Milyen sorozatokat nézel/fogsz nézni?

Szerző: Matt99, 2015. January 04., téma
Fórum » Film, sorozat
Itt leírhatjátok, hogy milyen sorozatokat néztek mostanság, vagy melyek azok a sorozatok amiket vártok.
Hozzászólások: 233
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kmetovics avatar
Beyblade
Bakugan
B-Daman
(a 3 b betűs 😁)
(gyerekkor 😀)
0
0
0
0
Dwight Schrute avatar
A Jóbarátokat fogom újra nézni. ❤️
Matthew Perry halála erősen földhöz vágott. 😓
Szinte a sorozattal nőttem fel annak idején. A szarkasztikus beszólásai mindig feldobták a kedvemet amikor nekem is voltak nehezebben időszakaim az életben. Kár érte, számomra hatalmas színész volt a sorozatban.
0
0
0
0
kmetovics avatar
TWD Daryl Dixon
Gen V(lassan)
0
0
0
0
alratar avatar
Pótolom a The Expanse sorozatot
Új sorik közül, az Ashoka pörög

Ha meg valamelyik befejeződik, jöhet a Wheel of time 2. évada
0
0
0
0
kmetovics avatar
Attack on Titan
Demon Slayer
0
0
0
0
FRC45DX avatar
Oppenheimer, nem sorozat, de nagyon komoly történelmi film, nagyon megéri.
0
0
0
0
kmetovics avatar
The Witcher(3.évad)
The Walking Dead : World Beyond
The Walking Dead : Dead City
0
0
0
0
💬 8
kismadar avatar
@kmetovics:
The Witcher(3.évad)

Messze a leggyengébb évad eddig.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Hali. Jó az új avid 😀 Nem rég néztem meg a Blood Originst. Annál csak jobb lett.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Kösz. 😀 Karakterek miatt jobb, de itt se erőltették meg magukat a forgatókönyv terén.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: A könyveket nem vágom, igaz asszem csak részben követik azokat. Hát ez az 5. rész kriminális volt. Meg értem én, h kb Ciriről szól az egész, meg a politikai blabláról, de lőhetnének több szörnyet, nem csak 2-3 részenként egy nagyobb db-ot. De valahogy jobban tetszik egy kicsit, mint a 2. évad.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: A 2. évad se lett hű de jó, de ott még valamennyire foglalkoztak a könyv történéseivel. Itt ebben a 3. évadban egyáltalán nem foglalkoztak semmivel, minden karakter tipikusan netflixes, a rasszoknak, a melegeknek is kedvezni akartak, pont ezért az összes szereplő már teljesen karakter idegen. Henry Cavill kiválása, és ez a nem törődöm stílus, szerintem ki is nyírja ezt a sorozatot, pedig az első évadot még többször is megnéztem.

Hú pedig milyen jó kis szörnyek voltak a könyvekben, és micsoda harcok/háborúk. Kár hogy ezekből alig emeltek át bármit is. Pont a megvetés ideje volt az egyik kedvencem, így számomra már -4-ről indul. Talán ez a maradék pár rész kicsit változtat a dolgon, és egy normális Cavill búcsút is elvárna az ember, mert eddig ebben az évadban kicsit a háttérbe szorult.
0
0
0
0
FRC45DX avatar
@kismadar: megláttam a meleg jelenetet ki is kapcsoltam a ***be,
0
0
0
0
kismadar avatar
@FRC45DX: Az a baj, hogy lassan már nem lehet olyan filmet/sorozatot nézni ahol nem buzulnak, sőt néha már játékokba is előszeretettel raknak be ilyen karaktereket.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Azt énsem szeretem, h ránk eröltetik a dolgot már mindenhol, főleg, amikor 2 ***i smárol jó cuppanósan 🤢🤢🤢
0
0
0
0
kmetovics avatar
Hawkeye
Gotham Knights
Walker(3.évad)
0
0
0
0
kmetovics avatar
Vikings: Valhalla
Jericho

Sword Oratoria
Record of Ragnarok
(egyelőre ennyi 😝)
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Szexoktatás (csak a barátnőm miatt) :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
The Winchesters
Moon Knight
Falcon and the winter soldier
Resident Evil
Halo
The Witcher : Blood Origin

Vinland Saga(2.évad)
Star Wars: Tales of the jedi
Constantine: City of the demons
Tekken Bloodline
Nier Automata Ver1.1a
Attack of Titan
Demon Slayer
(most van mit néznem 😁)
0
0
0
0
💬 5
bukta2 avatar
@kmetovics: Az igen.. te aztán nem aprózod el...😅
Azért néha menj ki a levegőre is! 😁
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Hát jó, azért nem egyszerre nézem meg ezeket, meg a többsége 1 évados és rövid. A hosszúakat meg nem mostanában kezdem el nézni. Lehet, h több hónapig fog tartani, mire belekezdek 1-1be. Meg már valamelyiket végig is néztem, olyan rövid volt.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@kmetovics: Moon Knightra figyelj ám, nem ám elveszted a fonalat. 😀 vinterszoldzsörre meg már kb nem is emlékszem. xd
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Ayistion: Na miért, tán olyan bonyolult?
0
0
0
0
visor261 avatar
@kmetovics: sztm nem olyan bonyolult, elvégre ez nem egy Primer...
0
0
0
0
kmetovics avatar
Claymore
Vinland Saga
Trigun
Búj búj szellem
Ghost in the shell
Star Wars Clone Wars 2003 (a Genndy Tartakovsky féle, imádom 😁)
0
0
0
0
zsolo avatar
Gyűrűk ura sorozatot kezdtem el nézni, eddig tetszetős! :D
1
0
0
0
BellaCiao avatar
cyberpunk edgerunners
Jojo jojo bizzare adventure
0
0
0
0
Ayistion avatar
Runaways - 2. Évad
Moon Knight - 2 rész maradt
Amazon ügyvéd - eddigiek megnézve
Jessica Jones - 2. Évad

Isten áldja a disney+t.
0
0
0
0
kmetovics avatar
See (utolsó évad)
Sárkányok háza
Gyűrűk ura - A hatalom gyűrűi
Walking Dead (lassan)
Fist of the North Star
0
0
0
0
kmetovics avatar
Death Note
Ghost in the shell
0
0
0
0
kmetovics avatar
Animék:
Devil May Cry
Berserk - The Golden Age Arc
Cowboy Bebop
Blue Gender
Neon Genesis Evangelion
Devilman OVA

Élőszereplősek:
Van Helsing
See
Stranger Things
Grimm
Breaking Bad
0
0
0
0
PatrikVagyok avatar
Stranger Things
Obi-Wan Kenobi
The Boys
Peaky Blinders
Supernatural
1
0
0
0
💬 2
BellaCiao avatar
@PatrikVagyok: Stranger Things jelenleg az eddig legjobb sorozat :)
jó szórakozást hozzá
1
0
0
0
PatrikVagyok avatar
@BellaCiao: Köszi szépen meg lesz 3. alkalommal nézem újra :D Jó szórakozást neked is! :)
0
0
0
0
BellaCiao avatar
a nagy pénzrablás korea
stranger things
0
0
0
0
Tren_Istv avatar
Hosszú idő után megnéztem/teljesen befejtem a Transformers Prime-ot
Még korábban, kisebbként nézegettem és nagy élmény volt végig nézni 😀
Most tervben van a különféle All Or Nothing focis sorozatok, esetleg azokhoz kérhetnék egy kis segítséget ? 😅
0
0
0
0
kmetovics avatar
Most ezeket nézem:
Black Lightning
The Boys
Obi-Wan Kenobi
Ash Vs Evil Dead

Castlevania
Boruto
Berserk( 1997 és 2016)
Fist of the North Star
0
0
0
0
kmetovics avatar
Hellsing
Hellsing Ultimate
0
0
0
0
Legendrush27 avatar
Most találtam rá kb egy hete.

Vicces van benne irónia bőven és kiszámíthatatlan.
Első évad rendben volt . ✅

https://youtu.be/vY0qzXi5oJg
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
HELLUVA BOSS
[img]https://ih1.redbubble.net/image.1862195818.7959/st,small,507x507-pad,600x600,f8f8f8.u1.jpg[/img]

18+ -os sorozat. Imádom! 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
Halálos Fegyver egész szórakoztató.
0
0
0
0
Superman79 avatar
Loki

1 rész után nagyon bejövős.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Swamp Thing
The Seven Deadly Sins (4. évad)
Star Wars The Bad Batch
0
0
0
0
MrSzakember01 avatar
Én a csodadoktort nézem a kezdetek óta (január) a SuperTV2-n, este 7-től.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Én most egy magyar sorozat nézek a Munkaügyek 5-dik évad 3-dik részénél tartók.
1
1
0
0
no avatar
Jupiter's Legacy - netflix, szinkronos

Előzetes alapján teljesen mást vártam, de ezt már megszokhattam volna.
Ahogy nekem átjött egy alaptéma körül forog: a halálbüntetés alkalmazása jogos vagy sem.
Erre húztak fel egy mai trendi, sosemhallott szuperhősökkel teli világot és megfejelték a The Boys által behozott véresebb bemutatást, ami a Marvel 13-as karikája és steril világa után nem volt rossz váltás, de erre nagyon tovább nem érdemes menni szerintem.
Helyenként családi drámázás és monologizálás megy majd egy vágással később egy véres/belezős lila/sárga fénynyalábokkal teli, repkedő hősös bunyó ahol minden ízekre darabokra szakad...és ha már vágás: kb a 2. résztől kezdve elkezdik az eredettörténetet is párhuzamosan mesélni így a jelen eseményei lelassulnak, már már unalmassá válik, míg a múlt bemutatása tart, de ott is kihagytak egy bazi nagy ziccert: a megváltozott történelmet, ami most ismét divat lett. Nehezen hiszem el, hogy ha 1930-ra amerikának rendelkezésére áll 6 kb halhatatlan szuperhős akkor megismétlődik a második világháború, a vietnámi háború, mindenféle komolyabb változás nélkül...pl az alternatív történelmet a For All Mandkind-ban remekül behozták, de itt kihagyott lehetőség.
Párhuzamos bemutatást szerintem ebben a formában hanyagolni kellett volna, első rész után kellett volna két rész eredettörténet és utána vissza a jelenbe, így lenne alap, amire lehet eredetet felhúzni és utána az aktualitást bemutatni, de ez a vágásparádé lehet hogy valamiért kellett, de számomra zavaró, hogy egy egy megkezdett jelenetbe belevágnak egy múltbelit, kb indoktalanul.

Az első évad szódával elmegy, kellően hagyott kérdéseket a második évadra is.

----------

Outside the Wire - netflix, szinkronos

szokásos netflx sablon:
- olcsó fogatási helyszín (Budapest elhagyott, lepukkant gyártelepei - pl Északi járműjavító)
- afroamerikai jófiú főhős
- afroamerikai sidekick akit mindenki bánt
- gonosz fehér ember, legyen az amerikai vagy éppen orosznak titulált

Teljesen érdektelen sztori és sablonos színészi játék, Anthony Mackie kötelező tucat B filmje

-------------------
Space sweepers - netflix -angol

látványos űrscifinek indult, de a kezdő jelenetsor ahol úgy repkednek minta légkörben lennének, közben az űrben vannak, teljesen hiteltelenné teszi az egészet már az első 15 percben. Utána már csak lejjebb van.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Tegnap elkezdtem a The Boys első évadát, 3 részt sikerült megnéznem és eddig nagyon jó! Hétvégén folytatom!
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Lupin végig nézve.
Most Shadow and Bone.
0
0
0
0
no avatar
[LINK]

That's a wrap on Season 2! The White Wolf awaits you back on The Continent.
https://pbs.twimg.com/media/Ex-F0IlWUAElDpZ.jpg
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Ha tehetem, akkor az X aktát folytatom esténként.
0
0
0
0
no avatar
For All Mankind
Season 1



Spoiler!
Első évad remek alapot adott az egésznek, az alternatív történelem legalább olyan érdekes, hanem érdekesebb, mint az űrrepülésről szóló részek. A drámázást persze nem lehetett kihagyni, és bár helyenként konkrét részeket vitt el sajnos, nagy részük csak mesterségesen próbálja gerjeszteni a feszkót, próbál hatásos lenni, szerintem helyenként már-már nevetségesen.
Ettől eltekintve volt benne egy két wtf rész amire nem számítottam, de összességében jó lett az első évad még úgy is, hogy az egyik történeti ág teljesen felesleges, alig tesz hozzá valamit, mert a második évadra ágyaztak meg vele.

Annak idején, kb 10 éve - űrsiklók már nyugdíjazva lettek - volt egy külföldi fórumon csevely arról hogy ha az oroszok leszállnának a Holdra és az egyesült államok zászlaját "ledöntik" akkor arra az USA hogyan reagálna. Konkrétan borítékolható volt hogy: költségeket nem kímélve akár az apollokkal akár újabbal, de felmennének a zászlót visszaállítani. Ez azért érdekes ennyi év távlatából, mert a sorozat kb pont ezt feszegeti, csak nem a jelenbe téve hanem a 1969-83 közöttre. Ugye 1969-ben a sorozat szerint orosz lépett először a Hold felszínére, majd 1 éven belül egy orosz női űrhajós is, egy nagy kövér ..I.. -t mutatva az USA-nak ezzel.
0
0
0
0
no avatar
Brave New World

Spoiler!
Nem sok köze van a könyvhöz, csak a címe, a világ egy része és a szereplők illetve cselekedeteik egy része. Nem tudom a forgatókönyvíró hogy vette a bátorságot és írta át ennyire az eredeti könyvet, de a sorozat nem lett jobb az átírástól, csak PC-bb.
0
0
0
0
kmetovics avatar
The Walking Dead (folytatás)
The Flash (folytatás)
0
0
0
0
💬 2
reszler112233 avatar
@kmetovics: A Falsh-t magyar szinkronnal vagy feliratosan? Csak mert ugye eddig a 1-3 évad van magyar szinkronnal.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@reszler112233: Csak is eredeti nyelven nézek sorozatokat.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Castle, és a következő sorozat a DR Csont lesz, bár jelenleg letöltés alatt van.(1-5 évad már lejött.)
0
0
0
0
botmunpls avatar
Supernaturál utolsó évad és Chilling adventures of Sabrina
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Lehet megnézem ismét a Chihiro szellemországbant, ha már idén lesz 20 éves.
Spoiler!
ki hitte volna.....ugyanitt eladó '95ös Opel Astra
0
0
0
0
kmetovics avatar
Inuyasha (mozik), Slayers a kis boszorkány+mozik
0
0
0
0
kmetovics avatar
The Mandalorian (2.évad)
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Ismét NCIS Los Angeles. Ha ezen túl vagyok jön az NCIS New Orleans, majd a sima NCIS.
0
0
0
0
no avatar
Most volt pénteken a vírusvadászok új része a national geograpichon azt látta valaki?,jó lenne megnézni, csak nem látom sehol.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Dexter pörög még mindig! Megunhatatlan de lassan végzek a 7. Évaddal már csak 2 rész maradt belőle és jöhet a 8. És egyben utilsó évad 😢😢😢😢😢
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció