WTCC (túraautó-bajnokság)

Szerző: NTSC Jani, 2011. July 14., téma
Fórum » Sport
Ide jöhet minden a túrautó-bajnokságról!
Hozzászólások: 36
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Most jó belenyomták a norbit a gumibálába, ki is esett rendesen összetörték a kocsiját.
Az eurosport 2 éjféltől 18.00-ig adta ezeket a motokrosszosok mellett. Tiszta hülyék voltak egymás után ismételték az élők között. Más helyszínről is.
0
0
0
0
no avatar
Most volt a hétvégén Macao-ba verseny egy túraautós, és brutális roncsderbi lett belőle. Nem értem minek hozzák oda a versenyeket ha a fél mezőnyt úgy kell összeszedni utánuk a roncsokat?
0
0
0
0
no avatar
Ki szokta nézni felvételről ezeket a wtcc futamokat?,nekem volt egy oldal csak nem tudom már mi volt a neve. Oda szinte minden futamot felraktak ahogy lezajlottak.
Valami autós oldal.
0
0
0
0
19ati93 avatar
ProMaXuS írta:
Van ám Telehold újság,de nem gyakran nézem. 😆 Amikor meg megnézném hogy lesz-e akkor pont nem lesz. 😆😆


direkt ugy csinálják meg hogy lemaradj 😆
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Van ám Telehold újság,de nem gyakran nézem. 😆 Amikor meg megnézném hogy lesz-e akkor pont nem lesz. 😆😆
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Király. 😃
Eddig lemaradtam pár részről mert nem tudtam mikor van. :S
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Ha már WTCC akkor 2 napja sikerült rFactor versenyen keresztbe tenni a Chevit! 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Melóhelyem ma lesz Rally nap 😃 lesz vagy 70db Rally kocsi 😃
azt bőgetik a motort 😃 erről a topicról jutott eszembe 😃
0
0
0
0
banyai2000 avatar
az jó lenne ha 1 magyar lenne a top 5-ben
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Norbinak sokszor tett keresztbe a hátsó kerék hajtás,de reméljük sikerül tovább fejlelodni..
0
0
0
0
banyai2000 avatar
legalább van egy magyar versenyzőnk és minden évben fejlődik Norbi ugyhogy 😎
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Pont tegnap néztem WTCC összefoglalót...
Egész ügyes Norbi, csak hát autó kéne neki, meg egy kis nyugalom...
0
0
0
0
adta avatar
Szerintem a legjobb pálya autós bajnokság ami létezik. Forma1=kuka DTM=kuka egyedül a WTCC 😀
0
0
0
0
szucsa avatar
niteforce írta:
tasiadam írta:
a DTM az amibe most csak A4esek meg mercik vannak?

igen, regen volt bmw es opel is benne.


2012-től megint lesz BMW. 😀

http://www.motorsportal.hu/sebessegmagazin/premier/bmw-m3-dtm-2012-lerantottak-a-leplet-c41410.html

ez is durva... 😀

0
0
0
0
hdavid avatar
Hajrá Norbi!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
0
0
sisko avatar
Volt szerencsém kint lenni a hungaroringi wtcc futamon június elején,hát azoknak a bmw-nek is komoly hangja volt,pedig azok "csak" 1,6-ok,míg a dtm-ben 4 literes V8-as motorokat használnak(kb 470 lóerősek) 😆
Az autó súlya pedig 1050 kg(mindegyik 2009-es,a 2008-asok 1025 kg.)
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
sisko írta:
Azt már nem tudom.Gondolom ez áll közelebb (méretben legalábbis) a másik kettőhöz,meg a hosszútávú versenyeken is főképp M3-at használnak.Amugy a súly meg a motor is pontosan szabályozva van,nem lehet ettől eltérni.


a régi m3GTR-t beraknák és meg is von oldva... megy mint a golyó meg hangja is van na meg legenda
0
0
0
0
sisko avatar
Azt már nem tudom.Gondolom ez áll közelebb (méretben legalábbis) a másik kettőhöz,meg a hosszútávú versenyeken is főképp M3-at használnak.Amugy a súly meg a motor is pontosan szabályozva van,nem lehet ettől eltérni.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
sisko írta:
niteforce írta:
ok 😀
valakinek nincs infoja arrol hogy a BMW mikor akar visszaterni a DTM-be?
😃

Jövőre.Már tesztelik is az M3-ast,emiatt szálltak ki az F1-ből és a WTCC-ből is,ott már csak privátként vannak BMW-k.Idézem :
A BMW bejelentette, hogy három csapat színeiben összesen hat autót kíván indítani a 2012-es Német Túraautó-bajnokságban (DTM). Az autókat versenyeztető három csapat a Schnitzer, az RBM és a Rheinhold Motorsport lesznek. Mario Thiessen, a BMW Motorsport igazgatója szerint mindhárom csapat azonos támogatottságot fog élvezni a gyár részéről.


miért az M3mast?
az "alap"(hamann turbo) m6osnak a vége 385km/h igaz nehezebb is meg nagyobb is de itt egyiksem 100 kilós kocsi
0
0
0
0
sisko avatar
niteforce írta:
ok 😀
valakinek nincs infoja arrol hogy a BMW mikor akar visszaterni a DTM-be?
😃

Jövőre.Már tesztelik is az M3-ast,emiatt szálltak ki az F1-ből és a WTCC-ből is,ott már csak privátként vannak BMW-k.Idézem :
A BMW bejelentette, hogy három csapat színeiben összesen hat autót kíván indítani a 2012-es Német Túraautó-bajnokságban (DTM). Az autókat versenyeztető három csapat a Schnitzer, az RBM és a Rheinhold Motorsport lesznek. Mario Thiessen, a BMW Motorsport igazgatója szerint mindhárom csapat azonos támogatottságot fog élvezni a gyár részéről.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
gigazte írta:
Az igen durva😲

Michelisz Norbert interjú:
http://www.youtube.com/watch?v=v4_Eb(...)LIbU (...) helyére x D

akkor msot Xet vagy d-t? 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Az igen durva😲

Michelisz Norbert interjú:
http://www.youtube.com/watch?v=v4_Eb(...)LIbU (...) helyére x D
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
niteforce írta:
tasiadam írta:
a DTM az amibe most csak A4esek meg mercik vannak?

igen, regen volt bmw es opel is benne.


nem is tudtam
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A DTM a német túraautó-bajnokság rövidítése, így nyílván csak német autógyártók vannak benne. 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
tasiadam írta:
a DTM az amibe most csak A4esek meg mercik vannak?

igen, regen volt bmw es opel is benne.
0
0
0
0
gigazte avatar
Szoktam nézni néha pár futamot. Olyankor Michelisz Norbinak szurkolok.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
a DTM az amibe most csak A4esek meg mercik vannak?
0
0
0
0
niteforce avatar
ok 😀
valakinek nincs infoja arrol hogy a BMW mikor akar visszaterni a DTM-be?
😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Valóban úgy van, csak lemaradt egy C! 😜

Jöhet az is! 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
nem WTCC? 😃😃
es DTM is johet?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ide jöhet minden a túrautó-bajnokságról!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció