Ki szerint melyik/melyek a legjobb FPS játék/játékok

Szerző: FeRR, 2009. August 09., téma
Fórum » Játékokról általában
Kinek melyik FPS játék tetszett élete során a legjobban?:)
Hozzászólások: 257
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
simon7109 avatar
na már szedem a Jedi Academy hoz azt a modot amit mondtál😜
am azt majd hogy kell feltenni?csak simán setup és kész?
ja és ha felrakom folytathatom a elkezdett kampányomat?meg még arra is kiváncsi lennék,hogy azt a pálya csinálot vagy mit amikor lerakhatok 1 map ra embereket és oszt lehet veluk verekedni azt hogy kell megnyitni?😆
0
0
0
0
FeRR avatar
nekem mindegyik gamem letöltött..😆 egyedül az mw2 lesz eredeti😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
én azért várom hogy legyen fear 3 mert megvettem a project origint és 2x-r raknám föl és már nem műxik de viszavinném de nincs meg a blokk de ha megveszem a fear 3-at eredetiben akkor meghagyom a blokkot a bizti kedvéért ( eddig az összes fear eredetiben megvan ) 😆
0
0
0
0
simon7109 avatar
akk majd leszedem és azt a testrész levágásokat akk hogy tudom megoldani?mert amit láttam tesztet darabolták benne az embereket😃nekem meg csak a keze megy le😞
0
0
0
0
FeRR avatar
van benne kampány, ugyanaz mint a JA-ban mindegyik pálya, de itt sokkal jobbak mert akárkivel végigviheted!😀 nekem nagyon bejött 2 évig toltam a multiját és a sinlget is egyben😀
0
0
0
0
simon7109 avatar
eloszor kiviszem a kampányt vagy annak is van kulon kampány része?mert néztem PC Guru tesztet és ott csak azt láttam,hogy ilyen mapokra raksz be embereket és aazokat utot le....
am azt hogy lehet beálitani hogy jobban tudjam szeletelni az ellent?😃mert eddig csak a kezuket tudtam levágni aztis ritkán😞
vagy majd ha jobb kardom lesz?
0
0
0
0
FeRR avatar
2 évet játszottam vele, ha van eszed töltsd le a kiegészítőjét, több millióan játszanak vele a neve Knights of The Force
www.kotf.com
0
0
0
0
simon7109 avatar
Most rákattantam a Star Wars:Jedi Knight-Jedi Academy ra😃
azis valamenyiben FPS de én inkább kardal megyek😆
0
0
0
0
FeRR avatar
jah, pedig azzal énis úgy játszanék😞 főleg h alma "felkúratta" magát a fickóval😀 a 3-ba lesz 1 gyerek vagy wtf?😀😆
0
0
0
0
BiGame avatar
hát a fear 3-még nincs bejelentve, az se biztos, h fear 3-lessz!
0
0
0
0
Nedadam avatar
bioshock 2 meg fear 3 nomeg még ...még .. őőő... ja megvan.. 😃 😆 bad company 2
0
0
0
0
tomtiraz avatar
Crysis 2,wolfenstein,ezeket várom,persze játszottam az elődökkel.A bioshock is tettszett és persze a Cod-ok és még sok más!
0
0
0
0
BiGame avatar
jah, az télleg jó lesz, csak lenne má!
0
0
0
0
Nedadam avatar
jaj elírtamk C&C tiberium😆
0
0
0
0
FeRR avatar
hát nem..és én a warrockot nem grafikára mondtam h szar..😆!😀 meg nem is szar, csak kikövetkezted belőle, viszont a crysis-t azt szedd le és a WArheadot mert kihagyhatatlan kötelező sorozat!😆 csakugyanúgy mint a CoD-ok
0
0
0
0
no avatar
Hát nem ide való! 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
és az mióta fps?:Ð! am jó game, csak nem ide való!😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
C&C 4 ezt várom a legjobban
0
0
0
0
no avatar
Persze! 😀 Nekem a legjobban a CoD 2 jött/jön be a legjobban! 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
jó de azé fontos nem kihagyni a legendákat, meg a klasszikusokat!
0
0
0
0
no avatar
Tényleg, a Mirror's Edge is jó! 😀
Crysis kiahgyhatatlan!
CoD sorozat. 😀
0
0
0
0
aknakukac avatar
mirror's edge,cod 1,2,4 főleg a 4,half life 2,ep 1 ep2,meg kiprobálom acrysist mer mindenki jűnak tartja.
0
0
0
0
BiGame avatar
jah néztem az a ráugrást!
0
0
0
0
simon7109 avatar
jo hogy szoltok az AvP az utni fog😃foleg a predatorral a kivégzések😆
0
0
0
0
BiGame avatar
jó azt vegyük szemelőtt, h az awp-más kategória az inkább horror fps, nem háborús, de ha awp-nél vagyunk, akko má igazán csinálhatnák a colonial marine-t!
0
0
0
0
Nedadam avatar
cod mw2-nél lesz jobb game az awp mert az ütni fog mindent ja és a crysis 2
0
0
0
0
BiGame avatar
FeRR-nem is azt mondta, h a graf-miatt nem teccik!
0
0
0
0
no avatar
FeRR írta:
a warrockot ismerem, de nekemse tetszett annyira😀 viszont fps szempontból nézve nem rossz gém😃


Szerintem sem olyan rossz gémkapocs, de nem játszottam még vele! 😀
0
0
0
0
sagesz93 avatar
FeRR írta:
a warrockot ismerem, de nekemse tetszett annyira😀 viszont fps szempontból nézve nem rossz gém😃
Szerintem az fps-be nem a grafot kell nézni. Vagyis legtöbben nem azért játszák, hogy gyönyörködjenek a grafban. Ez hasonló a WoW esetéhez, azse valami nagy graf, azt egy csomóan kockulnak rajta jópár éve. 2évet nyomtam, lvl 40 vagyok benne, még megvan a karim 😀
0
0
0
0
FeRR avatar
a warrockot ismerem, de nekemse tetszett annyira😀 viszont fps szempontból nézve nem rossz gém😃
0
0
0
0
BiGame avatar
de láttam belőle bemutatót, nem néztem végig me nem teccett!
0
0
0
0
sagesz93 avatar
szerintem... cod4, cod2, cs,meg a warrock, gondolom azt nem ismeri senki 😃
fps = mész 'oszt lősz 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
hát akko inkább a Half-Life 2!😆
0
0
0
0
no avatar
simon7109 írta:
őőőőőőő akk COD WAW😃


Hehe, nehéz volt kitalálni! 😆 😉
0
0
0
0
simon7109 avatar
őőőőőőő akk COD WAW😃
0
0
0
0
FeRR avatar
pedig nemártana, elről szól a fórum..😆
0
0
0
0
simon7109 avatar
na jot kérdeztél nemtudok donteni😆
0
0
0
0
FeRR avatar
nah de visszatérve az oldal eredeti témájához kinek mi a kedvenc FPS gameja?😀
0
0
0
0
FeRR avatar
ó a jó oldalhoz tartozik!😆
0
0
0
0
simon7109 avatar
csasa álj ellent az erő sötét oldalának😆😃(csak vicc😆😉
0
0
0
0
FeRR avatar
tuti...!!!!😃😃😃😆😆
0
0
0
0
no avatar
Ha te mondod, biztos igaz! 😆 😉
0
0
0
0
no avatar
simon7109 írta:
a fegyvereket nem én hoztam fel ujitásnak hanem FeRR az elottem lévo kommentjében😀amikor soroltam ijen ujitások lesznek benne.ja és még azt hozzáteszem én nem azt mondtam,hogy jobba COD WAW mint a COD 4 hanem azt,hogy nekem jobban teccik nem kell félreérteni😀
ja és lehet zombizni másolt játékkal hamachin korosztul ugyanugy lehet multizni is xfirevel....
ja és ami a COD 4 ben van zombi mapok az más...


Hát én nem tudom eldönteni melyik a jobb! 😆
0
0
0
0
no avatar
FeRR írta:
igen, de sztem egyenlően jó mind2😃 a mw azér jobb mert felejthetetlen élményt adott nekem az SP és az MP módja.. a Crysis-ba csak a SP adott ilyet😃


Aha, van benne igazság! 😃
0
0
0
0
simon7109 avatar
a fegyvereket nem én hoztam fel ujitásnak hanem FeRR az elottem lévo kommentjében😀amikor soroltam ijen ujitások lesznek benne.ja és még azt hozzáteszem én nem azt mondtam,hogy jobba COD WAW mint a COD 4 hanem azt,hogy nekem jobban teccik nem kell félreérteni😀
ja és lehet zombizni másolt játékkal hamachin korosztul ugyanugy lehet multizni is xfirevel....
ja és ami a COD 4 ben van zombi mapok az más...
0
0
0
0
FeRR avatar
igen, de sztem egyenlően jó mind2😃 a mw azér jobb mert felejthetetlen élményt adott nekem az SP és az MP módja.. a Crysis-ba csak a SP adott ilyet😃
0
0
0
0
no avatar
Komoly? 😲 Az Activision örülhet! 😃 😆
0
0
0
0
Jakesz avatar
Hát igen. Rohadt nagy különbség lett az 1. és a 2. helyezett között.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció