G2A

Szerző: kazsmerlevente, 2015. July 31., téma
Fórum » Társalgó
Minden a G2A-ról!
Hozzászólások: 121
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Gyrger72 avatar
Sziasztok! Az Eneba.com mennyire megbízható oldal? Paysafecard -al vásárolt már onnan valaki?
Válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 1
Abelsu avatar
@Gyrger72: Haverom vásárolt már azon az oldalon játékot, én nyugodtan vennék onnan 😀 hogy mivel fizetsz szerintem nem kérdéses
0
0
0
0
Maros avatar
Sziasztok! Szerintetek melyik a megbízhatóbb oldal: G2A vagy az Eneba ?
0
0
0
0
💬 2
vyne avatar
@Maros: Egyik se.
Spoiler!
InstantGaming
0
0
0
0
Maros avatar
@vyne: Köszi, majd legközelebb kipróbálom. 😉
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Lehet a G2A-n vagy hasonló oldalakon egy fajta játékból egyszerre több kódot venni?
Pl. ha a Mortal Kombat X -böl szeretnék 2db-ot.
0
0
0
0
💬 1
Warlordcommander avatar
@Gyrger72: Én enebán veszek ha olcsón van valami vagy humblebundlén de mindegyiken lehet egyszerre több kulcsot venni, volt hogy 3at vettem valamiből. Persze nem azért hogy tovább eladjam hanem haveroknak.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
rened avatar
@Gyrger72: https://pay.g2a.com/online-payment-methods
0
0
0
0
Gyikoc avatar
Unfortunately your payment has failed, please retry. (#F8)
Van pénz a kártyámon, az eladó se vonta vissza az ajánlatot, a böngészőm se tilt le semmit, és még számtalanszor vásároltam itt. Az OTP oldalán is nézelődtem, és náluk sincs semmi olyasmi, ami ezt akadályozná.
MasterCard a kártya. Ötlet?
0
0
0
0
no avatar
Ezt itt pontosan hol/hogy tudnám megtenni?
0
0
0
0
Puffin avatar
Hirdesd meg itt vagy hardveraprón.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Kaptam egy steames játékot, de mivel nem érdekelt gondoltam eladom. Ajánlották ezt a g2a oldalt. Viszont ahogy felteszem rögtön le is tiltják mindig. Pedig biztosan jó kódot írok be (cd tok hátulján lévő aktiváló kód)
Mi lehet a probléma?
0
0
0
0
visor261 avatar
Mivel ez ajándékSpoiler!
mert amerikában olyan kuponok vannak hogy minusz x$ amivel akár 0-ára lehet vinni a végösszeget és nem olyan x% kedvezmény ami más kedvezménnyel nem vonható öszze...
volt amiért nem fizettem csak beváltottam és 150k alatt volt szerintem nem lenne nagy dádá...Spoiler!
kivéve ha (megint) megváltoztatták a róla hozott törvényt
0
0
0
0
WeKing avatar
visor261: ha a NAV látná azt a képet amit felraktál akkor igen csak dádá lenne 😆 mondjuk én is így szoktam de erről senkinek egy szót se 😜
0
0
0
0
Puffin avatar
Fogod tudni használni!
0
0
0
0
no avatar
Az nba 2k17-et szeretném a g2a-n megvásárolni. A row-os változatot . Az szeretném kérdezni, hogy azt Magyarországon lehet e aktiválni ? Elvileg nincsen a tiltott országok között Magyarország de azért inkább megkérdezem. Előre is köszönöm a segítséget.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

G2A-n vettem ma egy játékot és valami oknál fogva nem vártam meg hogy az utolsó ablakban amikor számol vissza 5 percről.Az lenne a kérdésem hogy ezek alapján nem lesz meg a kódom soha vagy a megadott e-mail címre majd küldik?Már vásároltam így hogy e-mail címre küldték az aktiváló kódot.
Előre is köszönöm a válaszokat.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Sziasztok!

G2A-n el lehet adni a humble kulcsokat? Mert kinguin-en nem lehet, gondoltam itt talán igen, de ha nem akkor szépen mennek steamgiftsre. 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
Nincsmit! 😀 Mit vettél egyébként? Ha nem titok 😃
0
0
0
0
visor261 avatar
Igen és az a baj hogy a súgó is ugyan ezt mondja el... Spoiler!
kb: [img]http://2static.fjcdn.com/pictures/Brock+the+pokemon+expert_b0293e_5631853.jpg[/img]


Még 10 perc mire letöltSpoiler!
Megvettem, beaktiváltam most szedi.
i :/ Netet is venni kéne 😃

Kössz a segítséget 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
Nem kell a shield. Ha sok a pozitív értékelés akkor kb. felesleges, mert úgyse vernek át. Nem tudom az mi, persze a nevéből kikövetkeztethető, hogy valami kód ami a pénz visszatérítéshez kell. Ha kell...
0
0
0
0
visor261 avatar
Én beállítottam hogy ár: 400huf platform:steam oszt haggy szóljon(azóta is lapozok 😃😉 (végignéztem a többi platformot de steamen van így a legtöbb) (még úgy lenne jobb ha ki lehetne zárni az ingame vackokat és csak a játékokat dobná ki)

Na megvan most mit kell csinálni?(kell az a shield vagy mi nekem? 😲)
Kiválasztottam a legolcsóbb árat ahol 3575 és 99%.

Mi az a cashback code?
0
0
0
0
Ajax avatar
phoenixfire: Kb pedig pont 2-3 hete van ez. Valahogy akkor pont az utolsó vásárlásod után jöhetett ez be.

visor261: Na hát annyi tudok segíteni, hogy menj fel a g2a oldalára, és görgess legalulra, ott lesz valahol ahol kiválaszthatod a pénznemet. Alapból HUF-ra van állítva, de ha tényleg dollárba van a kuponod, akkor az egyszerűség kedvéért állítsd át USD-re. Aztán kattints erre a linkre (ha nem állítod át a pénznemet és úgy kattintasz a linkre, akkor 1ft-ig fogod látni a cuccokat...😃😉: [url]https://www.g2a.com/?d=1&s=141[/url]
És itt kizárólag 1 dollár és az alatti cuccok vannak. Van 1 pár jó dolog, mint mondjuk
Kholat
Shelter 2
Savage Lands
Witcher 2: EE
Far Cry 3 Blood Dragon
FEAR 2
Lucius
Stalker
És stb... Nézelődj, ha nem ismered őket akkor utánuk nézel, azt ami tetszik azt megveszed. 😀 A nevük után ott van, hogy hol lehet aktiválni, erre azért figyelj (steam, origin, uplay, gog). Jobban jársz ha ezek közül szemezgetsz, mert így olyan játékot vehetsz ami tényleg érdekel, abba a random vacakba meg biztos nem olyan lesz ami nagyon érdekelne.
0
0
0
0
visor261 avatar
Kaptam 1$ g2a kupont és néztem mit lehetne venni belőle.(egyszer nem vásároltam még itt 😆😉
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Mióta lett 3 euró a g2a shield? Ma akartam venni egy játékot és néztem hogy csak en nem latom jol vagy draga lenne. 2-3 hete vettem tőlük semmi gond sem volt és akkor még csak 2 euró volt mintha, és azelőtt egy fél évvel kb. 1 volt.
0
0
0
0
Puffin avatar
Ez olyan mint a kaparós sorsjegy... 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
visor261: Én vettem már pár alkalommal ilyet, de semmi értelmeset nem dob. De nem is számítottam semmi komolyra.
Milyen játékot akarsz te 1 dollárért venni? 😃 Bundle-öket érdemes nézni. Például a bundle stars oldalán pár euróért már kapsz jó játékokat.

Sniper: Ghost Warrior Trilogy (1.89 euro):
[LINK]

Demon Bundle (1.59 euróért 6 jó játékot kapsz):
[LINK]

És sok van még az oldalon, érdemes szét nézni. 😀
0
0
0
0
visor261 avatar
Tudsz valami 1$ ami megéri?
0
0
0
0
Konry avatar
visor261: Még sosem próbáltam, de én sok reményt nem fűznék hozzá
0
0
0
0
visor261 avatar
Ha megveszem az [LINK] akkor normális játékot fog kidobni?
0
0
0
0
SonyBl4ck avatar
1. 100% hogy nem lesz baj az adóval, ha nem azt választom ki ahol lakom?
2. Hogyan lehet legit G2A accountom, azaz amikor már több, mint 10 terméket akarok eladni?
0
0
0
0
jeszimate avatar
Sziasztok! Szeretném megvenni az Overwatchot G2A-ról, de megláttam, hogy az Origins Edition olcsóbb, mint az alapjáték? Ez miért van?
Origins Edition: https://www.g2a.com/overwatch-origins-edition-global.html
Alapjáték: https://www.g2a.com/overwatch-cd-key-global.html
0
0
0
0
danee23 avatar
Mindig global kulcsot vegyél, azzal nem lehet gond, és akkor tök lényegtelen hogy mit pipázol honnan vagy...
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Rányomtam USA-t de simán elfogadta a kulcsot a steam.
0
0
0
0
danee23 avatar
A kulcs használható ha global maga a kulcs lényegtelen melyik országból veszed.

EUn kívül van szerbia pl. megadhatod azt is.

Vagy vásárolsz sztímen.
0
0
0
0
Teeborg avatar
Hát ez esetben passz. Én pár hónapja vettem innen játékot, akkor még elég volt ezt kiválasztani, majd utána e-mail cím, és tovább a bankkártyás rendszerhez...Az a baj, h a másik oldalon meg fent sincs, ahogy nézem.
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Batman arkham knigh-ot.

Belállítottam, hogy EU-n kívülről veszem, viszont mikor bepipálom a boxot, akkor egy felugró ablakban kéri, hogy adjam meg az országot. Nem lehet kihagyni a lépést.

Ami nem baj, csak attól tartok, hogy ha más országot adok meg, nem tudom használni a kulcsot.
0
0
0
0
Teeborg avatar
Szia!
Persze, hogy nem tudod megadni Mo-t, hiszen az nem az EU-n kívül van. Elég annyit kiválasztani, hogy "Outside of the European Union...", majd alul bepipálod a négyzetet, h tudomásul vettél minden fa*zágot, és fizetés! Egyébként Instant Gaming-en is érdemes körül nézni, bár nem tudom, h mit akarsz venni, de sokszor olcsóbb, és ott eleve nem kell adót fizetni!
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Ezt értem, a kérdés hogy melyik országot adjam meg amikor kéri.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Sosem adtam még meg a 27 százalékos áfát meg szerintem senki!
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Amikor fizetek miket kell beállítani, hogy ne legyen áfa (VAT)?
Beállítottam, hogy az eu-n kívülről veszem, így 0% az áfa, viszont nem tudom Magyarországot megadni. Ha más országot adok meg attól tudom még aktiválni és használni?
0
0
0
0
Ajax avatar
Amúgy rendes a support, ha nincs shield-ed, akkor is kapsz új kulcsot. Sose használok shield-et, sok értelme nincs. Mindig olyantól vásárolok akinek több tízezer vagy százezer pozitív értékelése van (vagy akár millió), ennél nem lehet baj.
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Oksa, most úgy látom 1 hónapig ingyen van a Shield.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Minél több eladása legyen és minél nagyobb százalékban legyen a pozitív értékelése, 99-100%, ezek már tényleg megbízhatóak. És érdemes rááldozni azt a plusz 300 forintot a G2A Shieldre, mert ha esetleg nem működne a kulcs vagy valami hiba lenne, akkor foglalkozni fognak veled, és ha kell új kulcsot is kaphatsz.
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Van aki rendszeresen innen vásárol? Mit érdemes tudni, illetve mire kell figyelni az eladóknál?

Köszönöm előre is!
0
0
0
0
bassus16 avatar
Érdemes és nem lesz baj.
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek érdemes innen vásárolni? és baj lesz ha ott az áfát nem pipálom ki?
0
0
0
0
Scotty01 avatar
Helló .Szerintetek ez mi? Illetve miért csinálhatja a G2A ? Bank kártyával fizetnék,és mindig ezt írja ki: Unfortunately your payment has failed, please retry. F8

Korábban is vettem már pár játékot innen,eddig jó volt, de most meghalt... :S

Valaki tud segíteni?
0
0
0
0
no avatar
g2a n ezek a coinsok vásárlásra is jok?
0
0
0
0
no avatar
Egyébként Paypalhez bármilyen kártyát lehet használni?
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Kartyarol is biztonsagos...legalabbis nekem volt ,olyan hogy kozvetlenul akkor fogyott el valami amikor rendeltem es visszautaltak a penzt a kartyara 😀
0
0
0
0
no avatar
Közvetlenül bankkártyáról biztonságos fizetni vagy inkább Paypal-on érdemes?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció