Minden a koronavírusról (COVID-19)

Szerző: Arthur Morgan, 2020. March 11., téma
Fórum » Társalgó
Alapozó:
Vírusok: [LINK]
Oltás: [LINK]
SARS-CoV-2 (COVID-19) pandémia: [LINK]

Ajánlott tájékoztatók:
Kovidők: [LINK]
Járvány adatok (444): [LINK]
Oltási adatok (444): [LINK]
Hozzászólások: 544
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gtafun avatar




[LINK]

"Kings Bounty fan
28
2 napja | 2023. 12. 19. 09:05:28
@gtafun: Van benne valami, egyre többet hallani hogy veszik le a polcokról."

Biztos vagyok benne te is sokat ismersz ezek közül,párat beillesztek ide hátha nem olvastad valamelyiket:
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
gtafun avatar
Az előző videóban is szó esik róla hátha érdekel valakit:
Egy anyag, amely kiválthatja a műanyagot, és úgy oldódik fel a vízben, hogy azt utána akár meg is tudod inni? Lajter Péter Tamás magyar feltaláló nemrég szabadalmaztatta DAT1 névre keresztelt találmányát, amely akár teljesen ki tudná váltani a műanyaggyártást az egész világon. A környezetbarát anyag különlegessége, hogy a többi lebomlónak nevezett műanyaggal ellentétben Péter találmánya még mikroműanyagokat sem hagy hátra, vagyis 100 százalékban károsanyagmentesen képes lebomlani. Ezt már nemzetközi vizsgálatok is tanúsítják, és a találmánynak eddig nem akadt párja a világon, így akár forradalmi változásokat is hozhat.


A biohibrid mikrorobotok eltávolíthatják a mikro- és nanoműanyagokat a vízi környezetből
[LINK]

Két magyar lány baktériumkoktélja szabadítaná meg a világot a műanyagoktól, a Techstars is befektetett
[LINK]


0
1
0
0
💬 3
kismadar avatar
@gtafun: Tök jó hogy már itt gépigényen is látom ezt a mikroműanyagos hülyeséget. 😁 Manapság minden is káros az egészségre! Nem is értem inkább miért nem akasztja fel magát már az ember egy villanyoszlopra.
0
0
0
0
gtafun avatar
@kismadar: Talán a Sandman filmben volt egy ilyen mondat a legtöbb ember a halálos ágyánál gondolkodik el hogyan kellett volna élnie.
Az a nem mindegy ha valaki idős korára el tud menni a wc-re saját lábán és jók a belső szervei vagy nem,szerintem ezért fontos a tudatosság.

Spoiler!


0
0
0
0
gtafun avatar
@kismadar: Tragédia: meghalt az a magyar férfi, akit húsevő baktérium támadott meg

ATV Magyarország YTB VIDEÓT NEM ENGEDI BETENNI VALAMIÉRT,AMIBEN ELMONDJÁK AZ INFÓT 06:40-NÉL.

Az immunrendszer működéséhez szerettem volna hozzátenni mivel a belekben van java részt és a műanyagok stb mű ételek-italok mennyire járulnak hozzá,ill a hiányos állapotok(egyik betegségből jön a másik) az emberek egészségi állapotához 06:40 van.

A baktériumtörzset be tudják azonosítani hogy melyik régióból származik,és nem otthonról szedik általában össze az emberek.

Egészséged egy van pénzért nem tudsz többet vásárolni.

[LINK]
"Alternatív valóságba kerültünk: a háttérhatalom a Covid-oltásokkal génmódosított emberek lelke feletti tulajdonjogért harcol
Ha viszont hinni lehet az előadóknak, nem kell nagyon aggódni azért, hogy a járványtémának hamarosan vége lesz. Az első előadással rögtön belecsaptunk a lecsóba, és Dr. Heiko Schönigtől megtudhattuk, hogy a következő járvány a National Resilience nevű cégtől érkezik majd, ami „olyasmiket gyárt az Egyesült Államokban, amiket biofegyvereknek is nevezhetünk, és olyan személyek neve kapcsolódik hozzá, akik biofegyvereket is gyártottak”, ráadásul a kórokozó ezúttal baktérium lesz, és nem vírus (ami kifejezetten kényelmes választás, ha tudja az ember, hogy az antibiotikum-rezisztencia milyen régen ismert és komoly globális probléma). Schönig úgy dobálózik a bioterrorista szóval, mint más a névelőkkel, de bizonyítékokat már nem szolgáltat – mindent el tudunk olvasni a könyvéből természetesen, amit meg tudunk venni, ha akarunk. Azt azért megtudtuk, hogy „a szervezett bűnözésnek valahol le kell gyártania az új anyagokat”, de az már nem derült ki, hogy milyen anyagokról beszélünk. Az viszont egyértelművé vált, hogy a főgonosz ezúttal a WHO-nál dolgozó Lawrence O. Gostin, ám hogy miért éppen ő, azon kívül, hogy pár helyen van érdekeltsége, azt már nem tudtuk meg. Legalább Bill Gates megnyugodhat, hogy egy kicsit lekerült a nyakáról a hurok."
0
0
0
0
gtafun avatar
Itt a videóban az úriember aki kukából eszik ő is a covidot keresi,de ő se találja:



BOTRÁNY A GYEREKEK MASZKHORDÁSÁRÓL
Június 30-án publikálta a Journal JAMA Pediatrics a legújabb tanulmányt a gyerekek maszkhordásával kapcsolatban. A szerzők között van a már jól ismert toxikológus, immunológus prof. Stefan Hockertz és a pszichológus prof. Harald Walach is.

[LINK]

[LINK]

https://kepkuldes.com/images/3c1f11740fabb1281339018443eb6a0e.jpg

Ha vx-et ki tudják keverni 40.000 fajta,akkor a covidra is tudnak szerintem ellenszert a mesterséges intelligenciával,ja amúgy tudod nem sokat tud a Chatgpt nem érdemes coviddal kapcsolatban kérdezgetni,de még az ufókról sem.

Hol van az igazság:benne van a mikroszkópban a vírussal kapcsolatban is meg az ellenszerrel kapcsolatban.

https://kepkuldes.com/images/28914c713df2a8e43246d1de5cbcd278.jpg

[LINK]

Több tízezer lehetséges vegyi fegyvert fejlesztett ki egy mesterséges intelligencia

[LINK]

Élet a Covid után – 2023.07.29. - dr. Pócs Alfréd, dr. Rusvai Miklós, dr. Szilák László


Dr. Pócs Alfréd, Dr. Szilák László - Közeledik a WHO terror - I. RÉSZ

[LINK]

Az Antikrisztus tízparancsolata - A Georgia Guidestones rejtélye
[LINK]
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@gtafun: [LINK]

Ez jó. 😂😂😂
0
0
0
0
gtafun avatar
@Kings Bounty fan: [LINK]

[LINK]

[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
@gtafun: Ez még mikor kezdődött az egész.
0
0
0
0
gtafun avatar
@Kings Bounty fan: Az állatok oltakozásával aminek a húsát az emberek megeszik, 10 éve biztos.
Folyamatos a dolog, egyre több szintetikus dolgot etetnek meg velünk.
Boltok 60-70 %-ban mérgezőek,patikában lévő gyógyszerek nagy része is felesleges.
0
0
0
0
no avatar
@gtafun: Van benne valami, egyre többet hallani hogy veszik le a polcokról.
0
0
0
0
no avatar
Újra kötelező lesz a maszkolás.
0
0
0
0
💬 7
no avatar
@Kings Bounty fan: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
Pokman avatar
@Kings Bounty fan: Hát szerintem ezt többet nem fogják tudni ráerőltetni a népre. Legalábbis az értelmes emberekre.....
1
0
0
0
no avatar
@Pokman: Ha nem rakják fel akkor jön a jó kis bírság.
0
0
0
0
Pokman avatar
@Kings Bounty fan: Ha senki sem teszi fel szerinted nekiállnak bírságolni? De elég ha csak a fele hallgat a józan eszére.
0
0
0
0
no avatar
@Pokman: Ahogy megyek azért egyre több van. Igaz helytelenül is van az elég vicces. XDXD
0
0
0
0
Viktorinho avatar
@Kings Bounty fan: Én tavaly sem hordtam max boltba. Munkában is kötelezték,mégse volt rajtam egy percet se. Ahányszor szóltak érte mindíg el küldtem őket a francba,és mi fura,azóta is ott dolgozok. Csak a bolondokra lehet rá erőltetni,mint ahogy az oltást is. Ja és most voltam megint "kovidos" kis megfázásnak érződött semmi több.
1
0
0
0
no avatar
@Viktorinho: Ja azt hittem kirugtak. Akkor megúsztad olcsón.
0
0
0
0
kismadar avatar
Te vagy egy mutáció. 😁
0
2
0
0
no avatar
Megjött ide is az eris nevű mutációja.
0
0
0
0
no avatar
Most már nem közölnek adatokat, így a múltheti volt az utolsó beszámoló.
0
0
0
0
no avatar
Minden kivan posztolva :D Aki nem néz utána az így járt.
0
0
0
0
kismadar avatar
Jön jön a hülyeség variánsa. @Kings Bounty fan: Attól még hogy letiltasz embereket még mindig hülyeségeket kommentelsz, szóval ezzel nem oldottál meg semmit. 😅
2
0
0
0
no avatar
Itthon hétfőtől az egészségügyi helyeken sem kötelező a maszkolás. Pont most mikor jön ez az új variánsa vicc.
0
2
0
0
no avatar
Japánba még mindenhol maszkot kell hordani ahogy látom youtubon.
0
0
0
0
💬 4
The_Teacher_Man avatar
@Kings Bounty fan: Ott 20 éve is hordtak maszkot az emberek, mint ahogy Ázsiában elég sok helyen. Nincs sok köze a covidhoz.
Mellesleg az egész családom nincs beoltva és még élünk. Senki még csak el sem kapta... 😎😂😂
2
0
0
0
no avatar
@The_Teacher_Man: Hogyhogy?
Na akkor szerencsések vagytok.
0
0
0
0
xCube avatar
@The_Teacher_Man: Vagy csak nem tudtok róla 🤷‍♂️ .
1
0
0
0
no avatar
Itt már nem is tudják követni a napi fertőzéseket a világban. Amerikába a rémálom variáns, Kínába a másik. Az lenne szép ha ez a kettő egyesülne egymással.
0
3
0
0
downuser avatar
Csőbe húzták a Pfizer kutatási és fejlesztési igazgatóját:

Előzmény:

https://karikor.substack.com/p/a-pfizer-leleplezes-magyar-felirattal?sd=pf

Lényeg:
A Pfizer-Biontech direkt erősíti a vírust majmokban végzett kísérletekkel. Erősebb és erősebb mutációkat generálnak, pont mint Wuhanban.
Ez illegális és etikátlan.

Következmény:

https://twitter.com/Project_Veritas/status/1618737936920633344?s=20&t=UFNju1lyuYfxS9SPi2WQRw

0
0
0
0
💬 1
X9K338DA avatar
@downuser: Ez ezzel együtt érdekes:
[LINK]

[LINK]

[LINK]

Egyik nap bejelentés, aztán cáfolat, aztán az eredeti megerősítése.
0
0
1
0
no avatar
Itthon meg megszűnik a koronavírus.gov.hu vasárnaptól.
0
0
0
0
💬 2
zelcsi avatar
@Kings Bounty fan: Na végre! Az csak egy kormány propaganda oldal!
0
0
1
0
no avatar
Kezdődik a kövi hullám. Kínába meg felhagytak végre a zéró szigorral.
0
1
0
0
💬 9
kmetovics avatar
@Kings Bounty fan: Kit érdekel , h mivan Kínában. Itt mifelénk meg kb semmi hír erről a vacakról, mióta kitört a háború és nem kell hordani a kutyazárat. Amúgy ez már hányadik hullám, mert én már rég nem követem nyomon? Meg már annyi féle variáns van, h annyi még egy vírusról szóló dokumentumfilmben nincs
0
0
0
0
no avatar
@kmetovics: Nem tudom, össze vissza van már katyvaszolva országonként. Pár maszkossal találolkozni lehet az utcákon is. Most hogy a hideg is bejött jó is lesz, nem fagy le az ember arca. 🤣🤣🤣
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Kings Bounty fan: Felhúzol egy sálat vagy egy olyan kabátot, amit kb az orrodig be lehet cipzározni és kész 🙄🙄🙄🙄🙄
0
0
0
0
no avatar
@kmetovics: Jah de mikor bemegyünk a melegebb üzletekbe ott a maszk a hatásosabb az ismeretlenek ellen, nem lehet tudni ki a fertőzött meg ki nem.
0
1
0
0
kmetovics avatar
@Kings Bounty fan: Az a 💩 nem azért van, h téged megvédjen, hanem, h mást ne tudj befertőzni.
0
0
0
0
no avatar
@kmetovics: Jah de az alergia ellen is hatásos nyáron.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Mintha egy Survivor játékban lennék következö wave😂😂
0
1
1
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Hát igen. Lassan már azzá fajul a dolog
1
0
0
0
no avatar
@kmetovics: Na meg is lett az eredménye, el is szabadult a pokol.
0
0
0
0
no avatar
Shanghajt teljesen lezárták azért eléggé kemény.
0
0
0
0
💬 4
CulturalCat avatar
@Kings Bounty fan: Nem tudom hogy vagy vele, de nem hallottam a vírusról amióta elkezdődött a háború, és most meg a háborúról nem hallok amióta szavazás van 😂. Tehát ebből az következik hogy vírus is csak akkor van amikor felkapja a média.
2
0
0
0
no avatar
@CulturalCat: 😂😂😂 ja kb be se mondja a híradó, a háborún jívűl semmi sincs meg ezen a foson kívűl.
0
0
0
0
xCube avatar
@CulturalCat: Attól, hogy a média nem erről beszél még nem tűnt el a vírus. Angliában például új Omikron mutációt fedeztek fel.
0
0
0
0
no avatar
@CulturalCat:


Discovery is megcsinálta majd megnézem.
0
0
0
0
no avatar
Most már hivatalosan is elkezdődött a 6-dik hullám egész világon. Itthon is egyre durvább számok jönnek.
0
1
0
0
💬 8
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: De szerencsére a korlátozásokkal már nem hülyéskednek. Aki akarta ugyis beoltatta magát, aki nem az nem.
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Igen, ez már nem fog változni. Maszkolást fogják visszahozni egyedül azt kifújt.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: Remélem azt se, tök fölösleges.
1
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Szerintem meg nem tök buli. És dizányos.
1
0
0
1
visor261 avatar
@Kings Bounty fan: Japánban örök divat :D

https://kiwipot.files.wordpress.com/2015/05/mask-mask-mask.jpg
0
0
0
0
no avatar
@visor261: Nálam is ez lett.😁😁
1
0
0
0
kmetovics avatar
@Kings Bounty fan: Gratulálok hozzá 🙄🙄🙄
1
0
0
0
Win-xp-SP3 avatar
Most komolyan megy a kommentjeim törölgetése.
Ha ezt is törlöd nagy hatalmú moderátor, akkor elég gáz az oldal.
Semmi olyat nem írtam ami álhír, sértő, provokáló lenne.
Az egész covid topikot kéne törölnöd.
0
1
0
0
💬 1
MC MaRcI avatar
@Win-xp-SP3: Gondolom itt is csak a hülyeséget nyomtad xdddd
1
0
0
0
no avatar
Ausztriába csütörtöktől újra kötelező az ffp2 mindenhol. Itthon is visszajön 1 vagy 2 héten bellül ha hírtelen berobban mint a tegnapihoz képest több mint a duplája. Mégha a keddi kevesebbet nézzük szerdára vírradót is meghaladta jó 500 al. A 6-dik hullám kezdődhetett el.
0
0
0
0
Win-xp-SP3 avatar
@downuser: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
0
0
0
0
gtafun avatar
"U.i.: A NATO nukleáris válaszcsapással fenyegeti Oroszországot."
Szerintem abból nem lesz semmi,de ha mégis:

9:11






https://www.youtube.com/watch?v=J2or7-CQW2I

https://www.youtube.com/watch?v=DZSxpCWVGD4

Túlélheti-e Oroszország, ha 100 NATO és amerikai vadászrepülőgép megtámadja?
https://www.youtube.com/watch?v=ZCWfQylZmCo

https://www.youtube.com/watch?v=1iXk_XY0OT4&list=PLgS5WcxOi5blmWx3r7hr9I-jUZjZX3xKM

NATO vs Russia Military Power Comparison 2022 | Russia vs NATO Military Comparison 2022

https://www.youtube.com/watch?v=YO6y-cE140U

régi Szlávik:
[LINK]
https://www.youtube.com/results?search_query=vil%C3%A1gm%C3%A9ret%C5%B1+j%C3%A1rv%C3%A1ny+fenyeget

Maszk miatt rakom fel:
https://www.microlifemagyarorszag.hu/blog/inhalacio/a-veroxigen-rendszeres-merese-sokat-segithet

https://elethosszig.hu/veroxigenszint-meres/

U.I.:Aldiban kapni spenótot vigyázzatok vele,műanyag fólia darabokat tartalmaz.
Ahogy a politikus mondta:" a bolti szemét meg jó lesz az embereknek"
Hány-mennyi olyan termék van amiről nem is tudod mit rejthet valójában?
0
0
0
0
💬 3
zelcsi avatar
@gtafun: Senki nem fenyegeti az Oroszokat nukleáris csapással!!! Legalább itt nem hergeljük már az embereket!!! ;) Thx!
0
1
0
0
gtafun avatar
@zelcsi: Nem mondtam semmi ilyesmit, vagy emlékszek rá.
Idézőjelbe vele kevertél össze én őt idéztem, sajnos igaza van neki is: downuser
"U.i.: A NATO nukleáris válaszcsapással fenyegeti Oroszországot."

amúgy:

0
0
0
0
downuser avatar
@gtafun: Már Putyin is azzal fenyeget, de tök mindegy.
Ha neutronbombákat is bevetnek, tényleg csak az fogja túlélni, aki egy Fallout-Vaultban van lehibernálva.

De tényleg tökmindegy... Az oroszoknak ott a "Halott Kéz" rendszer, amely akkor aktiválódik, ha bármely országtól nukleáris csapást kap. Akkor a rendszer visszaküld egy válaszcsapást. Izrarel egy "Sámson Opció"-val rendelkezik, mely hasonlóan működik mint az orosz, ellenben Izrael mindenkire lőne, főleg Európára. Az usa-nak is van, de annak most meg nem mondom a nevét. Így hát minden taktikai nukleáris eszközzel rendelkező ország elkezdené egymást szétszabni, konkrétan semmi élet nem maradna a bolygón. Nem tudnál mit enni, mikor kilépsz a Vault-ból. Illetve tudnál! A társaidat. 😅
0
0
0
0
downuser avatar
2022. február 24-én hajnali 4órakor az orosz-ukrán háború megkezdésével párhuzamosan vége lett a világméretű covid 19 járványnak.
Putyin korábban is belekezdhetett volna a mókázásba akkor nem lett volna covid ha létezett se.
A covid 19 valahol Harkov térségében bevetés közben eltűnt.
Hajnali 3.59kor még volt azóta nincs.

U.i.: A NATO nukleáris válaszcsapással fenyegeti Oroszországot.

https://kepkuldes.com/images/4d3759dfaa57500e10cac335b34e8905.jpg
1
0
0
0
💬 9
no avatar
@downuser: Pont ukrajnába volt van valami halálosabb variáns, most uszítják a menekültek ránk.
0
1
0
0
downuser avatar
@Kings Bounty fan: Te okosnak tűnsz.
Meg tudnád mondani hány oltás kell több usa biolabor kiméra vírusai ellen?
https://kepkuldes.com/images/7a9def53d6e8ac93851e41b657c8d11f.jpg
0
0
0
0
no avatar
@downuser: Fél évente kb újra és újra.
0
0
1
0
downuser avatar
@Kings Bounty fan: Merkelyre figyeltél, a lényeg megmaradt. 😆🤣
0
0
0
0
no avatar
@downuser: Úgyis kitalálnak valami hülyeséget. Nem ússzuk meg.
1
0
0
0
downuser avatar
@Kings Bounty fan: Erre mérget vehetsz.
0
0
0
0
no avatar
@downuser: Szeptemberbe folytatódik előről.
0
0
0
0
downuser avatar
@Kings Bounty fan: Szeptemberben, ahogy a dolgok kinéznek, a fél világ egy nagy Mad Max játszótér lesz.
0
0
0
0
no avatar
@downuser: Az biztos. Pokoli helyzetnek nézünk elébe.
0
1
0
0
no avatar


Végre kis hazánkat is így mutatják az elmúlt 2 év alatt ideje volt már.
0
0
0
0
downuser avatar
Friss hírek:
Szlávik annak ellenére, hogy tart egy olyan variánstól, ami elkerüli az oltást, nem tenné kötelezővé az oltakázást.
Rusvai pedig nem adatná be magának a 4. adagot.

Ennek ellenére Viktor 6 millió adagot lerendelt az omikronra, amire Rusvai azt mondta, hogy az influenza szintjén van. Nem tudom. Eddig engem az influenza jobban meg tudott kínozni, mint a kovid.
Ha nincs más orvos, jó lesz az állatorvos 🤣na jó, nem bántom, mert kezd kihátrálni a kreténségből.
0
0
0
0
Viktorinho avatar
Na AG teszt szerint kovidos vagyok,pedig egyszerű megfázásnak érzem. Csütörtök óta tart,azalatt 2 teszten voltam,a mai mutatott pozitívat. 38.5 lázzal kezdődött 2 napig,de annak már annyi. Most tüsszögök meg köhögök,hurutosat. Étvágy van,néha becsúszik egy kis fejfájás,de az a vérnyomásom miatt van amikor mindennapos. Amikor "elkaptam" melóban egész nap klímában dolgoztattak,persze leizzadtam hála a jól belőtt normának. Ja és fél műszaktól még higítóval is kellett dolgoznom,amitől 2 napig majd szét ment a fejem. Szóval kitudja tényleg kovid e,vagy csak egy kiadós megfázás. :D
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@Viktorinho: Itt már annyira egybemosódik az omikronnal, hogy picsa tudja, nekem is ezek voltak csak 37.2-vel a gyorsteszt negatívat mutatott.
0
0
0
0
kismadar avatar
@Kings Bounty fan: Mi az hogy 37.2? Az semmi, nekem sokszor alapjáraton annyi a testhőm. 😆
1
0
0
0
no avatar
@kismadar: Gyorsan reagáltunk rá és nem tudott felmenni.😁😁
0
0
0
0
kismadar avatar
@Kings Bounty fan: Arra még gyógyszert se szednék be. 37.6 és az fölött kell jobban oda figyelni.
0
0
0
0
no avatar
@kismadar: Onnantól kezdődik jah.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Múltkor én is elkaptam valamit
Nem tudom kovid volt e
1 napig 39.2fokos láz utána 3 nap Hőemelkedés torok faja száraz köhögés
Mostmar gyógyulok
Teszt szerint nem kovid de azt mondják nem túl megbízhatóak ezek a gyorstesztek
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Na, a héten sikerült "kipróbálni" az omikront is.
Kedden sikerült elkapnom, szerdán kicsi szédülés volt ha álltam, de gép előtt ülve vagy fekve ágyon nem tapasztaltam semmi rosszullétet, este jött egy kis 37.6os hőemelkedés, de reggelre semmi. Kicsi köhögés volt még mellé, az most is van, de semmi komoly.
0 oltással, gyógyszereket se szedtem rá, és még élek :D Mondjuk most a szagvesztést hiányoltam.
0
0
0
0
💬 4
kismadar avatar
@Warlordcommander: Nálam a Delta-nál se volt szagvesztés, és ízvesztés sem. Örülök neki, hogy ennyire enyhültek a tünetek, mert én még tavaly tavasszal a halálomon voltam amikor elkaptam.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@kismadar: 2020 decemberben kaptam el először, ott volt szagvesztés, de ugyan ilyen enyhe tüneteim voltak, semmi komoly. Lehet ettől is a halálodon lennél.
1
0
0
0
kismadar avatar
@Warlordcommander: Hamarosan lehet megtudom, mert már mindenki átesik rajta másodszor is a környezetemben. Vigyázni meg nem igazán lehet már, mert a legtöbb ember be se tartja a karantént, mert nem is igazán figyelik meg az embereket.
1
0
0
0
Warlordcommander avatar
@kismadar: Az a baj hogy az oltottaknak nem is írnak elő karantént ha valamelyik családtagjuk elkapja, aztán szórják vígan szanaszét a nagyvilágba, mert attól még fertőznek. Ja és a mutációk is az oltottak miatt vannak. Erről ennyit. :)
0
0
0
0
no avatar


Mindenkinek látnia kell. A kezdetektől megfilmesítik.
0
0
0
0
💬 2
xCube avatar
@Kings Bounty fan: A legkevésbé sem vágyok arra, hogy végignézzek egy túldramatizált és idealizált sorozatot arról a pandémiáról, amit éppen most éltem át (és még nincs teljesen vége) ami ráadásul egy olyan országban játszódik, ami az utóbbi években bebizonyította magáról a tehetetlenséget, a széthúzást, az általános butaságot és még sorolhatnám.
0
0
0
0
no avatar
@xCube: Én végignéztem kíváncsi voltam rá. Jah Magyarországról kéne csinálniuk egyet.
0
0
0
0
downuser avatar
A JP Morgan, és a WHO szerint az évben megszűnik a kovid, ennek ellenére Ausztriában hamarosan bevezetik a kötelező kovidoltást, aztán Németországban, majd Franciaországban is. Ausztráliában karanténtáborba küldik a renitens járvány-és oltáselutasítókat, mellette az ausztrál katonák azt gyakorolják,hogyan kell orvost kísérni és megvédeni háztól-házig való kíséretben. Kanada szintén ugyan ez. Az USA-ban a kényszerített injekció azért halva született ügy, mert ott a lakosságnál jelentős mennyiségű fegyver van. Svájcban is.
Nálunk eddig csak a választások miatt hanyagolták a dolgot, közben Rusvai doktor átállt az immunrendszer olalára, ő már nem protezsálná a kötelező oltakázást, miközben az NNK 2021. December 20-án kiadott egy közleményt arról, hogy nincs természetes immunitás, csak oltakázás.
Aztán ugye a mocskos rohadt Oroszország volt olyan pofátlan, hogy a határai közvetlen közelében NATO katonai bázisokat telepített, mert szeretné kitörni a nukleáris apokalipszist egy olyan félsziget miatt, ami mindig is orosz terület volt, csak egy alkoholista párttitkár egy vodkagőzös pillanatában Ukrajnának ajándékozta, ami szintén mindig is orosz felségterület volt, a neve is azt jelenti: 'ukhrain' - határvidék.
Itt tartunk most, a kézmosástól és aki nem beteg ne viseljen maszkot-tól sikerült eljutni a közvetett/kényszerített oltakázáshoz, családok-barátok megosztásához, polgárháború előtti körülményekhez, társadalmi összeomlás széléhez, és a nukleáris háború tornácához egy olyan "járvány" miatt, amelyben az elmúlt 2 évben 7900 emberből elhunyt 5, ebből 3 idős krónikus elfekvő beteg, 1 alapbetegséggel küzdött, 1-et elütött a villamos, de mivel a kamuteszt kimutatta belőle a kovidot, így hát kovidhalott lett.

A másik:
Soha nem volt még eddig olyan járvány, amely alatt egészségügyi dolgozókat, tanárokat kellett kirúgni/fizetés nélküli szabadságra küldeni.
Soha nem volt még olyan járvány, aminek az oltását lottóval, ingyen sörrel, mozijeggyel, 30 perces ingyen numerával kínálták (ez Bécsben volt), aminek az oltásáért pénzt adtak az embernek (Szlovákiában 300euro, Ukrajnában 10ezer forintnak megfelelő összeg), aminek az oltásával zsarolnak, kényszerítenek, aminek az oltását a honatyák nagy vonalúan kerülik (a magyar parlamenti képviselők megszavazták, hogy nekik nem kötelező).
Soha nem volt még olyan járvány ami kronológiai sorrendben fertőz (először idős krónikus beteg, aztán 65 év feletti, aztán 50 éven aluli, aztán 40-18, majd 5-17 éves korig).
Soha nem volt még olyan járvány, ami először éjféltől fertőz, majd este 11-től, aztán este 8-tól.
Soha nem volt még olyan járvány, aminek a betegeit "kutatni kell" , amire a használt tesztet feltalálója is úgy nyilatkozott, hogy mintát nagyít fel, de specifikus kimutatásra nem alkalmas, és amint ezt kinyilatkozta, meg is halt 1 hónapra rá.
Soha nem volt még olyan járvány, amiben ha valamelyik politikus nem akart résztvenni, az rögtön meghalt a járványban, szemben azokkal, akik elhiszik hogy van járvány, és közben a vagyonuk megsokszorozódik.
És soha nem volt olyan járvány, aminek az oltásáért a páciens fizet az orvosnak, hogy ne adja azt be, miközben megfigyelik titkosszolgálati módszerekkel az orvost, hogy valóban beadja-e.

Vannak itt érdekes dolgok.
2
1
2
0
💬 2
xCube avatar
@downuser: Nem tudom, hogy mit szívsz, ami által erre a következtetésre jutsz mindamellett, hogy az alapvetések helytállók.
1
0
0
1
downuser avatar
@xCube: Gondoltam leírok néhány apró észrevételt.
Adtam hozzá kiegészítést.
0
0
0
0
no avatar
Bevezették a 4.-dik oltást, meg kötelező a 3.-dik, hogy érvényes legyen a kártya.
0
1
0
0
💬 22
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: Egészségükre, közbe külföldön meg azt rebesgetik hogy a 4. már többet árt mint használ. :D
1
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Úristen mért?
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: Már a who szerint is ez van, briteknél pl azt hallotam hogy nem is fognak 4.et adni, valahol meg marad a 2 mert már a 3. is felesleges.
Igazából engem nem érdekel, jó nézni ahogy szenvednek vele. :D
2
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Ja mert oltás ide vagy oda megint egekben a fertőzöttek száma XDXD
0
0
0
0
Dooma avatar
@Kings Bounty fan: Gondolom az immunrendszer lájkolja ezt a "sok" covid elleni oltásokat.
0
0
0
0
no avatar
@Dooma: Nekünk májusban telik le a 6 hónap kb.
0
0
0
0
Dooma avatar
@Kings Bounty fan: Mármint, hogy átestetek rajta vagy az első oltás után?
Én nem vagyok beoltva. Tavaly márciusban átestem rajt, itt vagyok élek..még. 😁
1
0
0
0
no avatar
@Dooma: 3-dik oltással vagyunk mindhárman.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Dooma: Nem vagyok beoltva, 2020 decemberben estem át, akkor is szinte semmi bajom nem volt, lehet azóta még átment rajtam párszor de észre se vettem. És szintén élek :D
1
0
0
0
Dooma avatar
@Warlordcommander: Én majdnem megpusztultam 3-4 napon át 40 fokos lázam volt, átfordulni nem volt erőm. Aludni is pár órát "aludtam".
0
0
0
0
no avatar
@Dooma: Az nagyon nem jó.
Mai adatokon kiakadtam nagyon keddi adatoknál még soha nem volt ilyen kurva sok, és nem csinálnak semmit hihetetlen egy banda.
0
0
0
0
no avatar
@Dooma: Én most kaptam el lehet 3 oltással. Holnap lesz egy gyorsteszt azt meglátjuk.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: Ugyan úgy elkaphatod, akárhányszor vagy beoltva. Csak elvileg a tüneteid lesznek enyhék. Azért mondtam hogy elvileg mert én oltatlanul se éreztem meg, csak fél napra ment el a szaglásom, de van akinek oltottan is minden baja van.
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Eddig olyan hogy folyík az órom köhögök,meg torokgyulladás meg mintha lázam lenne, de a hőmérő nem mutatja ki.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@Dooma: nekem is pontosan ez volt vagy 5eve egy szimpla megfázástól
az a baj sokan elfelejtik és itt nem rád célzok hogy ez előtt a virus előtt is volt beteg mint a picsa
1
0
0
0
Dooma avatar
@MC MaRcI: Persze értem, csak akkor nem volt ekkora "visszhangja", illetve ez a covid19 jobban kvalifikálta magát, mint pl. egy többnyire ugyan ezekkel a tünetekkel jelentkező megfázás.
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
@Kings Bounty fan: Jelentem, életben vagyok oltás nélkül is. 🙄
3
0
0
0
Warlordcommander avatar
@The_Teacher_Man: Szintén, családból senki sincs beoltva, mégse irtott ki a vírus :)
2
0
0
0
no avatar
@The_Teacher_Man: Igen csak sok helyre meg nem engednek be, és ez a kibaxás.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@The_Teacher_Man: Az addig rendben meg kívánom is neked, hogy egészséges maradj 😊. Viszont az oltás attól nem fog védeni senkit sem hogy elkapja. Nyomathatunk akár 10 oltást is a szervezetünkbe elkerülni nem tudjuk a vírust. Egyedül "talán" attól véd, hogy gyenge korlefolyása legyen ha elkapja az ember. Bár oltottak is ugyanúgy kórházba kerülnek sajnálatos módon. Szóval lassan én sem tudom mi a jobb. 4. oltást lehet, hogy már megfontolom, hacsak a munkahely nem teszi kötelezővé. 😁
1
0
0
0
Dooma avatar
@Arthur Morgan: Minden oltással egyre gyngébb az ember immunrendszere, ez tény. Beszélnek már, hogy lehet felesleges a 3. nem hogy a 4. Ez a kötelezővé teszem, szerintem egy f*szság, már bocsánat. Olyan nincs,hogy kötelezővé teszi. Ezt megint a kormány királyul áthárította a cégekre. Most pl. van egy kissebb cég dolgoznak ott tízen. Senki nem veszi fel,inkább felmond, mit fog tenni a cég? Rolllllú le ? Úgy bánnak azzal aki nincs beoltva,mintha valami replással. Pont azért, hogy oltassa be magát.Különben ki lesz tiltva mindenhonnan.Blaablaa..
Tetszik látni mi van Bulgáriában?
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
@Arthur Morgan: Köszönöm. Igyekszem folytatni ezt a megkezdett sorozatot 😁
Viszont kívánom mindenkinek! 😎
0
0
0
0
no avatar
@gtafun: Ahogy várható volt mától kezdődött el az 5-dik hullám itthon is, aztán határ a csillagos ég. Pletyka szinten valami 70 ezer napi fertőzöttről beszéltek.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: Az úgy tök jó hogy, ilyen pontos dátumokhoz tudjuk kötni.
- Na mikor kezdődjön a kövi hullám?
- Hát Viktorkám, legyen dec 29.
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Onnan lehetett látni, hogy mindenhol berobbant mint állat, és elkezdett nőni a fertőzöttek száma.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: Az akkor is minimum egy időintervallum, nem egy konkrét nap :)
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Jah csak az a baj, hogy holnap van az utolsó a héten, de az igazi akkor jön mikor újra visszarázódik a megszokott hétköznapok.
0
0
0
0
no avatar
Kimutatták itthon is az omikront.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Covidra lehet alkoholt inni?
0
0
0
0
💬 2
The_Teacher_Man avatar
@zsiroslangos: Igen, de csak vörös bort. Egészségedre! 😝
0
0
0
0
visor261 avatar
@The_Teacher_Man: Tüzet, tűzzel, koronát, koronával :D
0
0
0
0
no avatar
@gtafun: Ebből néztem egy 20 perces vitájukat :D tetszett.
0
0
0
0
gtafun avatar
@Kings Bounty fan:

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
@gtafun: Köszi, ezeket az adatokat meg jó összebarmolták ettől a héttől.
0
0
0
0
no avatar
Holnap 15-kor jelenti be Gulyás a szigorításokat végre, úgy látom ezek szerint őket is megtántorította ez az újabb 10 ezer feletti fertőzés szám.
0
3
0
0
💬 4
Koldus Samurai avatar
@Kings Bounty fan: Végre?
Hallod négy fal közötti élőlény ne örüljön ennek!
0
0
0
0
no avatar
@Koldus Samurai: Szánalmas volt az egész 2 óra.
0
0
0
0
carl18x avatar
@Koldus Samurai: Igen nyilván neki tök mindegy, mert az élete nagy részét a 4 fal között tölti.
0
0
2
0
susguy avatar
@carl18x: Köszönjük hogy megmagyaráztad a viccet a közönségnek 😄
0
3
0
0
gtafun avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@gtafun: [LINK]

Ez semmi jóval nem kecsegtet.
0
0
0
0
no avatar
@gtafun: Na még ilyen elvetemült állatokat nem láttam még, németben lemészároltak egy 5 fős családot csak azért mert karanténban voltak otthon. Hova jutottunk már el???
0
0
0
0
X9K338DA avatar
Egy kis érdekesség a [LINK] oldalon közölt adatok felhasználásával.

https://i.ibb.co/Wz13f5H/COVID19-hun.png

Nem értem, hogy miért nem oldották meg a hivatalos oldalon, hogy le lehessen szűrni az adatokat, ha már egyszer úgyis gyűjtik.
0
0
0
1
💬 7
no avatar
@X9K338DA: Jaja, most újra világelsők lettünk ebben a terjedésében.

Ezt megint elkurtuk nem kicsit nagyon :D:D Ilyen böszmeséget még nem csináltunk XDXDXD
0
0
0
0
X9K338DA avatar
@Kings Bounty fan: Ezeknek a táblázatoknak semmi köze a terjedéshez.
0
0
0
0
no avatar
@X9K338DA: A rátáját mutatták már 2 felett van.
0
1
0
0
no avatar
@X9K338DA: Szokták mutatni azt hogy 1 fertőzött hánynak adja át, és azon a grafikonon lőttünk ki az első helyre népességarányosan.
0
0
0
0
no avatar
@X9K338DA: Csongrád megye van a legnagyobb szarban sajnos, szeged ma honlapján van egy összefoglaló erről.

[LINK]
0
0
0
0
Win-xp-SP3 avatar
@X9K338DA: Persze, persze, a kötelező statisztikák.
0
0
0
0
no avatar
[LINK]

Itt a magyarázat hogy szabadították a világra.
0
0
0
0
💬 4
X9K338DA avatar
@Kings Bounty fan: Ez csak a mainstream média számára volt "titok".

0
0
0
0
no avatar
@X9K338DA: Jaja mi már elsőre tudtuk ezt, magától nem tudott volna létrejönni sehogy sem.
0
0
0
0
gigazte avatar
@Kings Bounty fan: Szerintem meg valahonnan Mordorból jött. 😆 A lényegen úgy se változtat!
0
0
0
0
no avatar
@gigazte: Most már mindegy jah, hosszú évekig nyomhatjuk míg a világ át nem fertőződik.
0
0
0
0
visor261 avatar
[LINK]

Na akkor kinek mi? Fizetetlen vagy oltás?
És ha oltás akkor melyik?

Nekem eddig ha kell akkor Moderna>Pfizer>minden más.
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
@visor261: Egyik se... találj egy normális munkahelyet ahol a munkaadó leszarja ezt az egész hülyeséget. :D nálunk semmi nem volt meg nem is lesz... tisztába van a cég azzal ha ezt bevezetné akkor lehúzhatná a rolót...
5
0
0
0
no avatar
Holnap 10-kor jelentik be a kötelező maszkolást itthon is.
0
0
0
0
💬 9
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: Hol mikor merre hogyan miért? Forrás? Bár az ökörségekhez nincs forrás :)
0
0
0
0
gigazte avatar
@Warlordcommander: Ő maga a forrás 😅
0
2
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Tele van vele a net a koronavírusos cikkekkel, portfolio, infóstart a kisebb oldalak stb. A nap folyamán még lehet mert baromira rákapcsolt. 2361 fertőzött lett a tegnapi 1668-hoz képest.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: Én még sehol se láttam érdekes.
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Egyenlőre annyi, hogy az ünnepeket korlátozás nélküliek lesznek, ami közte van azzal annyi hogy javasolják a hordását. De elnézve a többi országot bármikor mondhatják.
0
1
0
0
Warlordcommander avatar
@Kings Bounty fan: Akkor mégse a kötelezőről van szó, mit terjeszted itt a hülyeségeket? :D
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Úgy volt hogy ma ejtenek szót erről, volt már ilyen csúszik 1-2 napot.
0
0
0
0
gigazte avatar
@Kings Bounty fan: Ma elkapta a hasmenés őket, majd pár nap múlva megvitatják! 😆
0
1
0
0
no avatar
Néztem a mai adatokat, és azt lehet kivenni, hogy pont csongrád megyébe lesz a legtöbb fertőzött.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció