Energiaitalos doboz gyűjtés

Szerző: Bicike, 2012. June 10., téma
Fórum » Társalgó
A téma adott.
Ki,hol, mennyiért, milyen energiaitalos dobozokat szerez be, akár csere is lebonyolítható. Meg is oszthatjátok gyűjteményeteket.
Hozzászólások: 2 580
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Demoz avatar
Mai szerzemények (magyarországi cuccok):
https://kepfeltoltes.hu/131018/20131018_173716_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Árak:
500ml-s: 199 Ft
250ml-s: 160 Ft.
😀
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Hány %-ra vagy ebben biztos?😀
0
0
0
0
no avatar
Megjelent eddig: Usa,Németország,Anglia,Lengyelország,cseh és szlovákia..
Team gear-rel is ugyanígy kezdődött,+ belsős infó 😀
0
0
0
0
thepatrick avatar
mmilan: Ezt honnan tudod, vagy miből gondolod?
0
0
0
0
Bicike avatar
Lesz CoD Monster nálunk?
0
0
0
0
no avatar
COMING: Monster Energy COD edition in hungary 😀
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Ezért jó, ha alapból kint élsz 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Ezért jó, ha van ismerős kint, vagy kimész nyaralni.
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
SoNeX: Tény, hogy sajnos drága, de nézzük a jó oldalát, nemolyan rég még álmodni sem mertünk volna olyanról hogy Magyarországon lesz egy olyan bolt, ahova csakúgy besétálsz és megvehetsz egy amerikai Monstert, csak eBay jöhetett szóba, ami bonyolultabb és gyakran drágább is a szállítással. Pl. ott is megvehetsz 4-5 dollárért egy Monstert, de a szállítás alsó hangon 20 dollár, viszont gyakran 2-3(gyakran itt már 50 dollárt is láttam) darab után sokkal több a posta is. Sajnos ez ilyen, aki meg régóta szeretne ilyet csak nem mert ebayről rendelni stb, annak megéri, mert sokkal egyszerűbb, kinek mi éri meg😀
0
0
0
0
no avatar
Én már találkoztam OXXO Wild-al. 😀 Elég finom lett szerintem. 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
thepatrick komoly 2500 forintot elkérnek egy olyan löttyért? úristen
0
0
0
0
Bicike avatar
Még nem találkoztam vele.
0
0
0
0
thepatrick avatar
Egyébként valaki talált már OXXO Wild-ot?
0
0
0
0
no avatar
Muscle-kat szerintem érdemes megvenni, mert ahogy thepatrick is mondja, máshonnan nem igazán tudsz szerezni, max üreset ebay-ről kb ugyanennyiért.. Azért kerül ennyibe, mert még amcsiba is drágának számítanak, nem hogy ide behozni vámmal meg mindennel együtt.. pont ezért berendeltem én is😃
0
0
0
0
thepatrick avatar
Tudom, de sajnos olcsóbban nemigen lehet hozzájutni.
0
0
0
0
Demoz avatar
thepatrick: 2000-2500-at nem ér meg egyik se.
0
0
0
0
sachme avatar
mmilan: Romániában a Profiban 😃 😆
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Esetleg meg tudnád kérdezni tőlük hogy honnan rendelik és hogy rendszeres lesz-e?😀 Mármint hogy külföldről, vagy ugye a jó itthoni Pepsi gyártja ezeket is és valahogy megszerzik?😀
0
0
0
0
no avatar
sachme: zöld Tyson-t hol vettél?😃

RR-k pedig elfogytak, de lesz után rendelés jövőhéten, majd akkor veszek egy párat! 😀
0
0
0
0
sachme avatar
Mike tyson piros és zöld energy drink beszerezve 😉 elég rossz izzük van, de ha átszámítsuk ft-ba akkor kb 135 ft 😉 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
szeritem is a villanykapcsolón van a lényeg .... 😆
0
0
0
0
gengszter69 avatar
szegény villanykapcsoló...
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Na meg amit Demoz linkelt az a német oldal, hát persze hogy nem szállítanak romániába. Na és miért? Mert egy csöves gány ország!
az enyém 😃
https://www.kephost.com/images4/2013/9/26/a1_2013_9_26_z0offo9udw.jpg
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Rendben, engem érdekelne, akár nagyobb számban is, és Demozzal együtt meg tudnánk oldani együtt a postát közösbe😀
0
0
0
0
sachme avatar
Nekem már megvan a 3db Rockstar 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
nekem is van pár dobozom 😆 végre bejött a retkes romániába a rockstar, van egy fekete 😃 ma veszek még 2 dobozzal 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Azt megköszönném. A póstaköltséget természetesen állom.
0
0
0
0
no avatar
Hát nem tudom, meg próbálhatjuk hogy visszamegyek, de mondták hogy kis számban kaptak belőle, max 5-5db van ahogy a képen is látszik, de ha holnap is lesz akkor megveszem az összeset utána meg elküldöm akinek kell. 😃 de nem ígérek biztosat
0
0
0
0
thepatrick avatar
mmilan: Nem tudsz esetleg írni egy pontos címet?
0
0
0
0
Bicike avatar
Erre én is gondoltam, hogy valahogy üzletelhetnénk 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
mmilan: Be tudnál szerezni mind2-ből 1-et? És akkor majd valamikor valahol el tudnánk üzletelni, vagy póstai úton el tudnánk esetleg intézni, ha bennevagy. 😀
Csak nehogy elkapkodják. 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Akkor visszavonom 😀
Jó már neked 😃
0
0
0
0
no avatar
[img][LINK][/img]

Most csináltam 😉
0
0
0
0
Bicike avatar
Ez igaz, hogy 150Ft? Szerintem ez kamu, külföldön drágább, mint 150 forint, semmi profitja nincs belőle? Senki sem a pénze ellensége.

Ennek az F1 Burnnek jó íze van.
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Beszereztem az F1 Burnt 😀
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Demozzal lehet lemennénk 😆
0
0
0
0
no avatar
Lejönnél érte ide a városba? 😆 amúgy pontos címet nem nagyon tudok, de a kórház sarkán egy kis noname akármi 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Egy pontos címet mondhatnál. 😀
0
0
0
0
no avatar
Ma délután bementem egy újonnan nyitott eldugott kis boltba itt dunaújvárosban, és nagy megdöbbenésemre találtam kék és narancs 😆urance Rockstart, ráadásul 250ml-et!! 150ft/db 😃DD
0
0
0
0
sachme avatar
Nálunk a kicsiboltban Romániában árulnak már 3 féle Rockstar-t. 😆 Van egy Lila,fekete,kék 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Nos srácok elindítottunk egy facebookos oldalt, amely hasonlóan funkcionál, mint ez a topic. A lényege, hogy megosszuk egymással az aktuális fejleményeket, és információkat, amikhez éppen hozzájuttok. Ez egy nyílt csoport, tehát bárki beléphet. Ha van olyan ismerősötök, akik szeretnek foglalkozni ezzel a témával, akkor nyugodtan hívjátok meg őket is.
Tehát íme az elérhetőség:
[LINK]

Ha valamilyen okból nem tudnátok az alábbi linken keresztül elérni az oldalunkat, akkor a facebook-os keresőbe ezt írjátok be: Liquid Energy Club.
0
0
0
0
deadly_cross avatar
Angliai gyüjteményem igen kis töredéke a többiről csak később 😜 (sok fajta R*,meg Rellentles,monsterek stb😃 )
Spoiler!
https://www.kephost.com/images4/2013/9/15/a1_2013_9_15_ldp0eed035.jpg
0
0
0
0
Demoz avatar
Pontosabban a Jet benzinkutaknál lehet kapni. 😀
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Igen, viszont van egy pár importhely ahol lehet kapni amcsi cuccokat is😀
0
0
0
0
thepatrick avatar
Demoz: Nagyon király cuccok! 😀 Amúgy ezek németben hol kaphatóak, mert ha jól tudom akkor a 3 baloldali RR csak USA-ban és Kanadában kapható.
0
0
0
0
sachme avatar
Ma sikerült bezsereznem egy burn snowboard-ot 😀
https://kepfeltoltes.hu/view/130914/DSCN0300_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És a gyűjteményem teljes egésszébe 😀 nincs sok, de majd bővül 😃
https://kepfeltoltes.hu/130914/DSCN0299_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Demoz avatar
Németországból érkezett cuccom:
https://kepfeltoltes.hu/130914/20130914_084403_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Bicike avatar
Haver hozott nekem Szlovákiából Crazy Wolf Lime-ot és Sugar Free-t, a lime az finom 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció