Bajnokok Ligája tippverseny

Szerző: gigazte, 2012. September 29., téma
Fórum » Sport
Szabályok:
- minden mérkőzésre legkésőbb a mérkőzés kezdete előtt 1 órával lehet tippelni

- a mérkőzés végkimenetelének pontos eltalálása 3 pontot ér (pl. végéredmény: 2-0, tipp: 2-0 -> 3pont)

- a mérkőzés végkimenetelének és gólkülönbségének eltalálása 2 pontot ér (pl. végeredmény: 1-3, tipp: 0-2 -> 2pont)

- a mérkőzés végkimenetelének eltalálása (tehát, hogy ki nyeri a mérkőzést) 1pont

- a mérkőzés végeredménye a 90 perc alatt született eredményt jelenti
Hozzászólások: 1 115
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Adam996 avatar
Háát én úgy nevetek 😆 ez már megalázás döntő Bayern 10-0 Dortmund 😃

Már mint PIQUE gólján nevetek 😆
0
0
0
0
PoPet avatar
PIQOÉ Mekkora gólt vágtál öccséém... 😆
0
0
0
0
PoPet avatar
Borussia Dortmund, Manchester United.... Reált is bírom, csak Murinhot nem....
0
0
0
0
Adam996 avatar
nankacu írta:
De a Bayernt se azt szögezzük le.... 😂😃😉


Kit szeretsz? Mert ahogy látom a Real-t se😃
0
0
0
0
PoPet avatar
De a Bayernt se azt szögezzük le.... 😂😃😉
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
😃😃 nankacu, te sem szereted a barcát 😃 látom 😆
0
0
0
0
PoPet avatar
Hát most mindegy hogy ott van e vagy nem, mert az előző meccsen se nagyon volt képernyőn a bolha...
Most gondoljatok bele, milyen égő lehetne neki, hogy ott sír a fűben a félidő végén amikor 4-0 a Bayernek......
0
0
0
0
Adam996 avatar
Messi nem lesz a kezdőben!
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
Én meg amondó vagyok hogy a Bayern megint csapat egy négyest 😃 szóval Bayern 4-0 Barca

Sima liba lesz 😃
0
0
0
0
no avatar
De örülök hogy végre kiesett a kirakatcsapat.
Meg is érdemelték,mert most az Old Traffordon kellett volna ünnepelni az egyik csapatnak...
0
0
0
0
neuroflex avatar
Bayern nagyon nagy vereséget fog kapni úgy érzem 😊
0
0
0
0
no avatar
Barcelona 1 - 2 Bayern München
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
Hát remélem a Bayern nyeri, de mindenesetre örülök hogy Real is és a Barca is kiesik 😃 agyon sztárolt csapatok 😃

De legjobban a Milan - Barca meccs idegesít, és idegesített... 😀

Milán lefogja a Barcát otthon és nyom 3 kontra gólt, majd idegenben nem ám hogy kicsit is védekezne a 3 gólos előnyével ááááh, neki áll támadni, na az a meccs 1000%-os bunda az biztos.

Amúgy nem kell félteni egyik csapatot sem, az összes csapat elment színjátszó szakkörbe... nem szeretem a mai focit, és a Milán evvel a vereséggel kicsit kiment a kedvenc csapat listámról :S néha néha nézek 1-1 meccset és majdnem hülyét kapok amit művelnek ott. Hála égnek hogy nem játszok nagy csapatban, 2-3 meccsemen ideg összeroppanást kapnék és valamelyiknek kettérúgnám a fejét... néha nagyon gáz amit művelnek, a legjobb jelenetek azok amikor az ellenfél 16-osnán belül összeugrik valakivel, majd meg akar halni há minden baja van, erre észreveszi hogy a társai hozzák a labdát és hopp felugrik és már tud is focizni 😆 pl. ne rég a Müller 😆D fáj a "lábam csere héé csere" lelkesen kapálózik is, de azé rúg egy gólt a végén még 😆

És lebecsültétek? 😆DD

A Barca - Bayern meccsből nem sokt láttam, de amit láttam abból az jött le hogy a Barcának inkább az volt a baja hogy a Bayern focizott keményen és nem színpadmestert játszott, persze biztos volt az is a Bayernél is... 😃
0
0
0
0
PoPet avatar
Lehet bírózni, de a Reál is miket kihagyott emberek? Özil, Higuain stb... Akkor nem volt nagy pofája Reál fanoknak amikor a bíró miatt jutottak tovább... Ezt megérdemelték, nem ezen a meccsen buktátok el, hanem a Signal Iduna Parkban, amikor lebecsültétek a Dortmundot...
Spoiler!
VESSZEN MURINHO!!!!
0
0
0
0
aeBneR avatar
A bíró jó pár másodperccel később fújta be a szabadokat, meg a végén amikor Ronaldot fellökték a hosszabításban, annak is tizenegyesnek kellett volna lennie szerintem.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Vagy ha Higuain 4 percbe vagy Özil 14.-be be lövi a 99%-os ziccert.. vagy mikor kirúgták Higuain lábát a 16-oson belül befújja a 11-est meg lehetett volna a továbbjutás. Hát igen itt a komolyabb gondok a helyzetek kihagyása meg a bíró is a Dortmund-al volt... 😞
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Nem lettek berúgva a helyzetek az elején, pedig le lehetett volna dolgozni egy kettő azt a három gólos hátrányt a Realnak. A végén még azt hittem, h tovább juthat még, de nem sikerült! Elrontották idegenben, h olyan sok gólt kaptak. Mondjuk Varane berúgta volna a helyztét még Dortmundban a vége fele, akkor máris más lett volna a helyzet! :S
0
0
0
0
neuroflex avatar
nagyon sajnálom Realt De ott barca jobb lesz
0
0
0
0
aeBneR avatar
A Dortmund sportszerűtlen a végtelenségig, értem én, hogy húzni kell az időt, de ez azért már túlzás. Weidenfeller is amiket leművelt a kirúgásoknál, a 83. percben. A bedobás utáni szabadrúgást nem engedték elvégezni a Realnak. Mondjuk, megértem a Dortmundot, másképp nem tudták volna "kiharcolni" a továbbjutást. Én csak röhögtem a hajrában Kloppon. A meccs elején még röhögött, aztán az átment idegességbe.

És akkor még a bíróról még nem is mondtam semmit...
0
0
0
0
PoPet avatar
Azért itt a végén pánikhangulat volt, és a hosszabbítás lejárásánál már üvöltöztem, hogy: FÚJD MÁR LE A KURVA ÉLETBE MIT KELL HÚZNI AZ IDŐT.....
Holnap azért ennyire nem lesz para meccs... 😃
De ha a Barca nyer 5-0 ra akkor az bundát és a Dortmund BL győzelmét fogja jelenteni.. De ez a BL már a Bayerné, de nem írom le a BvB-t.. 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Akkor is gyönyörű volt amit a Real csinált. Egy hajszálon múlt vagy inkább a bírón hogy nem jutott tovább a Real :/
0
0
0
0
soneX ZED avatar
nem tudom 6 perc alatt lesz-e még 3 gol, nagyon akarják már azt a második golt a végére

szerk: amire leírtam berúgták a 2. at is 😆
imátkozhat Balotellinek a csaja 😆
0
0
0
0
PoPet avatar
DavidML írta:
Real Madrid 4-0 Borussia Dortmund
Barcelona 5-0 Bayern München

Megtörtént már egyszer...

Na azt nem úsznák meg a spanyolok bundabotrány nélkül....
0
0
0
0
aeBneR avatar
Real Madrid 4-0 Borussia Dortmund
Barcelona 5-0 Bayern München

Megtörtént már egyszer...
0
0
0
0
Adam996 avatar
nlacka13 írta:
Kamu még akkorse győz a real!! vagyis sztem nemjutnak tovább


Majd eldől még nem kell leírni őket 😀
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Kamu még akkorse győz a real!! vagyis sztem nemjutnak tovább
0
0
0
0
Alonso01 avatar
Real Madrid 3-2 Dortmund
Barcelona 3-2 Bayern München
0
0
0
0
PoPet avatar
Real - Dortmund 2-1
Barcelona - Bayern 1-3
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Real tuti nem fog nagy fölénnyel nyerni!
A bayern meg amien formába van mostanság még idegenbe is beveri a barcát
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Real - Dortmund 5-2
Barcelona - Bayern 3-2
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Ha még győznek is a spanyolok akkor sem hiszem hogy tovább jutnak, legalábbis nagy fölénnyel kellene ahhoz nyerniük .
0
0
0
0
no avatar
Real Madrid 2-1 Dortmund
Barcelona 1-2 Bayern München
0
0
0
0
almos avatar
Real 3-1 Dortmund
Barca 4-1 Bayern
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Real madrid 3-2 Dortmund

Barcelona 2-3 Bayern münchen
0
0
0
0
gigazte avatar
Real Madrid 3-0 Dortmund

Barcelona 2-0 Bayern München
0
0
0
0
19ati93 avatar
Real Madrid - Dortmund 1-0

Barcelona - Bayern München 1-0
0
0
0
0
neuroflex avatar
Real Madrid 2-0 Dortmund

Barcelona 3-2 Bayern München
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
Reálban nincs akkora kitartás mint a Barcában.. én azért reménykedem, hogy valamit tudnak nyújtani a katalánok. 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
2013. Április 30.

Real Madrid 3-0 Dortmund

2013. Május 1.

Barcelona 0-2 Bayern München
0
0
0
0
gigazte avatar
Tippelhető meccsek:

2013. Április 30.
Real Madrid - Dortmund

2013. Május 1.
Barcelona - Bayern München


Időhiány miatt a tabellát csak jövő csütörtökön tudom szerkeszteni.
0
0
0
0
Lizard avatar
Emlékezzünk csak a tavalyi BL döntőre...hitte volna valaki hogy hazai pályán kikap a Bayern a nem igazán csúcsformában lévő Chelsea-től?!
Na ugye...a Barca-nak tényleg nagyon kevés esélye van, most nem a Milant kell megverni pár góllal!Úgy gondolom az eldőlt.
A Real bárkinek tud rúgni 3at ha van kedve játszani a csapatnak, CR-en kivűl!
Persze ez sem egyszerű egy fél lábbal már a döntőben lévő csapat ellen, de nem lehetetlen!
Madrid szurkoló révén persze némi elfogultság is van bennem, de nagyon jó lenne már egy BL győzelem..oly rég volt már...😢
0
0
0
0
Adam996 avatar
Azért azt se gondoltátok volna hogy a németek 4-4-et lőnek a Real-nak meg a Barcanak lehet most meg ők lőnek 4-4-et 😃 Dortmund - Malagán se gondolták hogy a Malaga utolsó 4 percben 2-őt kap de hát megtörtént 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
banyai2000 írta:
19ati93 írta:
Most még is kaptak egy akkora verést hogy ihaj csuhaj 😆

Akkor a Barca ? Azokat jobban elverték .


Barcanak meg tényleg esélye egyenlő a 0-val, egy Bayern szintű klasszis csapat 10 emberrel is kivédekezné 1 max 2 bekapott góllal ellenük

még mindig ezt írtam...
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Akk is bayern lessz a bl bajnok szval tök mind1 😃
És sztem nem jutnak tovább a real! 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Jó tény hogy nagyon kevés esélyük van kb. 5% de láttunk már csodát PL. Dortmund - Malaga

De engem Barca nem igazán érdekel de Real-ban nagyon bízok és szerintem tovább fognak jutni 😀
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Hector a bayern sokkal jobb a barcánál de még a realnal is!!!
Mikor a barcásoknál elörekerült a labda egyszer 5 bayeros körbe vette és szevasz nem tudtak rendesen mozogni!!!
Meg mikor ribery meg robban egyedül megindult utol-se érték!!!!
Szval!!
0
0
0
0
Adam996 avatar
Szerintem még egyáltalán nem lejátszott a Real - Dortmund meccs elég nagy hátrány a 4-1 de nem ledolgozhatatlan tegnap nagyon jól játszott Lewandowski de ez szerintem kivételes volt neki szerintem élete meccsét játszotta és tegnap nagyon nem ment a Real-nak ráadásul se Di Maria se Marcelo nem játszott Özil nem sok mindent csinált szerintem tud nyerni a Real 3-0-ra a visszavágón.
Viszont a Barcának ennél is kisebbek az esélyei innen szinte már nincs esélyük felállni bár Milán ellen se gondolták sokan de az az eredmény most is elég lenne nekik😃
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Jo de a barcat a bayern verte el!!!
Azért nem mind1
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció