Energiaitalos doboz gyűjtés

Szerző: Bicike, 2012. June 10., téma
Fórum » Társalgó
A téma adott.
Ki,hol, mennyiért, milyen energiaitalos dobozokat szerez be, akár csere is lebonyolítható. Meg is oszthatjátok gyűjteményeteket.
Hozzászólások: 2 580
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bicike avatar
Na mindegy, ma hátha látok valahol, s megveszem 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Bicike írta:
Értem, és a Tesco-ban, vagy a Sparban lehet kapni? 😆


Spárban nem ott néztem már 😃
0
0
0
0
daniel9501 avatar
Bicike:lehet kapni már elég sok hleyen,én is vettem már és nagyon nagyon finom
0
0
0
0
Bicike avatar
Értem, és a Tesco-ban, vagy a Sparban lehet kapni? 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Már legalább másfél hete lehet kapni.
0
0
0
0
Bicike avatar
Tegnap láttam a suliban egy gyereknél azt a kék Burn-t. Ezek szerint mâr nálunk is lehet kapni?
0
0
0
0
Adam996 avatar
hát igen jövőre elmegyek nyáron szlovákiába szerintem csak még messze van :/
0
0
0
0
Demoz avatar
Rendelni csak nagy tételben éri meg. Vagy nyáron el kell látogatni külföldre. 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
Demoz írta:
Nem volt drága. Kb. 1,3 euró volt, ami németországi viszonylatban nagyon olcsó.


Az tényleg nem drága és rendelős oldalon néztem ott drága😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
niteforce írta:
és ez a kék burn ez jó? 😃
mert nekem a sima basic az túl édes 😃


kicsit erdei gyümölcsös íze van de vigyázni kell vele mert hasonlít a zöld a Semtex-hez s festi a nyelvet 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Nem volt drága. Kb. 1,3 euró volt, ami németországi viszonylatban nagyon olcsó.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Demoz írta:
hector maio írta:
Én még nem kóstoltam csak a doboza érdekelne 😆 amúgy én nem érzek különbséget a 90ft-os tescos és a 300ft-os red bull energia ital között 😃

A sima redbull nem a legjobb, viszont a silver edition nagyon finom. 😜


Az árán is látszik hogy finom lehet😃
0
0
0
0
Demoz avatar
hector maio írta:
Én még nem kóstoltam csak a doboza érdekelne 😆 amúgy én nem érzek különbséget a 90ft-os tescos és a 300ft-os red bull energia ital között 😃

A sima redbull nem a legjobb, viszont a silver edition nagyon finom. 😜
0
0
0
0
Adam996 avatar
Ja én nem így értettem hanem a simára gondoltam 😃
0
0
0
0
thepatrick avatar
Én a feketét így gondoltam. 😀
https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/c0.0.403.403/p403x403/429892_420848951305658_996119779_n.jpg
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én még nem kóstoltam csak a doboza érdekelne 😆 amúgy én nem érzek különbséget a 90ft-os tescos és a 300ft-os red bull energia ital között 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
és ez a kék burn ez jó? 😃
mert nekem a sima basic az túl édes 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Fekete dobozosat már pár éve lehet kapni😃 most kékről beszélünk😃
0
0
0
0
thepatrick avatar
Fekete dobozosat lehet. 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
Igen nekem is mondta ismerősöm csak nem tudom hogy néz ki😃
0
0
0
0
Demoz avatar
A fölsőt nem lehet kapni, viszont van egy új kék színű Burn.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Demoz írta:
hector maio: Az a vicces, hogy a magyarországi bejövetel után is még rengeteg fogyott, mert amúgy én szoktam figyelni azt, hogy mennyi van raktáron miből.
És az az érdekes, hogy az Monster Xpresso Midnite-ból több fogyott, mint a Hammerből, pedig az sokkal rosszabb ízű.

thepatrick: Egyenlőre még nem tudom, de ha lesz pénzem, akkor többféle is. 😀


Akkor legalább mikor megjönnek a monsterek tudom melyiket kell előbb felbontani a hammert mert az finomabb 😃

Demoz: amúgy ilyen dobozod van már? https://25.media.tumblr.com/tumblr_lo9w2tnKQg1qz4lmco1_400.jpg elvileg már magyarországon lehet kapni

https://energy-drinks.cz/obrazky/burn-energy-drink-blue-cz-pet.jpg

Meg van ilyen is lehet hogy ezt lehet kapni mo.-ba nem tudom én még egyikkel se találkoztam csak hallottam róla😃
0
0
0
0
Demoz avatar
hector maio: Az a vicces, hogy a magyarországi bejövetel után is még rengeteg fogyott, mert amúgy én szoktam figyelni azt, hogy mennyi van raktáron miből.
És az az érdekes, hogy az Monster Xpresso Midnite-ból több fogyott, mint a Hammerből, pedig az sokkal rosszabb ízű.

thepatrick: Egyenlőre még nem tudom, de ha lesz pénzem, akkor többféle is. 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
britishstore-on van 800ft-ért is és azért mert ezek az árak azok még amiket a magyarországi elterjedése előtt adtak neki😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
nem 1500+postáért láttam.

Én is 375-ért szoktam venni 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
molfer98 írta:
De neten miért 1500 körül van a rehab neten? o.o

gondolom abban a kiszállítás is benne van...
De boltokban 400 alatt lehet kapni 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
De neten miért 1500 körül van a rehab neten? o.o
0
0
0
0
thepatrick avatar
Demoz: Monster Nitrous-nól milyen fajta lesz neked? 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
Nekem holnap jön meg a 2fajta Monster x-presso meg egy Rockstar 😆urance 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Igazából nem nagyon volt mire költeni...tehát megérte. 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
Demoz írta:
Most különleges alkalom volt augusztusban, szóval most több, mint 100 euró volt, de amúgy max 2-3 ezer Ft.


100 euró?? b+ 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Most különleges alkalom volt augusztusban, szóval most több, mint 100 euró volt, de amúgy max 2-3 ezer Ft.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Demoz írta:
Bicike írta:
Valakinek nincsen kedve új dobozokat felrakni? 😃 Nekem nincsen új dobozom jelenleg.

Jövőhéten lesz Rockstar 😆urance-m, majd felrakom. Októberben meg a kis Rockstarokból lesz (3 alap fajtából) + egy penthouse nevű edrink. Ja és egy Nitrous Monster. 😀
Nyáron meg elugrok Szlovákiába az Ázsia centerbe, és csinálok egy nagybevásárlást (Monster Dub-edition, összes Rehab, stb...😃😉.


Te mennyit szoktál egy hónapban költeni e.drink-re? 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Bicike írta:
Valakinek nincsen kedve új dobozokat felrakni? 😃 Nekem nincsen új dobozom jelenleg.

Jövőhéten lesz Rockstar 😆urance-m, majd felrakom. Októberben meg a kis Rockstarokból lesz (3 alap fajtából) + egy penthouse nevű edrink. Ja és egy Nitrous Monster. 😀
Nyáron meg elugrok Szlovákiába az Ázsia centerbe, és csinálok egy nagybevásárlást (Monster Dub-edition, összes Rehab, stb...😃😉.
0
0
0
0
sachme avatar
jó de ott + a posta meg minden 😞 drága😞
0
0
0
0
sachme avatar
Valaki véletlenül nem tudja hogy romániában hol lehet monstert venni vagy rendelni?
0
0
0
0
thepatrick avatar
Én vettem egy sima Watt-ot ilyen új kiadásban, meg egy Hell Strong-ot. Más új dobozom nincs.
0
0
0
0
sachme avatar
én bp-n mikor voltam akkor 320ért lehetett kapni mindenféle monstert(amiket lehet mo-n kapni )
0
0
0
0
Bicike avatar
Valakinek nincsen kedve új dobozokat felrakni? 😃 Nekem nincsen új dobozom jelenleg.
0
0
0
0
niteforce avatar
molfer98 írta:
thepatrick írta:
Bicike: Innen rendeltem: [LINK]


875 a rehab??? O.o
Én 375-ért vettem az eggyik boltban 😆


itt is 390 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
voltam bulgáriában és ott minden hűtőszekrényben volt monster meg rockstar 😕 és itt kikell menni a %"+%be hogy vegyél, nem is volt drága 2,5 léva volt
0
0
0
0
sachme avatar
Nálunk romániában minden külsejű e-drink van poroltó,gránát,pisztoly fél litres hell minden van csak monster meg rockstar nincs!!!!!!pont a legjobbak!!1ikből sincs 1-se!!!!!!!!!! :@
0
0
0
0
MaximumGame avatar
molfer98 írta:
thepatrick írta:
Nekem is van 2 X-pressom, de még nem bontottam ki. Féltve őrzöm. 😀😀 Amúgy egy poroltósat majd én is beszeretnék szerezni, csak sajnos még sehol nem láttam. 😞


Mi is csak romániában láttunk osztálykiránduláson. Meg láátunk 1 literes hellt és uyan olyan dobozba volt mint a kicsi csa magasabb meg szélesebb volt 😀


1 literes hell nincs :I
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én azért ilyen sokat nem akarok rá költeni😃
0
0
0
0
Demoz avatar
3000? Az nekem átszámolva egy heti energiaital adag ára. 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Demoz írta:
hector maio írta:
Demoz írta:
Még nem csinálok képet, mert átalakítom a szekrényt, ahol vannak a dobozok.
Fekete lesz az egész, az oldalán egy Monster + egy Rockstar jel. Elől meg pár neon cső. 😀
Lehet, hogy nemsokára lesz Nitrous Monsterem. 😀


Amúgy csak kíváncsiságból te kb. ebben az évben mennyi pénzt költöttél energiaitalra a rendelésekkel meg mindennel együtt?😃


Rengeteget. 😀 Csak németben 100 eurót költöttem edrink-re. 😜


Az szép én még a 3000ezret is sajnálom amennyiért most rendeltem de lagalább lesz 3 jó dobozom kövi hónapba megint rendelek ilyen értékbe😃
0
0
0
0
Demoz avatar
hector maio írta:
Demoz írta:
Még nem csinálok képet, mert átalakítom a szekrényt, ahol vannak a dobozok.
Fekete lesz az egész, az oldalán egy Monster + egy Rockstar jel. Elől meg pár neon cső. 😀
Lehet, hogy nemsokára lesz Nitrous Monsterem. 😀


Amúgy csak kíváncsiságból te kb. ebben az évben mennyi pénzt költöttél energiaitalra a rendelésekkel meg mindennel együtt?😃


Rengeteget. 😀 Csak németben 100 eurót költöttem edrink-re. 😜
0
0
0
0
Adam996 avatar
Demoz írta:
Még nem csinálok képet, mert átalakítom a szekrényt, ahol vannak a dobozok.
Fekete lesz az egész, az oldalán egy Monster + egy Rockstar jel. Elől meg pár neon cső. 😀
Lehet, hogy nemsokára lesz Nitrous Monsterem. 😀


Amúgy csak kíváncsiságból te kb. ebben az évben mennyi pénzt költöttél energiaitalra a rendelésekkel meg mindennel együtt?😃
0
0
0
0
thepatrick avatar
Az igen, akkor egy igazi szentély lesz. 😃 Amúgy megkérdezhetem, hogy honnan? Vagy ezt is Codwaw kolléga intézi? 😀😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció