Multiplayer Játékok

Szerző: , 2009. March 17., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 85
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
pulse96 avatar
Hello!Nem tudom hova kellene írnom, ezért ide teszem.
Tesómmal How to survive-ot szeretnék share screenben játszani.
Elindul nincs semmi gond, csak ha gamepad-ot használunk és megnyitjuk az eszköztárat, az elkezd ugrálni mint az őrült, a pad-ot pedig úgy jelzi mintha xbox 360-as lenne.
Ha valaki tud segíteni nagyon hálás lenék, előre is köszönöm.
0
0
0
0
horvathhh avatar
Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy kolis vagyok és van is jó net, de cod4 mp-en nem enged fel egy szerverre se mert szerintem a koli ip címe le van tiltva az ilyneknél. Van erre valami megoldás, hogy tudjak multiban játszani?
0
0
0
0
hellboy213 avatar
akinek van eredeti Sr3-ja az jelöljön be Steam-en, United98765
0
0
0
0
PoPet avatar
Aki eredetis F1 2103-as, és szeretnének multizni, jelölhet steamen, popethd a nevem..
0
0
0
0
Slier avatar
Cod waw-ban vannak tört szerverek?
0
0
0
0
MongoL avatar
Van valakinek Dead Space 2 Original CD kulcsa aki nem használja a multiplayer módot? ki szeretném próbálni, hogy megy-e lagg nélkül a multi rész... ezért nem veszem meg még eredetibe! (mielőtt vki belém kötne!!)
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Optimusz08:

SG fórumon kérdezz körbe, írd le hogy milyen tankjaid vannak stb, emelett jó lenne tudni, hogy milyen klánt keresel(magyar - külföldi? / profi - kezdő stb)

De pár magyar klán, ami nem rendelkezik nagy követelményekkel:
HARC
BE-SE

és itt egy jó külföldi klán:
WMI (UNICA CW tesója)
0
0
0
0
R3mZy avatar
matyosowski: Próbáld rendszergazda módba inditani, és a kompatibilitást winxp-re tenni ! Remélem birtam segiteni.
0
0
0
0
no avatar
Wot ba tud valaki olyan honlapot ahol klánokhoz lehet csatlakozni. Leírják mit követelnek stb.

Előre is köszönöm ;-)
0
0
0
0
matyosowski avatar
Csá all!

Nekem annyi a problémám hogy cod2 multinál amikor akarok csatlakozni egy szeróra akkor hibaüzenet nélkül kidob és csak annyit ír ki hogy a win keresi a megoldást. win7 em van és semmi ötletem nincs rá :S

Help pls!

helpet előre is köszi!!
0
0
0
0
syzwyryzz avatar
sziasztok.
kis segítség kellene beállítás terén cod4ben
elég erős gépem van hogy 250fps meglegyen deeléggé ingadozik. van hogy leesik 150re és nem tudom mi miatt. GTX260 a vidikarim 4giga ram és 3ghz dual core proci.szerintem ezen böven elkne hogy fusson. 1280x1024es felbontáson játszok.valami ötlet h ne legyen ekkora az fps ingadozás???
0
0
0
0
gibdj avatar
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne: ha LAN-on keresztül szeretnénk játszani egy játékot, akkor annak eredetinek kell lennie? Két gép lesz összekötve, azt annyi.😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én egy olyat ajánlok h Crossfire! 😀 Nagyon jó game, regizni kell de ingyenes 😀
0
0
0
0
no avatar
sziszifiu: előre szólok 2 éve toltam utoljára WOW eredetivel, de úgy kell hogy ugyebár megveszed az alapot, rá a burning crusadet és utána a lich kinget (cataclysm nem tudom kijött-e már de ha igen akkor azt vagy akkor amikor kijön), azután megvárod ameddig patchel és kész. Fizetni lehet gamecardal vagy kártyával, de arra viszont nem emlékszem milyen gyakran kell fizetni és mennyibe kerül.
0
0
0
0
no avatar
következő kérdésem lenne😃
hogy úgy döntöttem neki szeretnék állni wowozni de nem tudom h ehez mennyi pénz kéne😃 melyik eredeti játékot kéne megvennem pl...mert csomó rész van vagy kiegészítő...és ha megvettem eredetiben utána még havonta fizetnem kell?😲valaki magyarázz el nekem ezt az egész dolgot vmi nagy WoW kocka😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Tofy írta:
ÁÁ de multiban nagyon állat lesz az biztos😃


Remélem is 😃 majd holnap kiderül mi lett a végeredménye az első próba simulatornak 😃
0
0
0
0
Tofy avatar
ÁÁ de multiban nagyon állat lesz az biztos😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Tofy írta:
A Landwirtschaft Simulátor-ról hallottam de a másikról nem😃 Amúgy meg én is kipróbálom az 100%😃


Hát a cég ami az agrart csinálja ez az elő próbálkozása ilyen simulatorral 😃 Majd kiderül.
0
0
0
0
Tofy avatar
A Landwirtschaft Simulátor-ról hallottam de a másikról nem😃 Amúgy meg én is kipróbálom az 100%😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Tofy írta:
Mi a neve annak a traktoros játéknak? 😃


Az egyiknek Agrar Simulator 2011 a másiknak pedig Landwirtschaft Simulator 2011 és mind a 2 multis lesz 😃. Engem nem érdekel mások mit mondanak de én ki fogom próbálni mind a 2-t 😃
0
0
0
0
Tofy avatar
Mi a neve annak a traktoros játéknak? 😃
0
0
0
0
azbizony avatar
gibdj írta:
Akarod mondani: felszántasz.😃


Am tényleg szeretem a traktorokat ezért leszedem kíváncsiságból 😃 Ki hallott már ilyet hogy traktoros játékba multi 😃 lesz TDM aratás vagy mi ?😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én most CoD 4-et tolom és sokkal jobb mint a hatnak a multija 😜
0
0
0
0
gibdj avatar
Akarod mondani: felszántasz.😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Én mostanában csak a COD 6 multival nyomom 😃 Na de nemsokára jön egy traktoros játék és lesz benne multi na majd azzal menyit tolom 😆😆😆 megkapálok minden földet 😆
0
0
0
0
gibdj avatar
Köszi a tippeket! De feladom, nem tudok multizni. Sehol nem kért serailt. Rámegyek a játék menüjében a "Multiplayer"-re, akkor kéri hogy jelentkezzek be az Ubisofthot, ezt megteszem. Rámegyek az Internetes multira. A listában előjön egy csomó szerver, de egyikre se tudok kattintani. Ubi oldalán meg egy letölthető cuccot se találtam a Rainbow Six - Raven Shieldhez.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
régebben voltak olyan ubisoftos játékok amiknek külön serial kellett multiba, de ez nem tudom olyan-e. nézz utána, lehet h téll csak fel kell patchelni
0
0
0
0
no avatar
Sztem semmi esetleg vmi patch kellhet de más nm naon!
0
0
0
0
gibdj avatar
Véletlenül nincs itt olyan, akinek van eredeti Ubisoft-os játéka, és szokott vele multizni?

Találtam egy régebbi Rainbow Six-es játékot, amit még egy videókártyához kaptam. Na most ahhoz van egy serial szám. Gondolom ez eredetinek számít.😃 Nos, a multihoz mi kell még?
0
0
0
0
motormen avatar
levi27 írta:
Cod6-ban lehet split-screenben menni?
tuti hogy nem lehet
0
0
0
0
levi27 avatar
Cod6-ban lehet split-screenben menni?
0
0
0
0
Dante15 avatar
hello valaki tudna ajánlani jo multis game-et ami ingyenes és elmenne a gépemen is pls.
0
0
0
0
no avatar
Én most a Call of Duty 2-vel tolom neten!
0
0
0
0
twoKgames avatar
America' s army 2.8.5 és Crossfire
amúgy mind2 játék ingyenes...
0
0
0
0
Devis avatar
őőh..hát figy ugyvan h becsatlakozok van pl 60 fps-m, jön az egy másodperces kihagyás és van 28, de utána vissza megy és ez így körbe körbe
0
0
0
0
LimiTED avatar
én San Andreas multival szoktam meg Left 4 Dead (2)-vel 😃
0
0
0
0
Devis avatar
Hali
Az lenne a problémám, hogy a cod4 multiban becsatlakozás után durván 20 mp után 1-2 perces 4 másodpercenkénti akadozásom van ( nem net baj).Az akadozás úgy néz ki hogy egy másodpercig egy helyben állok.

Cod4 gépigénye: https://gepigeny.hu/games.php?id=41

Gépem: Intel Dual core 2.8 ghz
Ram: 1500 mb
video kártyám: nvdia gforce 7200GS 265 mb

előre is kösz mindenkienk a válaszát
0
0
0
0
Adam996 avatar
ezek jóK SAMP,CS,,SWAT4 és még gondolom nfs world 😃
0
0
0
0
bigdave174 avatar
kRisi írta:
de win7 jobb😞😃

Akkor játszál laggolva bmeg!
AM. multis game-ekkel nem nagyon játszok, de amivel eddig játszottam multiban az az

Age of Empires III
Split Second
Counter Strike Source
Splinter Cell Chaos Theorry
volt!Nagyon király!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Gyenge gépre (de erősre is 😀😉 eygértelműen a SWAT 4-et ajánlom, a COOP-al alig lehet elállni 😃
Újra elkezdtem COOP-ozni, ha valaki jönne, vegyen fel Xen: Feki1991
0
0
0
0
Gabor200 avatar
Team Fortress 2 naon nagy játék! 😃
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Koppy96 írta:
KÖSZI 😃 A Blade & Soul volt 😃

Szivi
0
0
0
0
bigdave174 avatar
Akkoör rakd vissza az XP-t!
0
0
0
0
no avatar
Helo mindenki legyenszíves valaki segíteni mióta felraktam a win7et azóta a cod2 multim laggol akármit probálok mi lehet a probléma (mikor még XP-m volt akkor semmi gáz nem volt soha egy kis lagg se volt)aki Tud legyenszíves segíteni nagyon megköszönném😀 szép estét tipekket vérom😃
0
0
0
0
no avatar
Helo mindenki legyenszíves valaki segíteni mióta felraktam a win7et azóta a cod2 multim laggol akármit probálok mi lehet a probléma (mikor még XP-m volt akkor semmi gáz nem volt soha egy kis lagg se volt)aki Tud legyenszíves segíteni nagyon megköszönném😀 szép estét tipekket vérom😃
0
0
0
0
no avatar
Helo mindenki legyenszíves valaki segíteni mióta felraktam a win7et azóta a cod2 multim laggol akármit probálok mi lehet a probléma (mikor még XP-m volt akkor semmi gáz nem volt soha egy kis lagg se volt)aki Tud legyenszíves segíteni nagyon megköszönném😀 szép estét tipekket vérom😃
0
0
0
0
Koppy96 avatar
KÖSZI 😃 A Blade & Soul volt 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció