Játékteszt írás

Szerző: Sicu33, 2012. February 26., téma
Fórum » Az oldalról
Hozzászólások: 306
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Egy játékról nemcsak egy teszt kerülhet ki.
0
0
0
0
niteforce avatar
Mongoosewow írta:
Lehet konzolos teszteket is írni? Bár látom lompi befoglalta a kedvencemet, a God Of War-t. Mindegy lehet dobok egy Mx unleashed tesztet majd valamikor😜

te is írhasz a god of war-ról 😀
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Lehet konzolos teszteket is írni? Bár látom lompi befoglalta a kedvencemet, a God Of War-t. Mindegy lehet dobok egy Mx unleashed tesztet majd valamikor😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Google nem segít? 😜

Beírod a játék címét, akkor gondolom csak kiad pár képet.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Superlompos írta:
Beküldhetőek a konzolos játéktesztek! Március 28.

De képet,hogy lehet belerakni?😊
Én pont olyan játékról írnék aminek beszüntették a gyártását😢
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez szerintem nagyon jó ötlet, mert így még több művet el lehet majd olvasni.
0
0
0
0
no avatar
Akkor majd lehet csinálok egy tesztet az egyik kedvenc játékomról:-)
0
0
0
0
no avatar
Nintendo DS játékteszteket is lehet írni?
0
0
0
0
ceni98 avatar
ha emailbe küldöm az úgy jó? mert a képek mivel doksiba van így nem tom elővarázsolni :S szerk: a képeket nem tom elővarázsolni mert múltkor szelektáltam sok képet :S
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Beküldhetőek a konzolos játéktesztek! Március 28.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Superlompos írta:
Gondolom igen! 😀

Az jó akkor már csak meg kell venni😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Superlompos írta:
Nálam csak a PS1 és a PS2 jöhet szóba, mert más konzolon nemigen játszottam húzamosabb ideig. 😀

Ha már konzol PS Vita játékokról is lehet majd írni?😊
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nálam csak a PS1 és a PS2 jöhet szóba, mert más konzolon nemigen játszottam húzamosabb ideig. 😀
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
PS1-nél is tudnék pár játékról írni. Mondjuk szinte minden platformon vannak játékok, amikről regényt tudnék írni 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Pár PS1-es cím amiről talán írnék:

Spiderman (2000)
Crash Bandicoot széria (1-2-3, CTR, Crash Bash)
Skull Monkeys

Ez mondjuk csak néhány a sok közül.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Az jó lenne, és remélem(reméljük) megvalósul 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem ez majd meg fog valósulni, mert ez végeredményben közel áll az oldal profiljához.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Superlompos írta:
Most egyelőre még nem lehet másról küldeni. Először az lenne a jó, ha lehetne konzolos játékokról is írni tesztet.


az nagyon jó lenne. Van pár játék, amiről tudnék tesztet írni. XBOX-vál Pl: (Forza Motorsport ...)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az 1. rész is nagyon jó, ezekről bőven lehetne írni.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
A 2-őt végig vittem arról és is tudnék😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Néhány PS2-esről én is tudnék írni. God of War 1-2 pl. 😜
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Superlompos írta:
Én mondjuk legszívesebben PS1-es játékokról írnék.

Én PS2-es meg XBOX360-as teszteket írnék😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én mondjuk legszívesebben PS1-es játékokról írnék.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Superlompos írta:
Most egyelőre még nem lehet másról küldeni. Először az lenne a jó, ha lehetne konzolos játékokról is írni tesztet.

Az lenne a legjobb😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Most egyelőre még nem lehet másról küldeni. Először az lenne a jó, ha lehetne konzolos játékokról is írni tesztet.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
madchief írta:
Játékon kívűl másról lehet írni ami a PC-hez kapcsolódik?😃
Szeretnék egy tesztet írni a mostani kormányomról


lehetni lehet, de azt nem fogják sehova kirakni. (mivel a játékteszten kívül nincs semmi más tesztopic)
0
0
0
0
madchief avatar
Játékon kívűl másról lehet írni ami a PC-hez kapcsolódik?😃
Szeretnék egy tesztet írni a mostani kormányomról
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Superlompos írta:
Eltaláltam? 😆

Spoiler!
Metro 2033! 😂


djwarp: Miről fogsz írni? Persze ha nem titok. 😆

Hát gondoltam a Dead Island-re meg talán az Alan Wake-re is😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Az egyik kiegészítőjéről már van egy teszt, jó kis tesztecske.
Hát a Quake II-t is végigvittem már vagy 10-szer
0
0
0
0
almos avatar
apetit1989 írta:
Én még tuti fogok írni, úgy vettem észre, hogy a fórumlakók szeretik a retró tesztjeimet. A következő áldozat a GTA2.


Nekem meg illene már egy Quake II tesztet irnom,csak az kb 60 oldalas lenne 😆
Az a játék valami isteni, azt hiszem a napokban előveszem újra és talán ha lesz szabad 2-3 napom,akkor irok is egy "kicsit" róla 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én szeretem a régi játékokat. Akartam írni a Wolfenstein 3D-ről, de még úgy voltam vele, hogy inkább most még nem. Majd még többször végig akarom tolni, hogy ne legyen annyira elnagyolt az egész.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én még tuti fogok írni, úgy vettem észre, hogy a fórumlakók szeretik a retró tesztjeimet. A következő áldozat a GTA2.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem azért küldd be azt a tesztet. Én mindig elolvasom azokat a teszteket, amelyiket értékelem. Persze van olyan, amikor csak elolvasom és az értékelést kihagyom. Kommentként meg sokszor építő jelleggű kritikáka írok, amit néha nem tudnak elviselni, pedig tök normálisan írom le a gondolataimat.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Attila007: Egyrészt ha már általánosításról beszélsz, akkor te is pont ezt csinálod az avatárom és az én személyiségemmel. Egyébként csak annak elvont, aki nem tudja elfogadni, hogy valaki kicsit különcebbnek tűnik. (külsőre)
Másrészt pedig csak az én nézőpontomat írtam le.
Ez majdnem ugyan olyan, mint, amikor regisztrálsz egy oldalra.
Elolvasod a szabályzatot? Nem...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Attila007 írta:
Randy Orton írta:
Elég naiv hozzáállás, azt hinni, hogy elolvassák a tesztet.
Legtöbb esetben csak odaírják, hogy jó, vagy felülmúlhatatlan.
Elmondom neked, azért írják oda, hogy +1 pontot szerezzenek. A tesztet pedig el sem olvassák...

Superlompos: Örülök, hogy nem csak én vettem ezt észre.
Nekem is az lenne az elsődleges célom egy tesztel, hogy inspiráljam az embereket, hogy próbálják ki az adott játékot.


Randy Orton
Azért nem kéne általánosítani mert va aki elolvassa a tesztet és nem kéne ellenszenveskedni de monjuk tőlet érthető mert a kedvenced is elég elvont személyiség.


Azért nem azt írta, hogy senki se olvassa el az adott tesztet, csak sokan el se olvassák, s úgy értékelnek. Bár tényleg nem igazán számít, hogy ki mit gondol. Ha már egy mebert sikerült meggyőznöm egy teszttel, hogy kipróbálja az adott játékot, akkor már örülök. 😀
0
0
0
0
almos avatar
Én kb azt is telibe sz@rom,hogy ki olvassa el,meg hogy ki mit ir oda, aki akarja elolvassa,örülök,hogy megteszi,aki meg nem,azzal sincs semmi bajom,ha neki ez okoz örömöt,akkor tőlem 100-szor odairhatja és kap 100 pontot.
Szerintem hülyeség foglalkozni az ilyen balf*szokkal, irjon amit akar,inkább azokkal törődni,aki tényleg elolvassa 😀
0
0
0
0
Joker avatar
Randy Orton írta:
Elég naiv hozzáállás, azt hinni, hogy elolvassák a tesztet.
Legtöbb esetben csak odaírják, hogy jó, vagy felülmúlhatatlan.
Elmondom neked, azért írják oda, hogy +1 pontot szerezzenek. A tesztet pedig el sem olvassák...

Superlompos: Örülök, hogy nem csak én vettem ezt észre.
Nekem is az lenne az elsődleges célom egy tesztel, hogy inspiráljam az embereket, hogy próbálják ki az adott játékot.


Randy Orton
Azért nem kéne általánosítani mert va aki elolvassa a tesztet és nem kéne ellenszenveskedni de monjuk tőlet érthető mert a kedvenced is elég elvont személyiség.
0
0
0
0
susguy avatar
Randy Orton írta:
Elég naiv hozzáállás, azt hinni, hogy elolvassák a tesztet.
Legtöbb esetben csak odaírják, hogy jó, vagy felülmúlhatatlan.
Elmondom neked, azért írják oda, hogy +1 pontot szerezzenek. A tesztet pedig el sem olvassák...

Igaz. +1
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Elég naiv hozzáállás, azt hinni, hogy elolvassák a tesztet.
Legtöbb esetben csak odaírják, hogy jó, vagy felülmúlhatatlan.
Elmondom neked, azért írják oda, hogy +1 pontot szerezzenek. A tesztet pedig el sem olvassák...

Superlompos: Örülök, hogy nem csak én vettem ezt észre.
Nekem is az lenne az elsődleges célom egy tesztel, hogy inspiráljam az embereket, hogy próbálják ki az adott játékot.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Randy Orton írta:
Én is írtam egy tesztet, de nem fogom beküldeni, mert azt vettem észre, hogy már nem a teszteket pontozzák, hanem a tesztírót... Ez meg egy elég undorító dolog. Megmagyarázni nem fogom, szerintem mindenki tudja, hogy miről beszélek.


Mondjuk van benne valami. Az én tesztjeimre mindig csak jó szavazatok érkeztek, pedig nem tökéleteseket írok. Bár én nem nem a 40 pontokért írok, hanem azért mert szeretek írni olyanról, ami nekem tetszik, s ezáltal esetleg egy-két játékos arra tudok ösztönözni, hogy ő is próbálja ki az adott darabot.
0
0
0
0
almos avatar
Randy Orton írta:
Én is írtam egy tesztet, de nem fogom beküldeni, mert azt vettem észre, hogy már nem a teszteket pontozzák, hanem a tesztírót... Ez meg egy elég undorító dolog. Megmagyarázni nem fogom, szerintem mindenki tudja, hogy miről beszélek.


Ki nem sz@rja le,hogy hány pontot kap a tesztje?! Szerintem elég baj,ha valaki csak ezért ir! Vannak jobb és gyengébb alkotások is,és mindenki megpróbálhatja,aztán ha valami nem jó,akkor nem lehordani kell,hanem elmondani,hogy mi nem tetszik,és kulturált módon megfogalmazni.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Én is írtam egy tesztet, de nem fogom beküldeni, mert azt vettem észre, hogy már nem a teszteket pontozzák, hanem a tesztírót... Ez meg egy elég undorító dolog. Megmagyarázni nem fogom, szerintem mindenki tudja, hogy miről beszélek.
0
0
0
0
Bicike avatar
En is keszitek egy tesztet mondjuk mar irtam ide tobbet is az avatarrol a crysisrol a hp6rol a mini ninjasrol
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Majdnem eltaláltad, csak sajnos ott az a majdnem 😆
Imádom a metro-t is, de van egy másik játék amivel sokkal többször játszottam/játszok.... 😃
(Korábbi aviaimból ki lehetett deríteni 😆, ha még emlékszik rá valaki )
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Eltaláltam? 😆

Spoiler!
Metro 2033! 😂


djwarp: Miről fogsz írni? Persze ha nem titok. 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
zsír, akkor én is elkezdek írni egyet. (A nagy kedvencemről 😃😉 kezdésnek legyen ennyi elég.. 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Superlompos írta:
Persze, hogy lehet.

Köszi😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció