Mindent az Androidról

Szerző: thug85, 2011. March 11., téma
Fórum » Szoftver
Nos a téma címe magáért beszél! Az Android, illetve az ezzel a rendszerrel szerelt készülékekkel kapcsolatos érdekességeket, élményeket, tapasztalatokat, híreket oszthatjátok itt meg egymással!
Hozzászólások: 1 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Devis avatar
a telefon meg a gép csak azt csinálja amit te.... vidd be ahol vetted, és kérd meg h frissítsék ha nem megy...
0
0
0
0
Adam996 avatar
Független a teló. Mindegy én már szarok bele soha többet nem veszek androidot.
0
0
0
0
humerot avatar
ha custom romot akarsz felrakni rá és kártyafüggő a telefon bizony ezzel fogsz találkozni mert zárt a teló botloadere
0
0
0
0
Adam996 avatar
Sziasztok.
Flashtool-al akarom a telefonom Sony Xperia U frissíteni de ezt írja.
http://www.kepfeltoltes.hu/130115/N_vtelen_2_www.kepfeltoltes.hu_.png
Pedig rendszergazda módban futtattam telepítettem a drivereket de nem akar összejönni.
így dugtam rá. Telefon kikapcsolva, hangerő gomb lenyomva tart és rádugtam de nem megy. Tipp?
0
0
0
0
FoLey avatar
niteforce írta:
Alex1997 : oké hogy segitőkész akarsz lenni, de nem ez az első hogy hülyeséget írsz, ha nem értesz hozzá, inkább akkor ne is szój hozzá, mert félrevezető.
Vissza lehet állítani akármilyen romot odinnal. Akár a legelső 2.2-t is.
A rootot meg tudom hogy lehet visszavonni, a kérdés az, hogy az akku statokat hogy lehet custom recovery nélkül törölni.


Alex1997 tényleg hülyeséget írkálsz,de neharagudj 😆 (röhögnöm kellett)
Amúgy itt egy oldal ahol telefonokról van szó hátha ez hasznodra váll 😀
[LINK]
0
0
0
0
niteforce avatar
Alex1997 : oké hogy segitőkész akarsz lenni, de nem ez az első hogy hülyeséget írsz, ha nem értesz hozzá, inkább akkor ne is szój hozzá, mert félrevezető.
Vissza lehet állítani akármilyen romot odinnal. Akár a legelső 2.2-t is.
A rootot meg tudom hogy lehet visszavonni, a kérdés az, hogy az akku statokat hogy lehet custom recovery nélkül törölni.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
norbertsolider írta:
Sziasztok. Galaxy minire fel lehet rakni egy régebbi szoftvert? Mert amióta fel lett frissítve nem működik a kikapcsológomb.



Persze főzött romot gyáit nem.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
niteforce írta:
Sziasztok!
Szeretnek csinalni egy battery stat resetet. Tudom hogy CWM-el lehet, de szeretnem gyari allapotban tartani a telefont. Lehet ezt valahogy mashogy? Rootolni oke, mert vissza lehet vonni ha az kell.
SE xperia mini st15i


Vagyis hogy lehet-e Unrootolni? szerintem igen a rendszerviszaálitással.
0
0
0
0
niteforce avatar
Sziasztok!
Szeretnek csinalni egy battery stat resetet. Tudom hogy CWM-el lehet, de szeretnem gyari allapotban tartani a telefont. Lehet ezt valahogy mashogy? Rootolni oke, mert vissza lehet vonni ha az kell.
SE xperia mini st15i
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Hivatalos rom telepítése után nem veszik el a garancia
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Ha magam rakom rá a hivatalos frissítést netről a telómra, akkor az elveszíti a garanciát?MIt tudok elcseszni a frissítésnél,hogy lássák azt,hogy én magam frissítettem?
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Sziasztok. Galaxy minire fel lehet rakni egy régebbi szoftvert? Mert amióta fel lett frissítve nem működik a kikapcsológomb.
0
0
0
0
mlan0 avatar
Nekem a régebbi POU-m van... és ha fel tenném az újat akkor újból kéne kezdenem??
0
0
0
0
no avatar
Hát hivatalosan kellett volna :/ mivel legalább legyen akkor normális az op rendszerem már 😞
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Optimusz08 írta:
Sziasztok :)

Valaki nem tudja hogyan tudnám leszedni a telomról a 4.04-et (ICS). Vissza szeretném rakni a 2.3.7 rá ha lehet. Sony Ericsson WT19i a telefonom.


Hivatalosan sehogy szerintem de főzöt romot lehet Cyanogen Mod 7.1 szerintem nagyon is jo. Sony hoz nem értek de google a barátod. Vagy keress valakit aki ért hozzá. :-(
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok 😀

Valaki nem tudja hogyan tudnám leszedni a telomról a 4.04-et (ICS). Vissza szeretném rakni a 2.3.7 rá ha lehet. Sony Ericsson WT19i a telefonom.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
ogre077 írta:
kérem valaki help.Mit kell tennem hogy telepitse a 750 mg-t? a sony xperia j van nekem,nekem azt iria ki hogy tedd bele a sd kartyát vagy csinálj helyet,de van hely es van sd kartya benne még van 7-gb szabad hely.


o_O Nemtudom de mostanába a sonyk meg nokia telefonoknál egyre öbbször jelenkezik ez a probléma :'(
0
0
0
0
ogre077 avatar
kérem valaki help.Mit kell tennem hogy telepitse a 750 mg-t? a sony xperia j van nekem,nekem azt iria ki hogy tedd bele a sd kartyát vagy csinálj helyet,de van hely es van sd kartya benne még van 7-gb szabad hely.
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Norbi1996 írta:
De én úgy tudom,hogy a ruszkiknál már kint van, de ide csak március környékén fog jönni... remélem nem igaz...😞


Ha a cikket elolvasod akkor látod hogy a srác magyar és 8-9.-én kapta rá a frissítést itthon tehát hamarosan megkapjuk mi is 😀
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
De én úgy tudom,hogy a ruszkiknál már kint van, de ide csak március környékén fog jönni... remélem nem igaz...😞
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Független a telóm😃D Köszi szépen😃 Jó lenne már...😃
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Norbi1996 írta:
Samsung galaxy S Advance I9070P-re mikor fog kijönni a Jelly Bean 4.1? Nem lehet előre tudni?
Napokon (max heteken ) belül megkapod 😀
A kártyafüggetlen telokra már lassan felmegy 😀

http://mobilarena.hu/hir/galaxy_blog_s_advance_jelly_bean_alapokon.html

Én is várom már 😀 😊
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Samsung galaxy S Advance I9070P-re mikor fog kijönni a Jelly Bean 4.1? Nem lehet előre tudni?
0
0
0
0
mlan0 avatar
Hogyan tegeyek a telefonomra android v2.2??
0
0
0
0
molfer98 avatar
FoLey-v írta:
molfer98 írta:
Játékok alatt lassabb Meg amikor gépelek akkor is lassabb:/

User error? Mert nekem ICS-vel szépen futnak a játékok Nfs MW 2012-ön is Sony Xperia U T-mobile,hivatalos frissítéssel van


És azzal mit tok csinálni? Ehhez nem értek.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Helló!
Tudtok-e nekem információt ZTE Grand X IN telefonról? Pntosabban hogy várható-e rá 4.1 frisítés és hogy hogyan is kell megcsinállni? Vagy vigyem be a szolgálltatóhoz és kérdezzem meg ott? Kösz előre is. Üdv Alex
0
0
0
0
FoLey avatar
molfer98 írta:
Játékok alatt lassabb Meg amikor gépelek akkor is lassabb:/

User error? Mert nekem ICS-vel szépen futnak a játékok Nfs MW 2012-ön is Sony Xperia U T-mobile,hivatalos frissítéssel van
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
sikerült!

am eddig picit szagattot a GTA3 most ha felrakom az a Chainfire 3D progit akkor mennyire fog jobban menni?
0
0
0
0
thug85 avatar
Warrior1001HD írta:
thug85 írta:
na de itt a problem nem tudom hogy kell root-olni soha nem csináltam igazából félek tőle de a szórakozásért mindent megteszek!


Én annak idején a mobilaréna fórumon tanultam meg. Ott általában részletesen kitaglalják az adott típus rootolási léehetőségeit, és segítenek is ha elakadtál. Olvass rendesen utána mielőtt belevágnál. Én egyébként annak idején a Galaxy Ace-t is szinte azonnal rootoltam, és az Xperia P-t is.


találtam egy épen erre írő leírást 😀

amúgy elvész a garancia de elvileg ehez a telóhoz van unroot is tehát ha lesz valami baja akkor unroor és szervíz 😃 megpróbákozok vele drukoj 😆


Ha olyan a root akkor unrootolható ahogy írtad is, és akkor érvényesíthető a garancia. A környezetemben volt is erre példa, és semmi gond nem volt.
Sok sikert a roothoz, remélem nem lesz semmi fennakadás.
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
thug85 írta:
na de itt a problem nem tudom hogy kell root-olni soha nem csináltam igazából félek tőle de a szórakozásért mindent megteszek!


Én annak idején a mobilaréna fórumon tanultam meg. Ott általában részletesen kitaglalják az adott típus rootolási léehetőségeit, és segítenek is ha elakadtál. Olvass rendesen utána mielőtt belevágnál. Én egyébként annak idején a Galaxy Ace-t is szinte azonnal rootoltam, és az Xperia P-t is.


találtam egy épen erre írő leírást 😀

amúgy elvész a garancia de elvileg ehez a telóhoz van unroot is tehát ha lesz valami baja akkor unroor és szervíz 😃 megpróbákozok vele drukoj 😆

EDIT:ha minden igaz sikerült
0
0
0
0
thug85 avatar
na de itt a problem nem tudom hogy kell root-olni soha nem csináltam igazából félek tőle de a szórakozásért mindent megteszek!


Én annak idején a mobilaréna fórumon tanultam meg. Ott általában részletesen kitaglalják az adott típus rootolási léehetőségeit, és segítenek is ha elakadtál. Olvass rendesen utána mielőtt belevágnál. Én egyébként annak idején a Galaxy Ace-t is szinte azonnal rootoltam, és az Xperia P-t is.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
R0x0r írta:
Oke, nem feltetlenul az kell, de akkor miket tudsz ajanlani? Allitolag Sennheiser cx 300 nagyon jo, bar nem tudom hogy megerne-e egy fulesert
Jónak jó de túlárazott. Xears füleseket nézz a hardveraprón themebuildertől. Full újakat árul és nagyságrendekkel jobbak mint a sennheiser azonos vagy olcsóbb áron. Én épp ma vettem tőle a második fülhallgatóm.
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
thug85 írta:
Warrior1001HD írta:
thug85 írta:
Huawei Ascend Y200


Nekem volt egy hasonló paraméterekkel bíró telefonom, egy Galaxy Ace. Én annak húztam a prociját, cserélgettem rajta a főzött tuningolt romokat, de érdemleges teljesítmény növekedést nem tapasztaltam. Kisebb hardverigényű játékoknál előfordulhat javulás, de egy komolyabbnál kétlem. Az is változó, hogy melyik telefon mennyi húzást bír el. Van amelyik minimálisat, van amelyik többet, de olyan is van amelyik semmit.


hát ezt fel lehet húzni 1Ghz ig.
am a GTA3 még x8 is fut csak root olni kell meg +150mhz


De ha ezt így tudod, akkor miért kérdezel rá?
Ha jobb lesz, akkor csináld meg. Nem nagy tudomány. Majd kiderül, hogy mennyire bírja a húzást a telefon. Nálam 5-10 percenként kifagyott húzott procinál játék közben. Ha szerencséd van neked bírni fogja.
Egyébként a főzött romok majdnem mindegyike már eleve rootolt, és akad amelyik húz is a telefonon.



na de itt a problem nem tudom hogy kell root-olni soha nem csináltam igazából félek tőle de a szórakozásért mindent megteszek!
0
0
0
0
thug85 avatar
Warrior1001HD írta:
thug85 írta:
Huawei Ascend Y200


Nekem volt egy hasonló paraméterekkel bíró telefonom, egy Galaxy Ace. Én annak húztam a prociját, cserélgettem rajta a főzött tuningolt romokat, de érdemleges teljesítmény növekedést nem tapasztaltam. Kisebb hardverigényű játékoknál előfordulhat javulás, de egy komolyabbnál kétlem. Az is változó, hogy melyik telefon mennyi húzást bír el. Van amelyik minimálisat, van amelyik többet, de olyan is van amelyik semmit.


hát ezt fel lehet húzni 1Ghz ig.
am a GTA3 még x8 is fut csak root olni kell meg +150mhz


De ha ezt így tudod, akkor miért kérdezel rá?
Ha jobb lesz, akkor csináld meg. Nem nagy tudomány. Majd kiderül, hogy mennyire bírja a húzást a telefon. Nálam 5-10 percenként kifagyott húzott procinál játék közben. Ha szerencséd van neked bírni fogja.
Egyébként a főzött romok majdnem mindegyike már eleve rootolt, és akad amelyik húz is a telefonon.
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
thug85 írta:
Huawei Ascend Y200


Nekem volt egy hasonló paraméterekkel bíró telefonom, egy Galaxy Ace. Én annak húztam a prociját, cserélgettem rajta a főzött tuningolt romokat, de érdemleges teljesítmény növekedést nem tapasztaltam. Kisebb hardverigényű játékoknál előfordulhat javulás, de egy komolyabbnál kétlem. Az is változó, hogy melyik telefon mennyi húzást bír el. Van amelyik minimálisat, van amelyik többet, de olyan is van amelyik semmit.


hát ezt fel lehet húzni 1Ghz ig.
am a GTA3 még x8 is fut csak root olni kell meg +150mhz
0
0
0
0
R0x0r avatar
Oke, nem feltetlenul az kell, de akkor miket tudsz ajanlani? Allitolag Sennheiser cx 300 nagyon jo, bar nem tudom hogy megerne-e egy fulesert
0
0
0
0
niteforce avatar
R0x0r írta:
Nekem egyvolyan kerdesem lenne hogy a Skullcandy fulesebol melyiket tudnatok ajanlani ami max 8ezer forint korul mozog de nagyon brutal? Van nekem egy Win Phone-os agyba dugos fulesem, csak azt lekell ragasztanom. Esetleg mondhatnatok meg effele jo fuleseket, elore is koszi :-)
hát ha jót akarsz akkor a Skullcandyt felejtsd el szerintem.
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nekem egyvolyan kerdesem lenne hogy a Skullcandy fulesebol melyiket tudnatok ajanlani ami max 8ezer forint korul mozog de nagyon brutal? Van nekem egy Win Phone-os agyba dugos fulesem, csak azt lekell ragasztanom. Esetleg mondhatnatok meg effele jo fuleseket, elore is koszi :-)
0
0
0
0
ogre077 avatar
kérem valaki help.Mit kell tennem hogy telepitse a 750 mg-t? a sony xperia j van nekem,nekem azt iria ki hogy tedd bele a sd kartyát vagy csinálj helyet,de van hely es van sd kartya benne még van 7-gb szabad hely.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Warrior1001HD írta:
thug85 írta:
Warrior1001HD írta:
alex1997 írta:
Sziasztok! MyAudio Mint tablet minőség szerintetek milyen? Bocs dez most rohadt fontos lenne ha.pehet gyorsan. :-(


szerintem nem olyan rossz :D
nem muszály mindig túlárazot SAMSUNG-ot venni!

edigitál-ba kapni 29.000Ft 2 magosat! :D



am megéri root-olni?

mert most nem igazán futnak a game-k! ha root-olnék és ráraknék valami costum ROM-ot akkor szagatásnélkül futna a GTA 3 is!


Milyen telefonról van szó?


Huawei Ascend Y200


900mhz felé szerintem ne nagyon.
0
0
0
0
thug85 avatar
Huawei Ascend Y200


Nekem volt egy hasonló paraméterekkel bíró telefonom, egy Galaxy Ace. Én annak húztam a prociját, cserélgettem rajta a főzött tuningolt romokat, de érdemleges teljesítmény növekedést nem tapasztaltam. Kisebb hardverigényű játékoknál előfordulhat javulás, de egy komolyabbnál kétlem. Az is változó, hogy melyik telefon mennyi húzást bír el. Van amelyik minimálisat, van amelyik többet, de olyan is van amelyik semmit.
0
0
0
0
mlan0 avatar
Hogyan csináljam a telefonomra android v2.2-őt,? és ha rajta van akkor már pl: play áruház lesz rajta??
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
thug85 írta:
Warrior1001HD írta:
alex1997 írta:
Sziasztok! MyAudio Mint tablet minőség szerintetek milyen? Bocs dez most rohadt fontos lenne ha.pehet gyorsan. :-(


szerintem nem olyan rossz 😃
nem muszály mindig túlárazot SAMSUNG-ot venni!

edigitál-ba kapni 29.000Ft 2 magosat! 😃



am megéri root-olni?

mert most nem igazán futnak a game-k! ha root-olnék és ráraknék valami costum ROM-ot akkor szagatásnélkül futna a GTA 3 is!


Milyen telefonról van szó?


Huawei Ascend Y200
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Nekem se sikerül frissíteni az Xperia U-at viszont nekem teljesen más probléma áll fent...egyszerűen nem csinál semmit mikor elvégzem amit a PCC,SUS kiír...ennyi...tuti,hogy ez már a gépnek a hibája,mert valamikor érzékeli valamikor nem,a 3.esetben meg valamai kamera dolgot akar rámerőltetni!
Majd ha laptop hazakerül,azon próbálkozom! 😀

U.I:mostanság meg elkezdett szaggatni a telefonom pl:mikor a Pou nevű játékban eldobom a labdát laggol mint az atom(Play-ről szedtem,viszont haverom Mini2-én simán megy)
Valaki valami megoldást/okosságot tud mondani? 😳
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Persze hogy megéri (: menyin is megy az alap órajel?
Kösz!!! Amúgy valakinek nincs véletlenül? My Audio tabletje?
0
0
0
0
thug85 avatar
Warrior1001HD írta:
alex1997 írta:
Sziasztok! MyAudio Mint tablet minőség szerintetek milyen? Bocs dez most rohadt fontos lenne ha.pehet gyorsan. :-(


szerintem nem olyan rossz 😃
nem muszály mindig túlárazot SAMSUNG-ot venni!

edigitál-ba kapni 29.000Ft 2 magosat! 😃



am megéri root-olni?

mert most nem igazán futnak a game-k! ha root-olnék és ráraknék valami costum ROM-ot akkor szagatásnélkül futna a GTA 3 is!


Milyen telefonról van szó?
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
alex1997 írta:
Sziasztok! MyAudio Mint tablet minőség szerintetek milyen? Bocs dez most rohadt fontos lenne ha.pehet gyorsan. :-(


szerintem nem olyan rossz 😃
nem muszály mindig túlárazot SAMSUNG-ot venni!

edigitál-ba kapni 29.000Ft 2 magosat! 😃



am megéri root-olni?

mert most nem igazán futnak a game-k! ha root-olnék és ráraknék valami costum ROM-ot akkor szagatásnélkül futna a GTA 3 is!
0
0
0
0
thug85 avatar
hector maio írta:
molfer98 írta:
hector maio írta:
Hali van egy Sony Xperia U-m 2.3.7. (GingerBread)
és tudom hogy van rá ICS de amikor frissíteni akarom Sony PC Companion 2.1-el de azt írja ki hogy a telefonja napra kész. Amikor csak 2.3.7.-es droid van rajta... És ha telón szoftver frissítésre kattintok akkor is ez van :S valaki valami tipp?

https://www.kepfeltoltes.hu/130107/1001570060N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png


Szerintem ne rakd fel a 4.0-t. 2.3.7-el sokkal jobban jársz. Amúgy ha valami kell akkor szerintem itt érdeklődj 😀 :http://prohardver.hu/tema/re_sony_xperia_u_a_kis_herceg/hsz_1-50.html


Oké köszi de mi a baj a 4.0.4.-el?😃


Ha rendesen megcsinálod a frissítést akkor nem lenne szabad rosszabbnak lenni. Frissítés után célszerű egy gyári visszaállítást csinálni. Talán nem kártyafüggetlen a telefonod, és az ICS meg arra jött ki. Nálam is ez volt a P esetében, több hónap után jött ki a szolgáltatói frissítés. De én nem vártam, hanem felraktam a független romot flashtoollal.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Sziasztok! MyAudio Mint tablet minőség szerintetek milyen? Bocs dez most rohadt fontos lenne ha.pehet gyorsan. :-(
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció