Milyen kiegészítőket vegyek?

Szerző: Ferrari, 2009. October 01., téma
Fórum » Periféria
Itt lehet tanácsot kérni, hogy milyen kiegészítőt vegyél.
Pl: hangfal, mikrofon, webcamera...
Hozzászólások: 1 044
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
visor261 avatar
https://i.imgur.com/PaMEUV5.png
szerintetek ez megéri?
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziasztok!

Zalman z3 -as házamban jelenleg 4 venti pörög alapjaraton + vga és proci hütő, de eszméletlen hangos egy idö után. Arra gondoltam, hátha lehet kapni olyyan ELÜLAPI PANEL-t, amin vannak ventillátor kapcsolok.

Ilyesmi tudnátok nekem ajánlani?

Köszönöm.
0
0
0
0
💬 4
Bronson avatar
@Athis18: Biosban nem tudod állítani? az alaplapra vannak kötve a házventik? konkrétan melyik ami nagyon hangos...?
0
0
0
0
Athis18 avatar
@Bronson: Ugy remlik, hogy csak 2 meggy az alaplaprol, masik 2 molexes. Biosban hol erdemes nézelődni?
0
0
0
0
Megaisten avatar
@Athis18: [LINK] Érintö képernyös, venti szabályzó,hömérséklet mérö.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Athis18: Vegyél 3pines Y kábelt nekem az megoldotta a hangos venti gondokat! Molexen volt előtte nekem is de úgy nagyon hangos volt..
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy wi-fi repater-t vagy range extendert? Nem tudom mi a különbség. Vázolom a helyzetet; a switch és wi-fi jeladó egy készülékben van (innen veszi a wi-fi jelet a tv, a laptop, meg a telefonok, és innen mennek ki a gépekbe az utp kábelet) a lakás egyik sarkánál.
A másik átellenes sarkáig kéne, hogy szórja a jelet ez olyan 10-15 méter lenne.
( És mivel már így is megy két utp kábel tudom hogy lehetne valahol még egy switch és onnan egy wi-fi jeladó,)
de én azt szeretném ha a lákás két sarka között (ahol pont van konnektor) ott lenne egy ilyen jelerősség tunningoló szerkezet és ha lehet ne kelljen beledugni utp kábelt.
A net 30Mbps fel 5Mbps letöltésű, az ahonnan jön a net egy telekomos cisco epc3825-ös.
Nem tudom mennyire volt érthető ha nem akkor is válaszoljatok és megpróbálom jobban elmondani.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Erről az oldalról milyen hűtőpasztát ajánlotok? Melyiket érdemes megvenni processzorhoz és VGA-hoz?
https://www.cclonline.com/category/444/PC-Components/Fans-Cooling/Thermal-Compounds/?utm_source=dropdown&utm_medium=dropdown-link&utm_campaign=pc-components/thermal-compounds
0
0
0
0
💬 6
Hunork avatar
@zsolty87: Helló!
Az oldalt nem néztem, de én ezeket szoktam ajánlani, használni mindenhová:

Arctic MX-4
COOLERMASTER IC Essential E1 (Szürke)
THERMAL GRIZZLY Aeronaut
0
0
0
0
zsolty87 avatar
@Hunork: Egy darab elég a procihoz és vga-hoz vagy kellene két adagolónyi?
0
0
0
0
Hunork avatar
@zsolty87: Hát a kiszereléstől függ, mit veszel. 4g elég egy alkalommal bőven, és még marad is, (azért írtam 4-et, mert az MX4-ből az a legkisebb, ha jól tudom)
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
@Hunork: én a 4 grammossal 2 gépet és egy vga-at pasztáztam le, és még majd félig van
0
0
0
0
Hunork avatar
@H-ECTOR: Azért írtam, hogy marad is. Nálam dettó ez a helyzet. 😂
0
0
0
0
zsolty87 avatar
@Hunork: Köszönöm a válaszokat.😀
0
0
0
0
frikszogud avatar
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne, hogy rendszerhűtőt keresek és ki is néztem 2 félét:
1.a [LINK]
1.b [LINK]
2. [LINK]

Fontos szempont hogy halk legyen, de azért aránylag nagy(obb) legyen az airflow, ja és kettő darabot vennék egyből 😀
A kérdés az hogy szerintetek melyik lenne a jobb választás? vagy hasonló árkategóriában ha tudtok esetleg jobbat akkor kérlek kommentben ajánljatok valamit.
köszi 😀
0
0
0
0
Hunork avatar
Andris18:
csak kérdezem: nem jobb egy minőségi fejhallgató, melybe alapból van mikrofon? Csak azért kérdezem, mert így egyrészt két legyet ütsz egy csapásra, és a minőségi cuccok esetében simán sokkal jobb a mikrofon, mint ezek a talpas bigyók.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Kimi no Na wa és mi a helyzet azokkal a mikrofonokkal amik kb így néznek ki:

[LINK]

mert most ilyenem van és arra vagyok még kíváncsi hogy ebből van e jó hangminőségű vagy inkább hagyjam ezt a fajtát.
Amit te mutattál abban tetszik hogy áttítható a szög, a magasság? csak kiscit kétkedve állok előtte hogy megvegyem-e mert vegyes a vélemény róla és azért mégis 7500-8500ft.
0
0
0
0
Kimi no Na wa avatar
Andris188
Milyen mikrofont ajánlotok? Lehetőleg jack végű legyen és ne túl drága.


Ha olcsó mikrofont szeretnél, ezt tudom ajánlani: Trust Mico USB
Rendelkezik USB illetve 3,5mm Jack csatlakozóval is. 3 Lábú mikrofon állvánnyal, minimális háttérzajjal rendelkezik és kis helyen is elfér. Ára: 7600ft
0
0
0
0
Andris18 avatar
Milyen mikrofont ajánlotok? Lehetőleg jack végű legyen és ne túl drága.
0
0
0
0
r2d2 avatar
sziasztok! munka helyi pc-m hez keresek usb-s wifi elosztott, hogy mobilomon is tudjam használni a benti nettet, és ne a mobil nettet keljen használnom, milyen név alatt találok ilyet boltokban HotSpot? router? vagy tudtok ajánlani valamit olcsón
0
0
0
0
Funes avatar
Samsung Level U
Elég frankó kis cucc 14k környékén már kapható, ha ez még belefér a keretedbe.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Sziasztok! Milyen headset-et vegyek a telefonomhoz, ami jól is szól? T ezret szánnék rá. Fontos nekem h tudjam váltiztatni elore-hátra a zenet és ne jelljen ki venni a telomat állandóan.
0
0
0
0
Hunork avatar
Skiter0524
Intel CPU esetében Idle állapotban teljesen természetes a 20-26 fok, míg terhelés alatt a 40-55 fok. És ennél többet is bírnak. De hát ez az Intel egyik erőssége. És persze függ a venti fordulattól. Általános rpm az 500-900 közötti, a fenti értékek így értendőek.
0
0
0
0
Skiter0524 avatar
2-perc folyamatos terhelés közben mértem ezt az eredményt
Több képet nem töltök már fel

[LINK]
0
0
0
0
Puffin avatar
H-ECTOR: jó neked 65W a proci TDP-je.

Skiter0524: az Aida is ennyit mutat? Nekem olyan 35fok körül mozog alapjáraton 0-300-as ventikkel.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
ne bf1 után nézd meg, hanem bf1 alatt

Piero: nekem úgy 24-26 fok, hogy megy a böngésző közben😆
0
0
0
0
Skiter0524 avatar
Az északi sarkon lakok 😆

1-óra bf1 után
[LINK]
0
0
0
0
Puffin avatar
Skiter0524: 20 fok? Ebben a pillanatban indítottad a gépet mi? 😃 Vagy ilyen hideg van nálad? 😆
0
0
0
0
Skiter0524 avatar
Na újra is pasztásztam az MX-2-vel😆

[LINK]
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Megfelel, bár az mx-4 talán kicsivel jobb
0
0
0
0
Skiter0524 avatar
Mi a véleményetek erről a hűtőpasztáról megéri meg venni 😊

https://static.arctic.ac/media/catalog/product/m/x/mx2_4g_g01_5.png
0
0
0
0
oroszlajos avatar
Honork: Köszönöm 😀 Ismét 😎
0
0
0
0
Hunork avatar
oroszlajos
Alpenföhn Brocken 2 165mm magas
Thermalright Macho Rev.B 162 mm magas
Thermalright True Spirit 140 170 mm magas
ARCTIC Freezer i32 CO 150mm magas
Raijintek Ereboss 160mm magas

Nagyjából ezek, teljesen rendben vannak!
0
0
0
0
oroszlajos avatar
Tudna valaki ajánlani valami jó processzor hűtőt Xeon E5 1620ra? Nem túl drága olyan 15ezerig?
0
0
0
0
Puffin avatar
unknown: mennyit költenél rá?
0
0
0
0
unknown avatar
Sziasztok!

i7-4790K -hoz szeretnek valami jó vízhűtőt!.. tudnátok tanácsot ill. tapasztalatot írni a vízhűtésről?

A mostani "Cooler Master: Hyper 103" szó szerint lóf***se ér!

Köszönöm!
0
0
0
0
Bronson avatar
[LINK]

ez bőven jó lesz a mostanihoz!
0
0
0
0
attila0701 avatar
Tudnátok ajánlani egy proci hűtőt 20k alatt?
0
0
0
0
Bronson avatar
ha még 2ezret rá tudsz dobni, inkább ez...

[LINK]
0
0
0
0
Broken Wings avatar
[LINK]

Ő lesz, akibe kerülni fog, úgy gondolom, hogy így a dolgokat rászámolva el kell férnie. És amúgy erről a házról vélemény? Mert ezt néztem ki magamnak. Alaplap típus, videokártya hosszra passzol bele.
0
0
0
0
Bronson avatar
ebben az árban ezekkel nem lehet melléfogni! a 212x a 212 ráncfellvart változata, picivel talán jobb, de nem számottevően. szóval mehet az, mivel egy ár kb a kettő. csak férjen be a házadba, mivel ez 158mm magas
0
0
0
0
Broken Wings avatar
Sziasztok! Szerintetek egy AMD A10 5800k-s processzorhoz melyik hűtőt vegyem meg az alul linkeltek közül? Egyiknek nagyobbnak tűnik a teljesítménye, másik csendesebb. Igazából a gyári hűtő 3800 rp-em pörög, így rohadt hangos és most télen tudja 50 fokon tartani a procit, mikor talaj közelében elég hideg van... Esetleg ezeknél jobb lehetőség? Azt sem bánnám, ha olcsóbb lenne. 😜

[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
Bronson avatar
ENERMAX Aeolus Pure - 13k
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Üdv! Laptopomhoz vennék új hűtőt, eddig ENERMAX Twisterflow 17-em volt de szeretném lecserélni.Tudnátok ajánlani egy jó teljesítményű hűtőt max 15.000 Ft értékben?(ipontól rendelném)
(ASUS X550CC XO073D a jelenlegi laptopom ha számít)
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Sziasztok.
Valaki tudna segíteni abban hogy 5ezer ft alatt milyen usb hubot lehet kapni ami usb3-as, és be építhető, és viszonylag megbízható is?
Mert nem nagyon találok.
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Sziasztok!
Milyen webkamerát ajánlotok?
HD-ra gondoltam képminőségben.
Melyikek a megbízhatóbbak?
A válaszokat előre köszönöm! 😀
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Üdvözletem.

Van egy Samsung SCX 4016/XEN típusú multifunkciós nyomtatónk.Működik, de a szkenner része szerintem karcsú manapság már.Egy ilyen mennyivel tud tőle többet?:[LINK]

Nem nagyon vagyok tisztában, ebben a kategóriában mi a legjobb.
0
0
0
0
sisko avatar
Köszi.(És most már számít 😆😉
0
0
0
0
Bronson avatar
Cooler Master Jetflo 120 PWM Blue - 6k (ha pénz nem számít annyira)

vagy

BitFenix Spectre PWM 120mm Blue LED - 2,8k
0
0
0
0
sisko avatar
Sziasztok.Ki szeretném cserélni a házam (CM elite knight 350) elejében a ventit egy jobb,kék világításúra.Milyet javasoltok ?
0
0
0
0
feri917 avatar
KalKriaf1509

[url]https://ipon.hu/webshop/product/tp_link_tl_wn881nd/196219
[/url]
Én ilyet használok, eddig bevált.
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Piero:
Technicolor TC7200

Bronson:
Köszönöm szépem, felírtam a lehetőségek közé!
0
0
0
0
Bronson avatar
Szerintem ez tökéletes választás lenne!

[LINK]
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Üdv! Lehet hogy hamarosan lesz egy új gépem, viszont az én szobámba nincsen bekötve internet kábel ezért szükségem lenne majd egy wifi kártyára. Azt szeretném kérni, hogy tudnátok-e ajánlani max 10.000 ft értékben egy megbízható kártyát? (ASUS B85-PRO GAMER alaplapba lenne beletéve)
0
0
0
0
GTB_Doxxa avatar
Az pont ideális szerintem. Köszi mindenkinek aki írt! 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Jah. De csak egyszerre sztem, pl: beállítod 600RPM re, akkor a többi is annyival fog menni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció