MMORPG-kről minden

Szerző: Ferrari, 2011. February 27., téma
Fórum » Játékokról általában
Ebben a témákban lehet megbeszélni mindent az MMORPG-kről. Legyen az WOW, LOTRO, Perfect World, Cabal Online stb...
Én jelenleg a Lord Of The Rings Online-al játszok, a játék ingyenes lett, a hivatalos oldalról letölthető. Ha esetleg vki játszik innen akkor az [EN] Gilrain szerveren megtaláltok... xD
Hozzászólások: 60
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ferrari avatar
szabyy írta:
Ferrari küldesz egy linket, honnan lehet leszedni a lotro-t pls


Beregisztrálsz és letöltöd, csak annyi h kb 17GB 😆
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Én nyáron nagyon sokat WoW-ztam.😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
A wowo-t imádtam csak 3 hét alatt meguntam 😆😆😆 Na de majd nyáron megdöntöm a rekordom 😆 Két hét alatt Lehet meg tudom csinálni hogy 200+ órát kockulok 😆
0
0
0
0
szabyy avatar
Ferrari küldesz egy linket, honnan lehet leszedni a lotro-t pls
0
0
0
0
kukoj avatar
én most metinen tolom nemegy nagyszám de leköt mint annak idején a MU 😃 am wowozok is időnként nekem bejön bár szerintem valamivel bonyolultabb mint a többi mmoropg... ezért nemszeretik sokan... meg alacsony szinten méég uncsi de aztán beidul az... 😃
és a runescape egy rakás pacikaka 😃
0
0
0
0
no avatar
Nem muszáj eredeti szerverre menni, van egy rakat szerver, amiért nem kell fizetni. Szerintem nagyon jó játék a WoW... 😀
De remélem a LOTRO jobb...
0
0
0
0
repfect avatar
végre valaki aki nem dícséri😃 am nincs vele bajom de az h még pénzt is kérnek érte😃 viszont szivesen látnám dragon age-et mint mmo
0
0
0
0
Ferrari avatar
repfect írta:
régóta foglalkoztata a kérdés h mi olyan nagyszám a wow-ban???? játszodtam vele 4 órát, de nekem egy guild wars sokkal jobban tetszik


Wow nekem se jött be, kipróbáltam a próba verziót is anno, és haveromnál is játszottam, de nem jött be 😆
0
0
0
0
repfect avatar
régóta foglalkoztata a kérdés h mi olyan nagyszám a wow-ban???? játszodtam vele 4 órát, de nekem egy guild wars sokkal jobban tetszik
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ebben a témákban lehet megbeszélni mindent az MMORPG-kről. Legyen az WOW, LOTRO, Perfect World, Cabal Online stb...
Én jelenleg a Lord Of The Rings Online-al játszok, a játék ingyenes lett, a hivatalos oldalról letölthető. Ha esetleg vki játszik innen akkor az [EN] Gilrain szerveren megtaláltok... 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció