Gépigény.hu-val kapcsolatos alkotások

Szerző: Demoz, 2009. August 31., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az általatok készített, a Gépigény.hu-val kapcsolatos alkotásaitokat!

♥ ♥ ♥ Előre is köszönjük a műveket! ♥ ♥ ♥
Hozzászólások: 144
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
nemkrisz11 avatar
szép reklámátirat...nem lett rossz
0
0
0
0
BiGame avatar
te ezt nem thug mondta egészen véletlen?😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
jó lett FeRR,fantasztikus lett FeRR,gyönyörű lett FeRR,nem lett rossz FeRR,fantörpikus lett FeRR,profi munka FeRR,Petőfi ehhez képest citrom FeRR,baromi jó lett FeRR,k*** jó lett FeRR,ilyen jót még nemláttam FeRR..,ez nem fer ferr hogy ilyen jó lett ferr, na jó lett és kész 😆
0
0
0
0
jumbo avatar
FeRR írta:
A világ egyik legjobb oldalán vagyok tag, és rajtam kívül még több ezren értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom Gépigény. A felhasználó nevem megelőzi a rangom, és nem örülök ha az Online vendégek összekeverik a Minimális gépigényt az Ajánlottal. Büszkén gondolok a tulajdonosra Gépigényre(Nruhtas)-ra/re a Főadminisztrátorra, és a remek adminokra roberto888-ra, Core2-re, dave500-ra és a legújabb adminra, thug85-ra, a lelkes újoncokra, a tagokra, Gépigény Fanatic-okra. Szeretem az új Gépigényeket, a Fórumokat és az új Híreket. Itt élek a Gépigény lelkében. Megjelenenő Hírekben, videókban mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk található a világ legtöbb Gépigénye. Gépigény, én így szeretlek!

Hát tőlem ennyi telik, remélem tetszik! ezt megpróbálom megcsinállni 1 képpé!😃


nem semmi😉 ez tetszik😃
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
FeRR írta:
A világ egyik legjobb oldalán vagyok tag, és rajtam kívül még több ezren értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom Gépigény. A felhasználó nevem megelőzi a rangom, és nem örülök ha az Online vendégek összekeverik a Minimális gépigényt az Ajánlottal. Büszkén gondolok a tulajdonosra Gépigényre(Nruhtas)-ra/re a Főadminisztrátorra, és a remek adminokra roberto888-ra, Core2-re, dave500-ra és a legújabb adminra, thug85-ra, a lelkes újoncokra, a tagokra, Gépigény Fanatic-okra. Szeretem az új Gépigényeket, a Fórumokat és az új Híreket. Itt élek a Gépigény lelkében. Megjelenenő Hírekben, videókban mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk található a világ legtöbb Gépigénye. Gépigény, én így szeretlek!

Hát tőlem ennyi telik, remélem tetszik! ezt megpróbálom megcsinállni 1 képpé!😃



Ez király lett! grat hozzá tehetséges vagy!😜
0
0
0
0
FeRR avatar
A világ egyik legjobb oldalán vagyok tag, és rajtam kívül még több ezren értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom Gépigény. A felhasználó nevem megelőzi a rangom, és nem örülök ha az Online vendégek összekeverik a Minimális gépigényt az Ajánlottal. Büszkén gondolok a tulajdonosra Gépigényre(Nruhtas)-ra/re a Főadminisztrátorra, és a remek adminokra roberto888-ra, Core2-re, dave500-ra és a legújabb adminra, thug85-ra, a lelkes újoncokra, a tagokra, Gépigény Fanatic-okra. Szeretem az új Gépigényeket, a Fórumokat és az új Híreket. Itt élek a Gépigény lelkében. Megjelenenő Hírekben, videókban mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk található a világ legtöbb Gépigénye. Gépigény, én így szeretlek!

Hát tőlem ennyi telik, remélem tetszik! ezt megpróbálom megcsinállni 1 képpé!😃 jah és aki nemtduná, hogy miből alakítottam át az nézze meg a reklámot [LINK]
0
0
0
0
super88 avatar
nagyon jó lett a vidi😀
0
0
0
0
BiGame avatar
ezt próbáld meg, h beállítod teljes méretre!
0
0
0
0
FeRR avatar
ez igaz..ezér kell 1280x1280-as méretbe csinállni😆D, csak vicc bár nemlenne rossz😃 kiis raknám háttérnek egyből😃
0
0
0
0
BiGame avatar
azé annyi kép nem naon férne ki, max lekicsinyítve!
0
0
0
0
FeRR avatar
bár én olyanra gondoltam, h a 10, 15 leg aktívabb tagokat raknád ki😃, de ezis tökéletes, énis megpróbálkozok már vmivel!😆
0
0
0
0
FeRR avatar
Jólett a háttér!😃
0
0
0
0
BiGame avatar
akkor megnyugodtam😃!
0
0
0
0
MoonW avatar
Én is csak úgy kérdeztem, nem gond.😀
0
0
0
0
BiGame avatar
jó, csak azé leírtam!
0
0
0
0
Ferrari avatar
én sem vettem komolyan, csak viccből írtam 😃😆
0
0
0
0
BiGame avatar
bocsi nem azért, csak ne higgyék má, h csak azokat rakom ki akiket bírok, Gépigény gondolok csinálhatok más avatarokkal képet!
0
0
0
0
Ferrari avatar
THX, ez jól esett 😃😆😊
0
0
0
0
BiGame avatar
nem pont ezeket akartam, csak úgy szedtem párat, pl ferrari nem azért van fenn me annyira bírom, csak akartam 3 változatos képet, és ezek jutottak eszembe, kb ennyi!
0
0
0
0
MoonW avatar
Szép, de miért pont ez a 3 avatar?
0
0
0
0
BiGame avatar
thx, original változat, most ennyire tellett😀!
0
0
0
0
Ferrari avatar
THX h engem is oda tettél 😃😆 jó lett😃😉
0
0
0
0
no avatar
Linkin Park - Somewhere I Belong Zene Szól a Háttérbe, legalábbis nálam az szól, jól eltaláltad az a csengőhangom 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
na megcsináltam sztem holnapra lesz hang rajta!
0
0
0
0
Demoz avatar
dolgozom rajta, még 10 perc és lesz hang!!
0
0
0
0
BiGame avatar
jóvan, ez csak 1. vélemény volt😆!
0
0
0
0
Demoz avatar
tudom hogy nincs hang,de megoldom!!!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja nagyon jó tényleg valami kis zene jó lenne csak én úgy vélem hogy kicsit hosszú és a többség csak végigtekergeti
0
0
0
0
pakai93 avatar
nagyon jó lett ez is csak kár h hang nincs 😆
0
0
0
0
Demoz avatar



Új vidi!!!
http://www.youtube.com/watch?v=dD6UlsktckI
0
0
0
0
Demoz avatar
a zenét az egyik haverom csinálta😀

Na most készítem a 2.0-ás verziót😀 nagyon állat lesz😃
0
0
0
0
no avatar
jó a zene 😃 meg a vidi is 😀 grat
0
0
0
0
Core2 avatar
jó a videó, egy két helyesírási hibával
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Nagyon jó kép lett! nyomtasd ki és ragazd ki mindenhova 😆
0
0
0
0
NoysR avatar
én szoktam foglalkozni így studiós progikkal, de azért egy gepigeny "indulózenét" nem vállalnák be😃😃
0
0
0
0
Demoz avatar
hát talán😆😆:Ð
0
0
0
0
no avatar
thug85 írta:
Ferrari írta:
komponálsz egyet😃😆

Ki ő? Az ifjú Mozart?😆


hát megeshet 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
thug85 írta:
Ferrari írta:
komponálsz egyet😃😆

Ki ő? Az ifjú Mozart?😆


Sose tudhatod😃😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Ferrari írta:
komponálsz egyet😃😆

Ki ő? Az ifjú Mozart?😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció