Energiaitalos doboz gyűjtés

Szerző: Bicike, 2012. June 10., téma
Fórum » Társalgó
A téma adott.
Ki,hol, mennyiért, milyen energiaitalos dobozokat szerez be, akár csere is lebonyolítható. Meg is oszthatjátok gyűjteményeteket.
Hozzászólások: 2 580
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Zelko315 avatar
Nah ezeknek tényleg szép áruk van. 😲 😆
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Megjöttek bs -be az uj italok és szép az áruk is 😆
http://www.britishshop.hu/index.php?categoryID=229
0
0
0
0
Bicike avatar
64 darab az igen 😃
Grat 😀
Képet 😆
0
0
0
0
cod4ultra avatar
mmilan: Azta az szép 😲 Gratula! KÉÉÉÉÉPET!%!!!
0
0
0
0
thepatrick avatar
mmilan: Képet a népnek! 😆
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Nah akkor kérünk majd képet is. 😆
0
0
0
0
no avatar
Bátyámtól spanyolból és Angliából összesen 64db új dobozt kaptam 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Ha gazdag lennék, felvásárolnám a Brithis Store-t 😂
Gardener: Tudom, hogy van online😀 pénzem nincsen csak 😞
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Demoz: az nem semmi! 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Szerintem tudják, mivel rendelni szokták onnan, jól mondom?

Én olyan 1000-1200as árra tippelek, de szerdán kiderül, amikor megyek. Mondjuk nem az összeset veszem, mert a Java vanillia light megvan, de így is 5000 Ft-t ott fogok hagyni kb.
0
0
0
0
Gardener avatar
sziasztok😀
messze lakóknak pl Bicike van online is British store most néztem ... http://www.britishshop.hu/
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Demoz: Írtam üzenetet a cserével kapcsolatba! 😀
jaja, de hát most nincs nagyon semmi újság energiaitalok terén!

Tudtok valamit, arról, hogy lesz -e R* kis hazánkban? 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Kicsit elment offba a téma 😀
0
0
0
0
thepatrick avatar
A teljesség kedvéért én 100 km-re lakok 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Az milyen topik lenne már 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Nekem 240 km Budapest, nem tudok elmenni.
0
0
0
0
thepatrick avatar
Ha én veszek, akkor nem én leszek ott, hanem valakivel beszereztetem 😀 Amúgy Demoz te milyen árra tippelsz, mennyi lesz egy Monster?
0
0
0
0
Demoz avatar
Lehetne szervezni 6.-ára egy találkozót a BS-hez.
0
0
0
0
thepatrick avatar
Demoz: Most amikor elolvastam ezt a hozzászólást egy kisebb sokk ért. 😆 Nem tudom még hogy alakul de én is szeretnék 1-2-höz hozzájutni.
Meg remélem, hogy pontosak leszek és a 6.-a tényleg 6.-a lesz!!
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Bicike: Oké rndbe majd meglátm! 😀

Az 500 ml-es Hell a z alu dobozos!
0
0
0
0
Demoz avatar
BREAKING NEWS!!!


Augusztus 6-tól új Monster energiaitalok várhatók a British Store-ba!
Íme a lista:
Monster Java Vanilla Light
Monster Java Mean Bean
Monster Java Irish Blend
Monster Muscle Chocolate
Monster Muscle Vanilla
Monster Ultra Blue
Mountain Dew Kickstart
Mountain Dew Voltage


Készíthetitek a pénzeteket. 😀 Én szerdán megyek is megvenni őket, ha addigra megjön a fizetés. Valaki velem tartana közületek? 😀

Egy kisebb vagyon lesz ez a 6db Monster (4800 Ft). Vagyis jobb esetben, mivel ezek nem Angliából jönnek, hanem Amcsiból. Szóval lehet, hogy még ennél is drágább lesz.
0
0
0
0
Bicike avatar
Az utcát én sem tudom, nem vagyok ottani, de ha neked ez mond valamit: Azon az útónvan, amelyiken a régi Cora felé kell haladni,
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Bicike: Nem igazán tudom, hogy merre van, majd nemsokára csak nyaralni megyünk arra fele, nem igazán akarok annyira elkeveredni! 😃D

Valakit érdekel az 500 ml -es Hell? 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Nem is tudtam, hogy van új Black.
cod4ultra: Miskolcon nézz be a Kárpátia csemegébe, hátha van valami új ott...elég fail, hogy az Avas lakótelep mellett van 😂
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Demoz: Az nagyon jó lenne, csak az a baj, hogy szerintem nem tudok érte mit adni, de majd küldök üziben képet, hogy mim van és akkor meglássuk! 😀 Amúgy milyen R*?

Valaki tudna abban segíteni, hogy Miskolcon, Diósgyőrben hol lehet "különleges italokat kapni? (boltokat, helyeket)
0
0
0
0
Demoz avatar
cod4ultra: Nekem van 3 db felesleges 355 ml-es Rockstar. Azt szívesen elcserélném.
0
0
0
0
no avatar
Na megittam a zöld fehér Bombát. Semmi különbség nincs a sima fehér meg ez között. 😃 Annyi hogy kevesebb koffein van benne.
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy mivel itt Kalocsa környékén már nem kapni új dobozokat, ezért szeretnék cserélgetni, vagy megvenni tőletek! Nekem nem sok különleges dobozom van, de hátha találtak, ha nem akkor esetleg fizetéses módon meglehetne oldani, ha valaki úgy dönt, hogy cserélne, akkor írjon! 😀

Bicike: Én már megszereztem és meg is kóstoltam, nekem nem volt valami nagy szám, de azért nem rossz! 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Budapestiek előnyben vannak 😃
Amire ide eljut a Burn...
Valaki látott már Adrenalin Fruit Mixet? A városban nem lehet kapni, a külvárosban meg igen.
0
0
0
0
niteforce avatar
mmilan: hol vetted?

Károly körúton láttam kiplakátolva hogy új burn, bementem tőle 20 m-re a sparba, de ott nem volt 😃
0
0
0
0
no avatar
Még nem tudom. 😃 Majd holnap miután megittam elmondom. 😃 Kevesebb koffein van benne annyit tudok. 😃
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Szépek! 😃
És a zöld Bomba jellel ellátott Bomba milyen ízt ígér? 😃
0
0
0
0
no avatar
Persze, itt van. 😃 https://kepfeltoltes.hu/thumb/130803/362850687DSC_0158_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/url]
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Bence képet tudsz majd felrakni? 😃
0
0
0
0
no avatar
Na én is visszatértem debreceni nyaralásomból 😆 De sajna csak két italt hoztam haza. Egy Monster Exportot meg egy olyan fehér Bombát amin zöld Bomba jel van. 😆
0
0
0
0
thepatrick avatar
Hát igen nem egy világbajnok ital...
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Most kóstolom a Kobra e.d. -et és nagyon pocsék ital! 😃D
0
0
0
0
thepatrick avatar
Nagyon karaj 😃 Kíváncsi vagyok rá.
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Gratula mmilan, nagyon jók 😉
0
0
0
0
no avatar
[img][LINK]
[/img]
amúgy rohadt finom 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Gardener: Ha neked ez így megfelel, akkor nagyon köszönöm 😀
Személyesen nem menne, nyíregyházi vagyok...posta jó lesz, csak nem értek az efféle dolgokhoz, hogy mibe csomagoljam? Mennyiért viszik el?
0
0
0
0
Gardener avatar
thepatric:örülok ha így gondolod 😀 és annak is örülök hogy valóban élő topik ez csupa kedves ,normális emberrel 😀
Bicike: a ritkaság relatív dolog mert ép lehet sosem járok goods market közelében😀 pl a kalocsai mintás dobozokat is Pesten a déliben tudtam csak megvenni mikor ott dolgoztunk véletlenül találtam meg. úgyhogy semmi gond 😀 ha úgy van írd meg üziben hogy hogy gondolod a cserét pl postai úton és akkor címet is tudunk cserélni😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Gardener: Kicsit hülyén érezném magam, hogy egy Ampullát adok (Goods Marketban beszerezhető) Te meg egy ritkát 😕
0
0
0
0
thepatrick avatar
Gardener: Úgy látom jót tett a topicnak, hogy jöttél! 😃
0
0
0
0
Gardener avatar
Bicike: szia😀 még marad így is cserére a kenderes dobozból úgyhogy megbeszélhetjük az ampullás cserét. Gondolni kell gyűjtésnél a cserére is 😀 én is ha úgy alakul legalább kettőt szerzek egy egy dobozból . persze ehhez szerencse is kell ritkábbak esetében.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció