Játékteszt írás

Szerző: Sicu33, 2012. February 26., téma
Fórum » Az oldalról
Hozzászólások: 306
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BRUgamer avatar
Én várok...türelmesen várok.
0
0
0
0
Bicike avatar
Remelem bekulte 😆 bar Crysis2 vel egy idoben kuldtuk be es az ove sincs kint
Igen update 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Türelem a hosszú élet ritka? 😆 Ez egy update? 😆

A 3. ok az lehet, hogy valamilyen oknál fogva hiba történt a teszt beküldésekor, s így nem érkezett mega cikk. 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
De olvastam, akkor türelemmel várok. (Türelem a hosszú élet..............Spoiler!
ritka
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem olvastad el az előző kommentet? 😊

Ha sokára kerül ki egy teszt, akkor 2 oka lehet:

a, sokat küldenek be, ezért végig kell nézni őket, ráadásul pár napig kint kell hagyni a teszteket a főoldalon, hogy a tagok elolvassák. Ugyebár ha már lekerül a főoldalról egy írás, akkor azt nem nagyon nézik meg többé.

b, Nem felelt meg a követelménynek a műved. Bár ez elég ritkán fordul elő.
0
0
0
0
Bicike avatar
már 6-napja küldtem be a tesztemet kb 😆 és még semmi 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
Türelmeteket kérjük, lassan sorra kerül minden beküldés!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Hát értelemszerűen azért nem adják ki egyből a teszteket, hogy mindenki át tudja nézni az aktuálisakat. (Amik a főoldalon találhatók ) Mivel többségében akkor nézik a teszteket, ha a főoldalon meg vannak jelenítve.
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Már meg te forditasz túl nagy jelentőséget a dolognak. 😜
Szó sincs rola hogy pánikba estem volna....csak leirtam mert a régi fél nap után került ki de gondolom most sok a teszt és azér sok a meló és i'gy tovább és i'gy tovább.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha 1 hát után nem kerül ki, akkor lehet valami gond. Addig felesleges pánikba esni. 😀
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Én arra gondoltam hogy valami probléma van vele és azér nem kerül ki...nem vagyok én türelmetlen. 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Talán mert nem 2 nap alattt kerül ki a teszt. Most sok tesztet küldenek be. Ne legyél türelmetlen! 😀
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Vajon miért nem került még ki a tesztem ? 😀 mar 2 napja küldtem be és üzenetet sem kaptam hogy mi a probléma vele. 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért szoktam írni a menürendszerről, mert az is hozzátartozik a játékhoz. Másrészt így kerek egy teszt. Valaki rögtön belekezd a közepébe és se eleje se vége az egésznek.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Szerintem néhány mondat épp elég menüről, azért érdemes lehet megemlíteni. Hacsak nem valami spéci, egyedi megoldásról van szó.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Superlompos írta:
Próbálom minél jobbakat írni, de én mégse vagyok elégedett. úgy érzem, hogy unalmas a szókincsem. 😕


Miért csináltok ebből olyan nagy ügyet?!
Az olvasók nagy része gyerek, vagyis nem kellenek ide bonyolult, fiatalabbak számár érthetetlen szavak. Szerintem teljesen korrekt teszteket írsz, nem kell jobban kidíszíteni egy tesztet. Nekem egyetlen dolog zavarja a szemem a tesztjeidben, a menü rendszer bemutatása, szerintem ez nem való egy tesztbe... Szerintem mindenki tudja, hogy mi a szerepe a New Game, Load Game, Options, Exit/Quit opcióknak. De lehet, hogy csak én gondolom így, hogy ez fölösleges. Ettől függetlenül szerintem teljesen rendben vannak az írásaid.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Rejtő Jenőt szívből ajánlom én is, csak ne a Csontbrigád c. regényével kezdd, hanem egy másik, könnyed hangvételűbbel, pl. a 18 karátos autóval. A Rejtő regények közül a Csontbrigád a kakukktojás, 180 fokos fordulatot tesz az előző könyveitől, talán épp azért a kedvencem tőle ez a regény. Ezt hagyd későbbre.
0
0
0
0
xCube avatar
Superlompos írta:
Próbálom minél jobbakat írni, de én mégse vagyok elégedett. úgy érzem, hogy unalmas a szókincsem. 😕


Nekem tetszenek a cikkeid, mert látszik, hogy akarsz. És jól érzed, hogy a szókinccsel van baj. De mellette a fogalmazással is kicsit.

Nem tudom mennyit olvasol, de szerintem nem eleget. Ha ráfeküdnél néhány klasszikus regénye sokat javulna minden 😀 . Gondolok itt Rejtő Jenőre, vagy a Gyűrűk Urára vagy bármi olyanra, ahol mívesebben fogalmaznak az aktuális bestsellereknél.

És kérlek ne érts félre ezt nem becsmérlésképpen, hanem éppen jótanácsként írom, mert látom, hogy benned van a lehetőség 😀 .
0
0
0
0
Bicike avatar
Szerintem nem unalmas a szókincsed
0
0
0
0
niteforce avatar
Superlompos írta:
Próbálom minél jobbakat írni, de én mégse vagyok elégedett. úgy érzem, hogy unalmas a szókincsem. 😕

szerintem jó teszteket írsz, pont jókat 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Próbálom minél jobbakat írni, de én mégse vagyok elégedett. úgy érzem, hogy unalmas a szókincsem. 😕
0
0
0
0
Bicike avatar
Nem fontos csak kérdem 😆 bartosnak jo tesztjei vannak, de neked is Lompi 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Pl. bartos666. De ez miért fontos? 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Attól nem kell meghátrálni, mert először nem sikerült. Van olyan tag aki eleinte nem írt valami jókat, de utána meg egyre jobbakat írt.
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Majd talán prbálkozom.

😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Túl nagy jelentőséget fordítasz a dolognak. 😀

Miért ne sikerülne? Nem bonyolult dolog megírni egy tesztet. 😀
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Nem neveznéd bukásnak ?? akkor mégis minek ? 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért nem nevezném bukásnak.

Miért ne menne? 😀
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Emlékeztek az én Dirt 2-es bukásomra ? 😀 (Superlompos) talán majd megprobálok megint valamit de nem hiszem hogy menni fog.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Bicike írta:
1 jatekrol lehet 2 tesztet irni? 😆


Igen, lehet ha kiegészítőről van szó, és nem 1 tesztben szeretnéd összezsúfolni.
0
0
0
0
Bicike avatar
1 jatekrol lehet 2 tesztet irni? 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Lehet a RA2 2.rész után belekezdek egy BIG tesztbe. 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én most fejeztem be egy újabb retró tesztet, rendhagyó lesz! 16111 karakteres, 18 képpel 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na az jó hír! Remélem olyan játékokról írtok, amiről szívesen olvasnék. 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
En tegnap kuldtem be a tesztemet
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem szoktam DLC-ket csinálni a tesztjeimhez! 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Majd másik tesztbe kiegészíted még az amúgy sem "rövid" tesztet 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ráadásul nem is írtam bele az összes dolgot. Akkor lett volna 25.000 karakteres. 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Superlompos írta:
Az egyik majdnem 20.000 karakteres lett! 😆


Az azért már igen tekintélyes mennyiség 😃
Akkor készítem az állrögzítőt, hogy majd el tudjam végig olvasni 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az egyik majdnem 20.000 karakteres lett! 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
várjuk szeretettel 😀

(Én is majd írok egy tesztet konzolos játékról, csak az a kérdés hogy mikor)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na nemsokára ki fog kerülni még 2 db konzolos tesztem. Remélem tetszeni fog mindkettő!
0
0
0
0
molfer98 avatar
Valaki konzolos skate 3 tesztet nem írna? Kiváncsi vagyok a gamera 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
csak 😆 hát este 11kor írtam hétvégén szóval ha vannak benne hibák akkor sorry de egyébként sztem nem lett olyan rossz mint a batmanm 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
nah jelentem beküldve 5133 karakter ha jól tudom 😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Nekem már megvan a kiszemelt áldozat 😉
Vasárnap felé kérdésre is kerül 😎
0
0
0
0
ceni98 avatar
én Nruhtas-nak írok 1 üzit h rakja majd ki mert macerás lenne 😃 egyébként Rathcet and clank sorozatról írok teszteket 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció