Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Warg avatar
Nem tudja valaki, hogy hogy a fönébe kell rávenni egy laptopot, hogy boot-oljon cd-r?l?

A biosban els? helyre van beállítva a meghajtó, de nem megy. Megnéztem a cd-n a segítséget, azt írják, hogy le kell töltenem egy hatlemezes boot-floppy collection-t. De hogy a fenébe rakosgassam azt be a laptopba?? 😶

Azt hiszem, szerencsés leszek, ha csak a mai napom megy rá erre a pepecselésre...

Valakinek ötlet? USB-vel nem lehet csinálni valahogy? Vagy mindenki, aki új lapit vesz, vesz hozzá egy küls? floppy meghajtót? 😂
0
0
0
0
bloodypck avatar
Ferrari írta:
de most meg nem tudok belépni 1 szeróra se:S, mindenhol kiírja h steam validation reejected... most mi a probléma???


Csá

Szedj le egy server configot, ( írtam 2 helyet ahonnan letudod szedni....) vagy menj be abba a mappába ahol van a hlds.exe és nyisd meg a steam_appid fájlt az abba lévő számot írd át 10re.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
oké köszi thug86 és ferrari sikerült is simán 😃

amugy ferrari szerintem tedd fel a steam-ett !
0
0
0
0
Ferrari avatar
de most meg nem tudok belépni 1 szeróra se:S, mindenhol kiírja h steam validation reejected... most mi a probléma???
0
0
0
0
Ferrari avatar
má megyen, a tűzfal blokkolta
0
0
0
0
gillanyi avatar
már leirtam 1 témába de gondoltam ide is😆h én szeretném telepiteni a san andreast és kiir vmi hibát már netröl is letöltöttem szal nem az a baj h sérült a lemez meg ilyesmi nem tudnátok segiteni?

Hiba:Hiba:Error Code: -5005 : 0x80070017
Error Information:
>Kernel\KernelMedia.cpp (95)
>Kernel\KernelMedia.cpp (95)
>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1654)
PAPP:Grand Theft Auto: San Andreas
PVENDOR:Rockstar Games (http://www.rockstargames.com/)
PGUIDLaughing soft417C96A-FCC7-4590-A1BB-FAF73F5BC98E
$10.50.0.125
@Windows XP Szervizcsomag 3 (2600) BT_OTHER 8.0
0
0
0
0
tooth9 avatar
Nekem is ez volt a baj, Ferrari! De én is feloldtam a tűzfalat, és utána jó volt. 😀 Bár még azóta se játszottam vele.😃
0
0
0
0
bloodypck avatar
bloodypck írta:
Ferrari írta:
Van 1 problémám.
Ma újra felraktam a CSS-t és az nem talál nekem 1 szerót se.
Ezt írja ki: Couldn't contact master game server to retrive server list.

Valahogy lehet rajta segíteni???



Csá, nekem is ez volt annó a bajom... nekem a tűzfal blokkalta le... nézd meg a windows tűzfalnál a kivételeket, ha nincs ott benn tedd közéjük, vagy ha külön progid van tűzfalnak akk nézd meg ott is.😀


ha nem ez lenne a baj akkor ezt kéne csinálnod:

1. letöltöd ezt a fájlt: (mindegy h melyik oldalról)
http://www.mediafire.com/download.php?ld3t1zzojjy
http://cstutes.cs.funpic.org/Downloads/MasterServers.vdf

2. ha kész a letöltés akk menj ide: HDD:\HLDS\platform\config és másold be amit leszedtél
HDD: vinyód
HLDS: a mappa ahol van a game

3. gép restart😀


Sok sikert!
0
0
0
0
Ferrari avatar
ok köszi a választ majd megpróbálom😉
0
0
0
0
bloodypck avatar
Ferrari írta:
Van 1 problémám.
Ma újra felraktam a CSS-t és az nem talál nekem 1 szerót se.
Ezt írja ki: Couldn't contact master game server to retrive server list.

Valahogy lehet rajta segíteni???



Csá, nekem is ez volt annó a bajom... nekem a tűzfal blokkalta le... nézd meg a windows tűzfalnál a kivételeket, ha nincs ott benn tedd közéjük, vagy ha külön progid van tűzfalnak akk nézd meg ott is.😀
0
0
0
0
no avatar
nem tudom,mert nekem is ezt irta ki utoljara amikor en is felraktam,szal bocsi nem tudlak segiteni😕
0
0
0
0
Ferrari avatar
Van 1 problémám.
Ma újra felraktam a CSS-t és az nem talál nekem 1 szerót se.
Ezt írja ki: Couldn't contact master game server to retrive server list.

Valahogy lehet rajta segíteni???
0
0
0
0
Ferrari avatar
ja, nincs elég helyed a vinyón. Törölj ki vlmit.
0
0
0
0
thug85 avatar
Nagyjából azt írja, hogy nincs elég helyed.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
bemegyek a telepítésbeés és ezt Irja ki a Deco Online :

There is not enough space to install these option(s)
Please free up some dissk space or modify your selections
segítsetek lécci 😀
0
0
0
0
aknakukac avatar
Hát ha tört a windows akkor lehet hogy az a baj!
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Vista service pack 1 el ma nem tom miota szenvedek
szerintem nem jot szedtem le de ma 4 kulon felevel megprobaltam, feltelepiti,ujraindul,install not succes 😕
valami otlet?(elozo windowson fenn volt)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Talán crack hiba tölts le másikat
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!Egy olyan problémám lenne hogy letöltöttem a Dead Space-t és elinditom a játékot lemegy az elsö video és utána a video végén mikor már elkezdenék menni a manussal forog a kamera egyfolytába és hiába probálom megállitani az egérrel nem megy:S lécci aki tud segitsen mert nagyon szeretnék vele jáccani!!Köszönöm elöre is!!!😀
0
0
0
0
kisborda avatar
utahl2 írta:
ha magyarosítva van akkor beállítások->további beállítások és ott rá mész a konzol engedélyezésére és akkkor elő tudot hiíni a 0-val a konzolt, és oda be kell írni cl_maxpackets 60 ha nics magyarosítv akkor
options->advenced options és ott engedélyezni ki a eneble console-t
De csak akkor tudot beírni a cl_maxpackets-et ha a multiplayer-t índitod el!
ja köszi értem
0
0
0
0
utahl2 avatar
ha magyarosítva van akkor beállítások->további beállítások és ott rá mész a konzol engedélyezésére és akkkor elő tudot hiíni a 0-val a konzolt, és oda be kell írni cl_maxpackets 60 ha nics magyarosítv akkor
options->advenced options és ott engedélyezni ki a eneble console-t
De csak akkor tudot beírni a cl_maxpackets-et ha a multiplayer-t índitod el!
0
0
0
0
kisborda avatar
utahl2 írta:
kisborda írta:
hello. a cod2-ben mindig ledob a szerverröl punkbuster és ezt irja ki: cvar cl_maxpackets (=30) must be outside 10 to 59 tudnátok segiteni?

csak elő hívod a konzolt és be írod hogy : cl_maxpackets 60

Valaki nem tud a Arma II-höz használt cd-kulcsot? Mert letöltöttem egy német verziot abban nem találom.És így nem tudom feltenni.
beirtam de nemmükszik nemtom mibaja van? meg milenne a konzol?😕
0
0
0
0
kisborda avatar
ipod írta:
Eredeti a játék?
nem😞
0
0
0
0
KAPASPARASZT avatar
sziasztok! bocsi tudom hogy nem ide tartozik de lenne egy kérdésem hogy az alaplapomba bele lehet rakni egy intel core2 quad 2.66Ghz procit? köszi előre a választ!
0
0
0
0
utahl2 avatar
kisborda írta:
hello. a cod2-ben mindig ledob a szerverröl punkbuster és ezt irja ki: cvar cl_maxpackets (=30) must be outside 10 to 59 tudnátok segiteni?

csak elő hívod a konzolt és be írod hogy : cl_maxpackets 60

Valaki nem tud a Arma II-höz használt cd-kulcsot? Mert letöltöttem egy német verziot abban nem találom.És így nem tudom feltenni.
0
0
0
0
kisborda avatar
hello. a cod2-ben mindig ledob a szerverröl punkbuster és ezt irja ki: cvar cl_maxpackets (=30) must be outside 10 to 59 tudnátok segiteni?
0
0
0
0
utahl2 avatar
Kösz a semmit 😆 😃
akko egy másik torrentet keresek ahol felkelteni a gamet.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok!!! 😀
Tudom nem ide kell irnom de ide irom 😃
Hogy ok nélkül szagatt a san andreas sztettek nem azzért mert valami nagyon kihasználja a CPU-t (procit)
és őzbe nem csinálok semmit :S felmegy kb 50-60ig :S
Mi használja sztettek ennyire ki ??
Help!!!! Lécccci!!!.....
0
0
0
0
zola1995 avatar
valaki segitsen nem megy a cod 5 csak egy sötét kép jön be:S
0
0
0
0
gillanyi avatar
utahl2 írta:
Hellosztok!
Letöltöttem a Broothers in arms: hells highway-t mikor elinditanám ezt írja ki:
a windows hibát észlelt ezért leáll...
rámentem a mégdére ée ezt írja ki:
ReadFile beyond EOF 0+4/0 for life Cprogram/B.I.A H.H./Ubisoft/Gearbox Software/Brothers in Arms - Hell's Highway/Binaris/.../Sumbacgame/CookedPC/RefshaderCache-PC-d3D-SM3.upk
RaiseException() Addres = 0x7c81eb33 (filename not found)
CxxthrowException() Addres = 0x78158e69 /filename not found)
Addres = 0x681ddr8 (filename not found)
Address = 0xe8781b4c /filename not found <-- ezt írja ki
Megnéztem a mappát ahol ezeket a fájlokat tartja és ezek 0KB a méretük
mi lehet a baj???
help!!!



honnan töltötted le?
0
0
0
0
utahl2 avatar
Hellosztok!
Letöltöttem a Broothers in arms: hells highway-t mikor elinditanám ezt írja ki:
a windows hibát észlelt ezért leáll...
rámentem a mégdére ée ezt írja ki:
ReadFile beyond EOF 0+4/0 for life Cprogram/B.I.A H.H./Ubisoft/Gearbox Software/Brothers in Arms - Hell's Highway/Binaris/.../Sumbacgame/CookedPC/RefshaderCache-PC-d3D-SM3.upk
RaiseException() Addres = 0x7c81eb33 (filename not found)
CxxthrowException() Addres = 0x78158e69 /filename not found)
Addres = 0x681ddr8 (filename not found)
Address = 0xe8781b4c /filename not found <-- ezt írja ki
Megnéztem a mappát ahol ezeket a fájlokat tartja és ezek 0KB a méretük
mi lehet a baj???
help!!!
0
0
0
0
Szamp avatar
Kössz a segítséget.
0
0
0
0
Szamp avatar
Nem tudja valaki hogy miben lehet meg nyitni djvu fájlt és mi lehet az?
0
0
0
0
mtrelax avatar
codec packból biztos nem jó az egynél több nekem sikerült két codec pack-al elérnem, hogy a videókat fejjel lefelé és vízszintesen is tükrözve játssza le, persze a feliratot is megforgatva. élmény volt mire rájöttem mi a baj
0
0
0
0
tomtiraz avatar
én ugy tudom hogy codec packból sem jó többet felpakolni,tapasztalat.de lehet hogy nincs igazam
0
0
0
0
pomrum avatar
Én böngésző hibára gyanakodnék próbálj ki egy másikat!
0
0
0
0
Oxxi avatar
Az mellé még 3 külömbözöt raktam fel, és ígyse. Majd holnap megszenvedem valahogy😀 és köszi a tippeket😉
0
0
0
0
MoonW avatar
szerintem azt rakd fel újra, a legújabb verzióval.
0
0
0
0
MoonW avatar
talán nekem is előfordult, de már nem emlékszem mit csináltam vele... codec pack-od van?
0
0
0
0
Oxxi avatar
Van rajta:S találtam oldalakat ahol sokaknak volt már ilyen, és probálgatták az adobe flash player el , én is probáltam, de még mindig nem jo
0
0
0
0
Oxxi avatar
Sziasztok. nemtudjátok miért nincs hang Youtubon?:S pedig eddig jo volt, és csak ott nincsen hang. Most először fordult elő, és nem csináltam semmit.
0
0
0
0
MoonW avatar
hmm....OpenGL... videodriver reinstall, más tippem egyenlőre nincs.
0
0
0
0
demi3223 avatar
Én leszedtem innen a 3Dmark06-ot és mikor már fenn van és futtatnám akkor kiírja h az OpenAl dll nem működik.Ilyeno mit tudok csinálni.???????????
0
0
0
0
pomrum avatar
pasztva-nak: ha internet oldalt ad be akkor a játék maga kémprogit tartalmaz vagyis vírust, néha megesik a letőltött játékoknál vagy egyéb tartalomban.

thorr55-nek: igy elsőre azt mondanám memória hiba, de ez így láttatlanban a vélemenyem. Lehet a mountolás közben beírodik valami a memóriába amit nem tud kezelni esetleges hiba miatt.
0
0
0
0
no avatar
Medal Of Honor Airborn...mountolom az ISO-t és a gép újraindul, valami ötletet kérnék
segitsetek
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció