Gépem alkalmas-e játekra?

Szerző: Gears17, 2009. June 14., téma
Fórum » Asztali PC
Sziasztok lenne egy kérdésem most kap egy Gépet és nem tudodom hogy alkalmas-e játékra
S.O.S-ben kérem a választ
gépem adait nezetek meg
Hozzászólások: 1 088
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
ugyan olyan tulajdonságúnak kell lenni!
Az a tökéletes ha alapól párba van
Még az se rossz ha egy másik ugyan olyat veszel
Még az is működhet hogy egy másik gyártótól veszel ugyan olyat
Na de ha már mások a ram tulajdonságai akkor aztán azok nem fognak dualban menni csak single channelben
0
0
0
0
akos328 avatar
Vmi rémlett, a márka legyen ugyan az
0
0
0
0
tihi1988 avatar
attól még lehet dual h nem egyforma méretűek, nekem is 2gb+1gb van és megy dualban
0
0
0
0
Nedadam avatar
de az nem baj ha nemlesz dual chanal-es attol még nemlesz gond nem ?
0
0
0
0
akos328 avatar
meghülyülni nem fog, de jól mondod a dual channel nem lesz. (Bár ha 1 márkából van, akkor még lehetséges, ezt nem tudom)
0
0
0
0
Nedadam avatar
szerintetek nem hülyül meg a gépem ha lecserélem az egyik slotban lévő 1gb-os ramot egy 2gb-osra ? mert nem dual chanal lesz hanem csak 3 gb
0
0
0
0
thug85 avatar
gumi írta:
thug85 írta:
Most megkérek mindenkit, hogy csak olyan adjon gépvásárláshoz tanácsot, aki valóban ért is hozzá! Kicsit visszaolvasva elég sok zöldséget lehet találni! Aki nem rendelkezik megfelelő szakértelemmel, illetve tapasztalattal, az inkább ne adjon másnak tanácsokat, mert a leírtak alapján ők is segítségre szorulnak! Köszönöm szépen


halli!!! találtam egy vga-t ez már elég játékokhoz?????????

GIGABYTE GV-N450OC2-1GI 1GB PCIe

- GPU: nVidia GF106
- GPU órajel: 930 MHz
- GPU hűtés: ventilátor
- memória mérete: 1.024 MB
- memória típusa: GDDR5
- memória órajel: 1.000 MHz
- memóriaelérés: 128 bit
- shader modell: SM 5.0 (DX 11.0)
- Shader órajel: 1.860 MHz

- max. fogyasztás: 106 W
- HDCP támogatás
- CUDA
- SLI ready
- csatlakozók: DVI-D (Dual Link), Mini HDMI kimenet


36000Ft


Szia!

Igen, ez már klasszisokkal jobb mint az előző alternatívád! Ez nagyjából az én kártyámmal van egy szinten! Ezzel már lehet játszani!
Még annyi tippem lenne, hogy esetleg nézz utána, hogy tefeléd mennyiért lehet kapni GTX 460-ast, mert errefelé már 38-ért is van, ami ugyebár csak 2 ezerrel több az általad kiválasztottnál, de sokkal izmosabb! A memória mérete nem vezessen félre, hogy 460-asnál többségben csak 768-at írnak! Ez inkább csak magasabb felbontáson való játéknál ütközhet ki, de a kártya teljesítménytöbblete miatt annál sem!
Mindenesetre a 450-es jó választás, illetve sokkal jobb, mint az 5570-es volt!
0
0
0
0
gumi avatar
thug85 írta:
Most megkérek mindenkit, hogy csak olyan adjon gépvásárláshoz tanácsot, aki valóban ért is hozzá! Kicsit visszaolvasva elég sok zöldséget lehet találni! Aki nem rendelkezik megfelelő szakértelemmel, illetve tapasztalattal, az inkább ne adjon másnak tanácsokat, mert a leírtak alapján ők is segítségre szorulnak! Köszönöm szépen


halli!!! találtam egy vga-t ez már elég játékokhoz?????????

GIGABYTE GV-N450OC2-1GI 1GB PCIe

- GPU: nVidia GF106
- GPU órajel: 930 MHz
- GPU hűtés: ventilátor
- memória mérete: 1.024 MB
- memória típusa: GDDR5
- memória órajel: 1.000 MHz
- memóriaelérés: 128 bit
- shader modell: SM 5.0 (DX 11.0)
- Shader órajel: 1.860 MHz

- max. fogyasztás: 106 W
- HDCP támogatás
- CUDA
- SLI ready
- csatlakozók: DVI-D (Dual Link), Mini HDMI kimenet


36000Ft
0
0
0
0
thug85 avatar
Most megkérek mindenkit, hogy csak olyan adjon gépvásárláshoz tanácsot, aki valóban ért is hozzá! Kicsit visszaolvasva elég sok zöldséget lehet találni! Aki nem rendelkezik megfelelő szakértelemmel, illetve tapasztalattal, az inkább ne adjon másnak tanácsokat, mert a leírtak alapján ők is segítségre szorulnak! Köszönöm szépen
0
0
0
0
cseszka avatar
Nyáronn Coolereket.😆Vagy csak behajitod a fagyasztóba.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én stresszeljek a gépfejlesztés miatt? 😊
Nyáron esetleg milyen alkatrészeket kell kicserélni a gépemben? 😜
0
0
0
0
ricshard004 avatar
cseszka

Hát a valóságban a 285t is lazán elveri az 5850
4870 a GTX 260al egyenlő
0
0
0
0
cseszka avatar
Ja,ezzel már ellehet játszani szerintem.Én is ma néztem öket,ez gyárilag tulhajtott vga.Simánn elég lesz 1 darabig.
0
0
0
0
gumi avatar
halli!!! találtam egy vga-t ez már elég játékokhoz?????????

GIGABYTE GV-N450OC2-1GI 1GB PCIe

- GPU: nVidia GF106
- GPU órajel: 930 MHz
- GPU hűtés: ventilátor
- memória mérete: 1.024 MB
- memória típusa: GDDR5
- memória órajel: 1.000 MHz
- memóriaelérés: 128 bit
- shader modell: SM 5.0 (DX 11.0)
- Shader órajel: 1.860 MHz

- max. fogyasztás: 106 W
- HDCP támogatás
- CUDA
- SLI ready
- csatlakozók: DVI-D (Dual Link), Mini HDMI kimenet


36000Ft
0
0
0
0
cseszka avatar
Hát én most kerestem rá,itt látszik h jóval erösebb a 275,néhol még az 5850-re is ráver.az alsó sorban.
http://upload.hardver-teszt.hu/imgs/tests/2009/239/pcgames.jpg
0
0
0
0
madchief avatar
dehogyis!
az 5770 a 4870 szintjének felel meg míg a gtx275 pedig a 4890 szintjének szal egyértelmű hogy jobb a gtx viszont a 5850 veri mind2-őt
0
0
0
0
Davesz avatar
Bocs cseszka de sztem egy 5770 nagyon odaveri azt a kártyát
0
0
0
0
gumi avatar
oksi köszike a segítséget !!!!!!!!!!!!!!!!!😃😃 mindenkinek!!!😃
0
0
0
0
cseszka avatar
Davesz írta:
Még annyit hogy az ATI ötezres szériája veri az nvidia GT meg GTX kártyákat szal sztem ATI-t vegyél
Ez csak egy jó tanács nem muszály megfogadni😃


Hát nekem GeForce gtx 275 van,ami anno a 4890 ellen készült,és nemhiszem,h 5670,5750,5770 veri.
Leghamarabb 5850 meg ez felett.
0
0
0
0
Davesz avatar
Még annyit hogy az ATI ötezres szériája veri az nvidia GT meg GTX kártyákat szal sztem ATI-t vegyél
Ez csak egy jó tanács nem muszály megfogadni😃
0
0
0
0
Davesz avatar
Most nem azért olyan hülyeségen tudtok szarakodni
Gép játékra az úgy néz ki kb
Intel Pentium Dual-Core E6600 3.06 Ghz (2 mag) több nem is kell mert nem ezen múlik a game.
Alaplap ugyebár olyan ami ezt elbírja ezeket én 15-ért vettem Gigabyte Márkájut
Kingston HyperX Blue 1600 Mhz-es DDR3-as ram ebből amíg nem szereztem videókártyát 1 gigát zabált el az integrált vidkari és még úgy se volt semmivel sem lassabb
Ez eddig 40.500 Ft volt
kb 25 ropi és egy jó vidkari pl Sapphire Radeon HD 5670 1 Gb GDDR5 8xx Mhz-es GPU Meg 3600 Mhz-es grakfikus ram és kész a gamer gép vagy ha még belefér kevesebb ramot veszel és kb 40 ropi egy
Sapphire Radeon HD5770 Vapor-X Ami gyárilag tuningolt vidkari 1 Gb GDDR5 és magas GPU frekvencia most nem tom fejből mennyi és ezzel kb COD7 Black Ops Full grafikán menne nem akarok hazudni de sok-sok fps-el
Haverom a 3 Gb DDR3-as ramját nem tudja kihazsnálni pedig nem dual chaneles az még 5 év mulva is simán jó lessz.😆
0
0
0
0
cseszka avatar
Vannak olyan memok h 1 kit 4GB,meg nagyobbak is,tehát beleteszel 4X4gb-t,és megvan a 16Gb.Visszatérve.Itt nem akart senki se cseszegetni,csak mindenki azt mondja,h fölösleg a 16 gb memo,mivel a felét se tudod kihasználni,ok h veszel és késöbb nemlesz rá gond,de mire annyira felfejlödnek h kitudd használni annyira fejlettek lesznek a memok is h a ram amit akarsz venni olyan szinten lesz,mint kb most az sd ram.szoval nem éri meg belefektetni.Pláne ha nem akarsz fullun játszani.Inkább vegyél drágább vga-t 35-40000ft és azzal is tudsz majd még 4-5 év mulva is játszani minimumonn,vagy medium beállitással.
0
0
0
0
gumi avatar
cseszka írta:
gumi írta:
cseszka írta:
Amemo amit linkeltél 2gb 4803,h 16 gb legyen,kell h vegyél 8 db-t,ami 38424ft,ha csak a felét is veszed,akkor se lesz memo hiányod még 5 évig,viszont a fele memo ára megmarad,ami 19212 ft.Ezt hozzá adod a vga-ra szánt összeghez,és már vehetsz is egy kiválobb grafikait.


bocs hogy ezt mondom de ahhoz csak 4-et kell vennem ami 8GB és mivel dual chanel ezért van ott a 2-es szorzó és úgy lesz 16GB ami igazából ha jól tudom annyit tesz hogy ha párban van a ram akor meg duplázza a sáv szélességetés.
igen én is tom hogy kurva sok, és felesleges 16gb, de azért jó ha van legalább a közel jövőben nem kell vele majd foglalkoznom, eléglesz a vga-val meg prcoval meg igen alaplappal meg a igen stb-vel törődni, de az a .... ram persze meg lesz, és azon kívül semmii, és végül megint ott fogok tartani mint most, kur.... értelmetlen mi!!!!????😠 egyszerűbb lenne egy ki ba ...kur.... konzolt vennem egyszerűbb mint itt szarakodni és eljátszani a pláza icsát hogy úristen most mit vegyek jajajaj ez is jó meg az is azt újat kel vennem meg le tört a körmöm meg hasonloóÓÓÓÓ ÁÁÁ!!! ...............hú na jól vagyok már le nyugodtam

vagy egyszerűbb lenne csak simán egy 2magos 2Ghz procit 2gb ram meg egy 512-es vga-t vennék és akkor inkább Onlive games keresztül game-ezni de ahoz meg nincs 40-50 dollárom hogy onive-on keresztül játszak


?Akkor is...ha veszel 4X2 gb memot,és dualba teszed,akkor se lesz 16gb memod,hanem csak 8GB.A dula ugynis nem a mmoria méretét duplázza hanem a memoria gyorsaságát növeli.Itt már nemirom a duplázást,mert max 10-15% gyorsulás várható.
Itt egy teszt:
http://hardver-teszt.hu/test.php?tID=72


aha oksi most már ezt is tom, de igazság szerint le is szarom a grafikát, csak bármilyen game alapszinten akadás nélkül fúson, engem csak ez érdekel, arra meg akkor ahoz meg böven jó az a gép amit le irtam nektek elsöre nem? meg ti mindannyian gondolom shader meg anti-aliasing meg minden ilyen bigyót fel nyomtok tökig, azokat én nem szoktam használni ugysem veszem észre a külömbséget ha be van nyomva vagy sem, de azért egy kérdés!! hogy akkor mi a pi-ának írja minden alaplap gyártó cég azt a fasságot hogy 16GB amikor csak négy slot van az alaplapba azt meg már főleg amikor azt írja nekem oda tripla chanel légyszi mondjatok már erre valami okosságot ha lehet mert mindenki ír meg mond minden féle baromságot? mert az előző tesztből én nem vettem ki
0
0
0
0
cseszka avatar
gumi írta:
cseszka írta:
Amemo amit linkeltél 2gb 4803,h 16 gb legyen,kell h vegyél 8 db-t,ami 38424ft,ha csak a felét is veszed,akkor se lesz memo hiányod még 5 évig,viszont a fele memo ára megmarad,ami 19212 ft.Ezt hozzá adod a vga-ra szánt összeghez,és már vehetsz is egy kiválobb grafikait.


bocs hogy ezt mondom de ahhoz csak 4-et kell vennem ami 8GB és mivel dual chanel ezért van ott a 2-es szorzó és úgy lesz 16GB ami igazából ha jól tudom annyit tesz hogy ha párban van a ram akor meg duplázza a sáv szélességetés.
igen én is tom hogy kurva sok, és felesleges 16gb, de azért jó ha van legalább a közel jövőben nem kell vele majd foglalkoznom, eléglesz a vga-val meg prcoval meg igen alaplappal meg a igen stb-vel törődni, de az a .... ram persze meg lesz, és azon kívül semmii, és végül megint ott fogok tartani mint most, kur.... értelmetlen mi!!!!????😠 egyszerűbb lenne egy ki ba ...kur.... konzolt vennem egyszerűbb mint itt szarakodni és eljátszani a pláza icsát hogy úristen most mit vegyek jajajaj ez is jó meg az is azt újat kel vennem meg le tört a körmöm meg hasonloóÓÓÓÓ ÁÁÁ!!! ...............hú na jól vagyok már le nyugodtam

vagy egyszerűbb lenne csak simán egy 2magos 2Ghz procit 2gb ram meg egy 512-es vga-t vennék és akkor inkább Onlive games keresztül game-ezni de ahoz meg nincs 40-50 dollárom hogy onive-on keresztül játszak


?Akkor is...ha veszel 4X2 gb memot,és dualba teszed,akkor se lesz 16gb memod,hanem csak 8GB.A dula ugynis nem a mmoria méretét duplázza hanem a memoria gyorsaságát növeli.Itt már nemirom a duplázást,mert max 10-15% gyorsulás várható.
Itt egy teszt:
http://hardver-teszt.hu/test.php?tID=72
0
0
0
0
lsklsk avatar
Nyugodj meg mielőtt ide beírsz valamit 😉 A te döntésed, hogy mikor mit veszel, ha meg nem vagy kíváncsi a hsz-ekre vegyél konzolt.
0
0
0
0
gumi avatar
cseszka írta:
Amemo amit linkeltél 2gb 4803,h 16 gb legyen,kell h vegyél 8 db-t,ami 38424ft,ha csak a felét is veszed,akkor se lesz memo hiányod még 5 évig,viszont a fele memo ára megmarad,ami 19212 ft.Ezt hozzá adod a vga-ra szánt összeghez,és már vehetsz is egy kiválobb grafikait.


bocs hogy ezt mondom de ahhoz csak 4-et kell vennem ami 8GB és mivel dual chanel ezért van ott a 2-es szorzó és úgy lesz 16GB ami igazából ha jól tudom annyit tesz hogy ha párban van a ram akor meg duplázza a sáv szélességetés.
igen én is tom hogy kurva sok, és felesleges 16gb, de azért jó ha van legalább a közel jövőben nem kell vele majd foglalkoznom, eléglesz a vga-val meg prcoval meg igen alaplappal meg a igen stb-vel törődni, de az a .... ram persze meg lesz, és azon kívül semmii, és végül megint ott fogok tartani mint most, kur.... értelmetlen mi!!!!????😠 egyszerűbb lenne egy ki ba ...kur.... konzolt vennem egyszerűbb mint itt szarakodni és eljátszani a pláza icsát hogy úristen most mit vegyek jajajaj ez is jó meg az is azt újat kel vennem meg le tört a körmöm meg hasonloóÓÓÓÓ ÁÁÁ!!! ...............hú na jól vagyok már le nyugodtam

vagy egyszerűbb lenne csak simán egy 2magos 2Ghz procit 2gb ram meg egy 512-es vga-t vennék és akkor inkább Onlive games keresztül game-ezni de ahoz meg nincs 40-50 dollárom hogy onive-on keresztül játszak
0
0
0
0
cseszka avatar
Amemo amit linkeltél 2gb 4803,h 16 gb legyen,kell h vegyél 8 db-t,ami 38424ft,ha csak a felét is veszed,akkor se lesz memo hiányod még 5 évig,viszont a fele memo ára megmarad,ami 19212 ft.Ezt hozzá adod a vga-ra szánt összeghez,és már vehetsz is egy kiválobb grafikait.
0
0
0
0
gumi avatar
thug85 írta:
Ja értem! Abból amit nekem írtál nem ez jött le! Na de mindegy!
Ha ezeken gondolkozol, akkor nem igazán tudom behatárolni, hogy mit is akarsz te tulajdonképpen!
Van itt 17 ezer forint értékű VGA, és van 337 ezer forint értékű! Nem tudom mi vele a célod, de ugye érzed a kettő közti különbséget!
Ha gépet akarsz összerakni, akkor azzal kell kezdeni, hogy meghatározod a maximális árat, amit rászánsz! Azután lehet az ár köré építeni a konfigurációt! El kell dönteni, hogy mi vele a célod, milyen márkához ragaszkodsz, stb.!
Amiket belinkeltél abból kiindulva elég tág spektrumon mozogsz, és szerintem te magad sem tudod, hogy mit is akarsz valójában!
Most mennem kell, hétfőig nem leszek elérhető! Üdv!


oks halli!! kül tom mit akarok minél olcsóban minél nagyobb teljesítményt
de ezt majd héfön
0
0
0
0
thug85 avatar
Ja értem! Abból amit nekem írtál nem ez jött le! Na de mindegy!
Ha ezeken gondolkozol, akkor nem igazán tudom behatárolni, hogy mit is akarsz te tulajdonképpen!
Van itt 17 ezer forint értékű VGA, és van 337 ezer forint értékű! Nem tudom mi vele a célod, de ugye érzed a kettő közti különbséget!
Ha gépet akarsz összerakni, akkor azzal kell kezdeni, hogy meghatározod a maximális árat, amit rászánsz! Azután lehet az ár köré építeni a konfigurációt! El kell dönteni, hogy mi vele a célod, milyen márkához ragaszkodsz, stb.!
Amiket belinkeltél abból kiindulva elég tág spektrumon mozogsz, és szerintem te magad sem tudod, hogy mit is akarsz valójában!
Most mennem kell, hétfőig nem leszek elérhető! Üdv!
0
0
0
0
gumi avatar
thug85 írta:
Na ezeket most miért raktad ide?


hogy lásd menyire vagyok tisztában az árakkal, és hogy mikre gondoltam én hogy mit vennék ha vennék, és hogy mi a véleményed
0
0
0
0
thug85 avatar
Na ezeket most miért raktad ide?
0
0
0
0
gumi avatar
thug85 írta:
gumi írta:
thug85 írta:
gumi írta:
Osynho írta:
VGA baromi gyenge + 16gb ram felesleges.


ha már csinálunk valamit, akkor csináljuk rendesen! nem ?!

milyen videó kari lenne jobb? ja de ami ki fér 20ezer-Böll

be szeretném haveroknak bizonyítani hogy olcsó alkat részek-öl is össze lehet hozni egy erős gépet


De 16 giga akkor is értelmetlenül sok! Még a fele is sok!😆
Ha már valamin spórolni akarsz, akkor inkább a ramon spórolj, és ne a VGA-n! Hiába van erős procid, és 16 giga ramod, ha nyúlfing a kártya!
Ha annyira kell a ram, elég bele 6 giga is, és vegyél valami izmosabb karit, mondjuk egy GTX460-ast! 20 ezerből nem kapsz olyan kártyát, amivel egy viszonylag komolyabb gépet kitudsz szolgálni!



de ha már 18800-ól meg van a 16giga ? mondjuk igaz hogy 4giga ram -nál többet szinte egy game sem használ, de azért essem hiszem el hogy 80ezret kell ki dobnom vga-ra


Ki mondott neked olyat, hogy 80 ezerért vegyél VGA-t? Előbb szerintem tájékozódj az árakról, mert látom nem igazán vagy tisztában velük! Egy GTX460-ast már 38 ezerért megvehetsz! Vagy ha az is sok, akkor vegyél 26-28 környékén egy 4850-est, vagy 5750-est!
De ha neked nem kell jó VGA, akkor vedd meg az 5570-est, de akkor majd ne csodálkozz, hogy nem tudsz normálisan játszani vele a mostani játékokkal! Lehet neked akármennyi ramod, meg akárhány magos procid, akkor is sovány lesz a VGA, és az foglya lehúzni a gép teljesítményét!
Honnan veszel te 16 giga memóriát 18800-ért? De teljesen mindegy mennyiért veszed, akkor is teljesen fölösleges, és nagyon sokáig az is lesz!


http://www.argep.hu/product_1161963.html

Kingmax 2GB/1333MHz DDR-3 PC3-10600 memória
[A terméknek van fényképe] 4.803 Ft
2011.01.14.

http://www.argep.hu/product_1192450.html
XFX Radeon HD5670 1024MB PCIe (HD-567X-ZNF3)
[A terméknek van részletes leírása és fényképe] 19.600 Ft
2011.01.14.

http://www.argep.hu/product_1207027.html
PowerColor Radeon HD5570 1024MB GDDR3 PCIe
[A terméknek van részletes leírása és fényképe] 17.500 Ft

http://www.argep.hu/product_1299285.html
Asus ARES/2DIS/4GD5 4GB PCIe [A terméknek van részletes leírása és fényképe] 337.375 Ft
2011.01.14.

http://www.argep.hu/product_1330550.html
ASUS HD5870 2GB - MATRIX 5870 P/2DIS/2GD5
130.870 Ft

http://www.argep.hu/product_1012296.html
AMD Athlon II X2 250 Dobozos
13.690 Ft
2011.01.14.

http://www.argep.hu/product_1070423.html
AMD PhenomT II X4 945 AM3 Boksz (HDX945WFGIBO
[A terméknek van fényképe] 34.250 Ft
2011.01.14.
0
0
0
0
thug85 avatar
gumi írta:
thug85 írta:
gumi írta:
Osynho írta:
VGA baromi gyenge + 16gb ram felesleges.


ha már csinálunk valamit, akkor csináljuk rendesen! nem ?!

milyen videó kari lenne jobb? ja de ami ki fér 20ezer-Böll

be szeretném haveroknak bizonyítani hogy olcsó alkat részek-öl is össze lehet hozni egy erős gépet


De 16 giga akkor is értelmetlenül sok! Még a fele is sok!😆
Ha már valamin spórolni akarsz, akkor inkább a ramon spórolj, és ne a VGA-n! Hiába van erős procid, és 16 giga ramod, ha nyúlfing a kártya!
Ha annyira kell a ram, elég bele 6 giga is, és vegyél valami izmosabb karit, mondjuk egy GTX460-ast! 20 ezerből nem kapsz olyan kártyát, amivel egy viszonylag komolyabb gépet kitudsz szolgálni!



de ha már 18800-ól meg van a 16giga ? mondjuk igaz hogy 4giga ram -nál többet szinte egy game sem használ, de azért essem hiszem el hogy 80ezret kell ki dobnom vga-ra


Ki mondott neked olyat, hogy 80 ezerért vegyél VGA-t? Előbb szerintem tájékozódj az árakról, mert látom nem igazán vagy tisztában velük! Egy GTX460-ast már 38 ezerért megvehetsz! Vagy ha az is sok, akkor vegyél 26-28 környékén egy 4850-est, vagy 5750-est!
De ha neked nem kell jó VGA, akkor vedd meg az 5570-est, de akkor majd ne csodálkozz, hogy nem tudsz normálisan játszani vele a mostani játékokkal! Lehet neked akármennyi ramod, meg akárhány magos procid, akkor is sovány lesz a VGA, és az foglya lehúzni a gép teljesítményét!
Honnan veszel te 16 giga memóriát 18800-ért? De teljesen mindegy mennyiért veszed, akkor is teljesen fölösleges, és nagyon sokáig az is lesz!
0
0
0
0
gumi avatar
thug85 írta:
gumi írta:
Osynho írta:
VGA baromi gyenge + 16gb ram felesleges.


ha már csinálunk valamit, akkor csináljuk rendesen! nem ?!

milyen videó kari lenne jobb? ja de ami ki fér 20ezer-Böll

be szeretném haveroknak bizonyítani hogy olcsó alkat részek-öl is össze lehet hozni egy erős gépet


De 16 giga akkor is értelmetlenül sok! Még a fele is sok!😆
Ha már valamin spórolni akarsz, akkor inkább a ramon spórolj, és ne a VGA-n! Hiába van erős procid, és 16 giga ramod, ha nyúlfing a kártya!
Ha annyira kell a ram, elég bele 6 giga is, és vegyél valami izmosabb karit, mondjuk egy GTX460-ast! 20 ezerből nem kapsz olyan kártyát, amivel egy viszonylag komolyabb gépet kitudsz szolgálni!



de ha már 18800-ól meg van a 16giga ? mondjuk igaz hogy 4giga ram -nál többet szinte egy game sem használ, de azért essem hiszem el hogy 80ezret kell ki dobnom vga-ra
0
0
0
0
thug85 avatar
gumi írta:
Osynho írta:
VGA baromi gyenge + 16gb ram felesleges.


ha már csinálunk valamit, akkor csináljuk rendesen! nem ?!

milyen videó kari lenne jobb? ja de ami ki fér 20ezer-Böll

be szeretném haveroknak bizonyítani hogy olcsó alkat részek-öl is össze lehet hozni egy erős gépet


De 16 giga akkor is értelmetlenül sok! Még a fele is sok!😆
Ha már valamin spórolni akarsz, akkor inkább a ramon spórolj, és ne a VGA-n! Hiába van erős procid, és 16 giga ramod, ha nyúlfing a kártya!
Ha annyira kell a ram, elég bele 6 giga is, és vegyél valami izmosabb karit, mondjuk egy GTX460-ast! 20 ezerből nem kapsz olyan kártyát, amivel egy viszonylag komolyabb gépet kitudsz szolgálni!
0
0
0
0
gumi avatar
Osynho írta:
VGA baromi gyenge + 16gb ram felesleges.


ha már csinálunk valamit, akkor csináljuk rendesen! nem ?!

milyen videó kari lenne jobb? ja de ami ki fér 20ezer-Böll

be szeretném haveroknak bizonyítani hogy olcsó alkat részek-öl is össze lehet hozni egy erős gépet
0
0
0
0
Osynho avatar
VGA baromi gyenge + 16gb ram felesleges.
0
0
0
0
gumi avatar
Gigabyte GA-MA78LMT-US2H
Kingmax DDR3 16GB 1333MHz
AMD Phenom II X4 955 Black Edition Boxed
Sapphire Radeon HD5570 HyperMemory 2048MB PCIe (11167-06)
Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ)
in-win Griffin Black-Yellow

ez igy szerintetek elég lenne játékokhoz ??
0
0
0
0
psychosocial avatar
talán belefér a mario 3d verziója😃 bár az már durva... épphogy megy nálatok😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Akkor már meg is nyugodtam 😆
0
0
0
0
philips20 avatar
hát super máriora tuti jokvagyunk 😃 ( probáltam )
0
0
0
0
azbizony avatar
C2Q Q6600 3Ghz- 4 mag
2Gb DDR2 800Mhz-ram
HD4770 512Mb DDR5 Alkalmas éé játékra?😆
0
0
0
0
philips20 avatar
Processzor: Intel® Core™ i7-870 Processor (8M Cache, 2.93 GHz) 3,66Ghz
Memória: Kingston HyperX 2GB 1800MHz DDR3 2x
Videókártya: Zotac Nvidia Geforce GTS450 AMP 1GB DDR5
DirectX-verzió: DirectX 11
Op. rendszer: Windows 7
Alaplap: Intel s1156 BLKDP55KG
Merevlemez: 2db 1Tb Western Digital + 500gb külsöházba
Hangkártya: 7.1
Optikai meghajtó: 2x LG GH22LP20RBB
Tápegység: FSP Group 85 Plus Everest 600W
alkalmas játékra ? 😃
0
0
0
0
philips20 avatar
gaborweb: gta 4 simán mennek textura mediumon a többi higon
0
0
0
0
gaborweb avatar
Tegnap frissült a gépem várom a véleményeket!

Processzor: Core2duo E7400 2800 Mhz
Memória: Kingmax 3328MB
Videókártya: ATI radeon HD5770
DirectX-verzió: DirectX 11
Op. rendszer: Windows 7
Alaplap: Gigabyte EP45-DS3
Merevlemez: SAMSUNG HD502IJ
Hangkártya: Realtek HD Audio
Optikai meghajtó: HL-DT-ST DVDRAM
Ház: 500W
Monitor: Samsung T200 20" col
Billentyűzet: SilverCrest (vezetéknélküli szett)
Egér: SilverCrest (vezetéknélküli szett)
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
menne a crysis, is mediumban 25fpseé 1024-ben, a gta IV is menne, de mediumnál nem próbálkozz nagyobbal
0
0
0
0
cseszka avatar
Don Sajtos írta:
Sziasztok.
Szerintetek gépem alkalmas játékra?
Processzor: INTEL CORE2DUO E8200 2,66ghz@3,76ghz overclocked(41%)+ 6MB cache+ Arctic Cooling Freezer 7 Pro
Memória: DDR II 4X1GB 1066 KINGSTON HYP.KIT /940MHZ
Videókártya: NVIDIA GTS450OC2 1GB/GDDR5 MEMÓRIA: 4000MHZ GPU: 930MHZ SHARDER: 1860MHZ
DirectX-verzió: DirectX 11
Op. rendszer: Windows 7
Alaplap: ASUS P5QL-E S-775
Ház: LC POWER 7012 SD
Tápegység: CORSAIR CX600W
Monitor: Dell(1024*1280)


Hát mit is mondjak...ö...eldöcognek rajta a gamek még egy jó darabig.
0
0
0
0
Don Sajtos avatar
Sziasztok.
Szerintetek gépem alkalmas játékra?
Processzor: INTEL CORE2DUO E8200 2,66ghz@3,76ghz overclocked(41%)+ 6MB cache+ Arctic Cooling Freezer 7 Pro
Memória: DDR II 4X1GB 1066 KINGSTON HYP.KIT /940MHZ
Videókártya: NVIDIA GTS450OC2 1GB/GDDR5 MEMÓRIA: 4000MHZ GPU: 930MHZ SHARDER: 1860MHZ
DirectX-verzió: DirectX 11
Op. rendszer: Windows 7
Alaplap: ASUS P5QL-E S-775
Ház: LC POWER 7012 SD
Tápegység: CORSAIR CX600W
Monitor: Dell(1024*1280)
0
0
0
0
gumi avatar
ASRock A785GMH kérhetnék erről véleményt tőletek!!!???
0
0
0
0
gaborweb avatar
Mi véleményetek erről a konfigurációról játék szempontjából?

Processzor: Core2duo E7400 2800 Mhz
Memória: Kingmax 3328MB
Videókártya: Nvidia GeForce 9600 GT 512 MB
DirectX-verzió: DirectX 11
Op. rendszer: Windows 7
Alaplap: Gigabyte EP45-DS3
Merevlemez: SAMSUNG 500 Gb
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció