Ki szerint melyik/melyek a legjobb FPS játék/játékok

Szerző: FeRR, 2009. August 09., téma
Fórum » Játékokról általában
Kinek melyik FPS játék tetszett élete során a legjobban?:)
Hozzászólások: 257
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
A Crysis-t beleőzte toronymagasan a CoD 4??? 😲
0
0
0
0
FeRR avatar
sajnos még csak most volt vele időm játszani és rohadt jó gém..😃 a Warhead meg csak hab a tortán..de akkoris MW 4eva!😆😆
0
0
0
0
Jakesz avatar
A Crysist toronymagasan beelőzte a CoD 4, hiába lett 2.
0
0
0
0
no avatar
FeRR írta:
hátnahja!😀 de cod4 után jött a Crysis!😃


Akkor jól emlékeztem, h előtte jött ki! 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
hátnahja!😀 de cod4 után jött a Crysis!😃
0
0
0
0
no avatar
FeRR írta:
igen, és simon7109: akinek nem eredeti az h zombizzon a haverjával, és neten?:/ nekemse az az sp jobbvlt de a 4 1000x jobb volt..nekemis régi kedvencem a cod2😀


Igen! 😀 Nekem is volt baja, h nem eredeti kulcs, és nem csatlakozott a szerverre!
Am a CoD 2 2005-ös? Na mindegy, akkor is jó volt! 😀
0
0
0
0
Jakesz avatar
simon7109: az új fegyvereket nem lehet újításnak minősíteni, mivel egy II. wh-s játékba, jó hogy nem raknak P90-et. Új játékmód az a co-op. Zombis szerverek a 4-ben is volak, szóval ennyi.

Ja, és még valami:
A CoD 4 2007-ben az év játéka lett, míg a WaW 2008-ban mindössze a 7. helyet érte el. NO COMMENT
0
0
0
0
FeRR avatar
igen, és simon7109: akinek nem eredeti az h zombizzon a haverjával, és neten?:/ nekemse az az sp jóvolt de a 4 1000x jobb volt..nekemis régi kedvencem a cod2😀
0
0
0
0
no avatar
CoD a legjobb! 😀 Nekem a CoD 2 a kedvencem, nagyon jó a játékélménye SP-ben is! 😀
0
0
0
0
simon7109 avatar
hát grafikán a COD WAW ban is ujitottak,uj fegyverek is vannak játékmodok is vannak ujak jármuvek igaz nincsenek de azok vannak a COD 3 ban szoval nemigazán ujitás😀na és azt kicsinálta Treyarch....
és még ott a Co-op meg a zombi mod amivel akármeddig el lehet lenni haverral.szoval amiket te modntál azoksem nagy ujitások mert mindegyik résznél ujitanak ennyit....szoval amiket felsoroltál azok nem ujitások kivéve a grafika de azt ahogy már mondtam minden részben ujitanak.
0
0
0
0
Jakesz avatar
Cseszd meg, akkor te mondj 10 példát, hogy mi volt újítás a WaW-ban, a 4-hez képest. Azon kívül, hogy II. wh és van benne egy co-op mód
0
0
0
0
FeRR avatar
pl azok is, igen meg azok hogy a grafikán mennyi változás lesz..😀 minden 1es hópelyhet végig vizsgáltam hogy neme lesz rossz pixeles, mikor kiadták a sima MW-t már utána rögtön elkezték csinálni a 2-őt😀 és ha az új fegyverek, játékmódok, járművek és a grafika neked nem elég akkor te télleg elvagy tájolva! elnézést a fogalmazásért.
0
0
0
0
simon7109 avatar
na mondj nekem 10 ujitást ami nemvolt eddig még 1 részben sem😀de ne olyanokat hogy uj fegyverek meg más strikeokat lehet hivni ha sorozatban olsz.
0
0
0
0
FeRR avatar
hát akkor sztem te eléggé "másvilágon" élhetsz mint mi, mert az mw2-be annyi újítás lesz ahány hajszáll van a fejemen😀 több milliárd..😃
0
0
0
0
Jakesz avatar
Ebből nagyon látszik, hogy a single alapján feszegeted őket. Nem mintha az MW-nek rossz lenne a multija, sőt... , de a multi adja a játék sava borsát, amelynél szerintem tök mindegy, hogy hol játszódik. Felőlem játszódhat Magyarországon is😆
0
0
0
0
simon7109 avatar
és nemigazán érdekel a MW2 is ugyanaz lesz mint a MW 1....
nemlesz benne semmi nagy ujitás elhiheted...

amugy meg engem nem igazán az érdekel,hogy mijen ujitások vannak a játékban hanem az,hogy hol játszodik.
0
0
0
0
Jakesz avatar
simon7109: A CoD WaW sokak szerint a CoD 4 "kiegészítője", mivel alig lett benne új játékmenetbeli újítás. A Treyarch már csak ilyen. Ez lesz a Vietnam-os résszel is
0
0
0
0
BiGame avatar
érdekesen csinálták akko meg!😕
0
0
0
0
simon7109 avatar
a COD 1 ben és a 2 ben sincs nemértem miért nem raktak bele:Seloszor sprint a United Offensive ben volt ha jol tudom.
0
0
0
0
BiGame avatar
a 3-télleg qwa jó, ugyan az mint ps2-n csak jobb graf. de vmé nincs benne futás, kis érdekesség!
0
0
0
0
FeRR avatar
hopp hát ezt énse néztem..😆 simon7109 egyedül te gondolkozol ilyen fejjel..😃
0
0
0
0
simon7109 avatar
hát a MW2 kiegészitoje biztos nem lehetne mert tudod más idoben fog játszodni-.-
ésha egyszer már nem 2.vh-s lesz akk sztem jobb a vietnam mint a modern kor.sztem biztos jobb lesz mint a MW2 nekem a COD 5 is jobban tetszett mint a 4😜nem csalodtam a Treyarch ban most készulok beszerezni a COD 3 at xbox 360 ra sokan azt mondták,hogy szar de mondták aztis hogy jo😀
0
0
0
0
BiGame avatar
nem is néztem😆 igazad van!
0
0
0
0
no avatar
Ezt a vackot miért a segítség témába kellet csinálni?
0
0
0
0
FeRR avatar
persze, h igaza van😃
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
AZ ÖSSZES VALVE JÁTÉK !!! 😆😆😆😆
0
0
0
0
BiGame avatar
há ő valszeg szereti a vietnam-os game-eket!
0
0
0
0
Jakesz avatar
Aztán attól miért lenne jobb, ha Vietnam-ban játszódik?Kb. egy kiegészítő lesz az MW 2-nek
0
0
0
0
simon7109 avatar
én inkább a jovore érkezo COD ra vagyok kiváncsi álitolag vietnamban lesz😜
0
0
0
0
Jakesz avatar
Hogyne lenne! Amilyen híres ez a sorozat, hülyék lennének, ha abbahagynák. De ne is tegyék, mert harapni fogok😆
0
0
0
0
FeRR avatar
feltéve ha lesz😆😆 először még a 2 jöjjön ki aztán a 3!😀😀😀 jólenne ha lenne vagy 5-6 része😆DD
0
0
0
0
pakai93 avatar
FeRR írta:
ezis igaz😀 de már elkészültek a borítok!😀 de kitudja, még visszavonhatják..de jobb lenne ha előtte lenne a cod név😃

am sztem is jobblenne 😃 úgy hitelesebb 😃
0
0
0
0
Jakesz avatar
A Call of Duty Modern Warfare 2-nél 2 évig nem lesz jobb játék. Utána is, csak a Modern Warfare 3 lesz királyabb😆
0
0
0
0
FeRR avatar
ezis igaz😀 de már elkészültek a borítok!😀 de kitudja, még visszavonhatják..de jobb lenne ha előtte lenne a cod név😃
0
0
0
0
pakai93 avatar
nemtudom én még ma is olvastam olyat h nem lesz elötte a cod... nah de mindegy... ahány weboldal annyi szokás 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
hát akkor olvass cikkeket meg híreket, mert már elég régen eldöntötték hogy elé rakják a Call of Duty-t😀, mindenhol így találsz róla cikket..nézd csak meg a C betűnél egyből kiadja😀, meg akárhova beírod call of duty modern warfare 2 lesz a neve.😀
0
0
0
0
pakai93 avatar
jah az jó lesz... remélem... és remélem menni is fog fullon vagy legalábbis közel hozzá... (de nem tudom miért írja mindenki mindenhova hogy Call of Duty Modern Warfare 2, mikor nem az lesz a neve... hanem csak simán Modern Warfare 2... és még a gyártó csapat sem úgyanaz... csak pár ember 😃 ) csak úgy megjegyeztem 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
azmég kise jött, de énis ígyvagyok vele Jakesz!😆😆 CoD MW2 feva!😆
0
0
0
0
Jakesz avatar
Call of Duty Modern Warfare 2😆
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Nekem a Cod és a Mohaa sorozat
0
0
0
0
battyan avatar
nekem a Call Of Duty sorozat és a Project I.G.I 1,2
0
0
0
0
FeRR avatar
a Warheadot most viszem, és jobban tetszik mint a sima Crysis!😃 nagyon jó a szinkron😃😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Oni crysis crysis warehad mirror's edge left 4 dead.....
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
crysis warhead mert ennél nem akad a hang.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció