MMORPG-kről minden

Szerző: Ferrari, 2011. February 27., téma
Fórum » Játékokról általában
Ebben a témákban lehet megbeszélni mindent az MMORPG-kről. Legyen az WOW, LOTRO, Perfect World, Cabal Online stb...
Én jelenleg a Lord Of The Rings Online-al játszok, a játék ingyenes lett, a hivatalos oldalról letölthető. Ha esetleg vki játszik innen akkor az [EN] Gilrain szerveren megtaláltok... xD
Hozzászólások: 60
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
tasika1012 avatar
Dragon Nesttel játszik valaki? 😀 jó játék csak egyedül kicsit unalmas tud lenni néha :/ 😃 partyban lenne jó kipucolni a különböző mezőket meg dungeonokat 😃
0
0
0
0
frostwagen avatar
Tera-t egyébként én is próbáltam, és hát so-so... A küldetések nagyon monotonok, bár ez minden MMO-nál szinte elmondható, de nekem ennél a játéknál valahogy mégjobban kiütközött. LvL 25-ig toltam fel egy priest-et, aztán meg is untam. A grafika szép meg minden, de az optimalizálása sem éppen a legjobb. Összességében (és sok más helyen is olvastam ilyet) nekem 25-ös szint körül unalmassá vált a játék, nem is volt kedvem folytatni, dehát aztán kitudja, lehet full szinten már izgalmasabb lett volna, stb... A játék elején még tök érdekesnek tűnik ez a "nem kitargetelős" harcrendszer, ez nyílván hozzátesz a játékélményhez, de ez sem volt valami akkora nagy fícsör, hogy most az eszem eldobom tőle.

Egyébként ha Wildstar / ESO ingyenessé válna, azoknak mindenképp adnék egy esélyt. Addig meg marad a jó öreg WoW.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
A warframe az nem rossz,de gyorsan monotonná válik.Kb. 20 óra játék után már kifulladt.
0
0
0
0
no avatar
Warframe esetleg? Bár elég rég játszottam vele, nem tudom azóta hogy alakult a játék.

Vagy a Dead Island Epidemic. Ami félig MOBA, félig nem, zombis, de végső soron szerintem elég jó lett. Már nyílt bétában van, de bőven játszható. 4 fő alkot egy csapatot, ezt is tudnám ajánlani ha belefér az érdeklődési körödbe/körötökbe.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Olyan játék egyszerűen nem jut az eszembe,max.az AC:Unity mert hát AC feeling.😃
Viszont vannak jó ingyenes MMO-k PL:Terra,ismerősökkel biztos fun.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Udvozlok mindenkit!Egy jatek kene amit a haverokkal tudonk nyomni(osztalytarsak ,meg egyeb) 4-6 szemelyrol lenne szo.Payday2-t nyomtuk egy ideig de kiprobalnak mast is nem csak shottert.valami assasins creed-es feelengu-re gondoltam ,ha esetleg tudtok valamit 😀 elore is kossz
0
0
0
0
no avatar
én csak belenéztem egyenlőre.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
bukta2 az elmúlt pár napban The Crew bétát toltam, de ma az is lejár, így visszatérek WoD-hoz. Kezdtem egy allis karit is, azt is fölhúzom lvl95-ig legalább (addigra kb befejezem a két saját területet) aztán arról is írok egy kis összefoglalót.
0
0
0
0
reload avatar
sajt3000: majd ha meglesz az új gép 😃
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Most jött ki 1 hónapja a firefall,most töltöm steamen,valaki kipróbálta már?
0
0
0
0
bukta2 avatar
chrono02

Nem is akarok adig játszani vele amíg rendesen nov 13 ki nem jön,addig maradok a mostaninál,addig legalább felhúzom még a huntát is 90-re mire november lesz 😆
am már olvasom is amit írtál Vanillához mindig örömmel tölt el ha valaki a wow-ról=hoz ír vmit 😀
0
0
0
0
reload avatar
én is mennék szivesen eredeti wowozni, csak hát idén érettségi, nem maradna melette időm rá, vagy egyéb másra 😃 Amugy hol érdemes megvenni?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
bukta2 felpatchelni nem kell, ha kaptál meghívót blizztől vagy kulcsot már játszhatsz is 😀 Amúgy most még tényleg bugos, főleg a garisson (2. szint után bebuggol) de jó szórakozás. Ami kell működik 😃

Vanilla wow gépigényéhez írtam egy kis beszámolót igaz már pár napos, de ha érdekel akkor még pótolhatom azóta szerzett tapasztalatokkal.
0
0
0
0
bukta2 avatar
chrono02

én is bétázhatnék már de még inkább nem patchelem fel,ráérek 😃
Most vettem 3 havi gamecard-ot szóval egy darabig el leszek.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
MOBA... nem éppen mmo (mint ahogy a Dota meg a LoL sem mmo)
0
0
0
0
Arnybiro avatar
bartos666 HoS is MMO lesz majd.

bukta2 én bétázom is 😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Rajtam kívül kapott más Heroes of Storm alpha accest? (tudom nem MMO de gondoltam megérdeklődöm)
0
0
0
0
bukta2 avatar
World of Warcraft-nak November 13.-án jön az új kiegészítője, de gondolom ezt már sokan tudják! 😀
0
0
0
0
fonix9901 avatar
gaets of andaron én ezzel nyomulok 😀
0
0
0
0
no avatar
Játszik valaki a Runescapeval?
0
0
0
0
gaboka130 avatar
Hali!
Szeretnék Játszani újra a Cabal Online-n valamilyen private szerón és olyat keresek ahol van jó magyar közösség és elég sokan játszanak, mennek a dungik ft,mo és nem annyira könnyű cuccokat szerezni ha valaki tudna ilyet írjon és megyek gamelni. Előre is Köszi
0
0
0
0
blackjack45 avatar
Probáljátok ki a Renegade X FTP-s játékot! 😀
0
0
0
0
no avatar
Most pénteken lesz a legjobb mmo játék.
0
0
0
0
DarksFive avatar
a gépeden külön van demo is?
0
0
0
0
simon7109 avatar
valaki pls help!
most vettem meg a Star Trek Online-t.Elvileg van hozzá 30 nap ingyen játék.beinstalláltam és az accountomnál aktiváltam a kódot.Ki írja,hogy "You subscribe 30 days free time"
de a játékban még mindig a demo megy😞
pls valaki segítsen!
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
én a Dragonball online t akarnám játszani de még nem lehet 😕 a többit nem szeretem
0
0
0
0
Gerdzso avatar
jaja 😃 a WORLD-öt én is tolom 😃 bejön csak tényleg helyenként unalmas kicsit, de a PROJECT TORQUE(ami ha jóltudom HEAT néven fut már) se rossz játék! 😃 a magyar INVICTUS csinálta 😜
0
0
0
0
jasko avatar
az mért van hogy felteszem a direct x 9.0c-t és nem érzékeli hogy felraktam?
pedig végigmegy a telepítés is meg minden,de mégsincs fent.pedig a végén ki is irja hogy használatra kész.
ha ujrainditom akkor se jó
vga driver kártyájáról meg egyáltalán el se indul
0
0
0
0
Gerdzso avatar
milyen jó MMORPG-k vannak?

főleg FPS(COMBAT ARMS _ WAR ROCK _ SOLDIER FRONT _ AVA _ OPERATION 7)
vagy akár jöhet repülős, hajós tps(de olyan hogy én célzok tehát nem úgy mint a CABALban) vagy akár autós is jöhet 😃 valami esetleg? 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Synda írta:
Wowot nem lehet megunni.
lvl85 ha eléred,akkor kezdődik a játék 😆


de ha eléred egy palával akkor kezded egy törpével vagy miafrancal.. haverom is ezzel játszik. Bátyám szerint aki wowozik az 40 éves koráig szűz marad 😆
0
0
0
0
nolan13 avatar
Gerdzso: talán az Exteel
0
0
0
0
ceni98 avatar
a WoW tetszik nekem DE az a bajom vele h nagy
cabal online is érdekel de a guild wars is 😜
0
0
0
0
Gerdzso avatar
én csak a CABAL-t tolom... persze először a WOW-ot próbáltam... de nagyon nem tetszett szóval 1 hét után le is töröltem...

viszont valaki nem ismeri azt a ROBOT-os kicsit transzformeres beütésü MMO-t? ha jól tudom csak PVP-k vannak... pls help 😃
0
0
0
0
szevo avatar
Én most Aion-ozok nekem sokkal jobban tetszik mint a WoW nagyon király játék!😃
0
0
0
0
hory avatar
WOW is kind of like justin bieber. It doesn't mean that it's good because it's popular!!!!!

nekem személyes kedvenceim l2 és aion😀
0
0
0
0
nolan13 avatar
A LOTRO-t én is meguntam pedig tényleg jól sikerült.3 évig wowoztam törtön,fél év aion.A lineage 2 sztem kaka 20 perc alatt meguntam.Most a Terát,a Firefall-t, a The Old Republicot és az APB Reloaded-et várom nagyon.
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
a LOTRO nagyon jól sikerült,de meguntam... Most league of legends ezek na az 1 jó mmorts.dota játék amúgy,más graffal és persze hősökkel.Megr egy próbát.810 óránál tartok
0
0
0
0
m4rt1n avatar
zsolty87@ a diablo széria az szerepjáték de van benne multi is de nem MMO!, wow pedig mmo azaz online....
Nem azért de kicsit hülye kérdés volt, mert ha a nagy kedvenced akkor tudhatnád hogy milyen játék 😀
0
0
0
0
fabiocsoki avatar
Wow és a Lineage II a best de még aion is tetszik. és várom a tera onlinet.
0
0
0
0
Davenator avatar
Nekem az EVE online jön be nagyon, de sajnos eddig csak trialba tudtam kipróbálni, kár hogy nincs tört szerver...
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Üdv.
Lehet rosszul tudom de a Diablo széria is MMORPG, az is Blizzard fejlesztés, arról mégsem beszél senki. Ennyire gyenge játék lenne? (nekem speciel a nagy kedvencem.) Mindenhol csak a wow a téma. Mitől ennyire jó játék? Én még sosem játszottam vele.
0
0
0
0
Cooley avatar
bencc88 írta:
Én is a WoWot preferálom és csatlakozom az elöttem szolokhoz hisz szerintem is a WoW az alapja minden MMOnak elvégre a Blizzard volt az első aki több milliós játékost tart maga mögött és nem nagyon van olyan játék ami ezt megtudja dönteni😀

Ez így bizony téves. Az ncsoft volt az első több milliós felhasználótáborral rendelkező mmo fejlesztő. 😀 Mára már viszont kétségtelenül a wow a legnépszerűbb, de ez sokkal inkább köszönhető annak, hogy a világszerte reklámozzák, nem úgy mint a koreai és egyéb mmo-kat, meg mégiscsak ott volt előtte maga a warcraft, ami hatalmas rajongótábort szerzett magának, aminek a nagy része aztán áttért a wowra. 😀
0
0
0
0
bencc88 avatar
Én is a WoWot preferálom és csatlakozom az elöttem szolokhoz hisz szerintem is a WoW az alapja minden MMOnak elvégre a Blizzard volt az első aki több milliós játékost tart maga mögött és nem nagyon van olyan játék ami ezt megtudja dönteni😀
0
0
0
0
no avatar
Én kipróbáltam már jópár MMO-t, de nekem a legjobban Age of Conan tetszett, mind grafikailag mind játékélményileg ott van a helyén.
0
0
0
0
no avatar
Cooley írta:
SamHill írta:
en wow-t jatszok/jatszodtam nagy mertekben,mar meguntam:|oszinten szolva szerintem minden mmorpg-t a wow utan masoltak,mondom szerintem nem kell lavagni a nyakamat ezert a kijelnteser de ahogy latam eleg sok mmo hasonlit a wow-ra,nem azert mondom,mert szeretem a wow vagy vm,de sztem ugy van😕lehet h csak nezopont kerdese😕

Hát azért nem mind. 😀 Például az ncsoft játékai egyáltalán nem hasonlítanak a wow-ra. Mondjuk az aion-ban itt-ott van wow gyanús dolog, meg a lineage 2-be is kerültek be hasonló dolgok, de a wow-ba is került sok olyan dolog, ami szinte teljesen megegyezik a lineage 2-ben már korábban látottakkal. 😀 De valóban egyre több a wow koppintás. Például a hamarosan megjelenő rift a grafikán és a háttértörténeten kívül egy az egyben wow. 😂 De érthető, mert a távol-keleti országokat leszámítva a wow az abszolút "uralkodó" mmo, és naná, hogy mindenki próbál olyan sikeres lenni. 😀

Én egyébként kb 5 évet csesztem el a lineage 2-vel és kb 1 évet egyéb mmo-kkal, de már bánom. Azért az új mmo-kat még kipróbálgatom, aztán ha megtetszik valamelyik, jó lesz unaloműzőnek, de tuti, hogy soha többet nem leszek olyan kocka, mint anno! Sokszor volt olyan is, hogy inkább játszottam, minthogy elmenjek haverokkal valahova... De örülök, hogy sikerült erről leszoknom. 😀
egyet ertek,mint latam a lineage sem egy rosz jatek😀de szerintem a legroszabb mmo amit valahi is keszitetek az a metin2,most harag nelkul,probal hasonlitani a wow-ra,a kontrolja borzaszto,es a grafika sem valami tetszetos😕
0
0
0
0
Cooley avatar
SamHill írta:
en wow-t jatszok/jatszodtam nagy mertekben,mar meguntam:|oszinten szolva szerintem minden mmorpg-t a wow utan masoltak,mondom szerintem nem kell lavagni a nyakamat ezert a kijelnteser de ahogy latam eleg sok mmo hasonlit a wow-ra,nem azert mondom,mert szeretem a wow vagy vm,de sztem ugy van😕lehet h csak nezopont kerdese😕

Hát azért nem mind. 😀 Például az ncsoft játékai egyáltalán nem hasonlítanak a wow-ra. Mondjuk az aion-ban itt-ott van wow gyanús dolog, meg a lineage 2-be is kerültek be hasonló dolgok, de a wow-ba is került sok olyan dolog, ami szinte teljesen megegyezik a lineage 2-ben már korábban látottakkal. 😀 De valóban egyre több a wow koppintás. Például a hamarosan megjelenő rift a grafikán és a háttértörténeten kívül egy az egyben wow. 😂 De érthető, mert a távol-keleti országokat leszámítva a wow az abszolút "uralkodó" mmo, és naná, hogy mindenki próbál olyan sikeres lenni. 😀

Én egyébként kb 5 évet csesztem el a lineage 2-vel és kb 1 évet egyéb mmo-kkal, de már bánom. Azért az új mmo-kat még kipróbálgatom, aztán ha megtetszik valamelyik, jó lesz unaloműzőnek, de tuti, hogy soha többet nem leszek olyan kocka, mint anno! Sokszor volt olyan is, hogy inkább játszottam, minthogy elmenjek haverokkal valahova... De örülök, hogy sikerült erről leszoknom. 😀
0
0
0
0
killingspy avatar
én is wow-ozok de ezt azért igy nem jelenteném ki hogy mindent a wow-után másoltak neked azért tünik ugy mert te azzal játcasz és ahoz probálsz hasonlitani ( vellem együt )
0
0
0
0
no avatar
en wow-t jatszok/jatszodtam nagy mertekben,mar meguntam:|oszinten szolva szerintem minden mmorpg-t a wow utan masoltak,mondom szerintem nem kell lavagni a nyakamat ezert a kijelnteser de ahogy latam eleg sok mmo hasonlit a wow-ra,nem azert mondom,mert szeretem a wow vagy vm,de sztem ugy van😕lehet h csak nezopont kerdese😕
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nálam a LOTRO így megy DX9-be:
https://screenshot.xfire.com/s/111203811-4.jpg
DX11-be is megy 50-60 FPS-el, de úgy nem ismeri fel rendesen az xfire 😆
0
0
0
0
szabyy avatar
Kösz, haveromnak kellett, mert én nem vagyon annyira mmo fan😃 de ő szereti őket, és már szedi is😜
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció