Gépem alkalmas-e játekra?

Szerző: Gears17, 2009. June 14., téma
Fórum » Asztali PC
Sziasztok lenne egy kérdésem most kap egy Gépet és nem tudodom hogy alkalmas-e játékra
S.O.S-ben kérem a választ
gépem adait nezetek meg
Hozzászólások: 1 088
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Devis avatar
ajaj....
miért szted otthon mindenki nyomatja a frapst-et?

nem is értem, miről beszélsz most. van egy agyon butított 460-ad, ami kifullad mielőtt a vram megtelne.....

te már csak tudod (Y)

orodreath: na most adnék igazat norbinak, az ilyenekkel nem szabad vitázni....
0
0
0
0
Devis avatar
borcsokzsolt írta:
Arra a 680 se elég...

nem-e?


0
0
0
0
Devis avatar
fullhd-ra rakd fel a crysis3-at, minden létező dolgot fullra, és meglátjuk elég lesz-e az 1gb. vagy egy bf3-at.

bár értelme nem lenne, tekintve h a 460-ad SE, szóval a gpu fullad ki hamarabb
0
0
0
0
Devis avatar
idézem magam:

5850-nel van h kezd (igazából már volt is olyan) kevés lenni az 1gb vram, 7850 ennél a kártyánál erősebb, annak meg végképp kevés


5850-nél pedig a 7850 nem 10%-al erősebb, ott sokkal jobban szembe tűnhet az 1 gb vram. ha egy 5850 (ami 3-4 éves) kifekszik a vram miatt, szted egy 7850 mit fog csinálni?

7770-ig 1gb vram elég, onnantól felfele nem
0
0
0
0
-Norbi- avatar
Devis:
orodereath:


Felesleges...nem fogja megérteni az uraság 😃
0
0
0
0
Devis avatar
Nem elképzelhető, hogy egy átlag felhasználó, közepes felbontáson és ultra grafika+magas szűrés nélkül elboldogul egy 7850 1GB karival?

7850 önmagában egy elég erős kari, tuningal 7870 szintet is hozhat. hamár ilyen kaliberű kártyám van, szeretnék vele mindent amit lehet fullon játszani (full hd-ról beszélünk), és oda az 1gb vram kevés

az általad említett közepes grafon természetesen megfelel az 1gb vram, de aki 40-50 ezret kiad egy vga-ra nem hiszem h 1280-as felbontáson játszik, tekintve h oda kisebb vga is elég lenne
0
0
0
0
-Norbi- avatar
NRB77 írta:
Így bizony kár is fórumozni.
Tehát nem lehetséges, hogy a ROP egységek mivel már nem az egyes memória csatornákhoz vannak kötve, hanem a 768KB-os L2-höz, így mindegyik egység látja a teljes fedélzeti memóriát, akkor hatékonyabban bánnak a videomemóriával szűrőzéskor? Az általam említett oldalon max 4x élsimit használtak, míg a Metro 2033-nál nem volt bekapcsolva?
Nem elképzelhető, hogy egy átlag felhasználó, közepes felbontáson és ultra grafika+magas szűrés nélkül elboldogul egy 7850 1GB karival?
Úgy gondolod, hogy velem nem is érdemes beszélni, mert egy valamire is támaszkodó félmondatomból leszűrted, hogy retardált vagyok? Nem vagy Te egy kicsit nagyképű?


Nem 😀
0
0
0
0
no avatar
Nem tudom min kell össze veszni
alapból egy gtx650 és hd7770 volt a kérdésben oda nem kell 1gb vram inkább vegyél hd7770 vapor-xet mint 2gb vramosat eddig a bf3 volt ami 2gb vramból kapacitált fullhd-n
ilyen játék pedig mostanában valószínűleg egyre több lesz.
7850ről pedig annyit hogy kevés eltérés van az 1gb és 2gb vramal szerelt között tény hogy van és ahogy irtam késöbbiekben egyre nagyobb lehet a különbség de vita tárgyát még mindig nem értem.
0
0
0
0
-Norbi- avatar
NRB77 írta:
Te még mindig nem veszed észre magad, nem is érzékeled, hogy mennyire túlreagáltál egy egyszerűen elintézhatő, megbeszélhető dolgot. Ahelyett, hogy meggyőztél volna a hozzáértésedről, inkább fröcsögsz itt nekem. Most Én mit gondoljak rólad, komolyan!
Egyébként nem vagyok nagy gémer, de érdekelnek a CPU, GPU architektúrák és egyéb nyalánkságok, így sok elemző cikket elolvasok és minden kezem ügyébe kerülő hardvert széttesztelek. Mondjuk elhiszem, hogy elfogyhat a 7850-nél az 1Gb VRAM, főleg magas él és textúra szűrés mellett. Akkor miért van a tesztben 1920x1200 felbontásig megegyező átlag fps és csak nagyobb felbontásoknál húz el a 2GB-os modell. Szívesen tanulok, hiszen ebben a "szakmában" holtig kell tanulni és nincs olyan ember, aki a számítógépekről mindent, de mindent tud!
BF3-nál magam is észrevettem a HD6850 1GB-os karimmal, hogy egyel visszább kellett vennem a szűrést Ultra grafikán, és ettől majdnem másfélszeres lett az FPS-em, nyilván a vram fogyott el. De ez miért nem látszik a 7850-nél, aminek ugye a ROP<->VRAM kapcsolata eltérő az addigi VLIW-5 és VLIW-4 architektúránál megszokottaktól. Talán ez az oka, vagy a techpowerup téved? Választ nem kaptam CSAK fröcsögést!!!


Naponta 20 retardált ír marhaságokat, ebből 10 csak unalmában...nem fogom mindegyiknek elmagyarázni, mi miért van. E van 😃
0
0
0
0
-Norbi- avatar
orodreath írta:
Am sztem a mai játékoknál kell az a 2GB GDDR5. 😃


Hát van pár ami igényli, és az időben előre megyünk nem hátra 😃
0
0
0
0
-Norbi- avatar
NRB77 írta:
-De megtanultam érvelni, de az egyik gyengém, amikor egy hülye gyerek ír hülyeségeket, mert Ő tudja Az ilyen inkább legyen csöndben
Sok már a fajtádból


Innen látszik, hogy baromira nem igaz ez. Nagyon nem ismersz! Nem tudsz rólam és a tudásomról semmit! Engem is nagyon dühítenek a terjengő hülyeségek, de általában nagyon szívesen segítek, nem sajnálok regényeket írni válaszként, linkekkel tarkítva, érthetően fogalmazva. Az egyetlen dolog amibe belekötöttél, hogy hivatkoztam egy létező Tachpowerup tesztre a HD7850 1GB vs 2GB vonatkozásban, ami téged annyira felbőszített, hogy érvlés helyett madársz@rral dobálóztál rögtön! Ezzel persze engem is kihoztál a béketűrésemből, pedig általában nem szeretem a vitát. Újból elnézést kérek mindenkitől! Rólad meg megvan a véleményem. Ennyi.


Nem vágod, hogy a kutyát nem érdekli a forrás.😂
A forrással való mit kezdés mikéntjének hiánya, ami arra vezethető vissza, hogy fingod nincs milyen jelenség zajlik le akkor, ha kifogysz a VRAM-ból, és erre alapozni egy állítást, már annál inkább.😊
De ezt nyilván bonyolult lett volna magadtól kihüvelyezni.
0
0
0
0
-Norbi- avatar
NRB77 írta:
90kg vagyok, 182 cm, de ez mellékes!
Látom elfelejtetted vastagon kiemelni, hogy ezt írtam:
a techpowerup tesztjei szerint egy 1920x1200 monitorhoz elég 1GB videomemória egy GTX650Ti vagy egy 7850 karinak is.
Hoppá máris hivatkoztam valamire, emit később be is linkeltem!

Ez az egyteln egy kapaszkodód, elég volt neked ennyi indok arra, hogy nekem ugroj! Gondolkodj már! Nézz már magadba, barátom!
Én mögöttem is van aktív 8 év fórumozás, igaz itt még új vagyok. Idáig sehol nem botlottam még ilyen stílusba! Esetleg írhattad volna, hogy: A forrásod téved, mert nézzd itt egy másik cikk, amiben meg ezek az eredmények születtek. De nem, elkezdesz óbégatni és engem minősíteni! Talán Én már akkor gép előtt ültem, amikor Te még az oviban tologattad a csattogós lepkét!
Én kérek elnézést!


90kg vagyok, 182 cm, de ez mellékes!

A kutyát nem érdekli hidd el 😃

Látom elfelejtetted vastagon kiemelni, hogy ezt írtam:
a techpowerup tesztjei szerint egy 1920x1200 monitorhoz elég 1GB videomemória egy GTX650Ti vagy egy 7850 karinak is.
Hoppá máris hivatkoztam valamire, emit később be is linkeltem!

Erre már reagáltam. Nem értesz hozzá. Olvass utána mi az a VRAM; Mire jó; Mi jelzi ha elfogy. Ha ezekre a kérdésekre tudod a választ talán lehet folytatni.

Ez az egyteln egy kapaszkodód, elég volt neked ennyi indok arra, hogy nekem ugroj! Gondolkodj már! Nézz már magadba, barátom!

Elég ok, arra, hogy minősítselek, és leírjam ezt.

Én mögöttem is van aktív 8 év fórumozás, igaz itt még új vagyok.

Kutyát nem érdekli megint csak, tudod ez olyan, hogy Nekem pedig a Miniszter elnök a kedves jó barátom....érted.

Talán Én már akkor gép előtt ültem, amikor Te még az oviban tologattad a csattogós lepkét!

Még ha így lenne sem függene össze a kor, a tudással, főleg nem ebben az iparban. Ennyit erről 😃
0
0
0
0
-Norbi- avatar
NRB77 írta:
-Norbi- írta:
...
Nekem nem kell átnyálaznom, Te meg ezek szerint hiába nyálazod, mert nem értesz hozzá.
Attól, hogy 1GB-os, viszont ha több lenne fogyasztana belőle, nem lesz kevesebb fps-ed egy BF3-ban, szóval ez a teszt itt nem releváns.
...
Akkor ne is játszd meg 😉
...
Jól teszed, senki nem írta, hogy értelme lenne.
Szövegértés...


Kedves Norbert! Látom az egy hónapod alatt Te lettél itt a megmondó übermájer, aki nagyon okosnak hiszi magát, még a híres Techpowerup-nál is jobban tudja! Bocs, de Nekik egyelőre jobban hiszek, mint a Te sötét fejednek! Most komolyan, ellenségeket szeretnél, vagy mi ez a tenyérbemászó stílus, amivel Nekem rontasz?! Milyen alapon? Nem tanultál meg kulturáltan érvelni? Vagy csak az Én agyam akarod itt felnyomni?
Neked valami komoly szociális és szövegértelmezési problémád van, hiszen egy GTX650 2GB vs 7770 1GB kérdésre reagáltam, hogy a 7770 a jobb, illetve itt nincs értelme 2GB memóriának és hogy sok esetben (egy monitoros felálláshoz) még egy 7850 is beéri 1GB-tal, amit később tesztekkel is bizonyítottam! Erre Te meg itt rángatózol nekem. Mond, jól vagy? Beszedted a gyógyszered? Kérsz egy qrva nagy pofont? Inkább húzz vissza kalofdutyizni és ne verd itt magad nekem! Eszem megáll nyomban!

😃


3 éves tag vagyok, csak ez egy új Profil...Ennyit erről kisfiam 😃

Szerintem is 7770-re gyúrj és elég 1GB videomemória is (a techpowerup tesztjei szerint egy 1920x1200 monitorhoz elég 1GB videomemória egy GTX650Ti vagy egy 7850 karinak is).


Erre írtam, hogy egy HD7850-nél elfér a 2GB VRAM...
Szóval mielőtt pattogsz, és Te jössz a szövegértéssel, magadban rendezd ezt az alapvető képességet 😂

Kérsz egy qrva nagy pofont?

LoL...nagyon nagy fiú vagy barátom 😃
Elképzelem, hogy vagy 180cm, és van benned 40kg 😃 Kömény 😃
vagy 160cm és 90kg...ez sem jobb 😃

-De megtanultam érvelni, de az egyik gyengém, amikor egy hülye gyerek ír hülyeségeket, mert Ő tudja 😃 Az ilyen inkább legyen csöndben 😃
Sok már a fajtádból 😃-
0
0
0
0
-Norbi- avatar
HD7850 jó 1700MB-ot eszik a BF3-ból ultrán, a Metro 2033 pedig megeszi a 2GB-ot.
Ha nem hiszed, próbáld ki. Személyes tapasztalat többet ér a teszteknél.

Nekem nem kell átnyálaznom, Te meg ezek szerint hiába nyálazod, mert nem értesz hozzá.
Attól, hogy 1GB-os, viszont ha több lenne fogyasztana belőle, nem lesz kevesebb fps-ed egy BF3-ban, szóval ez a teszt itt nem releváns.

Nem vagyok nagy Guru, de azért laikusnak sem mondanám magam

Akkor ne is játszd meg 😉

És igen tartom, hogy egy GTX650/7770 kombóra tök felesleges a 2GB VRAM.


Jól teszed, senki nem írta, hogy értelme lenne.
Szövegértés...
0
0
0
0
Devis avatar
7770 jobban megéri. ilyen kategóriájú vga-nak nem kell 2gb vram. nem tudja kihasználni
0
0
0
0
no avatar
Jó,OKÉ,Most mindenki mást mond.
Akkor,Közhírré tétetik melyik a jobb VGA?
HD7770 1GB GDDR5 :
[url][/url]http://www.***/termek/asus-hd7770_1gd5_1024mb_ddr5

GeForce GTX650 DDR5 2GB :
[url][/url]http://www.***/termek/gigabyte-gtx650_2048mb_ddr5_pcie3_0_oc
Indokot is kérnék köszii :)))
0
0
0
0
-Norbi- avatar
NRB77 írta:
Szerintem is 7770-re gyúrj és elég 1GB videomemória is (a techpowerup tesztjei szerint egy 1920x1200 monitorhoz elég 1GB videomemória egy GTX650Ti vagy egy 7850 karinak is).
A GTX650 gyengébb a 7770-nél és a 2GB videomemória miatt feleslegesen drága is.
Az X4 750K megéri az árát, de alap órajelen egy Phenom II X4 erősebb.
Tápegységből elegendő lehet egy minőségi 400W-s is!


Azért ez így nem teljesen korrekt.
Fontos tényező a felbontás, de ez igen játékfüggő is.

1920*1080-nál maradva csak is kell 2 GB VRAM egy Metro 2033-hoz, egy Battlefield 3 -hoz, tuti, de szerintem a Crysis-okhoz is.

Annyi igaz, hogy nem mindegy milyen GPU mellé társul az a VRAM.
HD7770-nél jóval hamarabb elfogy a GPU, mint amire ki használná a 2GB-ot, de egy HD7850-nél (ami HD5870 erős) elfér egy BF3-nál a 2GB, mert ott felhasználja.

Szóval az odáig oké, hogy mostanában szórod a okosságot, mint madár a sz*rt, de azért oda kéne figyelni, hogy hülyeségeket ne irkálj.
(De látom azért neked is 7850 2GB van 😆😉
0
0
0
0
no avatar
Szóval,azt mondjátok a 7770-nek elég 1GB??
0
0
0
0
Devis avatar
elég 1GB videomemória is (a techpowerup tesztjei szerint egy 1920x1200 monitorhoz elég 1GB videomemória egy GTX650Ti vagy egy 7850 karinak is).

nem teljesen igaz, beállítás függő. 5850-nel van h kezd (igazából már volt is olyan) kevés lenni az 1gb vram, 7850 ennél a kártyánál erősebb, annak meg végképp kevés, nem beszélve azokról a játékokról amik most jönnek. azoknak még jobban kell majd a 2gb vram.

7770-nek viszont tényleg fölösleges a 2 gb vram
0
0
0
0
no avatar
OK,köszi sztem meglesek 1-2-t
0
0
0
0
no avatar
Kösz agyors válaszokat.
TaylorXIII😃e amugy figyeltem a tápot néztem is egyet
Nem tudom szerintetek ez megfelelne ebben a konfigban???
Konfig:

Processzor:
AMD Athlon II X4 750K

Alaplap:
Asrock FM2A55M-DGS

Memória:
2x Corsair DDR3 1333MHz 4GB

Videokártya:
Gigabyte GTX650 2048MB DDR5 PCIE3.0 OC

Belső merevlemez:
Simmtronics 250GB 3.5" 7200rpm SATA

Számítógépház:
Colorovo AX-202

Tápegység:
Cooler Master Elite Power 500W

Optikai meghajtó:
LG GH24NS95RBBB SATA OEM fekete

És a VGA karesz jó lenne gamekre??
0
0
0
0
Garasos GameR avatar
Ha erősíteni akarja a videoteljesítményt, mindenképpen cserélni kell a kártyát, ugyanis az Asrock FM2A55M-DGS lap esetében az SLI nem játszik.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Az új neki ami mellé új van írva. Ami mellé nincs az már megvan neki legalábbis én így értelmeztem. Szóval neki van egy GTS 450 DDR3 karija. Am táp és RAM javaslatot meg sem láttad Favago? Pedig a tápot azt nagyon meg kéne😀 Videokártyából meg amit cseszka ajánlott nem tudom mennyire drága neked😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Én ha jol tudom,gts 450 mellé csak gts 450-et tehetsz,másikkal nem kompatibilis,de még ha rossszul tudom is,többet ér ha veszel egy erösebbet,mint két gyengébbet sli-ben.
--szerk--
Ahogy nézem 22-24k környékén mozog a gts 450 (ddr5) ujann,abol kettö már 46-48k,abbol meg kijönne kb ez:[url]http://www.plammer.hu/vtx3d_videokartya_pci_ex16x_ati_hd_7850_2gb_ddr5_v2_65626?utm_source=olcsobbat&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link[/url]
kb 5k toldás kellen,de megérné.
0
0
0
0
no avatar
Arra gondoltam még egy olcsóbb vga-t mellé kötök.
Milyet javasoltok
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
VGA-t cserélni kéne mert csak DDR3😞 Ez sokat számít. Crysis 3 meg nem kis falat. De amit biztosan cserélj az a tápegység. FSP HEXA 400 tápegységet vegyél vagy Chieftec CTG 400 de lehet 500 Wattos a HEXA is meg a CTG is csak nem tudom mennyi pénzed van erre és a RAM is lehetne pl egy Kingston 4GB DDR3 1333MHz CL9 KVR1333D3N9/4G memória vagy Corsair 4GB DDR3 1333MHz CMV4GX3M1A1333C9 memória. Videokártya meg pl HD 7770.
0
0
0
0
no avatar
Hello Srácok!!!

Ez a gép alkalmas lenne játékra pl.:Crysis 3,Far Cry 3,Battlefield3
Ez lenne a gép:egy két dolgot úgy vennék hozzá

Processzor: AMD Athlon II X4 750K ÚJ
Memória: Kingmax DDR3 PC10600 1333MHz 4GB ÚJ
Videókártya: PALIT Geforce GTS 450 DDR-3 1GB
DirectX-verzió: DirectX 11
Op. rendszer: Windows 7
Alaplap: Asrock FM2A55M-DGS ÚJ
Merevlemez: 500 GB HDD,500 GB külső HDD
Hangkártya: Nvidia High Definition Audio
Tápegység: Codegen 400W 12cm 24PIN ÚJ
Monitor: Asus,1366*768
Billentyűzet: Genius
Egér: Trust

+ egy ház:Colorovo AX-202

Össze-vissza:Az ÚJ dolgok ára: 66230Ft lenne megérné vagy cseréljem a VGA karit is.

Előre is kösz a segítséget :))
0
0
0
0
wicktor avatar
Ariel34 : Vigyázz hogy a meló ne menjen a játék rovására!😃
0
0
0
0
Ariel34 avatar
Kőszia a gyors választ ez király legalább nem fogok unatkozni a nagy melegbben nektem meg kiatrtást nem sokára oda haza is jó meleglesz 😀 adigg meg élvezem én a 24 C és köszi megint leggalbb nem csak melozni fogok
0
0
0
0
wicktor avatar
Ariel34 : Lazán tudsz vele játszani. De azért attól függ hogy milyen játékokat szeretnél. De a legtöbb mai játék is elmegy rajta lazán egy medium beállításokon, ha úgy esetleg akadozna valamelyik akkor low beállítás. 😀

Amúgy néztem róla teszteket és 3dmark11-en 2593 as pontot kapott.
0
0
0
0
Ariel34 avatar
sziasztok lenne egy kérdésem remélem jó helyre irok
tehet most küll honban kell meloznom és itt kaptap egy gépet Laptopot
Adatai:
IdeaPad Y580
Intel Core i7-3630QM
NVIDIA® GeForce® G8GB DDR3TX 660M 2GB
8GB DDR3 Memoria
win 8 asal de én a win 7 ulitt teszem rá velemény szabad idöbben ezel tudnék játszani? vagy tényleg csak a melora lesz jó
Köszi
0
0
0
0
sneakers avatar
Call Of Duty BO2-höz elég lenne a gépem?😀
0
0
0
0
PoPet avatar
Hát felbontást növeled akkor abból következik, hogy a processzor helyett a videokártyát fogja inkább enni.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha egy játékhoz nem elég jó a procim de a memóriám és a videókártyám meg igen, attól még elindul a játék? Vagy ebből milyen hátrányom lehet?
0
0
0
0
hansoka avatar
És kettőt vagy hármat? 😜P
0
0
0
0
hansoka avatar
Hello!
Egy olyan kérdésem, lenne, hogy egy intel P4 3,2ghz procival hány db wow-ot tudnék futtatni? Ki akarom próbálni a multi boxot.
(Kis gépbe)
0
0
0
0
arcsi13 avatar
Hát amikor a gépet vettem akkor ugyanezt mondták hogy a tápon ne spóroljak( 8000-valamennyi volt a táp persze tudom hogy ez nem sokat mond). Sajnos nem emlékszem hogy milyen tápot vettem bele és most lusta vagyok szétszedni mert most poroltam ki. De köszönöm az aggódást és ha úgy döntök hogy újítok a gépen akkor odafigyelek hogy milyen táp lesz benne 😀
Köszönöm a válaszokat.
0
0
0
0
PCGURU23 avatar
arcsi13 írta:
Köszönöm szépen a válaszokat 😀
Ha már itt tartunk akkor lenne még egy olyan kérdésem hogy milyen vga-t lenne érdemes vásárolni ami passzolna a procimhoz?
Kösszönöm😎

Ja és a tápom az jó 😀


Igy van a procidhoz a mostani vgad jó!Az a proci nagyobb vgat már nem fog kihajtani de vehetsz bele egy jobb vgat de utánna mindenképp egy proci újjitás!!!Ha ezzel a procival nagyobb felbontásban játszol majd egy erössebb vgaval akkor lessz némi fps növekedés játékok alatt mivel nagyobb felbontáson,ezalatt pl:1600xfeletti felbontásra gondolok...már a vga többet dolgozik és inkább ő terhelödik mint a proci.Ez alatt mit kell érteni hogy az a táp jó?😊Esetleg egy név vagy márkát mondanál azért...a tápon soha nem érdemes spórólni és valami szart belerakni ha nem akarod hogy magával vigye az új szép kis karid...😀
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
arcsi13 írta:
Köszönöm szépen a válaszokat 😀
Ha már itt tartunk akkor lenne még egy olyan kérdésem hogy milyen vga-t lenne érdemes vásárolni ami passzolna a procimhoz?
Kösszönöm😎


Ami passzolna a procidhoz az már ott van a gépedben. Erősebb VGA-t csak új procival lenne érdemes.
0
0
0
0
arcsi13 avatar
Köszönöm szépen a válaszokat 😀
Ha már itt tartunk akkor lenne még egy olyan kérdésem hogy milyen vga-t lenne érdemes vásárolni ami passzolna a procimhoz?
Kösszönöm😎

Ja és a tápom az jó 😀
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
PCGURU23 írta:
Aiden Pearce írta:
arcsi13 írta:
Csáó sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a teljesítmény megemeléséhez melyik alkatrészt cseréljem le először vagyis melyik a leggyengébb lácsszem szerintetek ???


A processzort lenne érdemes elsőnek lecserélni, és beruházni például egy Phenom II X4 965-re. (22.000). Tápegységed nem tudom milyen, de ha no name márka akkor érdemes lecserélni egy minőségi 400W-osra.


Procit hiába cseréli elsősorban,ha mellette egy olyan gyenge vga van amit mostani procija is kihajt..abban a vgaban nincs több tartalék.Elsősorban jobb vgat vegyen egy minőségi táppal aztán procit!


végül is valamilyen szinten jogos. De a VGA megvétele előtt azért majd nem árt egy jó tápegység. (Ha noname tápja van jelenleg)
0
0
0
0
PCGURU23 avatar
Aiden Pearce írta:
arcsi13 írta:
Csáó sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a teljesítmény megemeléséhez melyik alkatrészt cseréljem le először vagyis melyik a leggyengébb lácsszem szerintetek ???


A processzort lenne érdemes elsőnek lecserélni, és beruházni például egy Phenom II X4 965-re. (22.000). Tápegységed nem tudom milyen, de ha no name márka akkor érdemes lecserélni egy minőségi 400W-osra.


Procit hiába cseréli elsősorban,ha mellette egy olyan gyenge vga van amit mostani procija is kihajt..abban a vgaban nincs több tartalék.Elsősorban jobb vgat vegyen egy minőségi táppal aztán procit!
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
arcsi13 írta:
Csáó sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a teljesítmény megemeléséhez melyik alkatrészt cseréljem le először vagyis melyik a leggyengébb lácsszem szerintetek ???


A processzort lenne érdemes elsőnek lecserélni, és beruházni például egy Phenom II X4 965-re. (22.000). Tápegységed nem tudom milyen, de ha no name márka akkor érdemes lecserélni egy minőségi 400W-osra.
0
0
0
0
PCGURU23 avatar
arcsi13 írta:
Csáó sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a teljesítmény megemeléséhez melyik alkatrészt cseréljem le először vagyis melyik a leggyengébb lácsszem szerintetek ???


Vgad és tápod ha valami szar...aztán proci!
0
0
0
0
arcsi13 avatar
Csáó sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a teljesítmény megemeléséhez melyik alkatrészt cseréljem le először vagyis melyik a leggyengébb lácsszem szerintetek ???
0
0
0
0
Csicska avatar
köszi h segítettetek! 😀
0
0
0
0
intelSSE avatar
Van egy olyan púp a hátamon, hogy S3 Savage DDR.
Mit csináljak vele? Kifüstöljem az egész lapot aztán gyújtsam fel, szedjem össze a molekuláit, állítsam össze és ismételjem meg a folyamatot?
Vagy szimplán lakoltassam ki a bent lakó füstöt?
Spoiler!
Ha megkérdezel egy műszerész embert, hogy mi lakik az IC-ben, azt fálaszolja: Füst. Elmegy a füst, nem működik
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csicska írta:
Sziasztok. Lenne egy kérdésem! Max Playne 3-om Elfutna e ezzel a géppel:

CPU: Intel Celeron G530 2 Magos 2,4GZH
Ram: 4GB Corsair
VGA: 8800GT Gainward 1Gb-os 256 bit
"Winchester" : SSD OCZ
Moncsi. : Samsung 22" Full HD "1920x1080"


Full HD-ban biztos nem fog menni. Kevés hozzá a VGA.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció