Emulátor-zóna

Szerző: NTSC Jani, 2011. February 21., téma
Fórum » Szoftver
Minden jöhet ide, ami az emulátorokkal kapcsolatos! :D
Hozzászólások: 621
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Tehát ugyanott vagyunk. Egy ideig nem lesz normális emulátor.
0
0
0
0
Demoz avatar
Kerestem már énis órákig, de nem találtam semmit...nem értem, hogy minek titkolóztak a tagok ennyire. A lényeg, hogy ezt az emut nem terjesztették sehol, csak egy kis csoport tudta használni, de azt is csak cd key-el, ami bizonyos időközönként lejárt.
Regelek sg-re, és megkérdezem, hogy mi is volt ez.
Ezt találtam:
Egy béta project Yamaho Sakaguchi, a sony egyik developere dolgozott rajta, úgy három éve egy closed project keretében pár "bennfentesnek" volt lehetősége kipróbálni, igencsak nagy sikerrel és eredményekkel, viszont sajnos mivel ez a Sonynak marketing (elvégre a PS3 játék a fő profiljuk) és pénzügyi szempontból (nincs pénz az emulálásban, elvégre nem új termék, hanem meglévő) nem volt kifizetődő, 2010 nyarán a projectet lezárták, a letöltési linkeket pedig megszüntették.

Manapság még egy-két privát oldalon hozzá lehet jutni, de az igazság az, hogy sajnos az emulátor a két-három évvel ezelőtti igényekre lett konfigurálva, az új játékokra már nincs elég kapacitása a futtatáshoz.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ilyen néven nem adott ki semmit se a google, viszont az rpcs3-ról már hallottam: [LINK]
0
0
0
0
Demoz avatar
Most kutakodok az sg fórumán már egy órája ps3 emulátor ügyileg, és anno volt is egy emulátor, amihez a sony osztogatott nagyon limitált kiadásban key-t, de nagy volt a titkolózás a fórumon is...
Valami PS3eKZone3 volt a neve, és rengetegen tolták is, nyugodtan utána lehet nézni sg fórumon. Hivatalos helyekre is felrakták, de gyorsan törölték...
https://i39.tinypic.com/55h6ps.jpg

Szerk.: ezt csak egy bizonyos tesztelői kör kapta meg, ezért nem terjedhetett el, képeket pedig tilos volt felrakni róla (elvileg).
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Billentyűzettel nem tudod játszani, mert analógkar kell hozzá.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
mlan0 írta:
Sziasztok! akarnák játszani a God of war 2-őn de nincs PC-n... és az emulátort nem tudom b állitani.. 😀 valaki segitene ebben?

Ha ez megvan akkor billentyűvel lehet játszani a God OF war 2-őn??


Még ha be is tudod majd állítani azért emulátorhoz erős processzor kell ám sajnos. Nem hiszem, hogy az elég lesz. De lehetséges, hogy tévedek😃
0
0
0
0
mlan0 avatar
Sziasztok! akarnák játszani a God of war 2-őn de nincs PC-n... és az emulátort nem tudom b állitani.. 😀 valaki segitene ebben?

Ha ez megvan akkor billentyűvel lehet játszani a God OF war 2-őn??
0
0
0
0
hjakosa97 avatar
Ha érdekel valakit csináltam pár NES játék videót nézd meg ha van kedved😀

0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Okés, ez azért jó hír. Köszi a választ.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Majd később lesz xbox 360 emulátor. Elég erős gép kell majd alá, ha megjelenik.

A Superman meg később lehet, hogy majd teljesen játszható stádiumba kerül az idők folyamán.
0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Superlompos írta:
Az elsőre nem a válasz.

A másodikra pedig az, hogy még nem teljesen játszható stádiumban van az a játék. Tehát játék közbeni hibák előfordulhatnak.


Köszi.
Az elsőre valahogy sejtettem, de reménykedtem. (valamikor lehet rá számítani legalább ha másért nem is de mert a 720 meg fog jelenni?)

A Superman pedig nem mai játék, akkor abba se reménykedjek hogy játszhatok majd vele.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az elsőre nem a válasz.

A másodikra pedig az, hogy még nem teljesen játszható stádiumban van az a játék. Tehát játék közbeni hibák előfordulhatnak.
0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Bevallom, nem olvastam el a hozzászólásokat, de ezért felteszem a kérdésem (bár sok reményt nem fűzök hozzá hogy lenne ilyen).

Szóval 2 kérdésem volna.
1. Létezik-e olyan program amivel pc-n lehet XBox 360 játékot futtatni?
2. Mért van az hogy PCSX2-n a Superman Returns játszhatatlan?(értem ez alatt hogy annyira csíkos a kép hogy semmit se látni, de a többi játéknál meg rendes, maximum olyan van hogy mintha esne az eső)

A válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hagrid írta:
Mitől van az hogy az epsxe valamiért túl gyors?


Akkor lehet túl gyors, ha az fps limitet mondjuk beállítottad 200-ra. vagy nem jó pluginokat használsz.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Mitől van az hogy az epsxe valamiért túl gyors?
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Nemtom hogy ez tutira az emulátorokhoz tartozik e (asszem igen) de leltem egy BlueStacks nevü progit amivel androidos alkalmazásokkal játszhatunk pc n. Most eredhet a kérdés milyen gyik akar pcn játszani androidos gamekkel vagy ilyesmi. Hát én ink a gépemre költök mint telóra de azért van 1-2 játék vagy ilyesmi ami érdekel.
Szóval ismeri ezt a BlueStacksot valaki és ha igen akkor milyen?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem is menne. Viszont érdemes lenne tuningolni a procit, mert itt minden MHz számít.

Mikor felhúztam 3500-ról 4000-re, akkor is érezhető volt a különbség.
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Hagrid írta:
A Gran Turismo 4 játszható pcsx2-vel?Illetve nekem menne?

Egy kicsivel erősebb kép nem ártana hozzá de szerintem spedhackekkel csak elmenne egész jól.
0
0
0
0
Hagrid avatar
A Gran Turismo 4 játszható pcsx2-vel?Illetve nekem menne?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Amíg nem vírusos kamu dolgot szedsz le, addig végülis nincs vesztenivalód! 😀
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Én azér még próbálkozok 😆 . Most szedem a db ultimate tenkaichit hátha elindul. ha annyira szaggat hogy alig megy akkor annyi és feladom de legalább 100% ig tudni fogom hogy nem érdemes vele veszkődni
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nincs hivatalos működő ps3 emulátor. Béta verzió ugyan van, de azzal nem lehet egyáltlán normálisan játszani. Másrészt olyan bivaly gép kellenne hozzá, hogy az csak na! 😆
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Sziasztok. Én a ps emuk közül a pcsx2 t próbáltam nagyon jól müködik. Már régóta keresek hátha mégis csak van valami müködö ps3 emu eddig kevés sikerrel. 2-t leltem ami talán talán elindulhat de ezis csak feltevés. Leszögezném hogy nem kell hülyének nézni v iesmi hogy én elhiszem hogy van iesmi, én csak reménykedek.
Az egyikhez itt egy link ezt én is most tesztelem amint leszedtem.
[LINK]
A másodikhoz is a link [LINK]
Ezzel a másodikkal csak az a baj hogy confirmation kódot meg activation kódot kér és még nem próbáltam aktiválni.
Ha valaki az egyiket ki akarja próbálni szedje le nyugodtan és próbálkozzon , baj nem lehet belőle.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem tudom, hogy melyik verziójú pcsx2-őt használja a srác, d kisebb grafikus hibák előfordulhatnak speedhackek használata során.
0
0
0
0
Galex1995 avatar
hali. van már olyan szinten a ps2 emulátor hogy nem ilyen graf hibásan lehet nyomni a guitar herot? [url]http://www.youtube.com/watch?v=CmfgqxSRJfY&feature=relmfu[/url]
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Attila007 írta:
Ps 3 emulátort tud vki mert én láttam a neten párat de az mind kódos volt😀?



Tudtommal még nem létezik használható verzió.
0
0
0
0
Joker avatar
Ps 3 emulátort tud vki mert én láttam a neten párat de az mind kódos volt😀?
0
0
0
0
Krinya15 avatar
PCSX2 -t használok, és az a gondom hogy bármelyik grafikai beálításnál szaggatnak a játékok :S Valaki tudnak segíteni?
CPU : E5200
RAM : 2 GB
VGA : 5770 - 1GB
Win 7 - 32bit
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak reálisan gondolkodunk, akkor már a mostani konzolok se fiatalok.

PS1 1994-től volt porondon

PS2 2000-től

PS3 2006-tól

Az Xbox360 pedig 2005-től

Azért van egy rendszer kb. amit követni kell. Ha még négy évig maradnak a mostani konzolok, akkor nagyon le lesznek matadva a PC-től.
0
0
0
0
edom789 avatar
Miért kombináltok a ps4 ről meg a 720 ról nem lesz még legalább 4 évig új konzol a microsoft is monta hogy nevetségesek ezek a pletykák még egy darabig nem lesz új konzol és sztem jobb is és logikusan átlátva se lenni sok értelme főleg a jövőben megjelenő játékok miatt se!
0
0
0
0
FR3DDY avatar
Ha jól tudom talán van egy ilyen nevű oldal : Emulator Zone 😃
[LINK]
GBA , PS2 , N64 , NDS , PS1 párti vagyok 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azzal is fog működni szerintem.

A PS2 lassan már kifutó félben van, főleg annak tükrében, hogy jön nemsokára a PS4 és az Xbox720.
0
0
0
0
Lord107 avatar
Azt szeretném kérdezni hogy valakinek megy rendesen a Fifa Street 1 vagy Fifa Street 2 , PCSX emulátoron ? mert nekem megy csak lassú... nem akad hanem mintha lassított felvétel lenne...
0
0
0
0
no avatar
És PS2-re adnak ki jó játékokat ??
2.Nekem Xbox kontrollerem van :|
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
[LINK]

Ezenkívül torrentről le kell kapni egy bizonyos PCSX2 bios fájlt. Enélkül nem fog működni az emulátor.

Itt a hivatalos útmutató az emulátorhoz, ennél részletesebb leírást nem találsz sehol máshol!

[url]http://forums.pcsx2.net/Thread-A-hivatalos-magyar-útmutató-v0-9-8[/url]

Leginkább VGA-t kellene cserélni, de egy proci csere se árt. Az emulátorhoz a proci kell a leginkább.
0
0
0
0
no avatar
1.Tudsz küldeni linket PS2 emulátorra ?
2.Mit kell fejleszteni

P.S.:Nem haragszom mond meg egyenesen az a legjobb
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
deroka írta:
További részletek a számítógépemről


Komponens Részletek Részpontszám Alappontszám
Processzor Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz 6.4 5.9
A legalacsonyabb részpontszám határozza meg

Memória (RAM) 4.00 GB 5.9
Videokártya NVIDIA GeForce 9500 GT 6.5
Játékra szolgáló videokártya 2303 MB - teljes elérhető grafikus memória 6.5
Elsődleges merevlemez 6GB szabad (98GB összesen) 5.9
Windows 7 Ultimate

RENDSZER
--------------------------------------------------------------------------------

Gyártó Gigabyte Technology Co., Ltd.
Modell G41M-ES2L
Összes rendszermemória 4.00 GB RAM
Rendszer típusa 64 bites operációs rendszer
Processzormagok száma 2

Tárolás
--------------------------------------------------------------------------------

Összes merevlemez-méret 645 GB
Lemezpartíció (C😀 6 GB szabad (98 GB összesen)
Lemezpartíció (D😀 375 MB szabad (10 GB összesen)
Lemezpartíció (E😀 9 GB szabad (368 GB összesen)
Lemezpartíció (F😀 68 MB szabad (21 GB összesen)
Adathordozó meghajtója (G😀 CD/DVD
Adathordozó meghajtója (H😀 CD/DVD
Adathordozó meghajtója (I😀 CD/DVD
Adathordozó meghajtója (J😀 CD/DVD
Adathordozó meghajtója (L😀 CD/DVD
Adathordozó meghajtója (M😀 CD/DVD
Lemezpartíció (N😀 12 GB szabad (149 GB összesen)

Grafika
--------------------------------------------------------------------------------

Videokártya típusa NVIDIA GeForce 9500 GT
Összes elérhető grafikus memória 2303 MB
Dedikált grafikus memória 512 MB
Dedikált rendszermemória 0 MB
Megosztott rendszermemória 1791 MB
Videokártya illesztőprogram-verziója 8.17.12.7533
Elsődleges monitor felbontása 1440x900
DirectX-verzió DirectX 10

Hálózat
--------------------------------------------------------------------------------

Hálózati adapter Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) termékcsaládba tartozó PCI-E Gigabit Ethernet hálózati adapter (NDIS 6.20)
Hálózati adapter Eset Personal Firewall Miniport
Hálózati adapter Eset Personal Firewall Miniport
Hálózati adapter Eset Personal Firewall Miniport
Hálózati adapter Eset Personal Firewall Miniport

Van olyan ami működik..amit olvastam az azt mondja hogy megvan a rendszerkövetelmény ami kell.


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de kevés a géped tényleg. Ezzel a géppel ps2 emultárot tudsz használni bizonyos kompromisszumokkal.
0
0
0
0
no avatar
További részletek a számítógépemről


Komponens Részletek Részpontszám Alappontszám
Processzor Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz 6.4 5.9
A legalacsonyabb részpontszám határozza meg

Memória (RAM) 4.00 GB 5.9
Videokártya NVIDIA GeForce 9500 GT 6.5
Játékra szolgáló videokártya 2303 MB - teljes elérhető grafikus memória 6.5
Elsődleges merevlemez 6GB szabad (98GB összesen) 5.9
Windows 7 Ultimate

RENDSZER
--------------------------------------------------------------------------------

Gyártó Gigabyte Technology Co., Ltd.
Modell G41M-ES2L
Összes rendszermemória 4.00 GB RAM
Rendszer típusa 64 bites operációs rendszer
Processzormagok száma 2

Tárolás
--------------------------------------------------------------------------------

Összes merevlemez-méret 645 GB
Lemezpartíció (C😀 6 GB szabad (98 GB összesen)
Lemezpartíció (D😀 375 MB szabad (10 GB összesen)
Lemezpartíció (E😀 9 GB szabad (368 GB összesen)
Lemezpartíció (F😀 68 MB szabad (21 GB összesen)
Adathordozó meghajtója (G😀 CD/DVD
Adathordozó meghajtója (H😀 CD/DVD
Adathordozó meghajtója (I😀 CD/DVD
Adathordozó meghajtója (J😀 CD/DVD
Adathordozó meghajtója (L😀 CD/DVD
Adathordozó meghajtója (M😀 CD/DVD
Lemezpartíció (N😀 12 GB szabad (149 GB összesen)

Grafika
--------------------------------------------------------------------------------

Videokártya típusa NVIDIA GeForce 9500 GT
Összes elérhető grafikus memória 2303 MB
Dedikált grafikus memória 512 MB
Dedikált rendszermemória 0 MB
Megosztott rendszermemória 1791 MB
Videokártya illesztőprogram-verziója 8.17.12.7533
Elsődleges monitor felbontása 1440x900
DirectX-verzió DirectX 10

Hálózat
--------------------------------------------------------------------------------

Hálózati adapter Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) termékcsaládba tartozó PCI-E Gigabit Ethernet hálózati adapter (NDIS 6.20)
Hálózati adapter Eset Personal Firewall Miniport
Hálózati adapter Eset Personal Firewall Miniport
Hálózati adapter Eset Personal Firewall Miniport
Hálózati adapter Eset Personal Firewall Miniport

Van olyan ami működik..amit olvastam az azt mondja hogy megvan a rendszerkövetelmény ami kell.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Van Xbox360 emulátor, ami működik?

Úgy tudom, hogy még nincs hivatalos verzió...

Amúgy meg milyen géped van?
0
0
0
0
no avatar
Császtok !
Én leszedtem egy Xbox 360 Emulator V3.2-t. Namost van hozzá serial meg minden frankó mindent beillesztek és beállítok. Amikor elindítanám akkor azt írja ki hogy nem elég gyors a gépem pedig elvileg megfelel a követelményeknek...
Miért lehet ??
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A bal analógkarral mozogsz, s általában a jobbal nézelődsz.

Tehát a bal a W,A,S,D, míg a jobb gyakorlatilag az egér (nézelődés szempontjából). Bár ez utóbbi csak az fps játékoknál van.
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Superlompos: köszönöm a tippet, tényleg nem volt beállítva. már csak ki kell tapasztalnom hogy hogyan lehet jól belőni mert még nem sikerült rájönnöm. nem tudom pontosan melyik gombok felelnek a mozgásért és a kameramozgásért, mert most össze-vissza mozog a karakter is meg a kamera is
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Van olyan játék, ami szinte nem is használja a CPU-t Ilyen. pl. a God of war 1-2, Crash széria.
0
0
0
0
meszes17 avatar
nekem egyikse jo mert grafikailag szarok cpuval meg lassu is meg szar a grafika is nem megy most probaltam ki a 007eset is pedig elég jo gepem van max a proci 2 magos nem 4 ...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
galex írta:
Superlompos: van egy videó a csávó játsza a guitar hero metallicat de elég graf hibás [LINK] igaz már a videó lassan 3 éves. szal érdekelne hogy az újabb verziók esetleg ennél jobban futtatnák a játékot?


Lehet, hogy jobban menne a 0.9.8-cal. De szerintem a sok speedhack miatt van grafikai bug, vagy egész egyszerűen a szoftveres módot kellene használni, csak ahhoz meg erős cpu kell.
0
0
0
0
meszes17 avatar
igyse ugyse megy nekem pls help hack speedekel sem megy
0
0
0
0
Galex1995 avatar
Superlompos: van egy videó a csávó játsza a guitar hero metallicat de elég graf hibás [LINK] igaz már a videó lassan 3 éves. szal érdekelne hogy az újabb verziók esetleg ennél jobban futtatnák a játékot?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar

meszes17 írta:

ratchet and clank 2 nem menne el nekem pcsx2n???
a gépem adatai:
intel core 2 duo 2 magos 2.8 ghz
4 gb ddr2 ram
amd radeon asus hd 6570 1 gb
egyszer probaltam de igen szarul ment lasu is volt es grafikaja is rosz vot nem vot jo...pls help


Mennie kéne. Én nem próbáltam, de ha lassú, akkor játszani kell a speedhackekkel. Van olyaán játék ami egyáltalán nem igényel gyorsítóhacket.



galex írta:

valaki próbált már guitar herot a pcsx2-vel? és ha igen akkor működik rendesen?


Guitar Hero - World Tour (U), Guitar Hero II (U), Guitar Hero (U), Guitar Hero - Rocks the 80's (U), Guitar Hero - Metallica (U), Guitar Hero - Aerosmith (U)

Ezek mind játszhatóak elvileg. Nyilván azokat érdemes kipróbálni, amelyik nem jelent meg pc-re, hiszen a ps2 emulátornak nagyobb gép kell.



gyurmi írta:

Sziasztok!

Zöldfülű vagyok ebben a témában ezért egy kis segítséget kérnék. Berakom a pcsx2-be a Shadow of the Colossus képfájlt, el is indul a játék de a kontroller nem érzékeli ha hátra vagy jobbra akarok menni. A többi irányba jól működik, csak ebbe a két irányba nem csinál semmit. Egyb Xbox 360 kontrollert használok ha ez segít a probléma megoldásában.
Jah és még vmi: hogy lehet átállítani ha egy játékot nem kontrollerrel akarom játszani hanem billentyűzettel?


PS2-es játékokat nem érdemes billentyűzettel játszani, mert sok játék megköveteli az analógkart.

Ha nem reagál rendesen az analógkar, akkor lehet, hogy nem állítottad be rendesen az irányítást.

Itt egy link, ahol hosszansan le van írva minden, gyakorlatilag egy útmutató: [url]http://forums.pcsx2.net/Thread-A-hivatalos-magyar-útmutató-v0-9-8#Pad[/url]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció