Steam Summer Sale 2016

2016. June 23., téma
Fórum » Társalgó
Ki mit vett vagy fog venni?
Hozzászólások: 20
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Mit vettem? Batman Arkham Knight. 😀
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Akkor marad a batman. Köszi a segítséget!
0
0
0
0
gigazte avatar
MaTpr0F: Szerintem a Doom jó játék, de viszont én úgy vagyok vele, hogy általában mindig csak egy mapot tudok játszani, mert elég hamar unalmassá válik. A multiplayer teljesen átlagos, és a SnapMap se olyan nagy cucc, mint ahogy várta az ember.
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Doom-al van tapasztalatod?
0
0
0
0
Ajax avatar
MaTpr0F: Nézőpont kérdése. Szerintem mindképp az Arkham Knight. Hosszú, tartalmas, nyílt világú sok lehetőséggel, ellenben a Doom-mal, ami egy szimpla cső fps, és messze nem olyan hosszú, mint az AK. De valaki meg biztos a Doom-ot ajánlaná inkább. Szóval inkább dönts te. 😀
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Hali!
Tanács kellene:

Doom (2016) vagy Batman: Arkham Knight? Ár nem szempont, a tiszta tartalom ill. játékélmény a lényeg.
0
0
0
0
Belchior10 avatar
A nagyobb címeket annyira nem árazzák le, így azokat érdemesebb máshol venni, pl. instant gamingen. Gondolok itt pl. a Witcher 3-ra, AC Syndicate-re, Rise of the Tomb Raider-re.
0
0
0
0
djsiegfried avatar
Eddig:
Lightning Returns Fianl fantasy
May Payne 3

Tervezett:
Doom
Rise of the Tomb Raider
Dying Light
0
0
0
0
gigazte avatar
Eddig csak a Lakeview Cabin Collectiont vettem meg, de még majd szeretnék gyűjteni pár játékra.
Tervben van:
- Game of Thrones Telltale
- South Park The Stick of Truth
- Dead Rising 3

Ebből szerintem maximum egy játékot fogok még megvenni, de persze attól is függ, hogy mennyi pénz jön még össze! 😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hát... én csak gyűjtögetem, a kártyákat meg eladom őket 😆 És a befolyt összegből Dota ládákat veszek 😆 (money well spent...)
0
0
0
0
Arnybiro avatar
sudosu megvetted már ESO-t?

Én egy játékot zsebeltem be (eddig) mégpedig Middle-Earth Shadow of Mordor-t 😃 De gondolkozok még Titan Quest Gold Packon is.
0
0
0
0
sudosu avatar
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited akarom megvásárolni. Még az Open Bétájával játszottam régen, akkor egészen tetszetős volt, csak nem bírta rendesen az akkori gépem.

Meg egy Clannad (22 euró még mindig sok érte, akkor inkább dupla annyiért megveszem a dobozost ) , Higurashi No Naku Koro Ni, vagy egyéb Key Studios-os novellnek a leértékelését várnám még 😃
0
0
0
0
no avatar
Test Drive Unlimited 2 😀 5 Eurót lazán megér nekem. 😀
0
0
0
0
Takumi Fujiwara avatar
Talán a 100% Orange Juice vagy ha szerencsés vagyok és kijön annyi pénz a trading cardokból (meg egy PD2 free safe-ből), akkor Insurgency.
0
0
0
0
MoonW avatar
Szinte biztos:
[list]Geometry Dash
The Room[/list]

De még lesz egy jópár.

GaboC: néha a biztonságot is túltolják.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Assetto Corsa érdekelne,de jelenleg nincs salen. (hmm már mégis) rFactor 2 viszont igen. 😆
Payday 2-t biztos megveszem. Egyenlőre más nem fogott meg.. még. Bár wishlisten van bőven "cucc".
0
0
0
0
GaboC avatar
Steam Pénztárcádhoz nemrég új PayPal fiókkal adtál pénzt, vagy olyan hitelesítetlen fizetési módot használtál, melynek használati gyakorisága mostanában nőtt meg. Pár napig nem fogod tudni használni a Piacot, míg az összeg ellenőrzésre nem kerül.

De jól jött ez. :|
0
0
0
0
Whoo avatar
Én szerintem a Borderlands1,2-re fogok 😀
0
0
0
0
susguy avatar
Witcher 2 vagy Jackbox Party Pack. Ha lehet akkor mindkettőt ^^
0
0
0
0
MoonW avatar
Ki mit vett vagy fog venni?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció