Playstation 2 (PS2)

2010. December 20., téma
Fórum » Konzol
A Playstation 2 (PS2)-ről minden...
Hozzászólások: 1 097
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sonymeans avatar
Carbon,Pro Street,Undercover. És ezek már magyar feliratosak
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
ja azt nem is ps2-re akartam letölteni ami trójais volt csak egy programot

a nee for speed-ekből a most wanted után mejik nfs-ek vannak még ps2-re?

ja és még azt hogy a transformers 2 jó game?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
7-8-ért már működőt lehet venni.
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát kb mivel haszált és hibás mellé és nem adsz hozzá semmit így max 5k
0
0
0
0
Bukta avatar
de akk mennyit ér mert nagyon nem értek ezekhez?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ennyiért senki se fogja megvenni.
0
0
0
0
Bukta avatar
Sziasztok! Akik közel laknak pápához azoknak eladó1 ps2 es sajna hibás 7000ft
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát ha vmi trójais akkor ki se írja mert fölösleges lemez pazarlás lenne + a psnek se tesz jót 😉
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Ha valakinek kell keveset használt PS2-es, az írjon egy PÜ-t.!
0
0
0
0
ToTu avatar
lehet trojais a file ha netröl tölti vagy meg fertözödhet ha a gépe ojan ps2 töt nem tudom menyire zavarná ez
0
0
0
0
ceni98 avatar
mondjuk nem tudom h az h lehet mert én az életbe nem tapasztaltam még trójait semmilyen ps2 játéknál 😀 sztem azt te nyelted be valahonnan
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Trójai PS2-es ISO-nál? Ez különös.
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
fú hogy az a kétkerekű bogyóevő mindenét rakná szét az isten annak a hü-je baromnak aki ojan linket rakott fel ami trójais volt 😠😠😠
0
0
0
0
ceni98 avatar
minden ratchet rész nagoyn jó 😃
indiana jones the emperor's tomb-ra és a Samurai jack shadow of akura vadászok 😃 ha tud vki PALos linket akk elküldené? előre is köszi
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Az jó rész érdemes kiírni
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
na megvan ami csak kell az íráshoz csak a lista nincs meg aminek a felét elfelejtettem (pont azt a felét amit nagyon meg akartam írni 😆😉
és felkerült a ratchet gladiator a listára 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Az akkor eredeti ööö nemtom mi baja lehet. Valószinü hogy olyan játékot töltöttél le ami rosszul ment vagy valami ilyesmi
0
0
0
0
no avatar
hát annyira nem értek hozzá de 8MB-os sony
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Mien a memó kártyád mert nekem ilyen olcsó és hát én is megszívtam vele párszor
0
0
0
0
no avatar
helo emberek valaki tudna nekem segíteni? a ps2-őm kivan chippelve megy rajta minden játék (írott) de nm mindeggyiket menti el a memo kártyám? ez miért van?😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
nem tudom Sony mit használ de ő jó kis vidiket csinált 😀
0
0
0
0
Bukta avatar
erre nincs valami olcsó felvevős progi vagy valami ami olyan mint az avermedia csak olcsóbb?
0
0
0
0
ceni98 avatar
az IMGBurn nagyonnagyon lassú író sztem :S de nekem az is tetszik 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
én asszem inkább hanyagolom mert a gépem sem egy mai kiadás és már a sok letöltött mocsoktól akad meg a vidi karival is bajok vannak 😞
0
0
0
0
Sonymeans avatar
használj img burn-ert vagy dvd decrpyter-t nagyon pontosan kiírják a képfájlokat ne szarozz a a nero-val
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
letöltöttem a nero 9-et aztán kirakja a nero 8-at 😕
mit rontottam el? 😢
0
0
0
0
ceni98 avatar
én nero Smarttal írok kimindent tökéletesen működik nem szokott rossz lenni a lemez 😃
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
ezt pislogd
letöröltem a nero micro-t aztán már nem is rakja ki a killzone-nál azt a lemez képet és még a nero 6 is szarakodik mert mindig baja van az írási sebességgel 😠
most letöltök egy nero 9-et azzal talán menni fog 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
a 2x-es is nagyon jó minél gyengébb a írás sebessége annál pontosabban ír
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
de ebben a rothadt nero-ban csak tetves 1x-es 2x-es meg 2.4x-es sebesség van 😠
0
0
0
0
ceni98 avatar
az MDF/MDS fáljnál van csak 😃 az iso az annyi h duplaklikk az isora majd sebességet beálítod írás azt cső 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
méééé nem??😢
Nero-val simán ki lehet írni a képfájlt na de mindegy ceni barátom megoldása is jó
0
0
0
0
ceni98 avatar
nem
a rajta lévő adatokat 😀 pl másolással is meglehet oldani
daemon toolsba bedobod az ISO-t majd szépen a neroba kiválasztod ha DVD másolása....ha ez megvan utána át kell állítani a FELSŐ rublikát a virtuális meghaktóra (nálam ez az I meghajtó) és utána beállítod a sebességet és voilà írásra kattintasz és kész is 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
a killzone megvan iso-ban meg még a battlefield 2 modern combat-nak a mappájában van egy image fájl azt kell majd kiírni a lemezre? 😕
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát kicsit olyan beütést keltik viszon t a story nekem Avatar feelinges nagyon 😃
rrremek nem szedhetem le............................................................ elegem van már h mindig bekorlátoznak.....-.-
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Nem komcsi csak helghast!!!! érdemes beszerezni amúgy jó kis játék ha meg végigtoltad akkor lehet botok ellen kis meccseket lenyomni én mindig domination-t szoktam nyomni
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
asszem letörlöm az összes letöltött játéot mert akkor csak iso-kat keresek inkább 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
te kis komcsi 😃 én is tervezem a beszerzését 😃 eddig azért nem szedtem le mert olyan szar volt psen fps-t nyomni h az hihetetlen......aztán elkezdtem blackezni és csípőből lövöldözök 😃 nah jó nem puskából lövöldözök és nagyjából megszoktam 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
a hangulata nem rossz de az igazat megvalva Helghast párti vagyok
0
0
0
0
ceni98 avatar
hallod sony....a killzoneba mennyire érződik az az elnyomás hangulata? 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
az iso a letöltött fájl nevében van nem?
0
0
0
0
ceni98 avatar
slim de nem láttam a gépet....majd meghesszelem mi a stájsz mert vasáááárnap megyek hozzájuk aztán majd ránézek 😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
nemtudom sztem nem mert ez tuti szériahiba vagy már túl régi
0
0
0
0
ceni98 avatar
mondjuk ezt belehet állítani vhol nem?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció