne írnom de feleslegesen nem akarok 1 új topicot nyitni.Nos szoftverbe nem vagyok kezdő de hardverbe...... nos nem ragozom.1 kérdésem lenne.Mi hajtana ki egy ATI HD 4890-est??Procira gondolok.Ha lehet AMD legyen.Előre is kösszönöm a választ és bocs ha nem ide kellet volna írnom.
0
0
0
0
rappit4 avatar
martin: kösz
scribble: vagy ird be gúgliba ,hogy FLV to Avi vagy FLV to MP4
0
0
0
0
no avatar
total video converter-el😃
[LINK]
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
az megmutassa hogy egy játékban másodpercenként hány képkocka van.Meg még képeket meg játékokat is lehet felvenni.
0
0
0
0
rappit4 avatar
hello! az a kérdésem mi az a fraps ??
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
szerintetek melyik a legfontosabb nekem?egy 320gb-os merevlemez vagy egy chieftec 500w-os táp?Ja és a tápegységnek a processzort ellátó csatlakozója 4vagy 8 pines?Úgylátom mindkettő van benne [LINK]
0
0
0
0
Flash avatar
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! 😀
0
0
0
0
roberto888 avatar
Flash írta:
MaliDual írta:
Flash írta:
LCD moncsiknál a 60Hz ugyanolyan rossz, és vibráló, mint a CRT-knél?
Mert lassan tervezek venni egy Samsung P2450H moncsit, és mindenhol azt írják, hogy az optimális frissítési frekv. 60Hz.

Nekem a mostani CRT-m 85Hz-en megy, mert már 75Hz-en is széjjelvágja a szemem...szal ezért kérdezem.

Ha valakinek ilyen moncsija van, vagy csak szimplán tudja, ossza meg velem, hogy mennyi a max. frissítési frekvenciája 1920x1080-as felbontáson, mert számomra ez még a Manual-ból sem derült ki egyértelműen...

Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni. 😀

crt-nél úgy van ha jól tudom hogy minél magasabb akkor jobba kép.nekem úgy volt hogy 80Hz nem biztos eküröl volt jó.van most új lcd monitorom még nyáron vettük ennél meg minél alacsonyabb annál jobb. mert ha 75Hz-re rakom akkor elmosodott minden de 60Hz-nél meg tök éles.remélem tudtam segíteni.


Igen, köszi tudtál segíteni, de az eredeti kérdésem az volt, hogy az LCD-nél a 60Hz vibrál-e, mert ugye CRT-nél marhára vibrál.


Nem nem vibrál 60Hz-en, de nálam 60Hz-en kicsit homáyos a kép! 75Hz-en viszon gyönyörű!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát a razor az mindig jó
0
0
0
0
no avatar
PRototype-RAzor1911-et töltöm most le. EZ a jó verzió?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem 60Hz en van és lcd és eddig nem volt vele bajom pedig napi 10-18 órát nézem
0
0
0
0
Flash avatar
MaliDual írta:
Flash írta:
LCD moncsiknál a 60Hz ugyanolyan rossz, és vibráló, mint a CRT-knél?
Mert lassan tervezek venni egy Samsung P2450H moncsit, és mindenhol azt írják, hogy az optimális frissítési frekv. 60Hz.

Nekem a mostani CRT-m 85Hz-en megy, mert már 75Hz-en is széjjelvágja a szemem...szal ezért kérdezem.

Ha valakinek ilyen moncsija van, vagy csak szimplán tudja, ossza meg velem, hogy mennyi a max. frissítési frekvenciája 1920x1080-as felbontáson, mert számomra ez még a Manual-ból sem derült ki egyértelműen...

Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni. 😀

crt-nél úgy van ha jól tudom hogy minél magasabb akkor jobba kép.nekem úgy volt hogy 80Hz nem biztos eküröl volt jó.van most új lcd monitorom még nyáron vettük ennél meg minél alacsonyabb annál jobb. mert ha 75Hz-re rakom akkor elmosodott minden de 60Hz-nél meg tök éles.remélem tudtam segíteni.


Igen, köszi tudtál segíteni, de az eredeti kérdésem az volt, hogy az LCD-nél a 60Hz vibrál-e, mert ugye CRT-nél marhára vibrál.
0
0
0
0
roberto888 avatar
Profil szerkesztésénél, az Aláírás részhez kell beírni!
0
0
0
0
rappit4 avatar
Hogy kell ilyen kiírást csinálni ami csak itt a fórumban jelenik meg ?? Tudjátok amit egy vonal alatt van ????????
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
talán már rá jöttem mi a baja de lehet hogy hülyeséget mondok:Nem PAL-ost töltöttem le hanem RF-TL-est .
Ez számít nem?
0
0
0
0
jumbo avatar
TripplaXXX írta:
Hát amikor letöltöttem akkor volt egy .dvd fájl és egy iso fájl de a clonecd-vel a .dvd fájlt kell kiírni


és ha a clonedvd-vel irnád ki az isot???😉
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Hát amikor letöltöttem akkor volt egy .dvd fájl és egy iso fájl de a clonecd-vel a .dvd fájlt kell kiírni
0
0
0
0
MaliDual avatar
Flash írta:
LCD moncsiknál a 60Hz ugyanolyan rossz, és vibráló, mint a CRT-knél?
Mert lassan tervezek venni egy Samsung P2450H moncsit, és mindenhol azt írják, hogy az optimális frissítési frekv. 60Hz.

Nekem a mostani CRT-m 85Hz-en megy, mert már 75Hz-en is széjjelvágja a szemem...szal ezért kérdezem.

Ha valakinek ilyen moncsija van, vagy csak szimplán tudja, ossza meg velem, hogy mennyi a max. frissítési frekvenciája 1920x1080-as felbontáson, mert számomra ez még a Manual-ból sem derült ki egyértelműen...

Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni. 😀

crt-nél úgy van ha jól tudom hogy minél magasabb akkor jobba kép.nekem úgy volt hogy 80Hz nem biztos eküröl volt jó.van most új lcd monitorom még nyáron vettük ennél meg minél alacsonyabb annál jobb. mert ha 75Hz-re rakom akkor elmosodott minden de 60Hz-nél meg tök éles.remélem tudtam segíteni.
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Hát amikor letöltöttem akkor volt egy .dvd fájl és egy iso fájl de a clonecd-vel a .dvd fájlt kell kiírni
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
CloneCD-vel irtam a .dvd fájlt 4X-es sebességgel
0
0
0
0
roberto888 avatar
Valószínűleg rosszul írtad ki!
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Heló!
Azt szeretném kérdezni hogy Kiírtam a Call Of Duty 4 Modern Warfare 2-őt XBOX360-ra és mikor beteszem az XBOX360-ba akkor kijön egy fekete képernyő valamit kiír
(Ha fontos akkor megmondom mit)És kijön utána egy
XBOX360-os kép és kilép hát ennyi.
Légyszíves válaszoljatok most az egyszer könyörgök!😞😢
0
0
0
0
rappit4 avatar
kösz roberto és mali 😀
0
0
0
0
Flash avatar
LCD moncsiknál a 60Hz ugyanolyan rossz, és vibráló, mint a CRT-knél?
Mert lassan tervezek venni egy Samsung P2450H moncsit, és mindenhol azt írják, hogy az optimális frissítési frekv. 60Hz.

Nekem a mostani CRT-m 85Hz-en megy, mert már 75Hz-en is széjjelvágja a szemem...szal ezért kérdezem.

Ha valakinek ilyen moncsija van, vagy csak szimplán tudja, ossza meg velem, hogy mennyi a max. frissítési frekvenciája 1920x1080-as felbontáson, mert számomra ez még a Manual-ból sem derült ki egyértelműen...

Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni. 😀
0
0
0
0
MaliDual avatar
rappit4 írta:
demi: sztem nem ! amugy nekem az a kérdésem mi az a benchmark és mirejó?

Szoftver- és hardvereszközök, valamint komplett rendszerek effektív teljesítményének meghatározására alkalmas program.

A benchmark programok lényegében nem csinálnak mást, mint megmérik, hogy egy előre meghatározott műveletsor elvégzéséhez mennyi időre van szükség a tesztelt környezetben, és ez alapján következtetnek annak effektív teljesítményére.

Az, hogy a benchmark programok által jelzett különbségek mennyire relevánsak a tényleges felhasználás során attól függ, hogy a program által a tesztelés alatt végzett műveletek jellemzői milyen közel állnak a valós életben is futtatott alkalmazásokéihoz.

roberto gyorsabb volt😃😃
0
0
0
0
roberto888 avatar
A Benchmark leteszteli hogy mennyit tud a géped egy bizonyos alkatrésze!
0
0
0
0
rappit4 avatar
demi: sztem nem ! amugy nekem az a kérdésem mi az a benchmark és mirejó?
0
0
0
0
demi3223 avatar
Szerintetek van olyan h a Gears Of War nem megy win 7 -en?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció