Bajnokok Ligája tippverseny

Szerző: gigazte, 2012. September 29., téma
Fórum » Sport
Szabályok:
- minden mérkőzésre legkésőbb a mérkőzés kezdete előtt 1 órával lehet tippelni

- a mérkőzés végkimenetelének pontos eltalálása 3 pontot ér (pl. végéredmény: 2-0, tipp: 2-0 -> 3pont)

- a mérkőzés végkimenetelének és gólkülönbségének eltalálása 2 pontot ér (pl. végeredmény: 1-3, tipp: 0-2 -> 2pont)

- a mérkőzés végkimenetelének eltalálása (tehát, hogy ki nyeri a mérkőzést) 1pont

- a mérkőzés végeredménye a 90 perc alatt született eredményt jelenti
Hozzászólások: 1 115
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Franciák nyertek 2-1 re.
0
0
0
0
gigazte avatar
Aki szereti a focit az szerintem mindenki nézi.
0
0
0
0
no avatar
Ja tényleg, ki fogja nézni?
0
0
0
0
neuroflex avatar
arsenal9: Hát annak én is 😀
0
0
0
0
no avatar
Juventus- Barcelona 1-1
0
0
0
0
arsenal9 avatar
Kakasu Hát én már egy elődöntőnek is örülnék .😀
0
0
0
0
neuroflex avatar
arsenal9: Akkor olyan csatár kell mint thierry henry Akkor lenne BL döntő esélyes😃
0
0
0
0
arsenal9 avatar
Most majd az Arsenal jön 😆😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
Tudtam meg fogja nyerni de se baj jövőre Real fogja megnyerni😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Dono: Ha csak trollkodni akarsz, akkor nem itt a helyed!

Grat a Barcának, 1-1nél pedig nagyon szorítottam, h rúgjon egy gólt még a Juve. De nem jött össze sajnos.

Meg grat nekem is, h megnyertem a tipp verseny. 😊
0
0
0
0
no avatar
Juventus 15-0 Barcelona
0
0
0
0
aeBneR avatar
Juventus - Barcelona 1-1 PLS Hosszabítást!!! 😃
0
0
0
0
mufan93 avatar
Juventus 2 - 1 Barcelona
0
0
0
0
Vic04HUN avatar
2015. Június 6.

Juventus 1-0 Barcelona
0
0
0
0
no avatar
Juventus 6-0 Barszelona
0
0
0
0
Sneaky avatar
PCGAMER: Nem kellene azért a Juventust ennyire lebecsülni, mert ennyi erővel ugyanannyi BL van nekik, mint a Barcának... 😃 És a foci mindig két esélyes 😀
0
0
0
0
neuroflex avatar
100% hogy Barca nyeri meg BL-elt
0
0
0
0
gigazte avatar
Eredmények:
Bayern München 3-2 Barcelona
Real Madrid 1-1 Juventus

Tabella:
1# robinho89: 100pont
2# djwarp: 97pont
3# andreew: 94pont
4# Vic04: 91pont
5# carlitos: 87pont
6# hector maio: 86pont
7# Zsolttt1: 82pont
8# mufan93: 81pont
9# almos: 78pont
10# Bicike: 70pont
11# kakasu: 62pont
12# adam990304: 55pont
13# gigazte: 53pont
14# brazor_hun: 52pont
15# 19ati93: 51pont
16# DavidML: 42pont
17# Dono: 29pont
18# PC GAMER: 18pont
19# brummycs: 17pont
20# csenke: 8pont
21# Alonso01: 7pont
22# lacimaci17: 5pont
23# antal555s: 4pont
24# iceman36: 2pont
25# nagyerik99: 1pont
26# ratyika: 1pont

Tippelhető meccsek:

2015. Június 6. 20:45

Juventus - Barcelona
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
Visca El Barca!!! <3 😃
0
0
0
0
PC GAMER avatar
Rossz volt nézni amit a Reál müvelt! Ha ezt a Juventust sem tudták kiütni,nem csodálom,hogy a bajnokságban esélytelen volt a Barelona ellen....
Pl. A védelem a Barcához képest viszonyitva iszonyat gyenge: Aki látta az esti mecset láthata,hogy a Juve hány ziccert hibázott (igaz a Reál is.)...De 1 BL cimvédö nem engedhete volna,hogy ennyit se legyen az ellenfélnél a labda!
0
0
0
0
showtekk avatar
Persze, hogy úgy mondom 17éve szurkolok a Real Madridnak és azóta minden egyes meccset láttam, nem csak úgy a levegőbe beszélek 😀 Még mindig felse tudom fogni amit Kroosról írsz, a Madrid egyik legjobb játékosa de mindegy ha ennyire nem értünk egyet benne akkor kár is erről "vitázni" 😀 Ancelotti tavalyi BL sergelege pedig nemhinném, hogy édeskevés lenne, ha idén is van Modric meg nincs Bale szar formája meglehetett volna ez most is, de persze a fociban nincsen ha, de ettől még ez nem Ancelotti hibája elsősorban. Továbbá továbbra is biztos vagyok benne, hogy ANcelotti "olyan mintha ott se lenne a pályán" dolga azért van, mert megvan kötve a keze😃 Teljesen egyértelmű mikor Bale izom szarul játszik, de nem cserélik le hanem inkább lehoz mást és ez nem 1 meccsen történik meg hanem 10en, ennyire nyilván nem hülye ő, sőt jóval jobban ért hozzá mint mi😃 csak hát amíg marketing csapat vagyunk addig ez sajnos így fog menni, ha valaki 100 millióbak erült akkor is játszik ha eltörik a lába.. 😃 Pedig észrevehetnék, hogy ez nem csak a csapatnak rossz, hanem jelen esetben Bale-nek is aki ezáltal, hogy rossz formában van, kifütyülik, amitől még rosszabbul játszik, ami miatt méginkább kifütyülik.. jó kis ördögi kör ez😀 Na de majd jövőre újra meglehet próbálni. Hala! 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Kroos a Real egyik legjobb játékosa


Ezt úgy mondod, hogy láttad az összes Real Madrid meccset? Gyönyörű egy észrevétel!😂 Nekem az idényből annyi maradt meg a játékából, hogy 16-oson kívülről milyen béna rúgásokat eresztett meg, a gagyi szögletei, és a röhejesen eladott labdái! Lassú, szűrésben, és előre játékban is maximum elégségesnek felel meg. Nem is értem, hogy mit keres a csapatban! Xabi Alonso klasszisokkal jobb volt! Sajnálhatják, hogy elment a Bayern Münchenbe!

Bale, és Benzema újabb gyenge pontja a csapatnak, és szerintem Chicharitonak többet kellett volna játszania az idényben. Modric az egyik legjobb játékos, és az tényleg érvágás, hogy ennyit sérült volt!

Ancelotti nem lenne rossz edző, de rendre olyan hülyén cserél, hogy az már szinte röhejes, plusz az alakzatokkal se szokott nagyon játszadozni meccs közben! Ahogy a stúdióban mondták: "Ancelotti néha olyan, mintha ott se lenne a pálya mellett!" Azt fellehet hozni, hogy ha ő nincs, akkor valószínűleg a 10. BL siker se lenne, de ez már édeskevés!

Na de Peace, és Hala Madrid! Majd jövőre talán lesz valami!
0
0
0
0
showtekk avatar
Kroos nagy nulla inkompetens Ancelotti? Eddig nem láttam hogy van ilyen fórum itt gépigényen de talán jobb is, hogy eddig nem tévedtem ide.. Kroos a Real egyik legjobb játékosa az egész szezonban, mégha igazad is lenne és ezen a meccsen nem is játszott volna jól sem értem, hogy merülhet fel benned az eladása. Ancelotti pedig baromira jó edző és a Real élére való, tavaly nemhiába nyerte meg a 10. BL serleget a Realnak. Idén Modric hiánya volt a döntő abban, hogy a Real minden sorozatban elvérzett ez is tisztán látható, 22 meccsen keresztül nyertek meg mindent, aztán Modric sérülése után harmatgyengék lettek, ez egészül ki Bale iszonyú rossz formájával és azzal, hogy Ancelotti keze megvan kötve Perez által, mert Balet is játszani kell ugye akkor is ha szarul játszik, nem számít, 100 millióba került lecserélni nem szabad.. 😀

Ja és disPap ha már Ancelottit szidod, legalább a nevét próbáld meg helyesen leírni 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Erős túlzás volt az az 50%!😂
0
0
0
0
dispPaP avatar
50%? Ez a Real védelem nagy nulla volt. Eladni a picsába, inkompetens Anchelottival együtt..
0
0
0
0
gigazte avatar
Ma a Real apait anyait belefog adni, bajnokságban már nincs esélyük.


Sajnos ez nem így volt, nagyjából 50%-on pörgött a Real Madrid, és tök értelmetlen volt visszaállni az 1-0-ás vezetés után! Kroos remélem megy a levesbe, mert se a támadó játékot, se a védekezést nem segíti!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Ez a tipp se jött be 😆
Juve-Barca lesz,remélem a Juve nyer 😃
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
Jo lenne vmi újat látni a döntőbe! El classico meg maradjon a bbva-ba! 😃
0
0
0
0
PoPet avatar
Annyira fog hajtani a Juve, mint a Reál. Már az első meccs előtt sem értettem, hogy lehet lebecsülni az olasz bajnokot, ahol olyan sztárok játszanak, mint Pirlo, Buffon, Tevez, Vidal stb.. Ja és ugye ma este Madridban erőteljes Pogboooom is várható. 😀
A Juve is szeretne BL-t nyerni, és visszaszerezni az olasz foci becsületét, na meg nehogy már megvédje valaki a BL címet... Az, hogy még senkinek nem sikerült, az adja az egész hangulatát. Mondjuk ha döntőbe is jutna a Real, a jelenlegi formáját nézve kb nulla esélye lenne.
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
El classicot lehet nézni a BBVA-ba de egy juve-barca bl döntö még sose volt szval az izgalmasabb lenne szerintem! 😃
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Zsolttt1: Pedig az lesz. 😀
0
0
0
0
Zsolttt1 avatar
nem akarok elclassicot.. 😞 😆
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Zsolttt1: Napszúrás ért téged?😀

Ma a Real apait anyait belefog adni, bajnokságban már nincs esélyük. De itt az esély előttük, h beküzdjék magukat a döntőbe és megvédjék a BL címet amit eddig egy csapatnak se sikerült ez idáig.

Reméljük sokszor hallani fogjuk ma este. HALA MADRID


Real Madrid 4-1 Juventus
0
0
0
0
Zsolttt1 avatar
Real Madrid 0-1 Juventus
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Csak tovább jutott a Barca 😆
Nagyon remélem össze szedi magát a Real,de ha a Juve nyer az se baj 😃
Real Madrid 2-1 Juventus
Hátha 😆
0
0
0
0
Alonso01 avatar
Bayern 1-2 Barca
Real 2-2 Juve
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Bayer München 1-2 Barcelona
0
0
0
0
neuroflex avatar
Bayern München 4-2 Barcelona
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció