Játékteszt írás

Szerző: Sicu33, 2012. February 26., téma
Fórum » Az oldalról
Hozzászólások: 306
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MoonW avatar
Oldal infók / Beküldés / Játékteszt beküldése
0
0
0
0
Erik94 avatar
Oldalinfók menü és azonbelül beküldés és ott van 3 lehetőség,a játékteszt beküldésével együtt
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én este elkezdem csinálom kb másfél órát,aztán másnap reggel megint annyit...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem napos-hetes szünetekre gondoltam. Hanem elkezdem reggel, aztán folytatom délben stb.
0
0
0
0
niteforce avatar
Superlompos írta:
Ne is, mert belehalnál! 😆

Én se egyszerre szoktam megírni az egészet. Mondjuk én közben szoktam szünetet is tartani. Na meg az a lényeg, hogy tényleg olvasd át miután leírtad az egészet, mert sok hibát ki tudsz így javítani.

én úgy vagyok vele hogyha egyszerre nem tudok írni egy jó tesztre valót akkor azzal a játékkal még játszani kell 😃
0
0
0
0
no avatar
Am kb mennyi idő kell, hogy kikerüljön az oldalra egy teszt?😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ne is, mert belehalnál! 😆

Én se egyszerre szoktam megírni az egészet. Mondjuk én közben szoktam szünetet is tartani. Na meg az a lényeg, hogy tényleg olvasd át miután leírtad az egészet, mert sok hibát ki tudsz így javítani.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én nem egyszerre mert úgy nem birnám...
0
0
0
0
niteforce avatar
Én mindig egyszerre írok meg a tesztbe mindent, úgy fél óra alatt, alszom rá egyet, és másnap átolvasom mégegyszer, ott kijavítok pár dolgot, és úgy küldöm be.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Komolyan...Ha hiszed ha nem 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na erre kíváncsi vagyok.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
10 percet? 😆

Amúgy tényleg fontos, hogy ne legyen elkapkodva. Én is legalább 2-3 órán át szoktam írni, persze nem folyamatos gépelésről van szó.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Akkor jó...Szánok is rá időt...Nem is keveset
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lehet annyi is. A nagy képeket lekicsinyítik 400X300-ra kb.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Képek bármilyen kicsik lehetnek? mondjuk 400x400as is lehet?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azt ki lehet írni, mert azok csak nevek.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igen...Mivel én olyanokat nem tudok...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Wikipedia-n kiszokták írni, hogy ki készítette, meg hogy ki adta ki az adott játékot.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nem kellene,olyat nézek meg csak hogy ki fejlesztette meg ilyenek mert az nemtudom
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Miért kéne neked az angol tesztből mondatot kimásolni?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Mivel kedvenc játékaimról csak angol teszteket taliztam a neten,
ezért neten magyart nem találtam és angolul meg nem tudok...
Egyébként én csak olyanokat nézek meg amiket pl ki fejlesztette vagy a neveket amiket nem tudok...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De mi az a mondat, amit magadtól nem tudsz leírni?

Csak van benned fantázia. Ne összecsapott teszteket írj. Mert láttam olyanról is írtál amivel nem játszottál. Ez nem a pontversenyről szól!
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én ezt szóval sem montam...Már hogy lehetne,az baj lenne egyébként ha máshogyi rod le a netről de nem azt ami neten van...?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mi az, hogy netről veszed a mondatot? 😆 Amúgy meg át lehet fogalmazni simán. Bár nem tudom, hogy mllyen mondatról van szó jelen helyzetben.
0
0
0
0
FrezR avatar
Egy-kettő mondatba nem hiszem hogy belehalnának. Meg azt nagyon úgy sem lehet észrevenni, főleg ha hosszú a szöveg. Max át kell fogalmazni. (De azt sem érdemes hosszú távon, mert kivehető lesz)
0
0
0
0
Erik94 avatar
És ha internetről irok mondjuk egx mondatot is akkor már rossz?
0
0
0
0
FrezR avatar
Hát ha bele is raksz képeket, úgy is ki fogják rakni, csak max lebutítja alapból az oldal.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igen igen...Szépek a 1024x768-as képek is de mindegy...
0
0
0
0
FrezR avatar
Néztem teszteket, és sokan ahogy elnéztem nagyobb képeket raktak be, csak le lettek butítva kicsit.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nem azért csak le lesz kicsinyitve is meg nem rég az volt a szabály hogy csak 600x400as lehet
0
0
0
0
FrezR avatar
Miért lenne gond? szerintem nem kötelező csak jó minőségben lévő képeket belerakni, amik 1024x768 fölött vannak. Azok is ugyan olyan képek, és ugyan úgy lehet látni őket, max a részletesebb és kisebb dolgokat nem.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én már bekültem 5-t is 😃 Az nem gond ha 600-700x420asak a képek?
0
0
0
0
no avatar
Rendben köszönöm a gyors választ 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
csak a linkeket kell berakni, és azt majd a lektoráló berakja, te nem is tudod.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak berakod a kép linkjét a tesztbe, mindenféle kód nélkül.
0
0
0
0
no avatar
Egy fontos kérdésem lenne. írtem egy tesztet, és a képekben nem vagyok biztos. Feltöltöttem őket a tinypic-re, megvan a [img][/img] kétfelől, és azt szeretném megtudni, hogy így kell ezekkel a bb-el? És ha rákattintok az előnézetre akkor kellene mutatnia a képeket, mert nekem nem mutatja őket. Nem akarom rosszul elküldeni... Kösz előre is, nem vagyok jártas ezen a téren.. kicsit sem. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azt a hibát könnyen megejtik az emberek, hogy a sztoriról írnak egy fél oldalt, de a játékmenetről meg szinte semmit. De egy teszt nem a spoilerezésről szól, hanem a játékmenet részletes leírásából, hiszen így tdod igazán bemutatni az adott játékot.
0
0
0
0
Bicike avatar
Értem.Köv tesztnél úgy lesz.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem lehetnének részletesebek. Na persze nem arra gondoltam, hogy pakodl tele rizsával. Főleg a játékmenetről kéne írnod bővebben. 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Lompos mi a véleményed az én tesztjeimröl?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az építő jellegű kritikák pedig segíthetnek abban, hogy a legközelebbi alkalommal jobb sikerüljön. Mint ahogy korábban írtam, van 1-2 tag, akik nagy fejlődéseken mentek keresztül.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem fogja senki se leharapni a fejed egy teszt miatt. Elvégre nem vagyunk profi tesztírók. 😀
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Én már megis bántam hogy beküldtem na mostmár mindegy pofont nem kapok ha nem jó maximum épi'tő jellegü tanácsokat.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért mondom, hogy most rengeteg teszt érkezik be, ami nagyon jó, mert lesz mit olvasgatni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció