Kinek melyik volt a legjobb/legrosszabb napja?

Szerző: blupatrik, 2009. December 05., téma
Fórum » Társalgó
Kinek melyik volt a legjobb,vagy legrosszabb napja??

nekem pl a legjobb az volt amikor megismertem a barátnőmet :)

a legrosszabb pedig amikor a karomban mindkét csont eltört és össze-vissza csavarozták :S
Hozzászólások: 141
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
edom789 avatar
gabi86 írta:
hát egyértelmű hogy a legjobb mikor a világra jöttem 😆

A legszarabb a múlt hét vannak olyan napok mikor tudod , hogy nem szabad felkelned de megteszed és jön a gebassz egész nap és egész héten mindenhol otthon melóban munkában !!!!
/bár a béka segge alól már csak felfele vezet az út 😃/
Ismerős érzés!
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Rossz: 18 éve az van kisebb kihagyásokkal...
Jó: Királyhágó(csodás látvány)
3 éve, minden évben Carstyling tuning Show....nagy élmény az is....
0
0
0
0
Sicu33 avatar
DCMAN írta:
a nők jönek mennek de a barátok megmaradnak

Támogatom😜
0
0
0
0
DCMAN avatar
a nők jönek mennek de a barátok megmaradnak
0
0
0
0
MaximumGame avatar
krutka írta:
nrL3ITO írta:
A legrosszabb még 2008.06.07.-én Szombaton a Névnapomon volt. Szokásomhoz híven én mindig kimentem a haverokkal a focipályára megnézni a mecset. Azzal nem is volt gond, csak hát a meccs után megláttam egy csajt akiről akkor abban a percben még fogalmam nem volt ki ő, de akkor első látásra beleszerettem. Akkor a legjobb haverommal járt és megmondani nem mertem neki. Akkor másnap felvettem msn-re a lányt megismertem beszélgettünk és kicsúszott a számon és leírtam neki hogy mit érzek iránta. Nem szolt rá semmit. Akkor 2 hét múlva elmentünk hozzájuk le és aznap összevesztem a legjobb haverommal ez miatt hogy én mi jogon szerettem belé, és veréssel fenyegetett. Nem foglalkoztam vele nagyon mert akkor elvette az eszemet a lány. És mostanáig 2 éven keresztűl hittem benne hogy 1x összejövünk, de nem. És most jöttem rá igazán mi is történt, mert egy lány miatt elvesztettem a legjobb haveromat és a méltóságomat. Nekem ez volt a legrosszabb.

A legjobb napom meg sok volt, de a legeslegjobb az most 16.-án volt mikor eljutottam a KRK szigetre Horvátországba.



egyszer majdnem én is igy jártam. :/


nem ér annyit egy nő.... egy barátság 10000x többer és .... egy nőnél, aki jön és megy ........
0
0
0
0
krutka avatar
nrL3ITO írta:
A legrosszabb még 2008.06.07.-én Szombaton a Névnapomon volt. Szokásomhoz híven én mindig kimentem a haverokkal a focipályára megnézni a mecset. Azzal nem is volt gond, csak hát a meccs után megláttam egy csajt akiről akkor abban a percben még fogalmam nem volt ki ő, de akkor első látásra beleszerettem. Akkor a legjobb haverommal járt és megmondani nem mertem neki. Akkor másnap felvettem msn-re a lányt megismertem beszélgettünk és kicsúszott a számon és leírtam neki hogy mit érzek iránta. Nem szolt rá semmit. Akkor 2 hét múlva elmentünk hozzájuk le és aznap összevesztem a legjobb haverommal ez miatt hogy én mi jogon szerettem belé, és veréssel fenyegetett. Nem foglalkoztam vele nagyon mert akkor elvette az eszemet a lány. És mostanáig 2 éven keresztűl hittem benne hogy 1x összejövünk, de nem. És most jöttem rá igazán mi is történt, mert egy lány miatt elvesztettem a legjobb haveromat és a méltóságomat. Nekem ez volt a legrosszabb.

A legjobb napom meg sok volt, de a legeslegjobb az most 16.-án volt mikor eljutottam a KRK szigetre Horvátországba.



egyszer majdnem én is igy jártam. :/
0
0
0
0
DCMAN avatar
az jó darabig én is bicoztam
0
0
0
0
DCMAN avatar
baba😉és mit küldesz street?dirt?park?mind?
0
0
0
0
cbble avatar
DCMAN írta:
milyen bmx-t kaptál?mongoose,haro,wtp,eastern


mongoose 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
milyen bmx-t kaptál?mongoose,haro,wtp,eastern
0
0
0
0
cbble avatar
háát... x"DDDDDDDDDDDDDDDD a legjobb napom szerintem ma volt 😃DD bezártuk a tanárt a wcbe, felborítottam az irodalomteremben az asztalokat,de úgy hogy domino sorban dőltek el x'DDDDDDDDDDDD 1igazgatói figyelmeztetés, nemszidtak le itthon inkább kaptam monstert na meg a legfontosabb: megkaptam az uj bmxem :LL
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
A legrosszabb még 2008.06.07.-én Szombaton a Névnapomon volt. Szokásomhoz híven én mindig kimentem a haverokkal a focipályára megnézni a mecset. Azzal nem is volt gond, csak hát a meccs után megláttam egy csajt akiről akkor abban a percben még fogalmam nem volt ki ő, de akkor első látásra beleszerettem. Akkor a legjobb haverommal járt és megmondani nem mertem neki. Akkor másnap felvettem msn-re a lányt megismertem beszélgettünk és kicsúszott a számon és leírtam neki hogy mit érzek iránta. Nem szolt rá semmit. Akkor 2 hét múlva elmentünk hozzájuk le és aznap összevesztem a legjobb haverommal ez miatt hogy én mi jogon szerettem belé, és veréssel fenyegetett. Nem foglalkoztam vele nagyon mert akkor elvette az eszemet a lány. És mostanáig 2 éven keresztűl hittem benne hogy 1x összejövünk, de nem. És most jöttem rá igazán mi is történt, mert egy lány miatt elvesztettem a legjobb haveromat és a méltóságomat. Nekem ez volt a legrosszabb.

A legjobb napom meg sok volt, de a legeslegjobb az most 16.-án volt mikor eljutottam a KRK szigetre Horvátországba.
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
a legjobbat nem is tudom mert sok jó napom van
a legrosszabb amikor a multkor elestem a bringámmal és egy vasdarab kb 5cm belefúródott a lábamba...fájt eléggé
0
0
0
0
MaximumGame avatar
akos328 írta:
legszarabb: matektanár kihív a táblához. nem tudtam 1-es. ad másikat. azt mondja ezt sem tudom még1 egyes. na nagy nehezen megoldottam, de eléggé felb@sztam az agyát. (filces a táblánk így filccel kell rá írni😃😉 keresi a filc kupakját, ne találja... Eltelt 10-15 perc az órából ^-ba amikor belenyúlok a zsebembe és ott a kupak.-.- Felnyújtom és idegbe bevágta a második 1est.

legjobb. amikor a barátnőm először felszállt a buszra(akkor még nem volt az😃😉


Én már felégettem volna a tanárt 😃 velem nemcsináltak ilyet 😃
0
0
0
0
akos328 avatar
legszarabb: matektanár kihív a táblához. nem tudtam 1-es. ad másikat. azt mondja ezt sem tudom még1 egyes. na nagy nehezen megoldottam, de eléggé felb@sztam az agyát. (filces a táblánk így filccel kell rá írni😃😉 keresi a filc kupakját, ne találja... Eltelt 10-15 perc az órából ^-ba amikor belenyúlok a zsebembe és ott a kupak.-.- Felnyújtom és idegbe bevágta a második 1est.

legjobb. amikor a barátnőm először felszállt a buszra(akkor még nem volt az😃😉
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Master Killer írta:
enkutz írta:
legjobb napom amikor elvittek 1 körre 1 kawasakival 270 KM/per óraval
legrosszabb meg amikor kaptam egy 1-est matekböl és még kosármeccsen elbénáztam mindent 😆


Nem csodálom hogy 1-est kaptá, amikor a 270km/h helyett azt írod, hogy 270KM/per óra! 😆 ( a pert 2x is)
Egyébként ***a lehetett annyival menni! 😎


az idő sebbessége 1 s/s
0
0
0
0
Master Killer avatar
enkutz írta:
legjobb napom amikor elvittek 1 körre 1 kawasakival 270 KM/per óraval
legrosszabb meg amikor kaptam egy 1-est matekböl és még kosármeccsen elbénáztam mindent 😆


Nem csodálom hogy 1-est kaptá, amikor a 270km/h helyett azt írod, hogy 270KM/per óra! 😆 ( a pert 2x is)
Egyébként ***a lehetett annyival menni! 😎
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
hector maio írta:
Legrosszabb : amikor meghalt a hörcsögöm meg mikor megszökött a kutyám 😞

Legjobb : ezt nem is tudom 😃 sok jó napom van 😃


alias hörcsög... nekem el voltak engedve és úgy megijedtek egymástol hogy mind a 2 ott maradt
0
0
0
0
pukkancs avatar
legjobb nap? mikor összejöttem a barátnőmmal <3
legrosszabb? fogalmam sincs. talán ha jobban megerőltetném magam eszembe jutna. de nem akarok rá emlékezni, mert lehet hogy nagyon szar volt és szar hangulatba leszek tőle. am szar napom volt már sok, de így közel 18 év alatt hogy melyik volt a legszarabb....
0
0
0
0
Davezorrr avatar
nekem a tegnapi volt a legrosszabb.
Elszartam az autónkat.Talán a kuplung szétesett,még nem volt szerelőnél.
a legjobb napom amikor haver szülinapján megismertem egy csajt akivel szeretnék kavarni.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Legrosszabb : amikor meghalt a hörcsögöm meg mikor megszökött a kutyám 😞

Legjobb : ezt nem is tudom 😃 sok jó napom van 😃
0
0
0
0
martin245 avatar
Én nekem a legjobb amikor meg ismertem a barátnőmet.

A legrosszabb amikor eltört a lábam.
0
0
0
0
Wayne Rooney avatar
Hát amikor pl.Megkaptam a életem első gépemet 8 évesen.
Mikor megkaptam a kutyusomat
Bundást

Amikor megszületett a tesom.

A legrosszabb az egy kicsit horror ezért inkább.....😕..na
0
0
0
0
uzsidobz14 avatar
Tul spok minden van nem irom le XÐ

http://hgfhbghz.honlapepito.hu/
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Talán a legeslegjobb az az osztálykarádúlás 8. osztályban feledhetetlen volt és rohadt jó! Aztán a 2. legjobb egy délutáni főzés az osztállyal pont egy hónapja és egy napja egy osztálytársamnál!
0
0
0
0
no avatar
Legjobb estém akkor volt, amikor utoljára jött Szegedre a Kispál és a Borz. Hatalmas koncert volt!

Legrosszabbra nem emlékszem, de lehet, hogy nem is volt...bár mondhatnám azt, hogy amikor megtudtam, hogy megszűnik a Kispál...de nem, attól rosszabb is volt 😃
0
0
0
0
laci503 avatar
nekem a legrosszabb napom az volt mikor a legjobb barátommal összevesztem karácsonykor és azóta sem vagyok vele beszélőviszonyban 😢
legjobb napom?? hát olyanom nem nagyon van/volt csak kisebb örömök talán
0
0
0
0
no avatar
nekem a legjobb napom amikor megismertem egy csajt , es a legrosszabb azutan 2 nappal tortent amikor elhagytam 😀
0
0
0
0
Hitoshi avatar
sacpatrik írta:
legjobb amikor mehettem egy Yamaha YZF 450R RaptoprQVaddal!
És szinte egésznap

legrosszabb amikor irtam egy 1-es témazárót föciböl


lol ha nekem ez lenne a legrosszabb napon 😂
legrosszabb mikor egy közeli rokonom meghalt 😞
legjobb még nem volt mert mindig boldog vok 😂
0
0
0
0
no avatar
legjobb amikor mehettem egy Yamaha YZF 450R RaptoprQVaddal!
És szinte egésznap

legrosszabb amikor irtam egy 1-es témazárót föciböl
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem idáig a legjobb mikor felujítottuk a gépet😆!
0
0
0
0
super88 avatar
nekem a legjobb idáig a 16. születésnapom volt 😃
legrosszabb meg amikor meghalt a legjobb barátom
0
0
0
0
ReSeth avatar
Nekem legjobb napom amikor megkaptam az új gépet (most kedden😃😉.
Legrosszabb amikor tönkre ment a régi (múlt csütörök😞).
0
0
0
0
samdav avatar
nekem a legjobb az lesz mikor meg lesz nekem az új videókártyám, a legrosszabb amikor eltört a bal alkarom
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Legjobb eddig, h uj eletetet kezdtem kint es bejott, leginkabb azert mert itt ismertem meg, szerettem bele es jottem ossze a baratnommel. 😀

Rossz az, termeszetesen, mikor nincsen idom gepigenyezni. 😆
0
0
0
0
no avatar
Ha a suli félév rossz lessz és még a lány is berág rám,
Nem fogom tudni hogy folytatom az életemet.
Hajléktalan nem akarok lenni és a szüleimet nyakán se akarok lenni 30 évesen.
0
0
0
0
BiGame avatar
én is így vok😆😕!
0
0
0
0
no avatar
Jó kis pisztolyok.

az én legszebb napom az volt mikor beleszerettem egy lányba.😀
A legrosszabb az volt mikor rájöttem , sosem lehet az enyém.😢
azóta szar az életem😕
0
0
0
0
no avatar
kösz valmiért nem úgy mnet ahogy akartam de mindegy.
0
0
0
0
kisborda avatar
CoDWaW31 írta:
Ja vágom...Akkor pár ismerősömet fel jelenthetném...😕

Amit kmisi irt az a pedofilia, és csak akkor jelenthetnéd fel az ismeröseidet ha már elmúltak 18, vagy ebben az esetben 16.😀
0
0
0
0
gabi86 avatar
hát egyértelmű hogy a legjobb mikor a világra jöttem 😆

A legszarabb a múlt hét vannak olyan napok mikor tudod , hogy nem szabad felkelned de megteszed és jön a gebassz egész nap és egész héten mindenhol otthon melóban munkában !!!!
/bár a béka segge alól már csak felfele vezet az út 😃/
0
0
0
0
Ferrari avatar
Visszaolvastam ezt a topicot, ám úgy van h 14 év alattiak nem sexelhetnek se 2 14éves sehogy, aztán saját felelőségre lehet, de ott is van talán olyan feltétel h mennyi lehet a korkülönbség, aszem h max 4 év, és 16 év felett már azzal csinálod akivel csak akarod, de nem lehet 14 év alatti 😃😆

ám nekem is a legjobb napom az vt amikor megismerkedtem vis inkább összejöttem a csajommal.

A legrosszabb pedig az mikkor évvégekor nem mondtam meg otthon h milyen lesz a bizim és úgy mentem haza, tele vt rossz jegyekkel 😆
0
0
0
0
Athesz avatar
CoDWaW31 írta:
Hát igen...kéne egy ilyen topic...Szerintetek?


Hát hozz létre! Mindenről lenne véleményem!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció